pondělí 29. května 2017

Koncil smečky - 9. kapitola


Naprosto vyčerpaná stála Savannah před Kurtovými předními dveřmi a čekala, až jí dojde otevřít. Jakmile se vrátila do místnosti, kde byl Rudy, všechno se zdálo rychlé.

Měniči odešli spřádat plány. Šerif Webb obdržel hovor od kontaktu z Nevady, který kontroloval lokaci Dana Cartera. Taky přikázal Savannah pracovat s Rudym na jakémkoli důkazu a zákonu, který byl Kostelem porušen, který by jim pomohl sehnat soudní příkaz. Šerif Webb chtěl Kostel uzavřít.
Šerif byl pořád ještě v kanceláři, kde pracoval na získání podpisu soudce kvůli příkazu, ale poslal Savannah domů. Chtěl, aby si po zbytek dne odpočinula. Zavolala Kurtovi, když dorazila k autu, a on ji pozval do domu.
Takže na unavených nohou stála s chladnou nocí za zády a čekala, než jí Kurt otevře. Natáhl se pro ni, ještě když se dveře otvírali. Savannah mu paže obtočila kolem pasu a dovolila mu, ohřát chlad v kostech. Couval, aniž by uvolnil objetí. Dveře se za ní bezpečně zavřeli a ona si povzdechla. Nebyla to jen vášeň a hlas, co dnes večer potřebovala. Bylo to tohle, tohle pohodlí a podpora.
Kurt ji políbil na čelo, pak na levou tvář, zatímco jí něco mumlal. Když se odtáhl, aby se na ni podíval, trošku se na něj usmála.
„Pojďme ti udělat pohodlí,“ poháněl ji a sundával kabát.
Nechala ho pomoct jí s bundou, než se sklonil a sundal jí boty. Odtlačil je ke stěně a ona si všimla tašky vedle nich.
„Jdeš někam?“ zeptala se.
Vzal mezi dlaně její ruce. „Pojď, dal jsem nám rozehřát čokoládu, jakmile jsem zjistil, že jsi na cestě.“
Vedl ji do prostorné kuchyně. Teplo pokoje do ní proniklo. Blaženě zasténala kvůli teplu a vůni čokolády.
„To byl dobrý zvuk,“ okomentoval a pomohl jí na stoličku u baru. Přešel ke sporáku a zapnul hořák na plno. „Abych odpověděl na tvou otázku, ano, mířím ráno do Nevady. Šerif Webb byl schopný potvrdit lokaci Dana Cartera.“
„To je skvělé!“ řekla mu.
„Jo, dům patří blízkému příteli rodiny Carterových a nachází se v Rolling Hills. S Rudyho informacemi věříme tomu, že tam Carter míří.“
„Fajn.“ Začala si stoupat. „Jsem si jistá, že toho máš hodně na práci. Můžu přijít jindy.“
„Ne!“ řekl Kurt rychle. Posadila se a Kurt sklonil hlavu. „Nechoď.“
„Nechci, ale…“
Kurt se otočil a stáhl hrnec z ohně. Otočil knoflíkem a vypnul hořák, pak přešel k ní. „Možná budu na několik dní pryč. Máme několik chlapů, co dojedou a poletí při východu slunce. Chci strávit noc s tebou, než budu muset jet,“ řekl jí.
Úlevou jí klesla ramena.
Kurt se natáhl a vzal do dlaně její tvář. „Savannah, chápeš, co se to děje?“
Mrkla na něj. „Co tím myslíš?“ zeptala se zmateně. Věděla, co Kurt musel všechno dělat. Copak celý den nedřela, aby mu pomohla?
„Zamilovávám se do tebe,“ prohlásil tiše.
Savannah sebou v šoku trhla. To vůbec nečekala, ani nepomyslela na to, že by to řekl. Srdce jí skákalo radostí.
Kurt spustil ruce k bokům.
„Ty co?“ podařilo se jí říct, i když to nebylo to, co chtěl říct. Sakra! Tohle teda byla chvíle. Takovou, co si ji bude už navždy pamatovat. Nechtěla to posrat.
„Myslím na tebe celou dobu,“ řekl jí. „Toužím po tvé vůni, tvém doteku. V kanceláři jsem si tě chtěl nárokovat, označit si tě, aby všichni věděli, že patříš mně. Zamilovávám se do tebe.“
Mysl jí uháněla. Co by měla na to říct? Ach, že to cítila stejně, ale potřebovala slova! Stoupla si. Nemohla, nebude mít tuhle konverzaci s ním tyčícím se nad ní. „Myslíš, že se do mě zamilováváš,“ opakovala.
Kurt jen přikývl.
Zazubila se. „No, pak je to dobře. Protože mi patříš, Kurte Moore. Stejně jako já patřím tobě.“ Popadla ho za ramena a trhla s ním. Zabručel, když do sebe jejich těla narazila. „Já taky!“ přiznala. „Já taky.“ Popadla ho za týl a přitlačila pusu na jeho.
Chutnal jako kafe, koření a něco, co poznávala jako jeho vlastní chuť. Třela jazyk o jeho, přejížděla mu rukama po ramenou, zatímco se mu usazovala v objetí.
Když se museli odtáhnout, aby se nadechli, setkala se s jeho pohledem. „Chci, aby sis mě označil, nárokoval si mě,“ ujistila ho. „Chci ti patřit, Kurte.“
„Sladký Ježíši!“ řekl, než ji znovu políbil.
Vytáhla mu košili z kalhot, takže se mohla dotknout jeho teplé kůže. Hnětla mu zadek, když jí vrazil do pusy.
Bylo to správné. Bylo to úžasné. Tento muž byl vším, co v partnerovi chtěla. Když přejela pod jeho kalhotami, odtáhl se.
„Chtěl jsem ti udělat horkou čokoládu, aby ses uvolnila v horké sprše, dostat tě do romantické nálady, ukázat ti, jak moc pro mě znamenáš,“ řekl jí bez dechu.
„Pak,“ trvala na svém. „Až se o mě postaráš. Právě teď tě chci cítit.“
Zvedl ji. Jeho síla ji vždycky překvapovala. Obtočila mu nohy kolem pasu, když ji nesl z kuchyně chodbou. Okusovala mu krk, ucho, sténal, když procházel dveřmi ložnice.
Položil ji na přikrývky a vroucně se na ni díval. „Patříš sem,“ řekl jí. „Do mé postele.“
Natáhla se pro něj. „S tebou.“
„Ano.“ Vzal ji za ruku a políbil ji na vnitřní stranu zápěstí. „Vždycky se mnou.“
Sedla si a popadla ho za lem košile. „Dokaž to,“ vyzvala ho.
Rychle se vysvlékli. Nebyl čas na to jít pomalu. Ne, že by přišel později. Krev měla v jednom ohni, když jí rukama přejížděl po těle. Už byla pro něj vlhká a on pro ni tvrdý.
Váleli se po posteli, značkovali se navzájem zuby, jazykem a prsty. Smála se, když ji sál pod kolenem, a pak se zachvěla, když jí přejížděl jazykem po stehnu. Roztáhl jí nohy, než se zaměřil na kundičku.
„Ach!“ vykřikla, když jí začal lízat kundičku. Prohnula se a popadla do rukou přikrývku.
Kurt se nedržel zpátky. Hodoval na ní, přidal prst, přiváděl její potěšení výš a výš, dokud z něj skoro nevzlykala.
Bylo to příliš intenzivní. Celé tělo se jí napnulo, prohnulo do luku, když ji prsty a rty na klitorisu přivedl k vrcholu. Jela na vlnách vše stravujícího orgasmu a pod tím útokem zeslábla.
Pořád se chvěla, když klouzal tělem nahoru přes její. Ptákem se jí otřel o záhyby. Zvedla nohy a pevně mu je obtočila kolem pasu.
Rukama ji popadl za vlasy a zvedl jí hlavu. S očima uzamčenýma do ní Kurt pomalu vstupoval. Zatlačil se dovnitř, plnil ji a spojoval tím nejprimitivnějším způsobem.
Zachvěla se, když se vytáhl, zalapala po dechu, když do ní vrazil zpátky. Dlouhými, hlubokými přírazy si nárokoval její tělo. Savannah ho sevřela za ramena, když svým přirážením zvedal její tělo. Tempo jejich milování se postupně zvedalo, dokud Kurt nevjížděl tvrdě. Hlavu v extázi zaklonil.
Byla to nádhera. Silné. A chtěla víc.
Zvedala boky, aby se střetla s každým zběsilým přírazem. Prsty utáhl na jejích bocích a dech se jí při jeho zavrčení zadrhl.
„Zlato,“ zvolal. „Moje.“
„Ano!“ zakřičela. „Ano, ano, ano.“
Pusu snesl na její krk a ona mu zabořila prsty do vlasů. Když ucítila ostré píchnutí na krku, zaklonila hlavu.
„Kousni mě,“ poháněla ho. „Označ si mě.“
Trhl boky, zabručel a kousl. Savannah vykřikla, při tom nejintenzivnějším orgasmu. Kurtovy zuby jí propíchly kůži, jeho rty byly na jejím krku, sál. Než mohla popadnout dech, praštil do ní další orgasmus. Zafňukala.
Zvedl hlavu a vyřval svoje vlastní uvolnění.
****
Kurt vyšel z koupelny a sušil si ručníkem vlasy. Přešel potichu nahý pokoj.
Savannah byla pořád stočená na boku s tváří zabořenou do polštáře. Srdce měl lehké, když ji viděl ve své posteli – v jejich posteli, pokud by ji dokázal přesvědčit k tomu, aby se brzo nastěhovala.
Natáhl se a přejel si prstem po jejím kousnutí na krku. Šťastně ze spánku zabroukala.
Nedokázal uvěřit tomu, že jí v noci řekl, že se do ní zamiloval. Ach, ale on to myslel vážně, ale šokovalo ho, že to Savannah přiznal.
Ale ty pocity, co v něm Savannah rozdmýchala byly intenzivní. Nebyl schopný ji pustit včera v noci, aniž by jí řekl, co k ní cítil. Nebál se toho, když dnes odletí. Jen potřeboval, aby s ním zůstala spát.
Jeho vlk byl stejně tak nedůvěřivý, chtěl si Savannah nárokovat, než na několik dní odejde. Jakmile si ji označil, všechno napětí opustilo jeho tělo. Hluboce usnul a nevzbudil se, než mu zazvonil budík.
Posadil se na stranu postele a přejel jí rukou lehce po rameni. Něco zamumlala a přetočila se na břicho. Zasmál se, když se sklonil, aby ji políbil na týl.
„Hmm,“ zakňourala.
„Jsi vzhůru, drahá?“ zeptal se pobaveně.
„Ne,“ řekla mu ospale.
Kurt ji kousl.
„Hej!“ zabručela. Otočila se na záda a pohlédla na něj. „Sprchoval ses?“
„Jo,“ odpověděl. „Musel jsem se připravit na cestu.“
Zamračila se a pohlédla na hodiny vedle postele. „V pět ráno?“
Zasmál se při jejím znechuceném tónu. „Máme brzký odlet. Všichni už přijeli a odlétáme za svítání.“
Posadila se. Natáhl se a položil klíč na noční stolek. „Tady máš klíč. Chtěl jsem ti ho dát, než odejdu.“
Zvedla obočí. „Dát mi klíč?“ ptala se. „Možná ti ho nevrátí.“
„Takový je plán.“
Vřele a jasně se na něj zazubila. „Pojď sem,“ přikázala mu.
Sklonil se a ona ho políbila. Neochotně se odtáhl. „I když bych si rád vlezl do té teplé postele zpátky za tebou, Clint tu bude brzo, aby mě vyzvedl,“ řekl jí.
Našpulila rty. „Ale ty už jsi nahý.“
Popadl ji, vyjekla a udeřil pusou na její.
Oči se jí rozšířily a dech se zadrhl, když ji konečně pustil. „To je prostě špatné,“ zabručela nespokojeně.
Zavrtěl hlavou a stoupl si. Trochu víc a nebyl by schopný odejít, až by Clint přijel. Cítil na sobě její oči, když přešel ke skříni a začal se oblékat. Natáhl si černé kalhoty a černé tričko s dlouhým rukávem. Popadl boty a ponožky, než přešel k posteli.
Savannah měla za zády zastrčený polštář. Přejížděla mu prsty po zádech, když si natahoval ponožky a boty. Ten dotek jí schvaloval – přesně to spojení, které potřeboval. Navíc to na něj přenese její vůni.
Otočil se a rychle ji políbil. „Zavolám ti.“
„Buď opatrný,“ odvětila.
„Budu, slibuju,“ řekl a přinutil se od ní odejít.22 komentářů:

 1. ďakujem za super kapitolu a som zvedavá na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Vdaka za super preklad a korekciu. Zasa jedna skvela kapitolka. Uz sa neviem dockat ako to bude pokracovat.

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem za kapitolu a teším sa na ďalšiu 👍

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem pekne za super preklad som zvedavá ako to bude ďalej, dúfam že sa mu nič nestane...

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj holky,moc díky za další skvělou kapitolu už se těším na pokračování Mirka

  OdpovědětVymazat
 6. bože už sa neviem dočkať či v tej Nevade niečo odhalia a nájdu :o) dík za super preklad a už sa neviem dočkať pokračovania :o)))

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad. Bobo.

  OdpovědětVymazat
 8. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 10. Pěkné, moc pěkné. Sem s další kapitolou :-D. Díky. HankaP

  OdpovědětVymazat
 11. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 12. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat