sobota 10. března 2018

Její ďábelský anděl - 20. kapitolaVeiron zasténal, když se Erin zvedla z jeho erekce, otočila k němu čelem a nabodla se přímo zpět. Sevřel ji za zadek a políbil, vypouštěl ten hlad, který se uvnitř něj stabilně budoval od té doby, co ji potěšil. Ten pocit, jak mu vyvrcholila na ptákovi, byl báječný, svíral ho touhou, dokud nebyl taky blízko vrcholu. Nemyslel si, že vydrží dlouho, pokud teď převezme kontrolu ona.

Dál ji líbal, pevně držel její boky, aby se na něm nepokoušela jezdit, kupoval si čas, aby se uklidnil a vydržel tak o několik vteřin dýl. Těžko by z toho byl ten perfektní konec perfektního večera. Byl by z něj pěkný lůzr, kdyby se teď vystříkal jako panic. Chtěl se se svou ženou milovat, chtěl ji znovu potěšit a rozmazlit ji pro všechny další.
Moje.
Přiznala to a v něm to probudilo něco primitivního a mužského. To, co k ní cítil teď, bylo za hranicí majetnickosti. Byla jeho ženou. Jeho, aby ji ochraňoval a miloval, opatroval a těšil. A on byl její.
Byl si jistý, že to nebylo dlouho, co si říkal, aby tohle nedělal, že byla smrtelná a že to mezi nimi nebude fungovat. Buď bude muset najít způsob, jak z ní udělat nesmrtelnou, nebo ze sebe udělat smrtelníka. Chtěl s ní žít po zbytek jejích dní a s ní i umřít. Nechtěl, aby mezi ně něco přišlo.
Erin se na něj posadila a on zabručel, po změně pozice si byl znovu vědomí toho, kde měl péro. Byl tak horká a mokrá, tak uvolněná a připravená na něj, aby do ní začal pumpovat. Zasténal a pokusil se ji znovu políbit, ale ona mu sjela rukama dolů po hrudi a zaklonila se a utáhla kolem něj.
Zvedla sklenku šampaňského a upila. Veiron znovu zasténal. Vážně nemohla navrhovat, aby pili a mluvili, zatímco byl hluboko v jejím horku.
Veiron jí vzal sklenku, položil ji a proklouzl rukama kolem jejího pasu. Zachichotala se, když si ji k sobě přitáhl a políbil tvrdě a divoce, jejich pusy se drsně setkaly a jazyky proplétaly.
Erin se zvedla a pak spustila dolů s jeho rukama na bocích. Vedl ji, zapumpoval hlouběji a pomalu do ní, vychutnával si teplo, které se mezi nimi postupně budovalo. Sevřela ho za paže a sténala mu do pusy, jazykem mu přejížděla po jeho a škádlila. Naklonil hlavu a prohloubil polibek, potřeboval z ní víc.
Veiron napjal zadek, přirazil pokaždé, co ona klesla, jejich pohyby rozvířily ve vířivce vlnky. Erin zasténala a pevněji ho za ramena sevřela, držela se ho tak moc, až to hraničilo s bolestí. Jen to přidalo k jeho rozkoši. Zasténal, aby jí dal najevo, že se mu tahle její stránka líbí, tahle vášnivá žena ve vedení. Její tempo se zrychlovalo, dokud na něm nejezdila tvrdě a nesténala mu do pusy pokaždé, co se jejich boky setkaly, a těla o sebe otřela. Veiron ji popadl za zadek, vtiskl do něj prsty a vedl ji a srovnával jejich tempo.
Její tělo bylo tak horké kolem něj, tak mokré a sladké. Její ruce mu doslova značkovaly kůži, jak se ho držela.
Vášeň a touha, které mu zastiňovaly mysl, se projasnily dostatečně na to, aby si uvědomil, že bylo něco špatně. Odtrhl se od Erin a pohlédl na její tělo. Kapky vody se jí mihotaly na kůži a teplo se kolem ní zvedalo z vody. Horko.
„Erin?“ zeptal se Veiron a ona zavzdychala, zavrtěla se a tvrději na něm jezdila.
„Nepřestávej,“ zasténala a zavřela oči. Pulz jí bušil v hrdle a Veiron pocítil náhlé nutkání ji kousnout.
Nebylo to jediné nutkání, které cítil. Byla úžasná, jak se mu houpala na penisu, ale ať už na ni šla jakákoli změna, ovlivňovala ho taky. Volala na jeho temnější stránku, tu démonskou, a táhla ji k povrchu, volala na něj po změně.
Nehty se mu prodloužily do černých drápů a Erin zasténala, zaklonila hlavu a prohnula se do něj. Zabručel a polkl, pokoušet se udržet pozornost bylo nemožné. Všechno na něm říkalo, aby zapomněl na strach a jen šel s proudem, šel s tím neuvěřitelným horkem a rozkoší, které v něm proudily. Neměl jí dost, jak na něm jezdila, svírala ho, a tak sladce vzdychala.
„Veirone,“ vydechla, vášeň a hlad jí zdrsněly hlas, začaly se mu zaostřovat zuby. Znovu zasténala, jako by v něm tu změnu cítila a líbila se jí. To jen nutilo jeho démonickou stránku tlačit ještě tvrději.
Když se jeho zuby přestaly prodlužovat, hlasitě vykřikla a odpověděla tím, že se z něj skoro celá zvedla, než na něj tvrdě a rychle dopadlo, drsně a vášnivě. Zasténal a podržel si ji za boky, pomáhal jí pohybovat se na něm, byl až moc daleko na to, aby zastavil. Cítil ji tak dobře.
Erin nezpomalila. Dál na něm jezdila, vlnila boky a ždímala mu penis, jako by z něj neměla dost. Nebyl si jistý, jak dlouho ještě vydrží. Koule se mu napínaly, tělo tuhlo a bylo připravené k vyvrcholení. Zasténal a tvrdě vydechl, bojoval s nutkáním plně se přeměnit. Nemohl. Roztrhl by ji na půl, kdyby to udělal. Pokoušel se to smést a udržet si kontrolu. Erin se na něm zhoupla, vzdychla a zavrtěla se, zaklonila hlavu a její prsa se pod měsíčním světlem zaleskla. Pára se kolem ní kroutila, její teplo do něj pronikalo, měnilo mu krev v oheň.
„Veirone,“ zašeptala a sklonila hlavu. Políbila ho, vychutnávala si jeho ústa, její chuť byla tak sladká a horká. „Pokračuj. Je to skvělé.“
Přirazil do ní, hlídal si pohyby, ale znovu se v té chvíli ztrácel. S každým přiražením penisu do jejího vítajícího tepla zasténala, a to ho nutilo jít tvrději, pumpovat hlouběji, dokud do ní zcela nebušil. Prsa jí s každým tvrdým setkáním boků poskočila a ona vykřikla, volala jeho jméno. Bylo mu jedno, jestli je kdokoli slyší. Aspoň budou vědět, že Erin patřila jemu.
„Je to tak skvělé,“ zamumlala bezhlesně, pohnula boky a prsty mu zapletla do krátké délky černých vlasů. „Chci tě cítit, jak se uděláš.“
Veiron zavrčel a přitáhl si ji k sobě, sál jí bradavku a škádlil ji ostrými zuby, když do ní zajížděl, vytáhl tak ze své ženy hlasitý sten.
Zabořila mu prsty do vlasů, přilnula k němu a její kůže se pod jeho rty rozehřála. Nechápal, co se to děla, ale bylo mu to jedno.
Zapulzovala kolem něj, její vnitřní stěny ho svíraly a ona křičela, když vrcholila. Horko se mu prohnalo tělem, vznítilo mu krev, hlava s emu točila, nedokázal se držet zpět. Přirazil si ji dolů na penis, nabodl ji a tvrdě se udělal. Koule mu pulzovaly, každý sval se svíral a on sténal. Nedokázal se zastavit. Vystřelil do ní semeno, její tělo ho ždímalo, protahovalo orgasmus, dokud nezasténala jeho jméno a znovu nevyvrcholila, stejně jako on.
Veiron jí padl na hrudník, naklonil se přes ni, ztěžka dýchal a bojoval, aby zůstal při vědomí.
Erin se posunula na jeho pořád tvrdém penisu a odtlačila ho.
Pohledem padl na její hrdlo a pulz bušící pod ním. Překonalo ho nutkání ji kousnout, tentokrát už se nedokázal zastavit. Popadl ji, přitáhl k sobě a ponořil ostré zuby do hladké neoznačené kůže jejího krčku.
Erin znovu vykřikla, řvala jeho jméno až do nebes.
Veiron se zachvěl, horko mu proudilo žílami, když se první kapka dotkla jeho jazyku. Proudila do něj, přiváděla sebou neuvěřitelný oheň, požár, měl pocit, že bude spálený na popel, a to rozpoutalo jeho temnější stránku. Oči se mu změnily a on jí do krku zavrčel. Erin se mu zavrtěla v náruči, svírala u sebe jeho hlavu a jeho tělo uvnitř sebe.
Vzal si sotva doušek krve, než se odtáhl, byl si vědom toho, co to s ním dělalo. Krev jí tekla po hrdle, v nízkém světle byla tmavá. Leskla se na dírkách zranění. Neměl ji kousat. Neměl, jak řez zastavit. Naklonil se a zranění olízl, Erin zasténala a znovu se zachvěla, ten zvuk byl tak tichý a bezdechý, že v odpověď taky zasténal. Znovu olízl ranky, ochutnal její sladkou krev a pak se odtáhl.
Žádná nová krev jí na kůži nerozkvetla.
Zamračil se a podíval se blíž. Ranky vypadaly menší. Léčila se nějak?
Veiron se na ni podíval. Plaše se usmála a dotkla zranění na krku.
Pořád se pokoušel všechno pochopit, když se k němu znovu přitulila a položila mu hlavu na hrudník. Pohladila ho levou rukou, dělala mu vlhké vzory na kůži a spokojeně si něco broukala.
Veiron se dotkl jejích zad a zamračil se. Byla chladná. Chtěl ji zvednout a ona vzdychla.
„Nehýbej se, ještě ne… chci takhle chvilku ležet.“ Držela se ho a on přestal a posadil se s ní, dal ji níž do vody, aby měl zakrytá i ramena.
Držel ji s tělem pořád uvnitř ní a hladil po mokrých vlasech.
„Co se to kurva právě stalo?“ zašeptal, musel se zeptat, i když věděl, že nebyla schopná odpovědět. Jen musel slyšet, že si byla vědomá toho, jaké divné věci se mezi nimi zrovna staly.
„Netuším,“ řekla a její ruka se mu zastavila na hrudi. „Jen jsem dělala, co mi říkala touha… a pak jsem se cítila tak nažhavená… a pokaždé, co jsi ukázal o kousek víc své démonické stránky, já… no, víš.“
Věděl. Odpovídala na ni, jako by se z jeho změny krmila, získávala z ní rozkoš.
„Byla jsi žhavá,“ řekl a ona se k němu přitulila ještě blíž, cítil její strach.
„Byla to má síla. Cítila jsem ji uvnitř… rostla… tlačila se ven.“ Ta slova byla promluvena tiše, jako by je nechtěla říct, protože by tak přiznala, že ji tak síla kontrolovala.
„Je to v pořádku, srdíčko.“ Veiron kolem ní obtočil náruč a pevně ji držel, dával ji beze slov najevo, že tu byl pro ni, a nic se tím nezměnilo. Nemusela mít strach. „Moje síla se chová stejně. Někdy mám pocit, že není mou součástí. Nemusíš se ničeho bát.“
„Slibuješ?“ řekla a on přikývl.
„Slibuju.“
„Myslela jsem, že démoni nejsou ve slibech dobří,“ řekla a v jejím hlase byl povědomí úsměv.
Zazubil se a vtiskl jí polibek do hlavy. „Nejsme, ale u tebe udělám výjimku. Přísahám, Erin, zjistím, co máš za sílu, a společně to vyřešíme. Nejsi sama a ani nebudeš. Jsem tu pro tebe.“
Veiron ji držel blízko, potřeba chránit ji mu hořela v srdci. Získá pro ni odpovědi a všechno napraví. Postará se o ni, protože ji celým srdcem miloval a její štěstí bylo jeho.
Pro teď se postará o její momentální potřeby. Natáhl se ke kontrolnímu panelu vířivky a zvedl teplotu. Zahřeje ji a vezme do postele. Potřebovala si odpočinout a stejně tak i on.
Půjde brzo do Pekla s Marcusem, ale o své bezpečí se nebál. Bál se o to Erinino.
Přitáhla ho dnes večer ke změně, což bylo dost na to, aby tak mohl odhalit jejich lokaci Ďáblu. Pořád zbýval den, než Einar s Taylor přijedou a Taylor skryje Erin i Amélii.
Co když je Pekelní andělé najdou dřív?
Veiron zavrčel a sevřel Erin u sebe. Nezáleželo na tom. Pokud se k nim odváží kdokoli přijít, zabije je. Ochrání, co je jeho.
Bude bojovat se samotným Ďáblem pro Erinino bezpečí.


15 komentářů:

 1. víme, že se Erin není obyčejná, ale stále si nejsem jistá, co nebo kdo vlastně je...
  moc děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 2. ďakujem za preklad a korekciu a teším sa na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nema aj ona nieco z diabolskej stranky? Pravy opak amelie? Jedna ma v sebe kus neba a druha z pekla?
  Dakujem za kapitolku 😍

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za super kapitolu. Jana

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za novou Kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!👍❤👍

  OdpovědětVymazat
 7. Mockrát děkuji za další překlad. :-) Renča

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za překlad a korekci.
  Vina

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat