sobota 3. března 2018

Její ďábelský anděl - 19. kapitola
Erin kráčela po břehu ruku v ruce s Veironem. Chtěla jít přímo do vily a s Veironem se pomilovat, ale trval na tom, aby se chvilku prošli, a i když byla chvilku naštvaná, byla ráda za to, že to navrhl.

Byl tu podivný mít a klid na prázdné pláži pod měsíčním světlem, Veironovy prsty ji pevně držely, jeho velká ruka pohlcovala tu její menší a držela chlad dál. Palmy lemovaly táhlý břeh, teplá voda jí omývala nohy a zvuk hlubokých vln nepřetržitě přerušoval ticho. Hluk lidí z komplexu nebyl ničím víc než vzdáleným šumem takhle daleko. Jediným vyzyvatelem vln byla příležitostná oslava v jedněch z vil, které nechali už několik metrů za sebou.
Vánek foukal z oceánu, nesl pach slané vody, Erin se zachvěla.
Veiron se zastavil, rozpletl jejich ruce, obtočil kolem ní silnou paži a přitáhl si ji k nahé hrudi. Erin se k němu přitulila, vzhlédla a podívala se mu do očí. Jeho oči byly v měsíčním světle černé ale ne temné. Byly teplé a měkké a plné citů, které cítila ve svém srdci.
Zvedla ruku a vzala do dlaně jeho tvář, přejela mu palcem po spodním rtu. Chtěla mu znovu říct, ať je opatrný na cestě do Pekla, ale nemohla najít hlas, nechtěla tuhle chvilku pokazit. Nebude ale jejich poslední. Nic se Veironovi nestane. Marcus s ním půjde a společně budou v bezpečí.
Erin ho místo toho políbila, stoupla si na špičky a jemně zajala jeho rty. Držela polibek lehký, jen přejetí rtů po jeho, emoce se v ní divoce třásly. Veiron ji překvapil tím, že dělal to stejné, přejížděl jí pusou po její a držel si ji blízko u sebe rukou na zádech.
Odtáhl se, dýchal ztěžka, jako by uběhl míli, a ne stál na pláži a líbal ji. Taky byla bez dechu, živá emocemi a teplem a city k Veironovi.
„Pořád o něčem přemýšlím,“ řekl a zněl vážně, odtáhla se, aby mu viděla do tváře. Zlobivě se usmál. „Vířivka.“
Erin se zasmála. „Čteš mi myšlenky.“
Jeho úsměv přešel v zazubení, vklouzl rukou do její, propletl jejich prsty a rozešel se s ní zpět po pláži. Šla vedle něj, nechala vlny omývat jí nohy. Zřejmě ale pro Veirona nešla dostatečně rychle, protože se náhle svět otočil a ona mu zírala na zadek.
„Hej.“ Erin ho po něm pleskla a povzdechla si. Tak pevný. Ten chlap měl zadek z ocele.
„Znovu mě zpomaluješ,“ řekl s úsměvem v hlase.
Zadek se mu pohyboval, jak s cílem kráčel po pláži s ní hozenou přes rameno, ty sladké ďolíčky po obou stranách páteře na ni volaly. Erin si zahákla ruku za jeho opasek a trochu se vytáhla, aby ulevila tlaku na orgány a dotkla se ďolíčků volnou rukou. Veiron prakticky zapředl.
Svět se kolem ní znovu přetočil a ona se objevila v jeho náruči.
„Sakra, ženská, šílím z tebe,“ zavrčel a pak ji políbil, tvrdě a drsně, tak vášnivě, že by jí kolena vypověděla službu, kdyby stála.
Erin mu obtočila paže kolem krku a vrátila mu polibek, snažila se, aby znovu zavrčel. Šel dál, přemýšlela, jak věděl, kam jít. Měly na to vliv jeho nadpřirozené schopnosti?
Pod nosem si zaklel, podívala se a zjistila, že byl až po kolena v moři. Možná ne. Erin se zachichotala. Veiron zavrčel. Ale takovéto nechtěla. Tohle bylo z frustrace, a ne z touhy.
„Říkal jsem, že mě přivádíš k šílenství, to taky zahrnuje popletení mých smyslů, že nedokážu jasně myslet… kurva, chci tě, Erin… řekni, že jsi moje. Řekni, že jsi jen moje a já jen tvůj ve všech třech rovinách.“ Díval se na ni pohledem čistě hladového zvířete a Erin se rozpustila, krev se jí rozehřála na stovky stupňů, hořela pro něj. „Řekni mi to a já ti odpřisáhnu, že jsem tvůj, teď a navždy.“
Nebe, mohl být tenhle muž ještě lepší? Vrčel, zuřil a bojoval jako divoké zvíře, jako bojovník, ale měl srdce básníka. Srdce, o kterém si začínala myslet, že je její.
„Jsi ten jediný muž, kterého chci, a jediný, kterého potřebuju.“ Erin ho pohladila po tváři, odsunula z ní rudé prameny a pohlédla mu hluboce do tmavých očí. Plápolaly červenou uprostřed, která osvětlovala zúžené zorničky, což byl znak jeho touhy.
„Řekni to,“ zavrčel, tentokrát to byl rozkaz, po kterém se jí srdce zatřepotalo.
„Jsem tvá, Veirone, jen tvá… teď a navždy… a ty jsi můj.“ Podíval se na ni způsobem, o kterém si myslela, že z něj zrovna udělala toho nejšťastnějšího muže v tom, co nazval tři roviny, a zanechal ji s pocitem, jako by byli opravdovými novomanželi, jenže se zrovna vzali tady za měsíčního světla na břehu se slovy, která slibovala věčnost.
Temné majetnické zavrčení mu odtáhlo rty, políbil ji, ta měkkost ji překvapila, očekávala, že bude tvrdý a vášnivý. Dál ji líbal, když šli po pláži, mířil k jejich vile. Erin se kroutila, byla netrpělivá. Chtěla Veirona nahého a ve vířivce, voda kolem nich proudící, a pak poloviční stěna na palubě k nejbližší vile, která je skryje před zvědavýma očima.
Sotva se udržela, když vybíhal schody na verandu a položil ji dolů. Erin mu přejela rukama po hrudi a po vytesaném břichu a celou dobu si olizovala rty. Oči se mu zúžily, když mu zatahala za opasek a pak se pustila do džínů, pomalu knoflíček odepínala.
„Nepřinesl jsem si žádné kraťasy,“ řekl hlubokým hlasem, který uvnitř ní rozvířil teplo. Chtěla, aby jí cokoli šeptal do kůže, zatímco ji líbal, a do ucho, když se milovali. Toužila po pocitu jeho silných rukou na svém těle a blaženosti, že je znovu s ním jedno.
Erin mu stáhla ke kolenům rifle, takže stál jen v trenkách. Mohla ho nechat jít ve spodním prádle do vířivky, ale to by zkazilo všechnu srandu. „To je chyba… budeš muset jít prostě nahý.“
„Pokud půjdu nahý, tak ty taky.“
S tím Erin souhlasila. Takže zašla do vilky a vzala dva bílé župany z velké koupelny. Když vyšla, našla Veirona v ložnici vysvlékat si rifle a spodní prádlo. Ach, nikdy si nezvykne na to, jak báječně vypadal nahý.
Penis měl už tvrdý, vyčníval velký a dlouhý z hnízda tmavě rudých kudrlin.
Erin nechtěla nic jiného, než si kleknout a uctívat ho přímo tady uprostřed ložnice, ale to slovo ‚vířivka‘ jí dál vířilo hlavou, věděla, že pokud si ho vezme do pusy, nikdy se tam nedostanou.
Hodila na něj jeden župan, vysvlékla si kraťasy a bikiny. Veiron na ni zavrčel, ruce pevně zatínal do županu před sebou, každý sval na jeho širokém těle byl nádherně napjatý. Chtěla ho celého olízat, když takhle vypadal, tak k nakousnutí a jako samotné pokušení.
Přešel k ní, a než ji mohl popadnout a políbit, vyhnula se mu a hodila na sebe župan. Doběhla na palubu, než ji chytil a přitáhl si ji zády k sobě. Odsunul jí vlasy stranou a políbil ji na hrdlo, lízal a okusoval plochými zuby.
„Chci tě ochutnat.“ Nebylo to poprvé, co to řekl, a taky to nebylo poprvé, co na ta slova zareagovala mokrým teplem a chvilkovou touhou souhlasit a nechat ho ji kousnout.
Pomyšlení na to, že by si Veiron vzal její krev, ochutnal ji a označil její kůži, ji zanechalo na všech správných místech celou rozechvělou.
„Dovol mi tě ochutnat,“ řekl jí chraplavě do ucha a ona zasténala.
„Už jsi někdy dělal?“ Ani neřekla celou větu. Strach z jeho odpovědi ji ukradl.
„Nikdy,“ vydechl jí Veiron do krku a znovu ho políbil. „Nikdy jsem nic takového s nikým jiným nechtěl, ale pomyšlení na to, že tě ochutnám, zabořím do tebe zuby… kurva, Erin… myslím, že se jen z té představy udělám.“
Otřel jí erekci o zadek skrz župan a ona znovu zasténala, rozkrok jí v odpovědi zapulzoval a bradavky se zašpičatěly.
„Chci si tě označit, Erin… potřebuju to.“ Znovu se o ni otřel, rukama jí držel boky tentokrát už tvrději, což z ní vymámilo další rozehřátější sten, který nedokázala zadržet.
Erin přikývla. Chtěla to taky. Po tom pomyšlení, že ji Veiron kousne, dá ni na takovouto značku, se jí rozbušilo srdce a kolena roztřásla.
„Teď?“ zašeptala, byla si vědomá toho, že zní chtivě, ale bylo jí to jedno.
„Brzo.“ Vtiskl jí další polibek na hrdlo a pak ji pustil.
Erin skoro spadla jako louže bez kostí na dřevěnou podlahu. Veiron šel zpět do vily, ale ona za ním nešla. Přikrčila se u vířivky a tiskla tlačítka na panelu, až se světla rozsvítila a voda začala bublat a ohřívat se.
Vířivka byla zakryta ze tří stran ale ne z té od pláže, a i když se tam potulovalo několik párů, nezastaví ji to od tohohle s Veironem. Projela rukou vodu, cítila, jak se ohřívá, mysl jí pádila k milování se v ní s Veironem. Nikdy to ve vodě nedělala, a nikdy ve vířivce ani nebyla.
Když byla dost teplá, vyklouzla z županu a vklouzla do vody. Jela dolů, až měla vodu po ramena. Teplo bylo skvělé, ale ne úplně úžasné. Chyběla jí jedna živá věc, která by z toho udělala tu nejlepší noc ze všech.
Kde byl Veiron?
Otočila se a opřela se o stěnu blíž k pláži, prohlížela si vilu a hledala jakoukoli stopu po něm. Vynořil se ze stínů v bílém županu a nesl dvě šampaňské flétny v jedné ruce a otevřenou lahev v druhé. Pohled mu padl na ni, na místě se zastavil.
„Sakra… vypadáš ďábelsky,“ vydechl a ona ho přejela pohledem, usadila se na napjatém stanu před boky. Zcela jasně se mu líbilo, jak vypadala.
Veiron položil ty dvě sklenky a lahev, vysvlékl se a vešel za ní do vířivky. Erin si přejela jazykem po rtech, byla v pokušení jít skrz vodu za ním a olízat každý kousek jeho erekce, aby ho přivedla na kolena.
A proč ne?
Chtěl se ponořit do vody, ale ona ho předběhla, položila mu ruku na tvrdou délku a přejela po ní jazykem od kořene ke špičce. Zasténal a zachvěl se, něco zamumlal o lidech, že je uvidí. Erin to bylo jedno. Chtěla kolem něj své rty a sát, přitiskla mu jazyk pod penis a on znovu zasténal. Rukama jí sevřel ramena, dech měl těžký a rychlý.
„Erin,“ zašeptal a pak zasténal, když zhoupl boky. „Bože, ženská, co mi to děláš.“
Erin se usmála a sála jemnou hlavičku, mrskla po ní jazykem. Vydechl a pak se otřásl, když se odtáhla.
Vzhlédla k němu, bublající vodu měla kolem prsou a ruce na jeho bocích. Veiron se nad ní tyčil, vířivka ho modrým světlem ozařovala a osvětlovala mu tvář, odhalovala v ní hlad. Nikdy takový hlad u něj neviděla. Nadchlo ji to.
Ponořil se do vířivky vedle ní, pořád ztěžka dýchal, položil si ruce na okraje a roztáhl se, takže šly vidět svaly. Usmála se, když zavřel oči a zaklonil hlavu.
Pohla se ve vodě, pořád se na něj dívala a pokoušela se tiše pohybovat. Nefungovalo to. Otevřel oči dřív, než na něj dosáhla, a zíral na ni.
„Šampaňské nejdřív,“ řekl a přešel ke kraji nejblíž k vile. Nalil do obou sklenic a jednu jí podal. Vzala si ji, zvedla ji a cinkla o jeho.
„Na zdraví.“ Upila, bublinky jí explodovaly na jazyku a sledovala, jak Veiron udělal to stejné. „Takže je tohle romantické gesto, nebo je to nějaký způsob, jak mi dodat falešnou kuráž, abych nevycouvla z toho ochutnání?“
Veiron se zasmál. „Byl jsem romantický, ale pokud chceš věřit dalšímu motivu, klidně… nemyslím si, že tě potřebuju opilou, abys mi dovolila tě kousnout… myslím, že to chceš stejně tak moc jako já.“
Nemohl mít víc pravdu, ale Erin mu to nedovolila vidět. Zavřela oči, vypila sklenku a podala mu ji, aby jí dolil. Nalil jí další a ona upila.
Veiron ji vzal za druhou ruku a přitáhl si ji k sobě. Otočil ji a vytáhl si ji na klín, takže mu seděla na stehnech zády k němu s jednou jeho paží kolem hrudi. Upila a jemně houpala nohama, dívala se do černého oceánu a vychutnávala si moment. Měsíc ozařoval moře. Svět byl tichý, jen jejich dech a vlny prolamovaly ticho.
Když v minulosti snila o tom, že se podívá na Maledivy, vždycky si představovala muže a romantiku, ale nikdy si nemyslela, že to bude takovéto. Bylo to perfektní, jak tak seděla Veironovi na klíně, horká voda kolem nich bublala, upíjela šampaňské a vychutnávala si klid. Užívala si, že jsou prostě spolu. Nikdy si nemyslela, že najde muže, jako je Veiron, silného a schopného postarat se o ni a o sebe, ale zároveň romantického a básnického.
Erin se dívala na břeh, na místo, kde si s ním prakticky vyměnila sliby. Usmála se sama pro sebe a opřela se o něj. Držel si ji na blízku a tiskl jí rty do nahého ramene.
„Nad čím přemýšlíš?“ zachraptěl jí do ucha a ona se z pocitu jeho teplého dechu na vlhké kůži zachvěla.
„Jak perfektní to je.“ Mávla nohou a povzdechla si, zaklonila hlavu a opřela si ji o jeho rameno. „Přeju si, abychom takhle mohli zůstat navěky.“
Zasmál se. „To by se mi taky líbilo.“
Chlad jí přejel po kůži. „Ale nemůžeme…co? Musíš do Pekla a dřív nebo později odtud budeme muset odejít.“
Veiron se za ní pohnul, rozhýbal malé vlnky, cítila, jak položil sklenku. Obtočil kolem ní paži, držel si ji pevně u sebe a položil jí bradu na rameno.
„Musím jít… víš to. Budu opatrný. Ten malý čurák mě nedostane. Slibuju.“ Políbil ji na tvář a Erin si přála, aby ten slib odehnal ten chladný pocit, ale neodehnal. Chápala, že Veiron musel zjistit, co přinese budoucnost, a že kvůli tomu musel i pro její dobro do Pekla, ale nesnášela, že se tam musí vrátit a jít do takového nebezpečí.
Její vize neukazovala nikoho jiného kromě ní, Veirona a Ďábla, ale neuklidňovala ji skutečnost, že tam Marcus bude a ona ne. Její vize taky ukazovala něco jiného, než se na střeše v Londýně stalo. Byly divné. Co když Marcus zaujme pouze její místo, aniž by Ďábla zastavil od zabití Veirona?
„Ani nad tím nepřemýšlej,“ zašeptal Veiron a pohladil ji dolů po paži do vody. Bylo jí z toho chladno. Pokoušela se ten špatný pocit setřást, ale odmítal jít.
„Nechci… možná mě budeš muset donutit.“
Veiron se znovu zasmál a políbil ji na tvář. „To zvládnu.“
Dal jí ruce na boky a otřel svůj tvrdý penis o její zadek. Zasténala a skousla si spodní ret, pomyšlení na to, že se s ním znovu pomiluje, odehnalo všechen strach. Potřebovala s ním tuhle chvíli, tenhle klid před bouří. Nikdy nepotřebovala nic tak moc.
Veiron ji líbal na tvář a krk měkkými polibky.
„Chci se tě dotýkat, když budu uvnitř tebe… budu s tebou jedním,“ zamumlal jí do tváře a ona zrudla, byla horká z pomyšlení na to, jak to dělá. Taky to chtěla.
Vzal jí sklenku šampaňského a položil ji stranou. Rukama ji znovu vzal za boky a lehce ji ve vodě nazvednul. Srdce se jí zatřepotalo, když se nastavoval a pomalu ji pokládal dolů na svou délku. Bylo úžasné, jak ji roztahoval, plnil ji a znovu je spojoval. Zasténala, když posunul ruce na její stehna a roztáhl je, takže je měla po stranách těch jeho. První přejetí prstů po jejím klitorisu z ní vytrhlo bezdechý sten, zavřela oči a opřela si hlavu o jeho rameno. Veiron jí zasténal do ucha.
„Je to tak skvělé,“ zašeptal a políbil ji na rameno, uctíval ji, když si prsty hrál s jejím uzlíčkem nervů.
Erin chtěla, aby se uvnitř ní pohyboval, hluboko přirážel, ale zůstával nehybný, prostě ji vyplňoval, zatímco ji těšil. Zavrtěla se, posouvala po jeho penisu, byla hladová pro víc než jen jeho dotyk. Vzal ji za bok volnou rukou a držel. Zafňukala.
„Jen tě chci cítit vrcholit,“ zabručel jí do ucha a ona zasténala, horko jí projelo po tom, jak toužebně zněl, jako by to pro něj bylo nezbytné.
Usadila se na něm, soustředila se na pocit něho uvnitř, spojující jejich těla a způsob, jakým jeho prsty tancovaly po klitorisu. Každé pohlazení a zakroužení jí utahovalo, dokud bezhlesně nesténala, nenapínala se a nekroutila při ztrátě kontroly. Potřebovala víc.
Erin vklouzla rukou do vody, položila ruku na tu jeho, chtěla totiž cítit, jak se jí dotýká. Prohnula se, prsa proťala povrch a chladný vzduch jí zašpičatěl bradavky. Erin nedokázala odolat. Zvedla jednu ruku a hrála si s bradavkou, dokud Veiron nedělal to stejné s jejím knoflíčkem. Sevřela kolem jeho penisu svaly a vtahovala ho hlouběji, tlačila se dolů na jeho ohromující délce. Veiron zasténal a vlnou rukou se připojil k té její, škádlil její druhou bradavku. Štípal a tahal, jemně kolem ní kroužil prstem a pak ji mezi prsty protáčel. Každá akce z ní vymámila sten, omotávala se kolem orgánů a tahala ji krok po kroku blíž k orgasmu.
Pocit jeho silné ruky na klitorisu, dlouhý penis, jak ji plní, a prsty hrající se s bradavkami, byl až příliš. Erin si skousla ret, posunula se na penisu a snažila se být v klidu, ale nebyla schopná své tělo kontrolovat, zatímco vrcholila. Veiron zamručel pokaždé, co se z něj nadzvedla a šla zpět dolů, štípl ji, než si s její bradavkou znovu hrál. Zavřela oči, zmáčkl jí klitoris a napětí uvnitř ní explodovalo, tělo jí kolem něj pulzovalo, ždímalo jeho délku, zatímco vrcholila.
Veiron zasténal a pevně ji držel, jako by si vychutnával ten pocit její těla třesoucího se kolem něj, mačkajícího a svírajícího. Erin na něj klesla, horko se jí prohánělo po kůži a celé tělo se třáslo. Ztěžka dýchala, kousek po kousku se dávala dohromady. Když se začala mlha projasňovat, zaměřila se na pocit Veirona ztuhlého uvnitř ní a její touha se znovu zvedla.
Potěšil ji a nic si na oplátku nevzal.
Erin byla rozhodnutá to změnit.12 komentářů: