pátek 21. dubna 2017

Koncil smečky - prolog


Ahoj, po menších problémech s časem překladatelky, jsme zpátky s pokračováním. Dnešní prolog je ještě od Viki, zbytek už ode mě. Knížka tu bude dvakrát týdně v pátek a pondělí. 
Užijte si čtení
Tereza


Kurt kroutil krkem, až mu v něm křuplo. Clint se na něj podíval a ušklíbl se.
"Díky za pomoc se stěhováním, chlape." Kurt pohybem ruky Clinta odmávl. To přátelé dělali. Když se jeho nejlepší přítel konečně přestěhoval ke své milence Sáře Wess, nemohl být za ně oba šťastnější. Navíc od té doby, co se blížil čas jeho stěhování za pár dalších týdnů, pak mohl zlanařit Clinta, aby zase on jemu pomohl. Sára vstoupila do dveří kuchyně. Zastavila se a políbila Clinta, než jim podala dvě čerstvě vychlazená piva. Pak pokračovala za otcem, šerifem Webbem, který obsadil obrovský barbecue gril.Clint se Sárou vařili pro každého, kdo jim pomohl přestěhovat Clintovy věci z pozemku Koncilu do jejího domu. Až do nedávné doby si Clint nechával většinu toho, co měl, ve skladu, protože se s Kurtem hodně stěhovali. Ani jeden z nich neměl místo, kterému by mohli říkat domov. To byla jedna věc, která jejich životy změnila. Oba přijali pozici od Koncilu Alf a teď už zůstávali na jednom místě déle než pár měsíců. Oba chtěli jednou pro vždy zapustit kořeny.
Ale Kurt zjistil, že na svého nejlepšího přítele začíná trochu žárlit. Clint našel v Sáře skvělou ženu a Kurt věděl, že se brzo spáří. Zapadají do sebe. I jen smíchat Clintovi věci se Sářinými, kterých už byl plný dům, byl zažitek plný kompromisů a smíchu. Kurt se už měsíce tak nenasmál. Byl to hezký den, takže pohřbil jakékoli smutné pocity hluboko uvnitř a slíbil si, že si užije teplé slunce a dobou společnost. 
Několik stráží, se kterými s Clintem pracovali, se zastavilo, aby pomohlo. Ryan a jeho milenec Cecil, který byl Sářin pomocník v kavárně, se také zastavili a leželi na lehátku uprostřed dvora. Sářin otec převzal přípravu steaků, hamburgerů a párků a odmítal nechat někoho jiného používat Clintův nejnovější gril. To byla jedno z prvních věcí, kterou Clint koupil do jeho a Sářina domu. Kurt šel s Clintem a Sárou ven, která byla ohromená velikostí grilu, stejně jako Clint nad ním slintal na vzorované podlaze. Clint jí přehodil ruku přes rameno a vysvětlil jí, že muži potřebují maso, hodně, hodně masa.
Kurt se zasmál, s láskou na to vzpomínal. Byl to den, kdy Kurt věděl, že udělali správné rozhodnutí, když přijali práci od Koncilu. Byl nejvyšší čas se usadit. A nemohli si k tomu vybrat lepší místo. Kurt a Clint byly nyní součástí komunity a obyvatelé města je uvítali s otevřenou náručí. 
„Už se ozval Colt?“ zeptal se tiše Clint a vytrhl ho ze zamyšlení.
Kurt zavrtěl hlavou. Před měsícem se část Církve Lidstva přestěhovala do oblasti. Kazatel Církve Dan Carter se nikde neukázal, ale jeho zástupce Perry Costa nebyl nic jiného než potíže. Protestující lemovali malé ulice města, drželi cedule a proklínaly měniče. Perry byl také zapojený do únosu Clinta.
Perry chtěl být změněn na jedno z nich a unesl Clinta, aby se pokusil přinutit ho ho kousnout. Clint Perryho kousl – a dva muži mu pomáhali –  ale vzhledem k tomu, že kousnutí od měniče nemohlo proměnit člověka, nedostal Perry samozřejmě, co chtěl.  Perry a dva muži, kteří mu pomáhali byli zatčeni spolu se zástupcem, který byl do toho zapojen. Církev byla stále kolem, ale naštěstí přestaly protesty a už nebyly žádné další útoky.
Možná to bylo jen na pár měsíců, co se Svět Seznámil s měniči, ale Kurt doufal, že publicita brzy utichne. Až moc Smeček se muselo vypořádat s hrozbami vůči své rodině.
Měniči vyhráli souboj s Perrym Costou. Ale Kurt si dělal starosti, co bude příště.
Podařilo se jim vyhrát souboj s Kostelem a Perrym, protože měli uvnitř člověka. Colta, Betu z jedné smečky s Colorada, šel tam v utajení, aby dával pozor na Kostel.
„Tony říkal, že mu Colt poslal pár zpráv, ale nebyl schopný z něho moc dostat. Jen to, že Colt po něčem jde a znovu se mu ozve.“
„Sakra, doufám, že je v pořádku.“
Kurt taky. Colt byl dobrý člověk, který se dával v nebezpečí, aby se ujistil, že ostatní měniči zůstanou v bezpečí.
„Myslíš, že se děje něco mezi Tonym a Coltem?“ zeptal se Colt.
Kurt se ušklíbl. „Vsadil bych na to svůj měsíční plat, že mezi sebou něco mají.“
Clint přikývl. „Tušil jsem to. Nechápu, jak dokáže Tony vystát, že je v neustálém nebezpečí.“ Clint se podíval směrem k Sáře. „Já bych se zbláznil.“
„To jo.“ Kurt musel souhlasit. Kdyby měl to štěstí a našel by si družku, nemyslel si, že by byl schopen ji spustit z očí.
Jednou byl blízko k páření. Byl mladý a ona byla ještě mladší. Nějak věděl, že nebyl připraven a nastoupil do armády a přerušil vztah.
Teď, když odtamtud odešel, si vzpomínal na tu dobu v jeho životě – jak jiné by to bylo, kdyby zůstal, spářil se s Beccou a založil rodinu.
Becca nedávno našla svého druha. Byla do Mike Jacksona tak zamilovaná, že Kurt věděl, že udělal správné rozhodnutí. Ale někdy si přál, aby to skončilo jinak – aby měl někoho doma, kdo na něj čeká.
Pohlédl přes dvůr. Tito lidé byli pro teď součástí jeho rodiny. Sára, její otec, Ryan a Cecil, a stráže, Sam a Colin – byli to ti, na které se může spolehnout, a zavázal se je chránit. Milovat je svým vlastním způsobem.
Sára se smála něčemu, co jí řekl í otec. Clint se na ni díval. Zdálo se, že Clint vždycky věděl, kde Sára je. Kurt chtěl taky takovou lásku.
Sára uviděla, jak se na ni dívají, a poslala Clintovi vzdušný polibek. Kurta zabolelo srdce. Nechtěl kamarádovu holku, chtěl jen to, co s ní Clint měl, co měla Becca s Mikem. Doufal, že pro něj ještě není příliš pozdě.


Musel si povzdechnout, nebo tak něco, protože Clint ho dloubl loktem. „Moc tvrdě přemýšlíš,“ poznamenal.
Kurt se dlouze napil piva a přikývl, ale neříkal nic.
„Savannah!“ Sářin výkřik upozornil oba muže. Spěchala přes dvůr, hodila paže kolem krku nově příchozí a pevně ji objala. 
Jakmile se odtáhla, Kurt se mohl podívat na nového hosta. Krásná blondýnka stála se Sárou a smála se něčemu, co Sára právě řekla. Sára ukázala zpátky k němu a Clintovi a žena se na ně podívala.
Kurt se nadechl, když se jeho pohled střetl s jejím. Byla vyšší, než je Sára. Měla bledou, bezchybnou pleť, světlé, velké modré oči a široký příjemný úsměv. Jeho penis si jí byl okamžitě vědom.
Sakra byla nádherná!
„Kdo je to?“ zamumlal ke Clintovi.
Clint se zasmál. „To, můj příteli, je nejnovější zástupce. Je taky jednou ze Sářiných nejlepších přátel. Mimochodem, právě se přistěhovala zpátky do města."
Kurt cítil potřebu nalít si studené pivo na hlavu, aby vychladnul, když obě ženy šly směrem k nim. Jeho penis byl tvrdý, uvězněný za zipem džínů a špičáky bolely po uvolnění.
Ach, tohle bylo opravdu zajímavé.
Clint mu sevřel rameno. „Pokud můžeš přestat slintat dost dlouho na to, abych tě představil...“
Kurt si odkašlal. Jo, to znělo jako zatraceně dobrý nápad.
Savannah dělala, co mohla, aby věnovala pozornost tomu, co její přítelkyně říkala, ale nemohla se prostě přestat dívat na toho atraktivního tmavovlasého muže před sebou.
„Kurt Moore,“ pozdravil a natáhl ruku.
Vklouzla ruku do jeho a pocítila šok šířící se po celém jejím těle. Zmáčkl ji, než ji pustil a ona si musela překřížit ruce, aby se po něm znovu nenatáhla. V jeho pohledu byla jiskra pobavení, ale jí to nevadilo.  Očividně si jeden druhého prohlíželi.
Muž vedle Kurta něco řekl a Savannah musela setřást okouzlení a odpovědět. „Prosím?“
Clint, vzpomněla si, že je to jméno Sářina přítele, se usmál. „Takže ses vrátila do města, jo?“
„Ano, vlastně je opravdu dobré být doma.“
„Odkud znáš Sáru?“ ptal se Kurt tím jeho hlubokým hlasem.
Mmm, líbil se jí zvuk jeho hlasu. Až z toho měla husinu. Byla si docela jistá, že jeho zvednuté obočí naznačovalo, že věděl, na co myslí.
„Ach!“ Savannah mávla rukou. „Potkaly jsme se ze Sárou, když jsme si obě chtěly hrát se stejnými stavebními kostkami ve školce. Všechny ostatní holky si chtěli hrát s panenkami. Ale mi ne.“ Zazubila se na Sáru. „Bojovaly jsme o to, kdo bude mít lepší Lego.“
Sára a oba muži se zasmáli spolu s ní.
„Vždycky je měla Savannah,“ stěžovala si Sára dobromyslně.
„Protože jsem vždycky podváděla,“ řekla jí Savannah s mrknutím.
Sára obrátila oči, zatím co jí Clint ovinul paži kolem ramen. „Koupím ti nejlepší Lego. Tolik, kolik budeš chtít,“ slíbil. Sára k němu vzhlédla, láska mezi nimi byla zřejmá, až se cítila jako voyeur.
„Proč nenecháme milující páreček o samotě?“ zažertoval Kurt.
„Chceš něco k pití?“
„Ano, prosím.“ Obtočila ruku kolem Kurtovi paže a nechala se vést ke dveřím na terasu. Bylo to téměř pět let, co byla v Lovingtonu.
Při její poslední návštěvě se Sára právě vrátila do města ze školy a pořád bydlela u táty. Sára se přestěhovala do tohoto domu poté, co se Savannah vrátila do Arizony, proto tu nikdy předtím nebyla. Kurt ji doprovodil do velké kuchyně, musela se usmát. Pult vpravo od dřezu se chlubil ne jedním, ne dvěma nebo třemi, ale čtyřmi různými kávovary.
Kurt si všiml, kde její pohled přistál a musel se zasmát.  „Ta holka má ráda kávu.“
„To ano,“ souhlasila Savannah. „Skutečně.“ Savannah se opřela o barovou stoličku, jak Kurt přešel k velké nerezové ledničce. 
„Pivo, víno, vodu nebo limonádu?“ zeptal se.
„Pivo, prosím.“
Vzal dvě láhve a pomalu se otočil zpátky k ní. Nechala oči přejet po jeho těle, přičemž si šimla jeho širokých ramenou a svalnaté hrudi. Nohy měl dlouhé a pokud boule za zipem byla náznakem, byl velký ve všech směrech. Olízla si rty, když se k ní vrátil.
Než jí ho podal, tak ho otevřel. Jejich prsty se dotkly na studeném sklu, až se jí z toho zadrhl dech. Neměla tušení, proč ji tolik Kurt přitahuje, ale udeřilo jí to silně, a opravdu chtěla, aby se dotkly víc než jen prsty.
Nebyla s nikým, co se přestěhovala zpátky do města. Ve skutečnosti, to bylo více než rok od doby, kdy byla na rande. Po absolvování policejní akademie, se soustředila na práci. Užívala si hlídat své území, poznávání obyvatel, a byla šťastná vždy, když byla schopná pomoct. 
Kdyby nebylo šerifa Webba, který jí volal a řekl jí o problémech, nikdy by nezvážila odchod. Ale když zjistila o Církvi a ohrožení Sáry a jejího přítele, věděla, že musí přijet domů. Dala výpověď, přijala pozici zástupce a jela dlouhou cestu zpět do města.
Ještě se nemusela vypořádávat s měniči a narazila na žádného, aspoň co věděla. Sára jí řekla, že Clint byl vlčí měnič, takže bylo téměř jisté, že Kurt byl taky.
Rukama stále drželi lahev. Posunula se blíž a musela zaklonit hlavu, aby se setkala s jeho pohledem. Byla v nich síla. Otřásla se vzrušením. Usmál se a naklonil se blíž.
Její oči se s třepotáním zavřely, jak se jeho pusa klesala k jejím.
„Jídlo je hotové!“ zavolala Sára, když vcházela do kuchyně. 
Savannah uskočila od Kurta a podívala se na svojí přítelkyni. Sářiny oči byly široké „Ach, do prdele. Omlouvám se!“
Kurt se jen usmál a couvl. „Dáme si něco k jídlu?“
Zklamaná Savannah ho následovala ven. Doufejme, že bude mít další příležitost pocítit jeho rty.


26 komentářů:

 1. Knihomolka.36521. dubna 2017 9:52

  Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 2. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem za preklad a už sa veľmi teším na pokračovanie 😉

  OdpovědětVymazat
 4. Obrovské ďakujem za preklad. ☺

  OdpovědětVymazat
 5. Veľká vďaka za to, že sa rozhodlo pokračovať v preklade ☺milujem túto sériu ☺a teším sa na pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji za pšeklad. Katka

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za kapitolku:)

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj holky,perfektní začátek už se moc těším na další počteníčko Mirka

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Moc děkuji za pokračování série. Těším se!😃

  OdpovědětVymazat
 11. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 12. Moc děkuji za pokračování série.Začíná to pěkně ;-). HankaP

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat