pondělí 10. července 2017

Svedena Santou - 3. kapitola„Takže, řekneš mi, co děla dcera Sebastiana Kanea ve čtvrti pod její úroveň a pracuje v jedné z nejdrsnějších oblastí v městě?“ Rhodův bohatý, hluboký hlas se ozval za Candy, naplnil její malou kuchyň, když pro ně oba dělala pití.

„Nebo když už sme u toho, proč jsi řekla doktorovi, že jsem tvůj přítel? Mohla jsi být doma s milionem sloužících pro tvou každou potřebu…“
Odmlčel se, když se k němu otočila, se zamumláním díku na rtech, jak mu podávala kouřící hrnek horké čokolády a hnala ho do stejně maličkého obýváku.
Nebylo to tu moc velké. Malý byt na čtvrtém podlaží zastrčený v rohu budovy. Celé to tady by se vlezlo do ložnice u něj doma. Ale velké rohové okno a starožitný krb tomu dávaly šarm a především s neosobní ložnici u rodičů, se to nemohlo srovnávat.
Tenhle byt byl její skrz naskrz. Od teplých krémových stěn až po pestře pruhované koberce před krbem, které vybrala na jednom z řemeslných trhů, všechno vybrala sama, žádný profesionální tým, na kterém její matka trvala.
„Jo, a zničit všechno, o co jsem během posledních třech let bojovala? Ani náhodou. Prosím, posaď se.“
Ukázala na jednu stranu velkého, měkkého gauče před prskajícím ohněm. Zvedla obočí na plameny, pokoušela se na ně soustředit, spíš než na tu smyslnou grácii Rhodova velkého těla, když se usadil vedle ní. Žádný muž neměl právo být tak sexy. Musel tím porušovat nějaké pravidlo.
Přinutila ho, přestat jí pozorovat, aby ji náhodou nechytil, jak nad ním slintá, nebo dělá něco stejně tak trapného, a otočila se k ohni.
V plném proudu vesele plál navzdory skutečnosti, že byli v bytě sotva pět minut.
„Jak se ti to sakra podařilo?“ zeptala se a sledovala ho přes okraj hrnku. „Vždycky mi trvá hodinu, než vypadá oheň takto.“
Jen neseděl, rozvaloval se s tou kočičí grácií velkého muže. Samozřejmě, že si uvědomovala, že nebyl člověkem. Žádný člověk se nepohyboval tak jako on s tím jeho partnerem, když ji přišli do té uličky zachránit.
Neosrstil se, takže nebyl vlkodlak, a upír k němu neseděl. Už viděla pár upíru při práci v kapli a jejich kůže byla divná. Nijaká, skoro bez barvy, nezrudlá životem a skoro zářící v ohni jako ta jeho, jako by se sám oheň natahoval, aby se ho dotkl. To všechno bylo hezké a dobré, ale s tím, jak byl sexy, pokud začne jiskřit, vykopne ho ze dveří.
„Je to jen pohybem zápěstí,“ řekl se zazubením a zvedl ruku.
Když luskl prsty, vzduch se zatřepotal. Zlatý prach se na sekundu zaleskl, než se přesunul vzduchem ke svíčce na krbové římse.
Spadla jí brada. „Aach… sakraaaa. Clausi. Ty jsi…“
Pohlédla zpět na něj a zamrkala.
Přesunul se, položil prázdný hrnek od čokolády na stůl vedle gauče, když se usadil vedle ní.
„Elf. Ano,“ dodal, natáhl se k hrnku z jejích náhle ztuhlých rukou. Nehádala se, všechnu pozornost upírala na něj.
Elfové, hlavně ti zimní, byli víc než vzácné paranormální bytosti. Náhle jeho nedostatek bundy navzdory mrazu dával smysl. Claus. Jeho jméno bylo Claus, což znamenalo, že nebyl jen tak ledajaké zimní elf, ale Vánoční elf…
„Elf, co? Takže jsi jedním z těch, kteří dělají dárky pro děti… něco takového?“ Rty se jí v koutcích trošku zvedly, než se dokázala zastavit. Pokoušení bylo až příliš silné.
„Nech mě hádat, výšivky, výroba panenek?“
Rty se mu zkroutily, když se pohnul dost blízko na to, aby cítila teplo jeho těla na sobě, i skrz tenkou košili a džíny do práce v Chapel. Instinktivně se k němu chtěla přitulit, cítit ty tvrdé svaly na svých měkkých křivkách.
„Něco takového.“
Jeho slova byla tichá, hluboká drsnost jeho hlasu, šepot pro její smysly, když ji jemně pohladil palcem po kůži po stranách jejích rtů. Napětí a vnímání, které mezi nimi doutnalo už od té doby, co ji zvedl v uličce, a skončili noc u nosu, se přihnalo v plné síle zpátky.
„Candy…“ Jeho oči, tak zelené a intenzivní, temné, když hodil pohledem po její puse.
„Políbím tě. Chtěl jsem to udělat už od –“
Nedokončil větu, místo toho se naklonil dopředu a přitiskl rty na její. Oči se jí s třepotáním zavřely, dech se jí zadrhl v krku, když jí otřáslo očekávání.
První dotek byl jako od peříčka, jeho pusa byla teplá a pevná, když se pohnul dovnitř.
Velká ruka se jí vpletla do zamotaných vlasů na šíji. Zamumlala něco potěšením při pocítění silných, jemných prstů, když jí naklonil hlavu pro lepší přístup k jejím rtům.
Sklonil hlavu a pohyboval pusou po její. Tam a zpět ve fascinujícím hlazení. Jeho kolínská, hluboké lesy a ostré citrusy nad něčím základním, o kterém instinktivně věděla, že to byl čistě muž, obklopovala ji a držela v zajetí, když si ji přitáhl k sobě.
Nehádala se. Místo toho mu vklouzla rukou na široká ramena, aby si ho podržela blízko a trochu rozevřela v pozvání rty.
Překvapivé zabručení uvnitř jeho hrudi ji nutilo usmát se, ale nezpomalil při přijmutí její nabídky.
Jeho jazyk vyhledal její, klouzal dovnitř v pomalém tanci čirého nebe. Teplo se v ní rozhořelo, zahřívalo jí krev, kroužilo žilami a pak se usadilo v břiše. Nervózní, toužící, mihotající uzel ji pobízel, aby se přitiskla blíž, vzala si víc.
Posunula se na gauči, přejela prsty jedné ruky skrz jeho vlasy a druhou využila, aby ho pohladila po čelisti. Přesně jak to chtěla udělat předtím. Strniště ji píchalo do prstů, pak do tváří, když vklouzl rukou kolem jejích zad a napůl ji otočil, aby ji přitiskl na plyšové polštáře.
Z toho nápadu souhlasně zasténala, milovala ten pocit něj nad sebou. Zaklonila hlavu, dala mu lepší přístup k jemné kůži pod hrdlem. Jeho rty jí šepotaly do krku, našel citlivé místo za uchem, kvůli kterému měla husinu až na prstech u nohou.
V době, kdy se odtáhl, ztratila jakékoli povědomí a prostoru a čase, dech měla trhaný, když k němu vzhlédla.
„Musím přestat.“ Zasténal, ten pohled v jeho temných a nebezpečných očích, ty provazcovité svaly na pažích, jak se nad ní držel. Pohledem prohledával její tvář, jako kdyby si chtěl zapamatovat každý drobný detail.
Normálně by si byla vědoma svých nedostatků při takové pozornosti. Ale jeho výraz byl uchvácený, neanalyzoval ji. Díval se na ni, jako by byla tou nejvíc fascinující věcí na světě.
Nemohla si pomoct. Udělala tu holčičí věc, našpulila pusu, sklouzla rukou dolů, aby si jemně hrála s jeho límečkem.
„Proč?“
Teplo a chtíč se mu v očích znovu zatřepotaly, vyslaly odpovídající třes potřeby jejím tělem. Nasrat na to.
Zahákla prst do véčka košile, vzala knoflík mezi palec a ukazováček. Otevřela ho, zatímco ho sledovala. Oheň se dotýkal konečků jeho vlasů, měnil temné vlny v ohnivé haló. Pocuchaný a sexy jako hrom, přesně takto by vypadal na jejím polštáři i ráno.
Skousl si ret. Silné, bílé zuby rozbíjely to baculaté masíčko, ten jednoduchý pohyb byl tak erotický, až jí kradl dech. Obava se jí na vteřinu zatřepotala v očích, když přejel konečky prstů po přelepeném spánku.
„Srdíčko, byla jsi zraněná. Pokud bych –“ Odmlčel se a roztřeseně se nadechl, aby se dal dohromady. „Nechci ti ublížit.“
Tiše a pobaveně se zasmála. „Rhode, jsem velká holka, a i když jsem měla ten incident v uličce na trapných, roztřesených kolenou, nezlomím se.“
Hlas jí klesl, když se zvedla, aby dosáhla na jeho rty, a zašeptala mu do nich.
„Slibuju. Jen chci… chci…“ Na vteřinu zaváhala, oheň se jí plazil po tvářích, když se pokoušela říct, co chtěla. Zhluboka se nadechla, pohlédla mu přímo do očí a usmála se.
„Chci tebe.“
Ta dvě vydechnutá slova odfoukla jakýkoli klid a odpor, který Rhodovi zůstal.
Pokud je vůbec k této okouzlující víle měl. V elfštině zaklel a klesl váhou. Ten pohyb vtiskl její křivky do měkkých polštářů, když se marně snažil dostat pod kontrolu své reakce.
Chtíč mu uháněl tělem. Žhavě bílý a nekontrolovatelný, proháněl se mu páteří, utahoval mu vnitřnosti a obtáčel se mu kolem ptáka a koulí jako železné objetí. Byl ztuhlejší než zatracený stožár, penis měl tak tvrdý a připravený u zipu kalhot, že byl překvapený, že už se zatracené věc neosvobodila.
Pokoušel se být jemný, když si znovu vzal její rty. Pokusil se, ale bylo to k ničemu.
Tentokrát sundal rukavičky. Rozevřel jí rty s tvrdým máchnutím jazyka a zajel dovnitř, hledal medové hloubky, které předtím ochutnal. Jednou ochutnal a okamžitě se stal závislým. Věděl, že bez ohledu na to, kolikrát ji políbí, nebude to dost. Mohl strávit věčnost líbáním jí a jeho duše by pořád toužila po víc. Po všem, co mohla dát.
Okamžitě se mu otevřela, tak přirozeně, že všechny jeho námitky byly smeteny pryč. Jejich polibek, jak si ho usazovala mezi rozevřenými stehny, dokonce i to, že ji jeho větší tělo ochranně zakrývalo, bylo správné. Perfektní. Osudové.
Její sténání se smísilo s jeho stenem, když se jim jazyky proplétaly a motaly. Cítil chvění té smyslné žhavosti.
Jednu ruku jí dal pod hlavu a tou durhou jí pomáhal rozepnout košili. Ruka se mu třásla, ale ignoroval to, pohodlně se opřel, aby tu látku sundal. Upnutá košile se mu zasekla na ramenou. Zaklel a trhl, slyšel trhání, ale bylo mu to jedno, když ji pustil na zem a vrátil se zpět k ní.
Setkala se s ním napůl cesty, sedla si, ale nepřelezla mu do klína, když se jejich rty znovu setkaly.
Zavrčel, ruce obtočil kolem jejího pasu, aby ji po zbytek cesty zvedl. Obkročila ho, usadila se a pak zamrzla, když zaregistrovala tlustou tyč jeho penisu přitisknutou pevně mezi jejíma nohama.
Pořádně se pokoušel nemyslet na to, že je sotva pár vrstev látky oddělovalo od vklouznutí do nebe jejího těla.
Nefungovalo to. Uniklo mu další zasténání, když mu penis pulzoval a trhal sebou pod ní. Divoká bolest mu projela tělem, dokud netoužil jenom po tom povalit ji na koberec před ohněm, vysvléct ji a udělat jeho v každém slova smyslu.
Ovládl se, sledoval její tvář, když se dál hnízdila. Její výraz byl tak sexy, oči napůl zavřené a rty napůl otevřené. Bylo to to nejvíc sexy, co kdy viděl. Pak zhoupla boky a rozkoš otřásla jeho světem.
„Kurva!“
Nějak se mu podařila zaklít a zasténat ve stejnou chvíli, klouzal rukama vzhůru po jejím pase, aby se palci otíral o překvapivě plná prsa. Prsa, která toužil odhalit, vybalit z bavlněné košile, kterou měla na sobě. Strhnout tu látku. Dotýkat se… líbat. Lízat. Sát.
Sakra, byl svým nejhorším nepřítelem.
Zavřel oči, aby se pokusil dostat pod kontrolu, cítil, jak ho její malé ruce hladí uprostřed hrudi. Projela jím husina. Pak se na něj natlačila. Pustil ji, padl do polštářů na gauči a otevřel oči, aby se na ni podíval.
Seděla na něm, oheň vrhal teplou zář na její kůži, když se natáhla pro knoflíčky na své košili.
Polkl; všechna krev v jeho těle spěchala do jeho penisu jako kavalérie, když se víc a víc krémové pokožky objevovalo. Dokonce i stádo divokých koní by mohlo proběhnout pokojem a on by se nebyl schopný odvrátit. Ne s těmi štíhlými prsty pohybujícími se po knoflících a rozevíráním košile každou vteřinu.
Pak byly všechny odepnuté a ona ji rozevřela, sundávala si ji z ramen. Pokoušel se polknout, když se dva stejné kopečky prsou odhalily, jemná kůže byla bledá nad tmavě rudou podprsenkou.
Zatraceně.
Oči se mu rozšířily, když si sundala černou látku košile dolů po pažích a upustila ji na zem za nimi. Očekával černý satén, možná lemovanou krajkou. Ne rudou ‚vem mě do postele a ošukej do bezvědomí.‘
„Jsi…“
Jeho mentální schopnosti ho opustily tak moc, že nedokázal říct další slovo, natož pak zatracenou větu.
Místo toho se rychle pohnul, sedl si s ní v klíně, zatímco mu ruce klouzaly po jejích žebrech. Byla drobná, křehká… a tak zasraně sexy, až se třásl chtíčem projíždějícím mu tělo.
Vzal si její rty v polibku, který byl žhavý, divoký… skoro zvířecí ve své intenzitě. Vjel jazykem hluboko, hladil, ochutnával a dožadoval se, všechno v jednom. Obklopil ji klecí své náruče a shodil je na koberec pře ohněm.
Zalapala po dechu při tom náhlém pohybu, pak zasténala a zakroutila se proti němu, když zády narazila na měkký povrch koberce. Prolomil polibek, ale nebyla to vůbec úleva. Místo toho dělal cestičku žhavých, otevřených polibků dolů po jejím krku.
Podprsenka vzdorovala sotva vteřinu, dlouhými prsty udělal krátký proces s přezkou mezi prsy. Bůh žehnej za přední otvírání podprsenek… žádné divné pohyby, aby je rozepl.
Zakňourala, prohnula záda, když to podprsenka vzdala a uvolnila prsa z jejich saténového vězení.
Rhod si pod nosem zaklel, když si na nich oheň hrál, hladil krémovou pokožku a osvětloval napjaté, svraštělé bradavky. Přikrčil se nad ní jako nějaké bestie z legend, snesl se na ni a zachytil jednu mezi rty. Vsál ji mezi zuby a přecházel s rychlým mrskáním jazyka z jednoho prsa na druhé, dokud se pod ním nekroutila a nesténala.
Bože, byla žhavá. A byla celá jeho.


27 komentářů:

 1. Opět skvělá kapitola. Díky moc. HankaP

  OdpovědětVymazat
 2. Super preklad a korekcia a teším sa na pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji za další kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělá kapitola, moc děkuji za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 6. Srdečná vďaka za preklad i korektúru...😘😉

  OdpovědětVymazat
 7. ďakujem za super preklad a už sa teším na pokračovanie :o))

  OdpovědětVymazat
 8. Dakujem za skvele pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 9. Moc,moc děkuji a těším se na další kapitolu! 🐍

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem pekne za super preklad

  OdpovědětVymazat