čtvrtek 10. ledna 2019

Drakova Chase - 9. kapitola


Ahoj, omlouvám se, že to tak dlouho trvá, ale jak vám asi došlo a už jste slyšeli je zkouškové. Mějte proto prosím trpělivost... snažím se co to dá, abych vždycky aspoň kousek přeložila, ale jde to pomalu.
Krásný den
Tereza

Za celý život neviděla Chase nikoho tak rozčileného. Nepodařilo se jí ze sebe dostat ani slovo, než se změnil a tahal ji odtamtud tak rychle, až jí v uších hučelo. Nebyla schopná se přeměnit, takže se stočila v klícce z jeho drápů a sledovala, jak se město pod nimi vzdaluje.
Měsíc vysoko na obloze jim osvětloval cestu, rytmické bušení křídel a řev větru v uších jí byly jedinou společností. Minuly dlouhé minuty, než promluvila.
Dukeu?
Její opatrný mentální dotaz se setkal s kamenným klidem. Ne s tím statickým tichem, které by značilo, že je jejich spojení přerušené, nebo tam vůbec nebylo. Místo toho to byla stěna, která byla proti ní schválně postavená. Aby ji udržela venku.
Zachvěla se, víc se k jeho drápům přitáhla. Trochu vyjekla, když se klec, ve které seděla, trochu stáhla, ale šupiny v jeho dlaních začaly hřát. Povzdech úlevy jí unikl, když teplo odhánělo chlad z těla. Byl to jenom drobný čin, ale staral se, i když byl zřejmě nasraný.
Prosím. Mluv se mnou.
I tak jí neodpověděl, kolem srdce jí spadl smutek. Opřela si hlavu o jeden dráp a sledovala krajinu netečně pod sebou. Nechali dávno za sebou město a teď byli na kraji země. V kraji, o kterém neměla ani ponětí.
Od té doby, co ji Sellers vytáhl z jeskyně jako dítě, spala staletí, byla jenom ve městě. Neměla čas dívat se do map okolních zemí, ani se neodvažovala hádat, kam ji to Duke bere. A protože s ní nemluvil, měla jenom minimální šanci, že z něj něco dostane.
A kromě toho jí to bylo jedno. Osud jí dal druha, i když si celý život myslela, že nikdy nebude tak obdařená. Ale teď na ni byl naštvaný, opravdu naštvaný. Tak nasraný, že ani nedovolil, aby se jejich mysli dotýkaly, i když to, že se od ní držel, mu muselo ubližovat stejně, jako to ubližovalo jí. Slzy se jí leskly v koutcích očí.
Třeba si nakonec jeho vztek zasloužila, třeba byla ledově chladná mrcha, jak ji její spolubojovníci vždycky říkali; neschopná lásky. Sakra, třeba to zdědila po své matce jako všechno ostatní. Nevaris byla legendou u dvora, válečný mág s takovým renomé, že se o jejích schopnostech vykládalo staletí i po její smrti. Ale taky se vyprávěly příběhy o jejím chladném srdci, o manželovi, který radši spáchal sebevraždu, než aby se ke své ženě vrátil.
Možná si zasloužila druha, který ji nesnášel.
Stočená v jeho drápech a ztracená ve vlastních myšlenkách si sotva všimla změny polohy, dokud nebyly nad špičkami stromů. Duke zakroužil, jedno křídlo naklonil, až špičkou šustil o listí.
Nechali stromy za sebou a pod nimi se otevřelo jezero. Zachytila svůj odraz, ale to už přistávali před malou chatou kousek od pobřeží. Zvedla hlavu a vdechla vzduch. Byli tu jedinými lidmi – lidmi nebo párem – na míle daleko.
Duke stáhl křídla a podařilo se mu přejít z draka na člověka tak hladce, jak to nikdy neviděla – sotva lupnutí nebo prasknutí kostí, když složil draka do člověka. Vyšel oblečený a nesl ji v náruči místo v masivních tlapách. Skousla překvapené zalapání po dechu a místo toho mu obtočila paže kolem krku.
Rychlý pohled jí potvrdil, že byl pořád naštvaný. Čelist měl zaťatou a kontroloval se. Měsíc nad nimi tvaroval jeho rysy do tvrdých linií. Oblázky mu pod nohama křupaly, když mířil k chatě.
„Kde to jsme?“ Její hlas zněl divně. Příliš hlasitě v tichu tohoto útočiště.
„V bezpečném domě.“ K jejímu překvapení jí Duke odpověděl a pak kopl do dveří, aby je otevřel. Šlo to snadno, jako by byly otevřené. Vešel dovnitř a nohou je zase přibouchl. Zámek cvakl, aniž by jím otočil a svíčky kolem nich zaplály a rozsvítily pokoj.
Magie. Cítila ty krátké výbuchy, ale byly rychle pryč, byla v úžasu. Elegantní a účinné. Žádné namyšlené kouzlení. Jak si o něm někdy mohla myslet, že je v magii nevyspělý a nedisciplinovaný? Ani v klubu ho neviděla, ale musel tam být. Cítila krátké doteky, jak někdo vypínal Sellersova detekční kouzla, a nebyla oklamána máváním křídel, jako všichni ostatní. Neměl formální trénink, ale měl surové schopnosti a nějak je naučil, aby ho poslouchaly.
Rozhlédla se, pokoj byl malý. Domácký. Gauč před krbem, stolek a židle na straně. Za nimi otevřená kuchyň se zavřenými dveřmi, o kterých mohla jenom předpokládat, že vedly do koupelny nebo ložnice.
Otočil hlavu, aby na ni pohlédl, a na vteřinu mu maska spadla. Zadržela dech při tom vzteku a bolesti, která se mu odrážela z hlubin očí. Ale rychle se vzpamatoval, bolest vybledla a zůstal jen vztek.
„Kdo to byl?“ dožadoval se a pustil ji po těle dolů. Cítila každý tvrdý sval, každý okraj břišáků a bouli mezi stehny. Navzdory vzteku byl vzrušený, ale to ji nepřekvapovalo. Draci byli vášnivým druhem a stíny byly více výbušné ať už na bitevním poli nebo v ložnici.
Otevřela pusu, aby mu to vysvětlila. Potřebovala mu to vysvětlit. Potřebovala, aby se na ni nedíval se vztekem v očích nebo s nenávistí v srdci. Ale ani jí nedal šanci, sklonil hlavu, takže měl rty u jejích. Jeho blízkost jí udělala díru do břicha.
„Nechci to vědět.“ Jeho hlas byl tichý a nebezpečný, ta hladká hrozba v ní posadila všechno ženské v těle a čekala. 
„Místo toho tě budu šukat, dokud jediné jméno, které si budeš pamatovat, bude to moje.“
Narazil rty do jejích, polibek byl tvrdý a nárokující, ale jí to bylo jedno. Fňuknutí jí uniklo z krku, když se k němu přimkla. Pokoušela se dostat blíž. Jeho vztek krmil její vzrušení, krmil napětí mezi nimi.
Jeho jazyk jí přejel po švu rtů, dožadoval se vstupu. Nedokázala mu odolat, ani když byl takto vzteklý. Měla by. Věděla to. Měla by ho odtlačit, nedovolit mu to, když byl tak nasraný na ni. Ale nemohla.
S tichým stenem rozevřela rty a podvolila se mu. Hnal se dovnitř s vrčivým triumfem. Jeho jazyk se proplétal s jejím, rukou jí zajel do kudrlin na šíji, aby ji podržel v klidu, zatímco si bral, co chtěl.
Jeho polibek ji dostal, vztek krmil rozkoš a obracel se proti sobě. Nekončilo to. Stravovalo je to. Fňukala, bočila mu prsty do silných paží, aby se ustálila. Vedl ji ke gauči, rty jí skoro ničil. Třeba si to nakonec zasloužila…
Spadli na měkký povrch gauče, jeho ruce měla pod hlavou. Navzdory jeho náladě ji chránil. Okamžitě si ji přitáhl pod sebe, byl dominantní a vlastnický, ale neubližoval jí. Snadno ji tam uvěznil, ruce měl pevné a odhodlané, ale ne kruté.
Odtrhl se od polibku, rty jí přejížděl po krku. Odkašlala si, potřebovala něco říct, cokoliv.
„Zmlkni.“ Odtáhl se a odřízl ji s prstem na rtech. „Jsem pořád naštvaný.“
Nic neřekla, místo toho ho políbila na prsty. Zavřel oči a zaklel, skláněl hlavu, dokud se konečky jeho vlasů nedotkly kůže na jeho ramenou. Hedvábně jemné voněly po šamponu a kolínské. Zvedla rty do měkkého úsměvu. Dost často si projížděl rukama vlasy.
Dál ho líbala, poháněla ho, aby otevřel ruku, aby ho mohla políbit do dlaně. Beze slova mu pohnula rukou a položila si ji na srdce. Zvedl hlavu, jeho přímý pohled ji probodl až k duši. Teplo a slabost zaplavily její tělo, když sklonil hlavu, aby si znovu nárokoval její rty, tentokrát ale měkčím polibkem.
Alespoň začal měkce. Pomalým klouzáním rtů po rtech, pak přidané otření jeho jazyka… víc. Hlouběji. Naléhavěji. Dokud neměl znovu ruce v jejích vlasech a tělo jí tiskl tvrdě do gauče. Zafňukala, posunula se, aby ho měla mezi rozevřenými stehny. Široká délka jeho penisu se jí vtiskla do břicha, propalovala se k ní skrz tenké vrstvy oblečení, které je oddělovalo.
Zhoupla boky a pokusila se ten pocit znovu najít. Najít víc všeho. Potřebovala svého druha. Potřebovala ho cítit, jak se nad ní hýbe, uvnitř ní. Uniklo jí další zafňukání, zatahala mu za tričko a vytvořila si drápy, kterými ho ve své vášni hlasitě roztrhla.
Ostře se při tom zvuku nadechl a prudce ji políbil. Zvedl jednu ruku mezi lopatky a strhl si zbytek látky a hodil ji stranou. Pak bylo na ní, aby se nadechla, když jí po něm přejížděl pohled. S oblečením by si ho mohl někdo splést s tím, že je štíhlý, ale bez něj, které by zahalovalo perfektnost jeho těla, mohla obdivovat obrysy tvrdého těla.
Široká ramena, která vedla k dobře svalnatým pažím a široké hrudi, pak dolů k břišákům, které byly dost pevné na to, aby se od nich mince odrážely. Jemně něco zamručela a natáhla prst ke středu toho všeho. Zabručel a sledoval ji. Jasný kroužek kolem prostředku očí prozrazoval přítomnost draka, predátor ji sledoval stejně jasně jako muž.
Táhla prst níž, dokud nebyl na pase. Zahákla prst pod něj a oddělala první knoflík. Nechal ji. Povzbuzená šla níž a rozevřela druhý, pak třetí. Na čtvrtém to poklopec vzdal a penis mu vyskočil jí do ruky. Automaticky kolem něj obtočila ruku, oči se jí roztáhly, když se jí prsty sotva dotkly.
Pohnula rukou, klouzala nahoru a dolů po jeho penisu dlouhými jistými tahy. Zasténal, rozevřel rty a oči se mu s třepotáním zavřely. U Hegřiných koz, byl zatraceně obří. Kundička se jí sevřela, klitoris zabolel při pomyšlení na jeho tvrdou délku klouzající uvnitř ní. Potřebovala z toho co nejdřív udělat realitu.
„To se mi líbí.“ Zvuk jeho hlubokého hlasu ji vyděsil, když rukou zakryl tu její, usměrňoval její pohyby a rychlost. Vzhlédla, uzamkla s ním pohled, když ho hladila. Viděla všechno, co mu procházelo přes oči, zatímco ho těšila. Vířící temnotu a touhu. Tekuté teplo z něj vyklouzlo, aby zvlhčilo kousek saténu, které se teď pokládalo za spodní prádlo.
„Cítím, jak hoříš,“ zašeptal, hlas měl tichý, sotva ho slyšela. „Cítím tvou touhu a chtíč.“
Pohnul rukou nahoru po vnitřní straně jejího stehna, dokud nedošel ke kalhotkám. Pohnula nohou výš, aby mu umožnila přístup, povzdechla si, když jeho pátravé prsty vklouzly pod okraj. Její hlazení se zadrhlo, když našel rty její kundičky a protáhl prst mezi těmi kluzkými záhyby. Došel až k jejímu klitorisu, hladil ji skrz krém malými kroužky a pak dlouhými tahy.
Zkousla si ret a držela jeho pohled. Pokusila se udržet rychlost a rytmus, ale jeho dotyk byl rozptylující. Znovu zakroužil, třel jí klitoris, pak vklouzl dolů, aby poškádlil vstup do kundičky. Fňukla, její hlazení penisu se zastavilo a pak znovu zrychlilo. Udělal to znovu, kroužek, pak klouzal dolů, ale tentokrát ji jen nepoškádlil. Místo toho jí hluboko do kundy vrazil prst.
Vykřikla, povolila na něm sevření, rozkoš se ovíjela kolem napětí v jejím těle skoro k bodu prasknutí. Ale on to měl pod kontrolou, sevřel ji do náruče. Pumpoval v ní prstem, klouzal hluboko a pak se skoro celý vytáhl. Dovnitř a ven, pak ho stočil, aby ho přitiskl na vnitřní stěnu. Z ní vyšlo další fňukání, ta pevná rozkoš byla skoro nepohodlná, ale pak přidal palec a třel jí klitoris, takže se v tu chvíli málem udělala.
„Dej mi to srdíčko,“ poháněl ji se rty u jejího ucha, když jí pracoval na těle. „Chci tě cítit, jak mi uděláš na ruce, pak tě ošukám.“
U Hegry, ano!Tak moc s tím plánem souhlasila, ale než mohla cokoliv říct, znovu si nárokoval její pusu. Rozevřel jí tvrdě rty jazykem a hnal se dopředu, bral si, co chtěl, když ji dál hladil k uvolnění. Zasténala, ten zvuk se ztratil pod dominancí jeho polibku, napětí v jejím těle se kroutilo až do bodu mimo kontrolu. Přidal druhý prst a ona se s lapáním po dechu odtrhla.
„Dukeu, prosím… já se udě –“
Usmál se a natáhl se, aby použil volnou ruku k tomu, aby jí zakroutil bradavkou skrz tenkou látku oblečení. Ta rozkoš a bolest jí šla z bradavky rovnou do kundičky a s ostrým výkřikem rozkoše ji shodila ze srázu.
„Ciť to, srdíčko. Jsi tak žhavá a mokrá. Celá kvůli mně.“ Zavrčel, pracoval na jejím těle, i když už se udělala, roztahoval kluzké šťávy jejího vzrušení po klitorisu.
Zasténala, jezdila na vlnách rozkoše. Odtáhl ruku a ona se zamračila, už teď jí ten pocit plnosti chyběl. Změnil pozici a pohladil ji mokrým prstem po rtech. Zamrkala a vyplázla jazyk, aby ochutnala svou vlastní pižmovou chuť.
„To je tak kurevsky žhavé,“ zamumlal a sledoval ji, i když už jí vyhrnoval šaty nad boky, ale nezdálo se, že by to pro něj bylo dost. Se zavrčením jí přejel prostředek drápem, rozpůlil látku a podprsenku, než je z ní strhl, takže pod ním ležela nahá jenom v kalhotkách. Ty stejně taky dlouho nevydržely, kraje praskly mrknutím oka a látka byla odhozená bokem.
„Perfektní.“ Sedl si na ni, hlas měl spíš jak bestie než muž, a vzal bradavku do pusy. Znovu zakňourala, rukama mu vjela do vlasů, zatímco ji sál. Bohyně, nikdy si nemyslela, že prsa nebo bradavky by mohly být tak citlivé. Letmé otření jazyka bylo dost, aby byla znovu na pokraji orgasmu.
Pohnul se od jednoho prsa k druhému, ale to druhé nemělo tu stejnou pozornost jako to první. Místo toho byly jeho pohyby kratší, víc uspěchanější, jako by byl řízený svými vlastními primitivními potřebami.
Magie vzplála a oblečení mu zmizelo, chlupy zdrsnělá stehna se jí otírala o vnitřní strany kolen. Penis měl tvrdý a těžký na jejím stehně. Zavřela oči a natáhla se nad hlavu, aby se něčeho přidržela. Políbil ji na bradavku, posunul se nad ni.
„Moje,“ zavrčel, když se natáhl mezi ně, aby vklouzl prstem mezi rty kundičky. „Přiznej to. Jsi moje.“
Přikývla, nebyla schopná ničeho jiného, když posunul nohu, aby napasoval širokou hlavičku ptáka proti ní. Bez ochrany, ale tu stejně nepotřebovali. Draci nemohli dostat nějakou pohlavně přenosnou nemoc od jiného druhu a otěhotnět mohla jenom v říji.
Zamračil se a zastavil, ale v hlase se mu ozval vztek, když se dožadoval. „Ne, zatraceně. Chci slova, Chase. Přiznej to, nahlas. Jsi moje. Mojedružka. Teď a navěky.“
Trošku zatlačil. Dost, aby ji hlavička penisu rozdělila a půl centimetru se zarazilo dovnitř. Zalapala po dechu, prsty zanořila do polštáře nad hlavou, když jí zhoupla tělem rozkoš.
„Líbí se ti to?“ ptal se, vytáhl se ven a znovu zatlačil. Přesně stejně hluboko. Projela v ní frustrace. Potřebovala víc. Potřebovala všechno. Potřebovala, aby celý vklouzl dovnitř a zaplnil ji až po jílec.
Udělal to znovu, odtáhl se a vklouzl zase ten kousek, možná ještě míň. Škádlil ji. „Přiznej to teda, Chase. A já tě ošukám. Ošukám tě tak dobře, že mě nebudeš schopná dostat z hlavy. Ošukám tě tak dobře, že už se nikdy na jiného chlapa nepodíváš.“
„Jsem tvoje, Dukeu. Prosím…“ Zaprosila, frustrované slzy jí zúžily hrdlo. Potřebovala to, potřebovala naplnit jejich pouto. Brzo.
Usmál se a ona byla ztracená, poslední stěna kolem jejího srdce se roztříštila do milionu kousků. Bez varování se do ní tvrdě zatlačil a jedním pohybem až po jílec ji roztahoval.
Zalapala po dechu, všechen dech jí unikl z plic při té náhlé plnosti v kundě. Byla plnější než kdy dřív, jeho penis se k ní tiskl a roztahoval ji, až to pálilo. Ale pálilo dobře. Zamrzla, čekala, až se ten pocit usadí. Během pár vteřin se to stalo, a tak se musela pohnout.
„Bože, Chase,“ zasténal a sklonil hlavu, aby popadl dech. „Ty… kurva… jsi perfektní.“
„Ach-ehm,“ zalapala po dechu. „Ty taky nejsi špatný.“
Zhoupla boky a vlna rozkoše jí protočila oči. Udělala to znovu, na což on tiše zaklel. Pak už vedl on, vklouzl jednou rukou pod její paži, aby ji chytil velkou rukou za týl. Pevně ji držel, když se vytáhl a znovu přirazil. A znovu. Šukal ji dlouhými, tvrdými přírazy, takže se pod nimi gauč hýbal. Nábytek pobouřeně skřípal, ale on nepřestal, rysy měl napjaté, když naháněl rozkoš u nich obou. Zadrhl se jí dech, její ničím nespoutaná prsa se pohnula s každým tvrdým přiražením. Setkávala se s jeho pohyby, poddávala se potěšení, až dokud s posledním tahem se nezanořil hluboko do ní s řevem a orgasmem. Pulzování a trhání jeho penisu uvnitř ní, ta náhlá zpětná rozkoš přes jejich mentální spojení, ji dostala přes okraj. S výkřikem ho následovala do blaženosti.

36 komentářů:

 1. Ďakujem za ďalšiu skvelú kapitolu. 😘Držím pal ce,nech tie skúšky dopadnú dobre a hlavne bez stresu. 😉😉😌😍

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkuji za skvělou kapitolu a překlad. Mnoho štěstí při zkouškách. 👍

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem ❤
  ..veľa šťastia na skúškach 😉

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem za super preklad a korekciu.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za kapitolku :-) a hodně štěstí při zkouškách.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahojky, stálo to za to si na tuto kapitolu počkat, byla boží, děkuji za překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 7. Veľké ďakujem za super kapitolku, skvelý preklad a korekciu. ♥

  OdpovědětVymazat
 8. Nevadí počkáme ďakujem pekne 😊 a veľa šťastia pri skúškach 😊😊😊

  OdpovědětVymazat
 9. Moc děkuji za další. Přeju ať más brzy a úspěšně zkouškové za sebou

  OdpovědětVymazat
 10. Díky moc za další super kapitolu a korekci.

  OdpovědětVymazat
 11. Moc děkuji!!!❤️❤️❤️

  OdpovědětVymazat
 12. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 13. Super kapitola. Ďakujem

  OdpovědětVymazat
 14. Moc děkuji za kapitolu, na dobrý překlad si každý jistě rád počká. Katka

  OdpovědětVymazat
 15. Veľká vďaka za úžasnú kapitolu a teším sa na pokračovanie 😊

  OdpovědětVymazat
 16. Děkuju moc za překlad, jsem moc ráda, že na téhle strance s překlady pokračujete. Obzvlášť tuhle serii miluju a souhlasím s tím, že na tuhle kapitolu si stálo za to počkat, to ale budou sny...

  OdpovědětVymazat
 17. Ďakujem veľmi pekne za preklad a korektúru ďalšej skvelej kapitoly. A držím palce pri skúškach.

  OdpovědětVymazat
 18. Moc děkuji za další skvělou kapitolu 😋 a hodně štěstí u zkoušek.

  OdpovědětVymazat
 19. Ďakujem a som rada,že aj napriek skuskam prekladate.Držím palce na skuškach.

  OdpovědětVymazat
 20. Moc děkuji, že sis našla čas i při zkouškách. A doufám,že dopadnou dobře.👍🐍

  OdpovědětVymazat
 21. Velka vdaka za dalsiu kapitolu,nie je potrebne sa ospravedlnovat,radi si pockame,prajem vela stastia pri skuskach

  OdpovědětVymazat
 22. Děkuji a zdárné zkoušky

  OdpovědětVymazat