neděle 7. května 2017

Vlčie znamenia - 3. kapitola

Keil sa prekrútil miliónkrát.
Toto bolo nemožné.

Zaspal v jaskyni obklopený premočenými vlhkými, zapáchajúci členmi svorky, keď boli chytení v búrke. Zaspal v jednej hotelovej izbe so siedmimi kamarátmi na výlete, všetci z nich chrápali dostatočne nahlas, aby to triaslo stenami. V obidvoch prípadoch mal viac spánku ako dnes v noci.
Všetko kvôli vôni ženského tela na konci plošiny.
Vzal predstieranie a posadil sa, aby lepšie obdivoval ju. Mesačné svetlo presvitajúce cez okno ukazovalo jej časti a jeho nočné predstavy sa naplnili zvyškom detailov. Bolo skrútená v polovičnom kruhu, jednu nohu si vytiahla, hlava jej odpočívala na vankúši, ktorý si urobila zo zvyšného oblečenia. Nebola v spacáku, ale pod ním, jej telo ležalo na malej mäkkej pokrývke.
Bolo dostatočne teplo v chate, že odstrčila väčšinu z pokrývok a jeho pohľad kĺzal po nej. Prial si, aby sa jej mohol dotknúť so svojimi rukami. Jej tón pokožky bol svetlejší než jeho, jej jemne hnedé vlasy unikli z jej vrkoča, ktorý si urobila predtým než vliezla do postele. Keil civel, memoroval si jej krivky na je tvári, jamku, ktorá bola viditeľná iba z okraja jej úst. Jej oči boli zatvorené v pokoji mali tie najdlhšie riasy, aké kedy videl.
Oblizol si svoje pery. Pozerať sa na ňu, spôsobili, že jeho ústa zvlhli. Bol v pokušení, aby vkĺzol a vzal si ju do svojho náručia, uvelebil si ju ku svojmu telu a –
Sakra. Bol opäť tvrdý.
Ako nemôže vedieť o tom, že patrí do svorky? Je plnokrvný vlk, mala mať schopnosť sa zmeniť z ľudskej formy do vlčej podoby okolo puberty. Kým vlčie gény boli nečinné u väčšiny polokrvných, plnokrvní vlci skoro vždycky mali svoje gény spustené, kým boli bábätká.
Robyn bola hluchá, čo bolo nezvyčajné, ale nie veľký problém pre neho. Mohol sa naučiť znakovať, ak to je, čo to vezme. Keď bude vo vlčej forme, nebudú mať problém s komunikáciu, pretože vlk používal na deväťdesiat percent znakovú reč. Ako druhovia mali byť schopní každopádne hovoriť si navzájom v mysli.
A ak pôjde k výzve alfu, bola tu ešte väčšia šanca, že bude schopný počuť jej myšlienky. Jedna z výhod vedenia svorky bola silná mentálna linka medzi každým členom svorky. Pridať k tomu spojovanie puto a boli by v poriadku.
Jeho myseľ skĺzla k problémom svorky, kým jeho pohľad pokračoval hladení jej tela. Súčasný alfa a beta boli príliš starí, aby boli poriadnymi vodcami. Granite svorka bola veľká a viac prechodná ako väčšina ostatných s ustavičným prílevom nováčikov zo svorky Lower 48.
 Zakaždým, keď vlk dostal svrbenie, aby sa spojil so svojím vnútorným ja, vyzeralo, že urobili svoju cestu na sever, mysliac si, že divočina Aljašky im pomôže, aby našli samých seba. Všetky zistili, že život vyžaduje tvrdú prácu, nezáleží, kde ste žili. Nebolo ľahké jazda nikde a pravdepodobne ešte menej tu hore na severe.
Keil sa začal obávať, keď mnoho ich tradícií upadlo. Nebolo, že by nemal rád pokrok, ale niektoré veci boli tradícia, pretože boli dobré pre svorku. Nováčikovia priniesli batožinu so sebou a mnoho z toho, čo požadovali pre svorku, aby sa udržali v pohodlí šlo proti všetkému, na čom stála svorka Granite.
Bol čas na zmenu. Keď starí vodcovia oznámili, že odstúpia a nechajú niekoho mladšieho, aby prevzal vedenie, Keil vedel, že je jeho šanca. Bude musieť obmedziť riadenie podnikania, ale mať silnú svorku bude stáť za to.
Ale nebol jediný vlk s možnosťou, aby vyhral výzvu. Ďalší z nováčikov bol Keilovi rovnocenný v sile, ale Jackova vízia pre budúcnosť svorky šla ešte ďalej po ceste do pekla, ktorou by šli.
Keil zastonal a prekrútil sa na svoj chrbát. Nájsť družky práve teraz  robilo veci zložitejšími, aby prinajmenšom povedal. Ale bol smutný, že ju našiel? Dopekla, nie. Niektorí vlci prešli celým svojím životom bez objavenia družky. Tak mal niekoľko vecí na vyriešenie.
Pred nasledujúcim víkendom. Žiaden zhon.
Jemný zvuk spôsobil, že sa obrátil. Robyn bola hore, vystrčila svoju ruky, aby si ňou trela po strane tváre a ucha, ako keby bola v bolesti. Priliezol bližšie, opatrne, aby ju  nevystrašil, snažil sa byť si istý, že videla jeho príchod.
Artikuloval slová, aby sa vyhol zobudeniu TJa. „Si v poriadku?“
Slzy vytryskli z jej očí, keď zatriasla hlavou. Snažila sa posadiť a s malou námahou ju zdvihol, položil ju do svojho náručia. Skončil trením svojej ruky po strane jej hlavy, zatiaľ čo ju jemne kolísal sem a tam. Najprv bola napätá, ale pomaly sa uvoľnila a jeho srdce preskočilo. Keil si nebol istý, čo sa deje, ale cítila sa príliš natlačene na neho, aby myslel o tom premýšľať. Jeho prsty pokračovali v hladení jej vlasov a tváre, pocit jej u neho bol úžasný a správny. Jej pokožka bol jemná pod jeho prstami, teplo jej trupu sa obkrútilo okolo neho ako prikrývka.
A keď Robyn obrátila svoju hlavu v jeho náručí a pohladila ho, pomyslel, že jeho srdce vybuchne. Nemohol odolať. Uchopil jej tvár, znížil svoje pery smerom k nej, jemne otrel jej zatvorené ústa, iba, aby pocítil trenie, že sú spolu.
********
Bol to ako šok z elektriky, ktorý prešiel skrze ňu. Prebudila sa na bolestivé pulzovanie v jej uchu, čo bola ojedinelá udalosť v priebehu rokov. Iba vyzeralo to, že sa to stalo, keď kempovala s cudzími  a naučila sa s tým vyrovnať tvrdým trením jemného bodu za krkom. Ale dnes na Keilov jemný dotyk bolesť ustúpila a úžasné telo sa vytvorilo v jej tele, ktoré nikdy predtým nezažila. Keď sa jeho pery sa dotkli jej, niečo zapadlo v nej a všetko, na čo mohla myslieť bol pocit, že ho cíti všade.
Ó, Pane, chcela byť nahá s ním.
To skutočne, skutočne nebola ona.
Dosiahla vek dvadsiatich šiestich rokov s obmedzenými sexuálnymi skúsenosťami. Či to bolo preto, že Tad bol prehnane starostlivý alebo jej hluchota ju urobila príliš neatraktívnou, aby ospravedlnila ďalšie skúmanie, nikdy sa príliš o to nestarala. Prečítala si erotické príbehy počas rokov a vedela, ako vyvrcholiť, ale nikdy nemala žiadnu túžbu, aby sa snažila, aby s pokúšala o niečo viac  s niekým.
Tad hovoril, že sa šetrí pre „správneho muža.“
Jej rodičia hovorili jej, že keď príde čas, pozná to.
Po všetkých tých rokov pochopila, že čas na bozkávanie je niekde pozdĺž linky a je to zamknuté, pretože nikdy naozaj nechcela otočiť tou kľučkou.
Až teraz.
Tento cudzinec spôsobil, že sa jej zbiehali sliny a ešte nemala skutočnú ochutnávku. Otvorili svoje pery na malú kúsok, aby uvidela, čo urobí a jeho netrpezlivý jazyk prekĺzol, aby obkreslil okraj jej zubov.
Sakra, chutnal dobre.
Náhly nával vône naplnil jej hlavu a spôsobil, že sa točila. Chvenie bežalo po jej tele, aby sa usadilo medzi jej nohami. Natiahla svoju ruku, aby uvidela, či niečo tlačí na jej rozkrok, ale nič tam nebolo okrem vnútorného tlaku, ktorý spôsobil, že sa chcela vrtieť.
Keilova ruka kĺzala po zadnej časti jej krku, pritiahol si ju bližšie a prechádzal po jej perách v rozličnom uhle, aby pokračoval v bozkávaní.  Zatlačila do neho, užívala si príjemné pocity prúdiace cez ňu. I keď mu opätovala bozk, divila, čo robí. Prečo nevytiahla nôž na neho a neprinútila ho, aby ustúpil?
Zdvihol ju, aby si položil na vrch svojho tela, keď jeho jazyk pracoval so svojou mágiou na jej ústach. Jeho srdce bilo pod jej rukami, dlhá, tvrdá dĺžka jeho tela hriala na jej trupu a končatinách.
A uvedomila si, že dlhá, tvrdá dĺžku niečoho je usadené medzi jej nohami. Ó. Moje. Slová. Odstrčila ho svojimi rukami na jeho tvrdú hruď, aby sa pozrela do jeho tmavohnedých očí, neistá, čo má robiť. Cítila sa bezpečne, aj keď to musela byť tá najviac bláznivá vec, ktorú urobila vo svojom živote.
„Cítiš sa lepšie?“ prehovoril ticho Keil, keď cestoval prstom po jej uchu, ktorý zvieral pred niekoľkými okamihmi. Robyn prikývla. „Poďme sa viac vyspať. Porozprávame sa o tom ráno, dobre?“
Prikývla, sklonila svoje ústa, aby mu dala ešte jeden jemný bozk, predtým než odtiahol svoje telo, aby  upravil jej spací priestor. Žiadna obava nad jej divnou reakciou u neho bol spláchnutý rýchlym uľahčením od bolesti ucha.
Iba si upravila spodnú prikrývku, keď Keilov jemný dotyk sa dotkol jej ramena, spôsobil, že sa zastavila. Jeho oči boli očarujúce, keď civel na ňu, mlčal na chvíľu.
„Prosím, môžem ťa držať?“
Robyn tvrdo prehltla. Ó, človeče, chcela, aby ju držal. Prikývla, predtým než sklonila svoju bradu dole, aby sa vyhla jeho očiam. Posunul svoju matrac bližšie, položil jej spací vak na ňu, predtým než  obkrútil rameno okolo jej pásu a pritiahol si ju späť pevne na jeho trup. Na jeho teplé a pevné telo. Prehodil svoj spací vak cez nich, usadil jej hlavu na jeho rameno a obkrútil svoje nohy okolo nej, prišpendlil ju na mieste.
Bolo to ten najviac neuveriteľný pocit, bezpečie a ochrana.
Toto bolo bláznivé. Nepoznala toho muža od Adama a teraz tu bola zabalená s ním ako želé s ním. Jeho prsty skĺzli po jej ramene, aby spojili prsty s jej, keď ležali ich spojené ruky na jej bruchu.
Áno, úplne bláznivé.
Robyn zatvorila svoje oči a zaspala.
***********
Rachot hrncov a panvici zobudili Keila ráno a zastonal. Boli časy, kedy byť hluchým bolo požehnanie. Ale aspoň, aby ho to zastavilo, aby chcel zabiť svojho brata. Spoločne zabalený v Robyninom teple, nebol ešte pripravený, aby vstal z postele.
Zmenili polohu, kým spali a bol na svojom chrbte s Robyninou hlavou odpočívajúcou na jeho hrudi. Jej ruky ho zvierali, kým jedna z jej nôh skĺzla na jeho brucho,  vnútro stehien tlačil na jeho rannou erekciu. Bolo to nebo a peklo cítiť jej váhu na ňom.
„Tak, vzal som to, že si mal zaujímavú noc. Je to očividné, že som spal ako kameň. Chceš, aby som uvaril kávu alebo chceš, aby som sa šiel lyžovať na niekoľko hodín?“ TJova škeriaca sa tvár hľadela na nich, jeho oči bežali po Robyn, ktorá sa tlačila na bratovo telo.
„Prestaň čumieť na ňu. Nič sa nestalo. Áno, urob kávu a prestaň byť ako hovno.“ Keil sa snažil potichu hovoriť, ale Robyn sa zobudila, zareagovala na pohyb jeho hrude. „TJ urob raňajky. Nechcem, aby bolo viac v rozpakoch, ako potrebuje byť.“
„Čo je to hanbiť sa? Je to tvoja družka. Môže to robiť v horizontálne údery pred svorkou a nikto nebude v rozpakoch. Okrem Keitha. Bude v rozpakoch, pretože si myslí, že má najväčšieho vtáka vo svorke a ak ty...“
TJov hlas sa vytratil, keď zakopol o ich zásoby jedla pre kávu.
 Keil poslal modlitbu, aby Robyn nevyvádzala, keď sa nájde v jeho náručí. Nechcel sa vrátiť späť v ich vzťahu. Cítil, že dnešok bude veľký deň. Deň veľkého odhalenie. Deň –
„Ach,“ Keil si udrel svoje ústa a siahol dole, aby uchopil Robynino zápästie. Posunula svoju nohu na jeho penis, keď sa začala zobúdzať, čo bolo smutné, ale pochopiteľné. Ale potom nasledovala nohy svojimi prstami, ktoré prechádzali po tvrdej dĺžke jeho a zakončila to tým, že uchopila jeho gule.
„Si v poriadku, Keil?“ TJ sa vrátil späť so starostlivým výrazom na tvári.
„V pohode. Hmm,  krč v nohe. Urob tú kávu.“
„Áno, pane. Hneď pane.“
Keil pozrel na Robyn, ktorá sa usmiala na neho, uličnícky záblesk mala v očiach, ktorý nevidel deň predtým.
Ústami naznačila tie slová späť na neho. „Krč v nohe,“ a stihla ho. Jej tvár bola červená, ale stále sa usmievala a keď sa naklonila, aby ho pobozkala, pomyslel si, že musel zomrieť a dostať sa do neba.
Čokoľvek sa stalo, prosím nech to neprestane.
Nanešťastie, potom čo si otrela pery od jeho sa zdvihla, jej prsty sa prechádzali po jeho trupu v neznesiteľnom spôsobe predtým vykĺzla spod spiacieho vaku, aby sa obliekla v rohu.
Keď nútil seba, aby ju ignorovať, Keil pozoroval TJ, ako vytiahol tri šálky a položil veľkú panvicu šunkových steakov. Oblečená Robyn vrátila do jeho výhľadu a jeho brat ju zastavil.
„Dobré ráno, Robyn. Ako sa to povie v znakovej reči?“
Robyn sa zastavila. Zdvihla palec hore a umiestnila svoju ľavú ruku na pravé rameno, zdvihla pravú ruku do oblúka.
TJ ju napodobnil. „Ó, cool, ako východ slnka. Hej, Keil, pozri,“ a TJ mu znakoval dobré ráno.
Pochechtávanie od Robyn spôsobilo, že sa obidvaja obrátili a dívali sa na ňu s pobavením.
„Môžeš sa smiať?“ spýtal sa TJ.
Jej úsmev upadol a Keil v duchu zaklial. Napísala rýchly lístok a zmizla vo dverách. Uistil sa, že iba mieri k záchodu, predtým než si prečítal správu.
Som hluchá, nie blbá. Stratila som hlas ako dieťa. Vírus. Mám príšerný hlas. Dve kocky cukru, prosím.
TJ urobil tiché zapísknutie. „Človeče, ó človeče, bude ale živé striebro. Som rád, že je tvoja družka a nie moja. Ak obidvaja ste –?“
Keil ho zasiahol. Nie dostatočne tvrdo, aby mu spôsobil trvalé poškodenie, ale dostatočne tvrdo, aby jeho oči zaregistrovali šok z toho. Zdvihol sa z podlahy, TJ starostlivo ukázal svoj krk svojmu bratovi.
„Budeš používať ten svoj rozum, aby si pamätal na to, aby si zdvorilý, keď hovoríš o mojej družke, Rozumieš?“ Keil preťahoval slová, keď si nalial kávu a pripravil pre Robyn jej šálku. „Aj keď to nie je prekliato tvoja záležitosť, ak budeš myslieť jasne, už vieš odpoveď. Použi svoj mizerný nos. Nie, ešte sme sa nespárili. Pre nejaký bláznivý dôvod ma nechala pobozkať a držať ju a kým som potešený, že ti môžem oznámiť, že áno, je oficiálne moja družka, nemám predstavu, prečo nevyzerá, že vie veci ohľadne vlkov.“
Sadol si za stôl. „Tak nechcem, aby si robil žiadne nezmyselné poznámky, kým to nezistíme. Máš to?“
TJ pokrčil ramenami. „Budem sa správať. Zistím, či môže byť desivé povedať niekomu ako „Ahoj, nevieš, že si vlk a ó mimochodom si moja družka. Ó, a tu ešte výzva na smrť na budúci týždeň ohľadne vodcovstva v vašej svorky a som jeden z hviezd v tomto zápase.“ Myslím, že povedať jej toto všetko možno bude ten najjednoduchší spôsob.“ Obrátil sa a obrátil šunku. „Okrem toho, nie je prečo sa ponáhľať, kým sme tu. Dám vám dvom čas, aby ste vyriešili.“
Po druhý krát v tak mnohých dňoch sa dvere rozleteli a Robyn vletela, jej tvár bola červená a jej oči žiarili. Civela medzi nimi dvoma, jej nozdry sa zľahka rozšírili.
To, že nevedela, že je vlk, mala vec ohľadne diabolských  očí dobre zvládnutú. Keil si pomyslel, keď chvenie šlo dole jeho chrbticou. Pozoroval TJ ako bojuje, aby ostal na svojich nohách.
Prekvapila ich, keď prehovorila. Jej hlas bol chrapľavý a drsný, ale veľmi mocný. Keil počul niekoľko álf počas rokov a ona sa radila medzi tých najlepších z nich.
„Kto je môj druh?“
Ako blesk TJ ukázal na Keila. „Sakra, dostala moje číslo. Dúfam,  že mi nepovie, aby som skočil z mosta alebo niečo také, pretože ja – “
Robyn sa hnala a uchopila papierový blok. Keil čítal cez jej rameno, keď písala.
Ak nechcete, aby vás niekto počul, nehovorte, keď vás čitateľ z pier môže vidieť.
Vlkodlak?
Druh.
Výzva. Na smrť.
O čom to DOPEKLA hovoríte? Odtiahla sa od stola, ale zastavila sa, aby dodala.
Kde je moja káva? A lepšie, nech je silná.


29 komentářů:

 1. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 2. Toho TJ-a by som asi prizabila :-(
  Vdaka za preklad a korekciu a teším sa na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Dakujen za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem za ďalšiu kapitolu:)

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Knihomolka.3657. května 2017 12:06

  Díky za úžasnou kapitolu. Už se nemůžu dočkat pokračování :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za překlad. Bobo.

  OdpovědětVymazat
 9. dakujem za skvely preklad akorekciu

  OdpovědětVymazat
 10. Skvělá kapitola. Už se těším na pokračování. Děkuji HankaP

  OdpovědětVymazat
 11. Moc děkuji za kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 12. Srdečná vďaka za preklad i korektúru...:-);-)

  OdpovědětVymazat
 13. Dekuji 🌺🌸🌷🌷 to jim to holka natrela 😀😀😀😀

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj holky,díky moc za dnešní kapitolu,konec byl výstižný kde mám kávu ,přesně moje krevní skupina první věc po ránu co musím mít jinak se mnou není řeč a nejsem spokojená,už se těším moc na další kapitolu jak to chlapci vyřeší Mirka

  OdpovědětVymazat
 15. Moc děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 16. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat