pátek 18. května 2018

Pekelné kotě - 27. kapitola

V té chvíli se Jenny nejspíš cítila jako Luke, když Vader udělal své velké oznámení. Ale jeden velký rozdíl? Ona nekřičela: „Ne!“ naopak, byla neschopná ze sebe vydat hlásku, i když se snažila. Párkrát otevřela a zavřela pusu při tom oznámení, stejně jako ryba na suchu. Nejspíš něco měla říct, ale kdo měl čas, když se v té chvíli moře rozhodlo uzavřít? Měla jen chvíli, aby popadla Felipovu ruku, když je chladná voda obkl…, když je polechtal teplý vzduch?

Co se to u všech Neptunových – tátových? – plnovousů děje?
Ona a Felipe byli obklopeni vzduchovou bublinou, když kolem nich moře vířilo.
„Ehm, chápu to tak, že tys tohle neudělala?“ zeptal se.
Zavrtěla hlavou. Oba hleděli průhlednou stěnu na Neptuna zubícího se na ně a dávající jim palce nahoru, jak plaval podél nich. Nohy mu zmizely, zformovaly se do mocného rybího ocasu, který ho hnal vzhůru, a navzdory tomu, že neviděla žádný provaz nebo něco přivázaného k bublině, táhl je za sebou.
Bublina vyletěla nad vlny a letěla, nahoru, nahoru, až praskla! Jenny by možná přistála na zadku, jak padala na palubu, ale Felipe, který vždycky přistál na nohou, ji chytil.
„Fajn, tak to bylo naprosto nečekané,“ řekl Felipe.
Památná slova, která říkala hodně po tom, co se všechno stalo za poslední týden. „Kde to jsme?“ zeptala se, jak se rozhlížela po palubě velké lodi částečně pokryté slizem a hemžící se zpívajícími Vikingy s velkými metlami. Jak někdo zakřičel a padl ze stěžně, nejspíš proto, že si oběma rukama zakrýval uši, Jenny sebou trhla a hledala amulet, který měla v kapse. Nějak zázračně to přežil. Dala si ho na krk, aby nešťastně nezabila dalšího spojence.
Výrazně vyhlížející chlap, který by možná vypadal působivěji, kdyby neměl žlutý pršiplášť obohacený o rohaté kačenky, se k nim s roztaženými pažemi a velkým úsměvem blížil – což ji opravdu neuklidnilo. Jenny se přitiskla k Felipovi.
„Vítejte na palubě S.S. Sushi Maker Jsem tak rád, že jste to oba přežili.“
„Kdo to je?“ zašeptala.
Nepotřebovala záblesk ohně v jeho očích nebo to melodramatické popadnutí za srdce, aby Jenny náhle prozřela. „To mě poser! Nebo ne. Zdá se, že má dcera není jediná, která potřebuje PR oddělení. Jsem ten jeden a jediný, Temný lord, král podsvětí, mučitel hříšníků, ten–“
„Ach, chápeme,“ zamumlala báječně oblečená žena v zelených šatech jako z filmu. „Je to Lucifer a já jsem Matka Země, ale můžeš mi říkat Gaio.“
Povědomá brunetka v bikinách zvedla ruku. „A já jsem–“
„Luciferova dcera. Tak moc ráda tě poznávám!“ vykřikla Jenny, nebyla schopná skrýt své potěšení.
„Vydrž. Znáš Muriel, ale nepoznáš mě?“ Kouř vyletěl z ďáblových nozder.
„Ehm, no, jo. Moje tety a já její hrdinské kousky sledujeme už roky. Na ostrově je docela celebritou.“
Stejně neuctivá, jak ji média popisovala, nebo soudě podle toho, jak Muriel na Lucifera vyplázla jazyk, řekla: „Konečně někdo, kdo pozná mou velikost.“
„Je tu někdo, kdo nás chce zasvětit do toho, co se stalo? Uniklo mi to, když ten záblesk uzavřel díru. Zastavili jsme to, co se z té druhé strany pokoušelo projít?“ zeptal se Felipe.
Podle výměny pohledů a pokrčení ramen to nikdo tak docela nevěděl. Nebo aspoň ne ti na palubě.
Neptune, který vyměnil ocas za nohy, se k jejich skupince přiblížil. „Zdá se, že jsme všichni v pohodě, a ne pod útokem, řekl bych, že to, co se blížilo, selhalo.“
Lucifer si odkašlal. „Ano, tak jak řekl tady můj slaný přítel, nic se nestalo. Já, na druhou stranu, možná trochu poškození způsobím, pokud se nenajím. Někdo další s chutí na sushi?“
Podle počtu zasténání, ne tak docela.
„Něco se zvedá na pravoboku,“ zakřičel někdo.
Co teď?
Felipe ji vzal za ruku, když se připojili k ostatním, aby se podívali. Z valících se vln se zvedla velká bílá ponorka.
„Kdo to kurva vlastní?“ zeptal se Lucifer.
Jenny to věděla a nemohla se pomoct, když se usmála a zakřičela: „Držte si klobouky.“
Ještě, že si vzpomněla nasadit amulet, jinak by možná zapůsobila na velkou část Luciferovi armády. I tak jich sebou ale dost trhlo, ale aspoň nic nepráskalo a žádná další těla nepadala.
„Víš, komu ta ponorka patří?“ zeptal se Lord Pekla se zamračením.
Odpovědi nebylo třeba, když se kryt otevřel a z jeho hlubin se vyhrabala-
„Tetičko Molpe, jsi naživu!“ Víc stenů doprovázelo Jennino šťastné vykřiknutí, ale jen jeden démon byl tak ovlivněný, že padl přes palubu.
„No jasně, že je naživu,“ zabručela Thelxiope, když se objevila hned po Molpe.  „Jako bych dovolila těm vodu dýchajícím mořským děvkám ji držet. Nikdo si nebude hrát s mou sestrou a jejím životem.“
Jak se Jenny naklonila přes zábradlí, aby zamávala čtyřem tetám, jak byla nadšená, že jsou v bezpečí, musela se smát, když Lucifer zabručel. „To není fér. Mají ponorku? Jak to, že já ji nemám? Jak si mám vyžadovat a trvat na respektu, když mají ženské víc cool hračku než já? To je tak moc nefér.“
„Neměli bychom spíš mluvit o tom, co prošlo branou a co budeme dělat, aby se o to už znovu nepokusilo?“ zeptala se Muriel za nimi. „Mám se vrátit na dovolenou a ráda bych věděla, že si ji můžu už užít bez vyrušování, abych nemusela znovu spěchat na tvou záchranu.“
„Záchranu? Ha. Jediná věc, která potřebuje zachránit, jsem já před machinacemi tvé matky, jak se mě pokouší dotáhnout před oltář. Chci říct, kdo o něčem takovém kdy slyšel, ďábel a ženatý? Hrůza,“ zachvěl se, „to by neměl zažít žádný muž.“
Jak Lucifer mazal pryč s Neptunem, jeho tiráda na hrůzy manželství byla tak hlasitá, aby to Gaia slyšela, a ušklíbala se, Muriel mu říkala, aby si vytáhl hlavu ze zadku a zaměřil se na důležitější věci, zatímco Vikingové napíchli další bečku s pivem a goblini drhli palubu, Jenny se opřela o Felipa. O tu jedinou pevnou, skutečnou věc v tomto šíleném světě. Šíleném, pošahaném světě, který byl ve stejnou chvíli báječný kvůli muži, který jí stál po boku. Muži, který si pro ni přišel. Muži, který riskoval život z lásky a ne proto, že by ho očarovalo kouzlo.
„Co se to právě stalo?“ zamumlala.
„Vítej do dalšího dne v Pekle.“
„Chceš říct, že se tyhle věci dějí normálně?“
„Tenhle přesný scénář? Ne, ale chaos, boje, dobrodružství a Lucifer dávající Gaie mentálně zabrat? Ano. Zjistit, že tvůj otec je Neptune? Přiznávám, to bylo překvápko.“
A to bez prdele. Pořád se pokoušela strávit tento konkrétní kousek. Otec? Tak dlouho bez něj žila a po matčině jedovatosti, když se zeptala, tomu moc myšlenek nevěnovala. Teď měl ale jméno a podobu. Nebyla si jistá, co si o tom myslet, nebo s tím dělat. „Čeká, že mu budu říkat tati a vrátím se k němu do oceánu?“ zeptala se a vrhla s obavou pohled po Felipovi.
„Nikam nejdeš, nebo nebudeš dělat nic, co bys nechtěla,“ slíbil upřímně. „Pokud se to teda nebude týkat mě. Pak v tom případě čekej, že se pokusím změnit tvůj názor.“
Rty jí zaškubaly. „A jak bys toho dosáhl?“
„Co tak, že bych řekl, že jsem byl idiot, když jsem si myslel, že tě dokážu nechat jít. Ukázalo se, že už nechci být tím potulným kocourem. Chci být tvoje kundička.“
Rozesmála se.
Našpulil pusu. „Fajn, to nevyznělo dobře. Něco jsem si uvědomil, když jsem pomyslel na to, že už tě nikdy neuvidím. Nelíbilo se mi to. Nějak jsem se do tebe během toho našeho dobrodružství zamiloval.“ Pohlédl nervózně na oblohu.
„Co tam hledáš?“
„Nesměj se, ale často jsem říkal, že pokud jednoho dne vyznám lásku ženě, ten den mě zasáhne blesk.“
Jenny mu položila ruku na srdce. „Pořád jsi na živu, a i já a taky tě miluju.“
„Vážně?“
Přikývla. „A kvůli mně se nemusíš vzdávat potulování. Jiných žen ale ano,“ opravila se se smíchem. „Ale nevadilo by mi cestovat po tvém boku a vidět, co Peklo nabízí.“
„Už ti někdo někdy řekl, jak jsi perfektní?“
„Jen jeden muž. Ten jediný, který se počítá. Ty.“
„Konečně posloucháš.“
„Nečekej, že se z toho stane zvyk,“ zavtipkovala, když naklonila hlavu pro polibek. Jejich rty se dotkly a pak se to stalo, blesk, který čekal. Narazil do nich obou s radostí, vzrušením a touhou.
Nepotřebovali k tomu povzbuzování od přihlížejících Vikingů, aby si uvědomili, že vášeň mezi nimi chtěla víc soukromého místa.
Naštěstí pro ně, Lucifer, u kterého se ukázal fetiš na dohazování, pro ně připravil pokoj. Nebyl diskrétní, ne když měl neonový blikající nápis na chodbě, když vstoupili do podpalubí, který hlásil: „Jenny a Felipovo hnízdečko lásky tudy!“ ale rozhodně to bylo vítané.
Za chvíli byli v malém pokojíčku, padli na posled a jeho těžší váha vtiskla její tělo do matrace, zatímco jeho rty hladově ochutnávaly ty její. Žhavý dech se mísil, jazyky proplétaly a těla se otírala, třela, chvěla a byla potěšená. Jak dlouho strávili v pevném objetí, nedokázala říct, ale nemohla ignorovat své tělo, které požadovalo víc. Jako by vycítil její rostoucí potřebu, sklouzl Felipe z jejích rtů a šel prozkoumávat hrdlo. Olizoval, štípal a jemně okusoval její uhánějící pulz. Dech se jí zadrhával.
„Přinutím tě zpívat,“ zavrčel, když posunul váhu stranou, aby jí mohl strhnout zbytky tógy.
„Slibuješ?“ byla její prostopášná odpověď.
Zasmál se jí do rtů, když se nad ní přikrčil, jeho chloupky na hrudi jí jezdily po prsou. Bradavky měla napjaté, vztyčené, jak prosily o pozornost. A on je rozmazlil svou pozorností, jak je sál. Vtáhl si je do pusy a obkroužil jazykem.
Když si dostatečně užil jejího kroucení na přikrývkách, přesunul se níž, třel se tváří o měkké bříško, škádlivá pauza předtím, o čem věděla, že má přijít.
Jedním nečekaným pohybem ji přetočil na břicho a políbil ji na tváře. Dal paži pod ni, vystrčil jí zadek, zatímco držel hrudník na posteli. Rozhodně se mu tím tak obnažila a jen to vědomí, že jí zírá na pohlaví, ji zvlhčilo.
„Voníš tak sladce,“ zavrčel, když jí vtiskl tvář do stehen a vlhkým jazykem jí lechtal na kůži. „Roztáhni nohy,“ přikázal. Rozkaz, který šťastně poslechla.
Roztažená ještě víc zamňoukala, když ji jeho teplý dech ovál na pohlaví. Ale to byl jen začátek. Špičkou jazyka jí přejel po citlivé kůži – vykřikla. „Ano!“ A víc. Chtěla víc, ale nemusela to říkat nahlas. Věděl to. Udělal to. Potěšil ji.
Znovu a znovu ji ochutnával, jazyk vrážel mezi její rty, vrážel jí ho do pohlaví, zatímco Jenny svírala přikrývky, její tělo bylo z touhy v jednom ohni.
Pusou se jí přisál na klitoris a ona se prohnula, ale jeho větší síla ji podržela na místě, kde ji chtěl, aby dál mohl sát citlivý uzlíček. Nedokázala si pomoct. Mini orgasmus s ní projel, úleva, která ale nezasytila její touhu. Na to potřebovala něco uvnitř. Něco, co jí mohl dát jen on.
„Prosím, Felipe.“ Otevřeně ho prosila.
„Tak brzo? Nechtěla by ses mi radši udělat znovu na jazyku?“ zeptal se, dechem škádlil její zvlhčenou kůži, když do jejího vítajícího kanálku vklouzl dvěma prsty.
„Radši bych se udělala na tobě,“ byla její upřímná odpověď.
Neuniklo jí jeho zachvění, ne, když se jejich těla na tolika místech dotýkala. Hodila pohledem přes rameno a viděla, jak na ni plameně zírá.
„Miluj se se mnou, Felipe,“ zamumlala chraplavým hlasem.
„Udělám víc než jen to,“ byla jeho drsná odpověď. „Označím si tě a budu si tě nárokovat, takže celé Peklo a kdokoli, kdo tě uvidí, bude vědět, že jsi moje.“
Slova by neměla mít tu sílu způsobit jí druhý mini orgasmus. On ale měl. A věděla, že to cítil na prstech, protože zvedl rty do spokojeného úsměvu. Vytáhl prsty z jejího pohlaví a olízal je, kočička si vychutnávala svou smetánku.
Netrpělivě zakroutila zadkem a posunula se dozadu, aby se o ní jeho postavený penis otřel. Trochu víc se zavrtěla a on ji zastavil. Hlavička hřídele jí propíchla vsup. Zdál se rozhodnutý vzít to pomalu.
Ale ona byla tak blízko třetího okraje. Potřebovala ho uvnitř. „Pokud mě neošukáš,“ zamumlala hrubě, „končím s tebou.“
„S tím nepočítej kurva.“ Ponořil se do ní jedním přírazem.
U všech lastur v moři, to byla paráda. Zalapala z toho pocitu po dechu. Vyplnil ji tak pohodlně a hluboce. Zanořil do ní ptáka až po jílec a její kanálek se kolem něj sevřel tak nadšeně. Zabořil jí prsty do boků, když ho její kundička mačkala. Nicméně pevné sevření nebo ne, nezastavilo ho to od pohybování. Dovnitř a ven, plnil ji a vytahoval svou tvrdou délku, každé plesknutí o její zadek z ní vytáhlo zasténání. Když zvýšil tempo, Jenny se zrychlil dech. Prsty zarývala do přikrývek, jak hledala kotvu, prsa se jí houpala, když bušil do jejího vítajícího těla, tlak se v ní budoval. Budoval a… explodoval.
Jenny se pokoušela křičet do matrace. Trochu zvuku ztlumila, ale kdy ji Felipe vytáhl a natlačil si ji zády k sobě, aby ji mohl kousnout do krku, když se udělal, ten řev, amulet nebo ne, se zvedl na takový level, že zničil okna.
A propíchl pár bubínků nedalekých démonů.
Ale oni ztraceni ve své vášni se tulili a ve své zamilovanosti jim to bylo jedno. Pekelné kotě si nárokovalo svou družku a Jenny pro jednou nemusela skrývat, kým byla, už ne.
Protože konečně jsem našla někoho, kdo mě miluje jako já jeho.


12 komentářů: