Překlady


Překládané:

Arend, Vivian

Vlčie znamenia (Grand Lake Wolves 1)

Originální název, série, díl: Wolf Signs (Grand Lake Wolves 1)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Hovoriť o tom, ako sa vaše signály prekrížili...
Robyn Maxwell sa nestará, že jej brat musel zrušiť ich lyžiarsky výlet v divočine. Môže to urobiť sama. Skutočnosť, že je hluchá, neznamená, že jej schopnosti prežitia sú akokoľvek slabšie. Šanca, aby odišla od toho všetkého a oddýchla si v divočine Yukonu, je práve to, po čom túži.
Po stretnutím so sprievodcom v divočine Keil v chate začne túžiť po inom druhu odpočinku. Keil je jeden horúci kus fantastického, chutného muža. Teraz sa musí vyrovnať so zúriacimi hormónmi, rovnako ako s divnými otázkami o vlkoch a druhoch a výzvami na smrť.
Keil sa snažil o pekne premyslený ústup pred vyzvaním na pozíciu alfy v jeho aljašskej svorke. Neplánoval, že stretne ženu, ktorá je predurčená stať sa jeho družkou, alebo aby zistil, že si nie je vedomá toho, že má gény vlka.
Medzi vyrovnaním sa so svojím na nehody náchylného mladšieho brata, s hluchou družkou s názormi a s nastávajúcim duelom na smrť, jeho týždeň – a jeho posteľ – je náhle plná.
Ďaleko od oddychovej dovolenky, ktorú mal niekto z nich na mysli.
Varovanie: Dáva celkom nový význam pre výraz „hovoriť svojimi rukami - gestikulovať.“ Vrátane nebezpečného používania sarkazmu a horúceho muchlovania vo vzdialenej saune v divočine.

Další díly:

Wolf Flight (Grand Lake Wolves 2)
First Howl (Grand Lake Wolves 2,1)
Second Howl (Grand Lake Wolves 2,2)
Wolf Games (Grand Lake Wolves 3)
Wolf Tracks (Grand Lake Wolves 4)
Wolf Line (Grand Lake Wolves 5)
Wolf Nip (Grand Lake Wolves 6)

Carlson, Amanda

Horkokrevná (Jessica McClainová 2)

Originální název, série, díl: Hot Blooded (Jessica McClain 2)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Jessica McClain je jediná vlkodlačice na světě – už jen tato skutečnost s sebou přináší plno problémů. Ale teď se ještě navíc začaly šířit fámy ohledně jednoho prastarého proroctví, podle kterého by se Jessie měla stát vládkyní všech nadpřirozených bytostí.
To se nikomu a především démonům vůbec nelíbí.

Další díly:

Red Blooded (Jessica McClain 4)
Pure Blooded (Jessica McClain 5)

Carter, Mina

Mezi skálou a tvrdým místem (Agentura pro paranormální ochranu 2)

Originální název, série, díl: Between a Rock and a Hard Place (Paranormal Protection Agency 2)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Neexistuje nic lepšího než milenec chrlič… pokud nejsou dva.
Iliona je zvyklá jednat se všemi druhy paranormálů díky své práci v Paranormální ochranné agentuře. Dokonce i po vloupání víly do kanceláře, kdy skoro zamíří k Petrově zlaté bráně, potřebuje trochu času se svým spolubydlícím, potřebuje zapracovat na svém milenci, chrliči jménem Cal.
Ale Cal má své vlastní plány. Plány, které zahrnují Ilionu, svíčkami osvětlený pokoj a trochu sbližování a osobního času s ním a jeho „dvojčetem“ Granitem.
Dva páry rukou, dva hrbolaté jazyky, dvě žhavá těla… Být chycena mezi skálou a tvrdým místem nebylo nikdy tak žhavé.

Další díly:

Protect and Service (Paranormal Protection Agency 3)
Seduced by Santa (Paranormal Protection Agency 4)
Close Protection (Paranormal Protection Agency 5)
Dragon’s Honor (Paranormal Protection Agency 6)
Dragon’s Chase (Paranormal Protection Agency 7)
Santa’s Naughty List (Paranormal Protection Agency 8)
One Night with the Demon Prince (Paranormal Protection Agency 9)
What the Sleigh? (Paranormal Protection Agency 10)
Bad Santa (Paranormal Protection Agency 11)

Daniels, J.C.

Zásah šťasteny (Colbana Files 0,5)

Originální název, série, díl: A Stroke of Dumb Luck (Colbana Files 0,5)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Keď zmizne mladistvé dievča, jej matka zavolá Kit Colbanu, ktorá je potomkom starobylej línie bojovníkov, amazoniek, no bohužiaľ, dedičstvo Kit veľmi nezapôsobilo na miestnu komunitu potkaních meničov. Sú rozhodnutí, že sa dievča stane jednou z nich, a Kit bude potrebovať veľký meč, jasnú baterku a nápomocného upíra, aby ju dostala späť.

Další díly:

Blade Song (Colbana Files 1)
Night Blade (Colbana Files 2)
Broken Blade (Colbana Files 3)
Edged Blade (Colbana Files 4)
Shadowed Blade (Colbana Files 5)

D´Arc, Bianca

Vlčí úkol (Bratrstvo krve 7)

Originální název, série, díl: Wolf Quest (Brotherhood of Blood 7)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Láska a magie leží v srdci této bouře… stejně jako spousta nebezpečí.
Když je major Jesse Moore, bratr Alfy Wyomingské smečky, poslán do Iowy, aby zkontroloval sestřenici své švagrové, zdvořilostní zaklepání nepřipadá v úvahu. Zvuky boje ho donutí vtrhnout do kuchyně – kde najde něco jako slečnu v nouzi. Drobná lidská žena ví, jak bojovat, a všechny Jesseho smysly křičí, že je jeho družka.
Veterinářka exotických zvířat Maria Garibaldi nikdy nevěřila magii, o které její babička i teta tvrdily, že je jejím dědictvím. Vždy věděla o těch Jiných, ale neměla tušení, že je součástí jejich světa. Když se Maria vypraví s Jessem hledat rodiče mladého grizzly měniče, kterého našla a ošetřila, odhaluje význam slova pokušení v podobě ex-vojáka Speciálních Sil.
A zatímco vášeň plápolá, stezka je vede k masivnímu oku bouře… kde nevyslovitelné zlo čeká na správný okamžik, aby zničilo dobro v magickém světě.
Varování: Věci jsou velice zřetelné, když vlkodlak chce svou družku a je mu fuk, kde se zrovna nacházejí. Venku, uvnitř, kdekoliv a kdykoliv, se nikdy nic nepostaví mezi vlka a jeho ženu.

Další díly:


Všetko o medveďovi (Grizzly Cove 1)

Originální název: All About the Bear (Grizzly Cove 1)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Vitajte v mestečku Grizzly Cove, kde šerif sa stará o viac ako len o pokoj v meste, ktoré ochraňuje. Majiteľka novej pekárne v meste nemá poňatia o dvojitej povahe jej najbližších susedov, ale nie na dlho. Bude to na šerifovi Brody, aby naznačil riešenie a presvedčil ju, aby ostala v pokoji – a v jeho posteli – na najbližších päťdesiat rokov alebo tak. Dobre, možno to bude stačiť. Potom znovu, možno ju udrží naveky.

Další díly:

Mating Dance (Grizzly Cove 2)
Night Shift (Grizzly Cove 3)
Alpha Bear (Grizzly Cove 4)
Saving Grace (Grizzly Cove 5)
Bearliest Catch (Grizzly Cove 6)
The Bear’s Healing Touch (Grizzly Cove 7)
The Lucko f the Shifters (Grizzly Cove 8)
Badass Bear (Grizzly Cove 9)

Duvall, Dianne

Fantomovy stíny (Nesmrtelní strážci 3)

Originální název, série, díl: Phantom Shadows (Immortal Guardians 3)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Doktorce Melanie Liptonové není nadpřirozeno cizí. Zná nesmrtelné lépe, než se znají sami. Zná je až po jejich tvrdohlavé, malé geny. Takže i když hezký rošťácký nesmrtelný připadá jejím kolegům podezřelý, Sebastien Newcombe Melanie silně zajímá. Jeho minulost je pochybná, jeho jizvy jsou působivé a jeho nápady jsou troufalé. Ale nejsou to jeho nápady, které Melanie nutí překonávat návaly touhy…
Bastien je zvyklý na to být tím špatným. Ve skutečnosti si nemůže vzpomenout, kdy naposledy měl spojence, kterému mohl důvěřovat. Ale Melanie je jiná – a pod jejím klidným, profesionálním zevnějškem cítí vášeň přesahující veškeré jeho staleté zkušenosti. Podlehnout pokušení nepřipadá v úvahu – nemůže ji ohrozit. Ale ona se ho neptá…

Další díly:

In Still Darkness (Immortal Guardians 3,5)
Darkness Rises (Immortal Guardians 4)
Night Unbound (Immortal Guardians 5)
Shadows Strike (Immortal Guardians 6)
Phantom Embrace (Immortal Guardians 7)

Eden, Cynthia

Ďábel v přestrojení (Špatnosti 1)

Originální název, série, díl: The Devil in Disguise (Bad Things 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Luke Thorne miluje zatraceně dobré časy. Jako vládce každého temného stvořené, které chodí po zemi, má rozhodně více než jen špetku černé duše. Pro nebezpečí žije a není zrovna typem muže, který by běžně přicházel o své srdce – hlavně proto, že žádné nemá. A pak mu vstoupila do života ona.
Mina James je neuvěřitelně atraktivní žena, tak svůdná, že si ji ani Ďábel nemohl nechat proklouznout mezi prsty. Příliš pozdě si Luke uvědomí, že si do života vpustil opravdovou sirénu, která využívá jeho temné síly, aby se vymanila ze spárů skrytých nepřátel. Vzhledem k tomu, že Luke není tím typem muže, jenž by se nechával využívat, měl by se od ní držet dál, ale… něco jej k Mině táhlo.
Brzy si uvědomí, že Mina není tou, kterou se zdá být. Ani temná ani chladná, ale doruda rozžhavená. Je ženou, která bojuje za svůj život – a Pán Temnoty se náhle ocitá v nepěkné roli… hrdiny. Luke ale nehodlá nechat její nepřátele, aby Minu zničili. Vytáhne do boje proti nebi i peklu, aby mohl být s ní. Ale nakonec jsou to tajemství, která mohou zničit zakázanou lásku…
Na světě je spousta špatných věcí… hodně, moc špatných. Jsi na ně připraven?

Další díly:

On the Prowl (Bad Things 2)
Undead or Alive (Bad Things 3)
Broken Angel (Bad Things 4)
Heart of Stone (Bad Things 5)
Tempted By Fate (Bad Things 6)

Spojení v temnote (Spojení 2)

Originální název: Bound in Darkness (Bound 2)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Lovec…
Keď ide o zabitie upírov, vlkodlak Cade Thain je najlepším vrahom na severozápade. Keď si ho čarodejnica najala, aby odstránil čistokrvného upíra, nájomný vrah si myslel, že to bude ďalší obchod ako zvyčajne. O jedného menej zlého upíra na ulici... o jedného viac nemŕtveho parazita, ktorý odišiel zo zeme. Potom stretol ju.
Ochranca…
Allison Gray nie je korisť, akú Cade očakával. Nádherná, nevinná, vyprovokovala temnú túžbu v ňom. Allison sa ešte nepremenila do plnej upírky, ešte nie, a to bola Cadeova práca, aby sa uistil, že sa to nikdy nestane. Allison si myslela, že je na jej strane, aby ju udržal v bezpečí, ale Cade má vybrať správny okamih – a zabiť ju.
Milenec…
Čoskoro zabiť Allison je posledná vec, ktorú Cade plánuje urobiť. Keď sa začala meniť na upírku, jej chuť po krvi a ich túžba sa spojí vo výbuchu potreby, ktorú žiaden z nich nemôže kontrolovať. Ale nepriatelia Allison sa blížia a prichádzajúca bitka chce vziať Cadeovi a Allison život za lásku... do smrtiacej temnoty, ktorá čaká na to, aby si ich nárokovala obidvoch.
Spojení v temnote.

Další díly:

Bound in Sin (Bound 3)
Bound by the Night (Bound 4)
Bound in Death (Bound 5)

Estep, Jennifer

Pavoukova odplata (Živelná vražedkyně 5)

Originální název, série, díl: Spider’s Revange (Elemental Assassin 5)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Starých zvyků se dá těžko zbavit. A já mám v plánu dnes v noci někoho zabít.
Kdysi to koneckonců byla moje práce. Jsem Gin Blanco a vraždila jsem lidi za peníze pod krycím jménem Pavouk. A byla jsem v tom dobrá. Teď jsem konečně připravená čelit největší výzvě: Mab Monroe, živlu Ohně. Nebezpečné ženě, která zavraždila mou matku a starší sestru, když mi bylo pouhých třináct.
Nikdy jsem si nemyslela, že to bude snadné, ale všechno se zkomplikovalo ještě víc, než jsem čekala. Ví, že po ní jdu. Teď musím čelit armádě lovců lebek, které si najala, aby mě vystopovali. Navíc vypsala odměnu na hlavu mojí mladší sestry. Hlavní pro mě je udržet Briu v bezpečí. Zbavit se Mab je ale hned na druhém místě.
Ještě že jsem vyzbrojená magií Ledu a Kamene, a můžu se spolehnout, že mi můj neodolatelný milenec Owen Grayson bude krýt záda. K téhle bitvě se schylovalo už dlouhou dobu, a pořád je tu možnost, že nevyváznu živá. Pokud se to ale stane, ujistím se, že vezmu Mab s sebou… za jakoukoliv cenu.

Další díly:

Haints and Hobwebs (Elemental Assassin 4,7)
Spider's Revenge (Elemental Assassin 5)
Thread of Death (Elemental Assassin 5,5)
By a Thread (Elemental Assassin 6)
Widow's Web (Elemental Assassin 7)
Deadly Stings (Elemental Assassin 8)
Carniepunk  (Elemental Assassin 8,1)
Kiss of Venom (Elemental Assassin 8,5)
Heart of Venom (Elemental Assassin 9)
The Spider (Elemental Assassin 10)
Poison Promise (Elemental Assassin 11)
Black Widow (Elemental Assassin 12)
Spider’s Trap (Elemental Assassin 13)
Bitter Bite (Elemental Assassin 14)
Unwanted  (Elemental Assassin 14,5)
Unrevealed (Elemental Assassin 15)
Nice Guys Bite (Elemental Assassin 15,5)
Snared (Elemental Assassin 16)

Harrison, Thea

Vládce bouří (Staré rasy 2)

Originální název, série, díl: Storm’s Heart (Elder Races 2)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Wyr-válečník Tiago Black Eagle ovládá bouře a je jednou z nejmocnějších bytostí svého druhu. Dostal za úkol chránit roztomilou Thistle Periwinkle, dědičku trůnu Temných Fae poté, co se ji někdo pokusil zabít. Její éterická krása v něm brzy začne probouzet nepředvídatelné pocity.

Další díly:

Serpent’s Kiss (Elder Races 3)
True Colors (Elder Races 3,5)
Oracle’s Moon  (Elder Races 4)
Natural Evil  (Elder Races 4,5)
Devil’s Gate  (Elder Races 4,6)
Hunter’s Season  (Elder Races 4,7)
Lord’s Fall  (Elder Races 5)
The Wicked  (Elder Races 5,5)
Kinked  (Elder Races 6)
Dragos Takes a Holiday  (Elder Races 6,5)
Pia Saves the Day  (Elder Races 6,6)
Peanut Goes to School  (Elder Races 6,7)
Night’s Honor  (Elder Races 7)
Midnight’s Kiss  (Elder Races 8)
Dragos Goes to Washington  (Elder Races 8,5)
Pia Does Hollywood  (Elder Races 8,6)
Shadow’s End  (Elder Races 9)
Liam Takes Manhattan  (Elder Races 9,5)
Dragos Meets Stinkpot  (Elder Races 9,6)

Heaton, Felicity

Její anděl strážný (Její anděl 4)

Originální název, série, díl: Her Guardian Angel (Her Angel 4)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Láska tak silná, že otřese Nebem a Peklem.
Strážný anděl, Marcus, oddaný své povinnosti udělá cokoli, o co jej Nebe požádá, ale i jeho loajalita má své meze. Když mu jeho nadřízený přikáže, aby získal Améliinu důvěru skrz svádění, začne Markus přemýšlet o svém poslání a svých pocitech ke krásné ženě, kterou sledoval od jejího narození.
Amélie přecházela z jednoho špatného vztahu do druhého, takže když se nádherný chlap přestěhuje vedle a vypadá jako pan Správný, doufá, že se nezmění v dalšího černého rytíře v převleku. Ale na Marcusovi je víc než jen pěkný vzhled, a když ji zachrání před třemi démonickými chlapy, je Amélie vržena do jeho světa nočních můr. Při utíkání od démonických andělů a jejich úžasných žen, objeví Marcus a Amélie lásku, která bude trvat navěky.
Když je síla lásky testována, vyhrají Marcus a Amélie jejich boj o přežití proti přesile, nebo se ztratí ve smrtící věčné hře mezi Nebem a Peklem?

Další díly:

Her Demonic Angel (Her Angel 5)
Her Wicked Angel (Her Angel 6)
Her Avenging Angel (Her Angel 7)
Her Sinful Angel (Her Angel 8)

Henry, Christina

Temné Vytí (Temná křídla 3)

Originální název, série, díl: Black Howl (Black Wings 3)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Madeline Black je Agentkou smrti, což znamená, že doprovází duše lidí, kteří zemřeli, do posmrtného života. Ale poslední dobou se některým duchům nechce přejít…
Něco je špatně s dušemi mrtvých v Chicagu. Duchové se toulají po ulicích a Maddyin šéf chce, aby zjistila proč. V tu samou dobu, když je unesen alfa vlkodlaků, se Maddy znovu připomíná dohoda, kterou bezděčně uzavřela s místními vlkodlaky, aby ji kousla do zadku. Jako Luciferova dědička by měla být schopná zjistit kdo ‒ nebo co ‒ je zodpovědný za obě tyto události, ale Padlí z ní nejsou moc nadšení od té doby, co poskytla útočiště Gabrielovu nevlastnímu bratrovi Samielovi.
A i když je tahle práce dost těžká sama o sobě, musí Maddy řešit ještě spoustu osobních problémů. Teď, když je jí Gabriel přidělen jako otrok, se jejich vztah dostal do slepé uličky. Ještě že její povrchní bývalý snoubenec už je mimo hru ‒ nebo si to Maddy alespoň myslí…

Další díly:


Hildenbrand, Heather

Studená krv (Nečistá krv 2)

Originální název, série, díl: Cold blood (Dirty Blood 2)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Wood Point Academy nie je to, čo som očakávala. Za prvé vyzerá ako niečo medzi vojenskou školou a Buckinghamským palácom. Každý zíza, podlahy sa lesknú tak, že na nich dokážete vidieť svoj odraz na míle ďaleko a nikto sa neusmieva. Teda len pri tom, ako vám nakopávajú zadok.
Aspoň mám toho veľa, aby som udržala svoju myseľ od premýšľania nad svojim psycho bratrancom Milesom De’Lucom, ktorý mi stále volá a deklaruje svoju lásku a sľubuje, že si po mňa príde hneď ako zničí každého, kto stojí medzi nami. Wesovi sa to nebude páčit. Takže medzi Milesom, diabolským uvítacím výborom z Wood Pointu a výcvikom sexy seržanta z pekla, sa sama seba pýtam – ako som sa sem dostala?

Další díly:

Blood Bond (Dirty Blood 3)
Blood Rule (Dirty Blood 4)

Jace, Cameron

Krvavě rudá Sněhurka (Před Grimmovými deníky 1)

Originální název, série, díl: Snow White Blood Red (The Grimm Diaries Prequels 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Co kdyby všechno, co jste znali o pohádkách, bylo špatně?
Vyprávěno z pohledu sněhové královny:
Vždycky jsem se divila, proč jste se mě nikdy nezeptali na jméno. Byla jsem pro vás tak povrchní? Tak stereotypní a všední? Proč jste se mnou jednali, jako bych byla jen nějaké monstrum? Víte, co si myslím? Nikdy jste neměli čas mě opravdu nenávidět. Chtěli jste mě nesnášet dlouho předtím, než jste mě vůbec poznali. Chtěli jste vymazat mou existenci a pomstít svou dětskou princeznu tím, že na mě hodíte veškerou vinu. Co kdyby mě nenazvali zlou královnou, co kdybych vám povyprávěla opravdový příběh z mého pohledu místo toho jejich, smýšleli byste o mně jako o anděli? Dokázala bych někdy, aby vám na mě záleželo? Vím, že hluboko uvnitř mě zbožňujete, ale jste prostě vyděšení, vyděšení přiznat, jak moc milujete Sněhovou královnu.

Další díly:

Ashes to Ashes and Cinder to Cinder (The Grimm Diaries Prequels 2)
Beauty Never Dies (The Grimm Diaries Prequels 3)
Ladle Rat Rotten Hut (The Grimm Diaries Prequels 4)
Mary Mary Quite Contrary (The Grimm Diaries Prequels 5)
Blood Apples (The Grimm Diaries Prequels 6)
Once Beauty Twice Beast (The Grimm Diaries Prequels 7)
Moon and Madly (The Grimm Diaries Prequels 8)
Rumpelstein (The Grimm Diaries Prequels 9)
Jawigi (The Grimm Diaries Prequels 10)
Happy Valentine’s Slay (The Grimm Diaries Prequels 10,5)
Children of Hamlin (The Grimm Diaries Prequels 11)
Tooth and Nail and Fairy Tale (The Grimm Diaries Prequels 12)
Ember in the Wind (The Grimm Diaries Prequels 13)
Jar of Hearts (The Grimm Diaries Prequels 14)
Welcome to Sorrow (The Grimm Diaries Prequels 14,5)
Snow White Black Swan (The Grimm Diaries Prequels 15)
The Pumpkin Piper (The Grimm Diaries Prequels 16)
Prince of Puppets (The Grimm Diaries Prequels 17)
The Sleeping Swan (The Grimm Diaries Prequels 18)
Friday the 13th (The Grimm Diaries Prequels 19)
The Fisherman’s Son (The Grimm Diaries Prequels 20)
Lady Bluebeard (The Grimm Diaries Prequels 21)
Thirteen Years of Snow (The Grimm Diaries Prequels 22)
Sun, Moon and Sorrow (The Grimm Diaries Prequels 23)
Spindle Spindle Little Star (The Grimm Diaries Prequels 24)

Jaeger, Amber

Ohnivý král (samostatná kniha)

Originální název: Fire King
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Pomsta může být jako jed…
Katiyana Nix byla princezna, ale chtěla jen to, co měla každá druhá holčička – matku, která by ji milovala a učila, a otce, který by se o ni staral. Místo toho vyrůstala sama ve stínu smrti své matky, zatímco se její otec utápěl v žalu.
Pak si však konečně myslela, že se pro ni i jejího otce našla naděje v podobě její krásné nevlastní matky. Ale Sula spáchala tu nejhorší zradu, zanechávajíc Katiyanu ztracenou víc, než kdy dřív. Sama a vyděšená, utíkala do lesa, aby žila mezi stromy s dalšími ztracenými dušemi hledajícími bezpečí.
Když se její cesta zkřížila s Ohnivým králem Lianem, mužem, jehož touha pomstít se zlé královně neměla konce, její čas tichého míru byl u konce. S jeho nezkrotitelným vztekem si kladl za cíl využít ztracenou princeznu jako zbraň k dosažení svých temných cílů.
Katiyana musí bojovat proti svým i jeho démonům, zatímco se snaží nejen zachránit Liana před sebou samým, ale i své království ze spárů její nevlastní matky.
Podaří se jí zbavit svět zlé královny, nebo kvůli Lianově povaze všichni shoří?

LaFevers, Robin

Milost ze záhrobí (Jeho spravedlivá vražedkyně 1)

Originální název, série, díl: Grave Mercy (His Fair Assassin 1)
Přeloženo do: CZ
Stav: Pozastaveno
Anotace:
Sedmnáctiletá Ismae utekla před brutalitou jejího sjednaného manželství do svatyně kláštera Svatého Mortain, kde sestry stále slouží starým bohům. Zde se dozvídá, že samotný Bůh Smrti ji požehnal nebezpečným nadáním – a osudem plným násilí. Pokud se rozhodne zůstat v klášteře, bude vycvičena jako asasín a stane se služebnicí Smrti. Aby dosáhla svého nového života, musí zničit životy jiných.
Její nejdůležitější úkol ji zavede přímo do nejvyššího soudu v Brittany – kde zjistí, že je žalostně nepřipravená – nejen na smrtelné hrátky plné intrik a zrad, ale také na vykonání nemožných voleb, které musí uskutečnit. Jak může vykonat pomstu samotné Smrti na osobě, která jí proti její vůli ukradla srdce?

Další díly:

Dark Triumph (His Fair Assassin 2)
Mortal Heart (His Fair Assassin 3)
Untitled (vyjde 2018), (His Fair Assassin 4)
Untitled (His Fair Assassin 5)

Langlais, Eve

Když Alfa přede (Lví pýcha 1)

Originální název: When an Alpha Purrs (A Lion’s Pride 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Lví pýcha není definována pouze těmi, kterým poroučí, ale také se točí kolem jeho vlasů. Takže když se lidská žena opováží zmasakrovat jeho hřívu, Arik dostane svou pomstu – a prohlásí ji za svou družku.
Miliardář, generální ředitel firmy a vůdce největší smečky Východního pobřeží, Arik, je mužem mnoha žen a zároveň i lvem. Zvyklý dávat rozkazy a na jejich okamžité vyplnění, nemůže uvěřit, když mu kadeřnice s lákavými křivkami odstřihne velký kus jeho drahocenné hřívy.
Kadeřnice udělá největší chybu svého života, a to když před Arikem uteče.
Utíkej, jak nejrychleji dokážeš, myško, protože tahle kočka miluje lov a následně se vrhat na kořist. Och, a taky má rád okusování citlivých míst. Ovšem nečeká, že by propadl lidské ženě. Ženě, která dokáže nemožné, protože každý ví, že lev přece nepřede… tedy až do teď.

Další díly:

When a Beta Roars (Lion’s Pride 2)
When an Omega Snaps (Lion’s Pride 3)
A Tiger’s Bride(Lion’s Pride 4)
When a Lioness Snarls (Lion’s Pride 5)

Pekelné kotě (Vítejte v Pekle 4)

Originální název: Hell´s Kitty (Wellcom to Hell 4)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Je dobře, že má pekelný kocour devět životů, protože je bude potřebovat, aby přežil Luciferův nejnovější plán a přistál na všech čtyřech.
Říct, že s ní mám problémy, to by bylo slabě řečeno. Žena, která mě opustila, má dost pevné nervy na to, aby bez varování vkráčela zpět do mého života a vypustila bombu atomových rozměrů. Snažila jsem se ji zabít, abych tak vyřešila své vnitřní freudovské problémy, ale moji zatracení milenci mě zastavili.
Fajn, tak Felipe sežral několik tvorů ze Styxu. Na jeho obranu, byli strašně chutní. To, že zkrouhnul rezervy monster snad neznamenalo, že Lucifer hned musel vyšilovat a nařizovat mu, aby šel na tuhle stupidní misi. A ze všech míst zrovna ostrov Sirén! Každý přece věděl, že se muži od toho nebezpečného místa mají držet daleko, předaleko. Jediné štěstí je, že žena, po které jde, není siréna. Ani úplně mořská panna. Vlastně, Jenny se nepodobá nikomu, s kým se kdy setkal, a tím pádem ji samozřejmě tenhle zvědavý kocour chce.
Jenže není jediný.
Nedlouho po svém příjezdu narazí na problémy, které s radostí vyřeší trvalým a násilným způsobem. Dostat Jenny z ostrova zpět do vnitřních kruhů pekla se však ukáže být těžší, než očekával. Kdo by kdy čekal, že prostá stopovací mise bude začátkem nebezpečného - přesto vzrušujícího – dobrodružství, kde i přes jeho kocouří způsoby, si tahle vrnící šelma nedokáže pomoci a propadne lásce.

Další díly:

Mayer, Shannon

Nedocenitelná (Rylee Adamsonová 1)

Originální název, série, díl: Priceless (Rylee Adamson 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
„Jmenuji se Rylee a jsem Stopařka.“ Když se pohřešují děti, a lidé nemají žádné stopy, jsem tím, koho volají. Jsem jejich poslední naděje, jelikož přivádím domů ztracené. Zachraňuji to, co oni nedokážou. Jsem na seznamu hledaných FBI.
Mým domácím mazlíčkem je vlkodlak, moje nejlepší kamarádka čarodějka, a nikoho dalšího ve svém životě nepotřebuji.
Ale jakmile se zachraňování začne vymykat kontrole, pomoc přichází z naprosto neočekávaného směru. Od toho, kdo je nebezpečně temný, skličující, a o nadpřirozenu neví zhola nic. Od toho, jehož polibky mě rozpalují.

Další díly:

Tracking Magic (Rylee Adamson 0,25)
Elementally Priceless (Rylee Adamson 0,5)
Immune (Rylee Adamson 2)
Raising Innocence (Rylee Adamson 3)
Shadowed Threads (Rylee Adamson 4)
Blind Salvage (Rylee Adamson 5)
Alex (Rylee Adamson 5,5)
Tracker (Rylee Adamson 6)
Guardian (Rylee Adamson 6,5)
Veiled Thread (Rylee Adamson 7)
Wounded (Rylee Adamson 8)
Stitched (Rylee Adamson 8,5)
Rising Darkness (Rylee Adamson 9)
Blood of the Lost (Rylee Adamson 10)

Pang, Allison

Úlomok tieňa (Abby Sinclairová 2)

Originální název: A Silver of Shadow (Abby Sinclair 2)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Vojna je peklo. A vojna s peklom tiež nie je zábava.
Keď sa už zdalo, že sa jej život, ako Prostredníka – smrteľníka povinného pomáhať Inému Ľudu prechádzať medzi svetmi víl a ľudí – začal upokojovať, Abby Sinclairová musí držať stráž, keď Protektorka Moira odíde na Vílý súd – dvor. A keď je Protektorka preč... povedzme len, že sa veci vymknú kontrole, keď kúzlo na Abby zlyhá, kráľovná víl vyhlási dvere medzi ich svetmi za oficiálne zatvorené. Výsledky sú katastrofálne pre obe strany. Iný Ľud uväznený vo svete smrteľníkov sa začínajú strácať, zatiaľ, čo víly sú na pokraji vojny s démonmi z pekla.
Spolu s dumajúcim elfím princom Talivarom a sexy inkubom Brystionom putuje ku Križovatkám v snahe potlačiť kráľovninu mágiu. Ale nič v tejto krásnej, nebezpečnej ríši sa nedá porovnávať so zisteniami ohľadom jej minulosti, jej osude a čo bude musieť obetovať, pre tých ktorých miluje.

Další díly:

A Trance of Moonlight (Abby Sinclair 3)

Pattou, Edith

Východ (samostatná kniha)

Originální název: East
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Rose byla vždy jiná.
Ode dne, kdy se narodila, bylo jasné, že bude mít zvláštní osud. Její pověrčivá matka držela neobvyklé okolnosti Roseina narození v tajnosti s nadějí, že zabrání své dobrodružné dceři opustit domov… ale nemůže potlačovat Roseinu skutečnou povahu navždy.
Takže když se jednoho chladného podzimního večera objeví obrovský bílý medvěd a žádá, aby s ním dospívající Rose šla pryč – výměnou za zdraví a prosperitu její churavé rodiny – ochotně souhlasí.
Rose jede na medvědových širokých zádech do vzdáleného a prázdného zámku, kde se každý večer setkává s tajemným cizincem. Při snaze odhalit jeho identitu však ztratí své srdce – a najde svůj osud – a uvědomí si, že cesta teprve začala.

Redwine, C.J.

Vzdor (Vzdor 1)

Originální název, série, díl: Defiance (Defiance 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Zatímco se ostatní dívky v opevněném městském státu Baalbodenu učí šít a tančit, Rachel Adamsová se učí stopovat a lovit. Zatímco ony se pohybují, jak jejich mužští ochránci chtějí, ona trénuje.
Když se Rachelin otec nevrátil z poslání a byl prohlášen za mrtvého, krutý velitel města přidělí Rachel nového ochránce: otcova učně, Logana – chlapec, kterému vyslovila lásku před dvěma roky, a on ji odmítl. Zanechaná s ničím jiným než s urputnou vírou, že je její otec naživu, rozhodne se Rachel utéct a najít ho sama.
Rachel a Logan zápasí cestou přes pustinu, pronásledovaní nestvůrou, která nemůže být zabita a armádou zabijáků toužících po krvi. Objeví romantiku, žal a pravdu, která podněcuje desetiletou válku.

Další díly:

Outcast: A Defiance Novella (Defiance 0,5)
Deception (Defiance 2)

Ryan, Kendell

Odolávať jej

Originální název, série, díl: Resisting Her
Přeloženo do: SK
Anotace:
Agent Cole Fletcher žije pre svoju prácu v FBI, a je viac ako pripravený pre jeho ďalšiu úlohu – zaútočiť na kult a dostať ich vodcu za mreže. Ale nie je pripravený na Savannah a jej na zadok zrážajúci dobrý vzhľad. V devätnástich, je príliš stará pre pestúnsku starostlivosť a príliš zničená pre život na vlastnú päsť. Bez miesta kam by mohla ísť si ju proti svojmu zdravému rozumu Cole vezme k sebe.
Ale pomáhať jej nebude ľahké. Utešuje ju keď kričí z nočných môr a uniká pretrvávajúcim obavám z jej minulosti, ale to je to jednoduché. Jej záľuba spať v objatí vedľa jeho teplého tela, a jej túžba potešiť ho v každom smere robia odolávanie jej ťažším a ťažším.


Smith, Crissy

Draví ptáci (Kroniky měničů 1)

Originální název, série, díl: Birds of Prey (Shifter Chronicles 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Záhada a láska, vražda a touha… vypadá to na drsný týden pro agenty divize měničů dravých ptáků.
Cody Johnson se vrátil do svého rodného města, aby vedl divizi Dravých ptáků, která patří do Koalice měničů. Poté, co byl místní vůdce letky zabit, Cody zjistí, že se ocitl uprostřed vyšetřování, aniž by věděl jak. Aby toho nebylo málo, narazí na Aubrey Reynoldsovou. Ženu, kterou kdysi opustil… avšak nikdy se přes to nepřenesl. Čím déle vyšetřování pokračuje, tím více se Cody snaží oddělit svůj profesní a soukromý život. Ale Aubrey se odmítá držet dál od případu i jeho myšlenek.
Aubrey ztratila vůdce své Letky a strýčka, a zrovna viděla muže, jež jí zlomil srdce. S pocitem, že se jí tříští celý svět se snaží získat kontrolu alespoň nad věcmi, nad kterými ji získat může. Jako expertka na bezpečnost je odhodlaná zjistit, kdo je zodpovědný za Gregoryho smrt a donutit je za ni zaplatit. A pokud ji její vyšetřování zavede přímo do cesty Codymu a vytočí ho, bude se s tím muset vypořádat. Jenže najednou mu opět Aubrey končí v náruči a on to zvládá jako nic.
S vrahem, který se potuluje kolem a unáší ptačí měniče, Cody musí případ vyřešit rychle. Hlavně když zjistí, že by Aubrey mohla být další na vrahově seznamu. Teď, když si uvědomil, že ji stále miluje, už ji znovu nenechá jít.

Další díly:

Bear Claw (Shifter Chronicles 2)
Eye of the Tiger (Shifter Chronicles 3)
Coyote’s Kiss (Shifter Chronicles 4)
Wolf Pack (Shifter Chronicles 5)

Snyder, Maria V.

Studie vraha (Studium 1,5)

Originální název, série, díl: Assassin Study (Study 1,5)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Yelena, hrdinka nádherného prvního románu Marie V. Snyder - Poison Study - je na cestě do své rodné vlasti, Sitie, aby se setkala se svou rodinou a zjistila víc o svých magických schopnostech.
Nad hlavou jí visí rozsudek smrti, který bude vykonán, pokud se vrátí do Ixie. Její pravá láska, Valek, rychle přijde na stopu vrahovi, který se má ujistit, aby Yelena nedorazila do svého cíle.
Jako šéf ochranky Ixie a vysoce kvalifikovaný vrah, dokáže Valek včas vypátrat vraha a zachránit tím Yeleně život?

Další díly:

Fire Study (Study 3)
Shadow Study (Study 4)
Night Study (Study 5)
Dawn Study (Study 6)

Dotek moci (Léčitelka 1)

Originální název, série, díl: Touch of Power (Healer 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Pokládajíc ruce na zraněné a umírající, Avry z Kazanu převádí jejich rány a nemoci do sebe. Ale, než aby byla za své schopnosti oceněna, pronásledují ji. Léčitelé, jako je Avry jsou obviněni z šíření epidemie, která zdecimovala Teritoria, zanechávajíc přeživší v chaosu.
Pod tlakem a unavená ze skrývání, je Avry unesena bandou lotrů, kteří – překvapivě - její dar ocení více, než vypsanou odměnu zlata, která je nabízena za její dopadení. Jejich vůdce, tajemný únosce i ochránce se svými vlastními schopnostmi, je ve svých požadavcích neoblomný: Avry musí vyléčit morem zasaženého prince – vůdce kampaně proti jejím lidem.
Když procházejí znepokojivými Devíti Horami, jsou napadáni žoldáky a magickým nebezpečím, a Avry se musí rozhodnout, kdo stojí za uzdravení a za co je nejlepší zemřít.
Vzhledem k tomu, že cenou za mír může být její život…

Další díly:

Scent of Magic (Healer 2)
Taste of Death (Healer 3)

St. Clair, Georgette

Měničem šťastně až do smrti (Alpha Prime 1)

Originální název, série, díl: Shiftily Ever After (Alpha Prime 1)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Svobodné měničky z celé země s hrnou na zcela nové teritorium v Greenlands v New Hampshire. Koneckonců je tu území, které musí být nárokováno, sexy měniči číhající za každou tyčící se borovicí a – výzva smrti? Zdá se, že si Dakota Sheffieldová vybrala špatnou ženu, za kterou by se měla vydávat, když se rozhodla jít v utajení na malou dovolenou. Teď tvrdě propadá Milesi Williamsovi, dominantnímu alfa hlavounovi Fenriské smečky.
Hozena do smečky divokých sirotků, kteří se nemohou rozhodnout, jestli ji chtějí zatlouct do rakve, nebo ji adoptovat, nový nejlepší přítel, který bude možná smrtí všech, lidská vláda odhodlaná vidět je selhat… bude zázrak, jestli unikne se zdravou kůží a nedotčeným srdcem.

Další díly:

His Curvy Mate (Alpha Prime 2)

Thomas, Sherry

Horiaca obloha (Trilogie elementů 1)

Originální název, série, díl: The Burning Sky (The Elemental Triology 1)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Všetko to začalo jedným pokazeným elixírom a zásahom blesku.
Iolanthe Seabournová je najlepší elementálny mág svojej generácie – aspoň to jej povedali. Ten, ktorý je už roky predurčený zachrániť Ríšu. Je jej povinnosťou a osudom čeliť a poraziť Banea*, najmocnejšieho tyrana a mága, akého svet kedy poznal. Bola by to samovražedná misia pre každého, nehovoriac o neochotnom 16-ročnom dievčati bez tréningu.
Sprevádzaný matkinými víziami a odhodlaný pomstiť svoju rodinu, Princ Titus sa zaprisahal ochrániť Iolanthu ako sa sám pripravuje na ich boj s Baneom. Ale namiesto toho spraví strašidelnú chybu a zamiluje sa do dievčaťa, ktoré malo byť len prostriedkom k dosiahnutiu cieľa. Teraz, s jeho posluhovačmi stále bližšie, si Titus musí vybrať medzi svojou misiou – a jej životom.
The Burning Sky, prvá kniha v Elementálnej trilógií, je elektrizujúci a nezabudnuteľný román intríg a dobrodružstiev.
(Poznámka autorky: Bane – prekliatie)

Další díly:

The Perilous Sea (The Elemental Trilogy 2)
The Immortal Heights (The Elemental Trilogy 3)

Winnacker, Susanne

Přeběhlík (Varianti 2)

Originální název, série, díl: Defector (Variants 2)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Tessa si konečně udělala pořádek ve svém životě Varianta. Ona a její dlouholetá láska Alek se oficiálně stali párem a poprvé má vše, co kdy chtěla.
Ale na velitelství FEA je něco ve vzduchu. Zmizel jejich agent, v čemž má zřejmě prsty podvodná organizace Variantů - Abelova armáda.
Když je Tessa povolána na svou druhou misi, je nečekaně vtažena do obrovského spiknutí. Její nejlepší kamarádka Holly je unesena a Tessa ví, že to měla být ona, koho chtěli unést. Ale kdo po ní jde? A co je důležitější, proč?
Když pokus FEA o záchranu Holly nepřinese žádné výsledky, Tessa vezme případ do vlastních rukou. Zoufale se snaží najít svou kamarádku a odhalit tajemství Abelovy armády, přičemž podniká vlastní vyšetřování – ale nic ji nemůže připravit na to, co najde. Každý člověk v její blízkosti má nějaké tajemství: Alek, její matka, dokonce i její otec, kterého nikdy neviděla.
Pravda ji vytahuje čím dál víc ven z její komfortní zóny, z každého kouta na ni číhá nebezpečí. Vyvolávajíc všechnu svou sílu a odvahu, musí se Tessa rozhodnout, komu bude věřit a pro koho bude bojovat – i když to znamená jít proti životu, o kterém si myslela, že ho chce. Při jejím konečném rozhodnutí zatají dech každý čtenář.

Další díly:

Přeložené:


Arend, Vivian

Vlčie znamenia (Grand Lake Wolves 1)

Originální název: Wolf Signs (Grand Lake Wolves 1)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Hovoriť o tom, ako sa vaše signály prekrížili...
Robyn Maxwell sa nestará, že jej brat musel zrušiť ich lyžiarsky výlet v divočine. Môže to urobiť sama. Skutočnosť, že je hluchá, neznamená, že jej schopnosti prežitia sú akokoľvek slabšie. Šanca, aby odišla od toho všetkého a oddýchla si v divočine Yukonu, je práve to, po čom túži.
Po stretnutím so sprievodcom v divočine Keil v chate začne túžiť po inom druhu odpočinku. Keil je jeden horúci kus fantastického, chutného muža. Teraz sa musí vyrovnať so zúriacimi hormónmi, rovnako ako s divnými otázkami o vlkoch a druhoch a výzvami na smrť.
Keil sa snažil o pekne premyslený ústup pred vyzvaním na pozíciu alfy v jeho aljašskej svorke. Neplánoval, že stretne ženu, ktorá je predurčená stať sa jeho družkou, alebo aby zistil, že si nie je vedomá toho, že má gény vlka.
Medzi vyrovnaním sa so svojím na nehody náchylného mladšieho brata, s hluchou družkou s názormi a s nastávajúcim duelom na smrť, jeho týždeň – a jeho posteľ – je náhle plná.
Ďaleko od oddychovej dovolenky, ktorú mal niekto z nich na mysli.
Varovanie: Dáva celkom nový význam pre výraz „hovoriť svojimi rukami - gestikulovať.“ Vrátane nebezpečného používania sarkazmu a horúceho muchlovania vo vzdialenej saune v divočine.

Další díly:

Wolf Flight (Grand Lake Wolves 2)
First Howl (Grand Lake Wolves 2,1)
Second Howl (Grand Lake Wolves 2,2)
Wolf Games (Grand Lake Wolves 3)
Wolf Tracks (Grand Lake Wolves 4)
Wolf Line (Grand Lake Wolves 5)
Wolf Nip (Grand Lake Wolves 6)

Smith, Crissy

Koncil smečky (Kroniky měničů 9)

Originální název, série, díl: Pack Council (Were Chronicles 9)
Přeloženo do: CZ
Anotace:
Alfa zástupce Rady, Kurt Moore, má plné ruce práce s vyšetřováním Kostela pro Lidstvo… do té doby, než potká ženu, která s jeho světem zatočí.
Alfa zástupce Rady, Kurt Moore, se usadil ve městě Lovington v Kalifornii a na své nové pozici. Má plné ruce práce při získávání informací o pěti pobočkách Kostela lidskosti, plánuje zbourání kostela a chránění ostatních vlků. Všechen svůj čas a energii věnuje práci. Je spokojený a šťastný, i když je to trochu osamělý. Pak potká Savannah Conley, novou zástupkyni, a všechno se změní. Savannah je pro něj perfektní druhou polovičkou, až Kurt začne pochybovat o sobě a svých potřebách.
Savannah Conley okamžitě přitahuje tichý měnič, kterého jí představila nejlepší kamarádka. Přijala otevřenou pozici na oddělení šerifa a těší se, až zapustí trochu kořeny.
Čím více času tráví s Kurtem, tím víc je přesvědčena, že Kurt má být s ní. Může být pouze člověk, ale hluboko uvnitř ví, že tmavovlasý měnič patří jí. I když nemá moc času přesvědčit toho tvrdohlavého měniče. Vlčí měnič, který šel v utajení do Kostela, zmizel, a Kurt je na lovu. Savannah dělá, co může prostřednictvím právních prostředků, ale ví, že Kurt udělá, co bude muset v zájmu zajištění bezpečnosti vlků.
Nepřátelé se je snaží rozdělit. Ale Kurt a Savannah ukáží, že jsou společně silnější… a porazí svého nepřítele.

Další díly:


Přeložené:

Arend, Vivian

Vlčie znamenia (Grand Lake Wolves 1)

Originální název, série, díl: Wolf Signs (Grand Lake Wolves 1)
Přeloženo do: SK
Anotace:
Hovoriť o tom, ako sa vaše signály prekrížili...
Robyn Maxwell sa nestará, že jej brat musel zrušiť ich lyžiarsky výlet v divočine. Môže to urobiť sama. Skutočnosť, že je hluchá, neznamená, že jej schopnosti prežitia sú akokoľvek slabšie. Šanca, aby odišla od toho všetkého a oddýchla si v divočine Yukonu, je práve to, po čom túži.
Po stretnutím so sprievodcom v divočine Keil v chate začne túžiť po inom druhu odpočinku. Keil je jeden horúci kus fantastického, chutného muža. Teraz sa musí vyrovnať so zúriacimi hormónmi, rovnako ako s divnými otázkami o vlkoch a druhoch a výzvami na smrť.
Keil sa snažil o pekne premyslený ústup pred vyzvaním na pozíciu alfy v jeho aljašskej svorke. Neplánoval, že stretne ženu, ktorá je predurčená stať sa jeho družkou, alebo aby zistil, že si nie je vedomá toho, že má gény vlka.
Medzi vyrovnaním sa so svojím na nehody náchylného mladšieho brata, s hluchou družkou s názormi a s nastávajúcim duelom na smrť, jeho týždeň – a jeho posteľ – je náhle plná.
Ďaleko od oddychovej dovolenky, ktorú mal niekto z nich na mysli.
Varovanie: Dáva celkom nový význam pre výraz „hovoriť svojimi rukami - gestikulovať.“ Vrátane nebezpečného používania sarkazmu a horúceho muchlovania vo vzdialenej saune v divočine.

Další díly:

Wolf Flight (Grand Lake Wolves 2)
First Howl (Grand Lake Wolves 2,1)
Second Howl (Grand Lake Wolves 2,2)
Wolf Games (Grand Lake Wolves 3)
Wolf Tracks (Grand Lake Wolves 4)
Wolf Line (Grand Lake Wolves 5)
Wolf Nip (Grand Lake Wolves 6)

22 komentářů:

 1. Je to celkom fájn len trošku moc rozklikávačka :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nerada bych zněla nevděčně, ale tohle mi přijde dost nepřehledné.

  OdpovědětVymazat
 3. Mne sa to naopak páči. Keďže viem, akú autorku hľadám, čo čítam, viem, čo kde nájsť. :-) Ďakujem za vašu snahu o zlepšenie. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Můžu se zeptat, jak to uděláte, že dáte nadpis a teprve po kliknutí se zobrazí to, co je pod ním? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dá se to udělat několika způsoby. Ten, co je tady je dost složitý, ale když si najdeš na google, jak vytvořit rozbalovací menu, tak je tam spousta odkazů a možností, jak to udělat. :)

   Vymazat
 5. Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné přeložit 3 díly od autorky Feehan Christine. Knížky mám v AJ. děkuji milina.p

  OdpovědětVymazat
 6. Proveden Upload jak překládaných knih tak přeložených...omlouvám se za časovou prodlevu, ale měl jsem toho hodně s novou prací a zdravotním stavem.
  Bude se to jen lepšit pěkný večer přeji :))
  (pokud najdete jakoukoliv chybu děkuji za připomenutí jenom přece nejsme stroje a človek se hned přehlédne. Díks ;-) )

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj chtěl bych se zeptat od Jennifer Estep jste přeložili Elemental Assassin 0,5; 1; 1,5 a teď překládáte 3 díl. Chystáte se přeložit i 2 díl? děkuji za odpověď

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Druhý díl je přeložen, ale prochází úpravami. Na blogu se dá vyhledat po kapitolách, na mailu bude tak do konce měsíce, jak budu mít čas. :)

   Vymazat
  2. Už sa nesmierne teším na druhú časť. :) Táto séria mi nesmierne ulahodila a patrí k mojim obľúbeným. :)

   Vymazat
 8. Ahojky chtěla jsem poprosit, před týdnem jsem poslala mail s prosbou o zaslání knížek a zatím mi nic nepřišlo, tak jsem se chtěla jen zeptat zda vůbec dorazil nebo jsem něco nenapsala špatně. Děkuji moc za odpověď...:-) katerina.lapisova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Uz sa tesim na dalsie casti

  OdpovědětVymazat
 10. Chci se vám poděkovat za skvělou práci, kterou děláte na blogu, jste užasný!!! Ještě jednou děkuji!

  OdpovědětVymazat
 11. ahoj, chtěla bych se zeptat, už jste Démonku a Skota od Eve Laglais rozesílaly? díky moc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, ta už se rozesílá dlouho. :)

   Vymazat
  2. ahoj,
   přijde mi, že ti nechodí ode mě maily a mě od tebe taky ne. Mohla bys mi, prosím tě, poslat poslední knížky, co se doopravovaly? Prohledala jsem maily a opravdu ji nemám. díky Mirus (hruba.m@seznam.cz)

   Vymazat
 12. Ahoj,
  nechtěly byste své překlady dávad i na wattpad? Zdá se mi to pohodlnější a mohla bych si číst i když nejsem připojená na internetu. Byl to jenom návrh. Jinak chci vám poděkovat, odvádíte skvělou práci.:D Díky Týna

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. Ahojky :) mám menší problém se stránkami a potřebovala bych poradit.
  Když kliknu nahoře na překlady, tak se mi ukáže jen možnost překládané, ale už ne třeba možnost přeložené. Můžu se zeptat, nevíte čím to je?
  Dost mě mrzí že si nemůžu přečíst knihy, které už máte přeložené :/.
  A na konec ještě moooc velkééé poděkování za Vaši práci :) Vaše překlady zbožňuju a chodím sem každý den, třeba jen kouknout na novinky, ale i tak sem zajdu :).
  Předem děkuji za jakoukoliv odpověď
  Mirka :)
  ps: předchozí komentář jsem smazala, protože jsem ho omilem dala jako anonymní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, seznam přeložených knih momentálně aktualizuji, ale jde to pomalu - nemám na to moc čas. Všechny anotace knih se dají vyhledat pomocí štítku stejně jako všechny knihy ze sérií. Štítky se nacházejí v pravém panelu dole pod obálkami překládaných a nově přeložených knih.
   Jsme rádi, že se knihy líbí, osobně sem taky nakukuji každou chvíli. :)

   Vymazat
  2. Aha, proto se mi neukazují, já už myslela, že chyba je na mé straně a lekla jsem se :D.
   Taky nemám moc času, ale knihy jsou pro mě jako relaxace :D a tu poslední dobou potřebuju jako sůl :D.
   Ještě jednou děkuju za odpověď.
   Mary :)

   Vymazat