pátek 27. dubna 2018

Pekelné kotě - 21. kapitolaUtopení smutku v pivu se zdálo být tím nejlepším nápadem potom, co Felipe opustil Jenny. Problém byl, že si Felipe nemyslel, že ho dostatečné množství alkoholu přinutí zapomenout na to, že jen před pár hodinami nebyl bez ní.

Což, jak jsem jí řekl, je pro nás nejlepší.
Nebyl připravený se usadit. Nebo byl? Neuniklo mu, že od té doby, co poznal jeho okouzlující poloviční mořskou pannu, nepodíval se a ani nepomyslel na jinou ženu. Sirény ho navzdory jejich kráse nepřitahovaly. Amazonky s jejich otevřeností v sexu a jejich víc než jemné nabídky do postele, i ty ignoroval nebo rovnou odmítl. Sakra, dokonce i ta vnadná blondýna, která se před ním natřásala s plnými rty a kulatými boky v něm nerozdmýchala nic jiného než podráždění. Copak nevěděla, že preferoval jeho ženu se zeleno blonďatými kudrlinami, zlobivým úsměvem a zastřeným hlasem, který dokázal tolerovat?
Nevěděli, že byla Jenny tou jedinou?
Samozřejmě, že nevěděli, protože i on to nedokázal přijmout. I teď mu kocour mňoukal v hlavě, beze slov mu prakticky říkal: Jsi zkurvený idiot. Běž a nárokuj si ji.
Přidejte k tomu, jestli je jeho pravou družkou? Pokud se ten děvkař démon Remy mohl usadit s jednou ženou a být šťastný, nemohl i on? Pokud se i Ďábel uvázal k sexu s jednou ženou, nebyl toho schopný i on? Mohl se o to aspoň pokusit a nebýt takovou zbabělou kočkou, hlavně když mu zbabělý kožich neseděl.
Prošel si důvody, proč by neměl. Co jí mohl nabídnout? Malý byt? Nebezpečnou práci, kdy musel pro Lorda Temnot cestovat? Dobré výmluvy, o kterých věděl, že jsou Jenny u prdele.
Viděl, jak se jí tvář při jejich cestě rozzářila. Po jejím odchodu z ostrova, byla nejspíš ráda, že se mohla dostat do kruhů Pekla a ke všem zkurveným dobrodružstvím. A k tomu jeho ubytování, vždycky si mohl sehnat větší místo. Oba mohli. Zatraceně, mohli bychom sdílet nájem a byt.
Když si představil, jak by se vedle ní každé ráno probouzel. Díval se do těch bouřkové modrých očí každé ráno. Líbal a dotýkal se –
Jeho přemýšlení přerušilo silně parfemované tělo, které se mu posadilo do klína. „Ahoj, cizinče,“ zamumlal ženský hlas. „Co tě sem přivádí?“
„Sorry, zlato, budeš své zboží přenést jinde. Jsem zabraný.“ Podívejte se na to. I když to řekl nahlas, Peklo nezamrzlo. Naopak, rozjasnilo se víc než před chvílí. Deprese se zvedla.
Co tu seděl jako idiot, místo aby byl chtivým milencem čekajícím nahoře?
„Jsme v Pekle. Podvádění se očekává a povzbuzuje,“ řekla s olíznutím rtů. Obtočila mu paži kolem krku a přiváděla svůj ohromný výstřih do úrovně s jeho očima, ale Felipe cítil jen chlad. Nebyla Jenny, a když jsme u toho, dokázal si představit, jak by Jenny vyletěla, kdyby ho přichytila s touhle na klíně. Dobře, že jí řekl, ať zůstane v pokoji. V pokoji, ve kterém se k ní za krátko přidá.
„Jakou část z toho, že nemám zájem, jsi nepobrala?“ byla jeho příkrá odpověď. Nakrčil nos, ten těžký parfém ho obtěžoval, ale bylo to víc než jen to. Cítil pod tím nějaký podtón. Náznak – mořské vody?
Chladné uvědomění ho přinutilo prohlédnout si tu děvku nalepenou na něm. Ženu s extrémně bledou kůží a se skoro nazelenalým odstínem. „Zkurvená mořská panna.“ Zamumlal kletbu, než ji shodil na zem, čímž shodil i její blonďatou paruku, která skrývala mořské vlasy.
Ale kde byla jedna mořská panna…
Nepotřeboval k tomu zaskučení jeho kočky, aby si uvědomil, že většina z těch zahalených postav v místnosti byli nepřátelé. Ti odhodili kapuce a vytáhli zbraně.
Nicméně náznak pohybu za nimi přitáhl jeho pozornost. Což vytáhlo jeho bestii na povrch. Jenny stála u paty schodiště s jednou rukou u krku, byla obklopena ozbrojenou složkou, která ale nebyla stráží Temného Lorda, protože by si nestrhla masky a neodhalila tak rysy pan, zatímco ta druhá udeřila jílcem meče do lebky sladké Jenny.
Kurva.
Tohle nebylo dobré. Čas vypustit koťátko.
S řevem se jeho druhá forma uvolnila a roztrhala oblečení. Srst se zaleskla, zuby prodloužily a jeho oči slibovaly řádná zranění, vrhl se směrem k Jenny, kde ji tahaly ke dveřím. Nicméně se mu do cesty dostala těla, kořist, která si myslela, že ho udrží od jeho družky.
Se zavrčením je trhala a krev se rozlévala. Nicméně to nebyla jen krev jeho nepřátel, která barvila hospodskou zem, ale i jeho vlastní, když ty mořské ženy vytahovaly čepele, aby ho sekly. Co nejlíp se jim snažil vyhýbat a eliminovat hrozby. I když ho každý krok stál sílu a zranění. Vytáhl všechny své zkušenosti lovce i bojovníka, aby zůstal naživu, aby se dostal k Jenny a zachránil ji, aby –

Se zamrkáním otevřel oči a díval se na strop s freskami. Obrazy lesních nymf byly zajímavou, ale rozptylující podívanou. Rozptylující, protože si nevzpomínal, že by je někde viděl.
Jak se sem dostal? A kde to je? Poslední věc, co si pamatoval…
„Kurva!“ Když se mu vybavily vzpomínky a pak náhlou temnotu, vyskočil na nohy na měkké posteli, ve které ležel nahý, a jak si okamžitě všiml, nezraněný. Rukama se plácal po kůži, všiml si nových jizev, ale už vyléčených. Rychle se mentálně zkontroloval a zavrčel, když si všiml ztráty dalšího života. To už mu jich moc nezbývalo. Do čerta s těmi pannami.
„Vidím, že jsi už vzhůru.“
Ozval se ženský hlas zpoza jemných záclon, které kryly postel. Dal je stranou, seskočil na kamennou podlahu a čelil šéfově přítelkyni, Matce Zemi.
„Bože, už chápu, proč jsi u dam tak populární.“ Gain pohled ho sjížděl od hlavy k patě s úsměvem na rtech.
Což nebylo dobré, věděl, že se Lucifer bude mračit a že nejspíš stráví pár staletí platíc za to. Hřích žárlivosti byl jedním z těch, které si Temný Lord v současné době užíval.
„Nepředpokládám, že bych mohl mít trochu soukromí, madam.“
„Co místo toho kalhoty,“ udělala kompromis a luskla prsty.
Felipe sebou ani netrhl, když se mu na mužských částech náhle objevila látka, ale byl k tomu blízko. „Děkuju, paní.“ Rychle se uklonil.
„Není potřeba takových formalit. Můžeš mi říkat Gaio.“
Jo, ne. Měl rád svoje ruce a nohy. „Kde to jsem, a co se stalo? Poslední věc, co si pamatuju, je, jak jsem bojoval v baru s mořskými pannami.“
„Jo, a prokázal ses docela dobře, hlavně když jsi jich sejmul tolik. Ale nebylo to dost, a v době, kdy přijela garda, jsi ztratil život a Jenny byla pryč.“
„Pryč?“ Chlad mu vytvořil v žaludku díru.
„Byla unesena těmi chladnokrevnými rybami a vzata do Styxu, kam ji zatáhli do vln. Tam jsme ztratili stopu.“
„My.“
„Ano. Můj Lord a já jsme kontrolovali vaše postupování. Nebo aspoň já. Lucifer byl minulou noc zaneprázdněný, jinak by ta potyčka mohla skončit docela jinak. A k tomu, kde jsi, s tvými zraněními jsem tě přesunula do mého hradu, kde jsem tě mohla vyléčit.“
„Jak dlouho jsem tady?“
„Čas tu plyne jinak. Nějakou chvíli jsi tu byl, ale vrátíš se načas.“
„Načas pro co?“
„Abys ji zachránil samozřejmě. Máš v plánu získat ji zpět, ne?“
Bez váhání. „No jasně. A pokud ne, Lucifer mě pověsí a vytrhá ze mě vnitřnosti.“
„A je to jediný důvod, proč ji chceš najít?“
Na chvíli si Felipe myslel, že zalže. Nicméně zachytil vířivou zelenou v pohledu Matky Země a nemohl.
 „Ne. I kdyby mi přikázal, abych na Jenny zapomněl, pořád bych ji šel zachránit.“
Zjevně to byla správná odpověď, protože na tváři Gaie rozkvetl oslepující úsměv. Kdyby už nebyl zamilovaný do jedné určité dámy, možná by skončil jako vězeň podmanivého kouzla. „Vidím, že měl můj Lord zase jednou ve svém párování pravdu. Kdo by to byl řekl, že má takový talent?“
Ta slova nedívala Felipovi smysl, ale Gaia mu je nevysvětlila.
Tleskla. „No pak, pokud máme zařídit efektivní záchranu, musíš si pohnout. Panny a jejich cena jsou hodiny napřed.“
„Myslel jsem, že tu čas nic neznamená.“
„Ne, pořád plyne, jen ne stejně rychle. Když tě vrátím, mine jen několik hodin.“
„Takže neměli moc rychlý start, ale větší problém je, jak je dohnat. Podle vašich špionů vkročili do Styxu, takže budou pod vodou. Chci ji zachránit, ale jak?“ Ta beznadějná otázka do něj narazila jako ten šotek ve hře Dodgeskull. Pokud ji panny vzaly do temného moře, jak ji najde a zachrání?
„Co je to za smutnou tvář?“
„Ten úkol je nemožný.“
„Je? Máš tak málo víry ve svého Lorda a jeho schopnosti? Lucifer ti dá věci potřebné k záchraně.“
„Pokud mě za mé selhání nejdřív nezabije,“ zamumlal. Ale pokud měl čelit zlobě šéfa výměnou za záchranu ženy, kterou miloval – a pro všechny chlupy, jak on Jenny miloval – pak z hradu půjde. Pořád mohl pár životů roztrousit.10 komentářů: