neděle 13. srpna 2017

Vlčie znamenia - 7. kapitola


Robyn sa nepohodlne posunula na lavici v prístavku mimo saunu. Keil sa vrátil do chaty s TJom a nechal jej pokyny, aby si oddýchla a počkala na neho, kým nedonesie pár vecí. Pridala niekoľko ďalších pár polien do sporáka, doplnila sneh do vedier a sadla si, aby čakala.

Bol to prekliato nepohodlné, aby sedela, keď vedela, že každou chvíľou vkráča vlkodlak do dverí a bude mať sex s ňou.
Arghh. Dokonca i táto myšlienka na to spôsobila, že so sebou trhla. Čo do pekla robí? Toto je bláznivé. Bolo to za hranicou šialenstva.
Dvere sa otvorili a Robyn vyskočila. Sexuálna žiara vyžarovala z Keilovho tela a siahala, aby pohladila jej pokožku.
Ok. Spomenula si, prečo to ide urobiť. Každý centimeter z nej bol v ohni a bola priťahovaná smerom k vysokému, pevnému mužovi, ako kedy mal laná, ktoré sa omotali okolo jej končatín a zachytili ju. Keil odhodil prikrývku na lavicu za ňou. Civel na ňu, predtým než zdvihol jej bradu rukou.
„Hej, bude to v poriadku. Urobíme to pomaly.“
Robyn spustila oči, divoko sčervenala. „Som vystrašená.“
„Vystrašená zo mňa?“
„Trochu.
Jeho jemná ruka cestovala po jej uchu a usadila sa v jej vlasoch na zátylku. „Nechcem ťa vystrašiť, vtáčatko. Chcem ťa milovať.“
Zdvihla oči k nemu. „Neviem, čo mám robiť. Myslím, že viem, čo mám urobiť, ale nikdy... “
Keil pohýbal obočím a jeho oči sa vyjasnili. „Viem, že si nikdy. Som rád, že si nikdy. Bude to dobré, že si nikdy. Teraz nemusím vypátrať tvojich starých milencov, aby som ich zabil.“
„Trochu majetnícky?“
„Nemáš ani predstavu. Ešte.“ Keil sa sklonil bližšie, aby otrel pery o jej. „Počkaj, až budeš plnou vlčicou. Stavím sa, že budeš rovnako tak majetnícka ohľadne mňa. Vlci sa pária na celý život a nemajú radi zdieľanie.“
Robyn sa znovu presunula na tvrdej lavici. Ako mohla tak veľmi chcieť toto a stále sa obávať urobiť ďalší krok. Zatvorila oči a zhlboka sa nadýchla,  snažila sa vybudovať si svoju odvahu.
Jemný dotyk ju vytiahol na nohy. „Veľa premýšľaš. Daj tomu čas. Musíš byť spotená od nášho lyžovania a vykopania TJa. Nechaj ma, pomôcť ti umyť sa.“
Keilove ruky prechádzali po jej ramene, pritiahli si ju k telu na krátke objatie, keď siahol za jej telo, aby uchopil spodnú časť jej trička s dlhými rukávmi. S pomalým plynulým pohybom jej ho vyzliekol a odhodil na lavičku za nimi.      
Keď jeho oči bežali po jej trupe, Robyn bojovala s nutkaním, aby si zakryla hruď rukami. Ugh. Musela sa rozhodnúť, či chce byť zvedená v horskej chate, keď mala na sebe oblečené najobyčajnejšiu a najrobustnejšiu spodnú bielizeň. Našťastie Keilova tvár nevyzerala, že by vyjadrovala nejakú nespokojnosť nad tým, čo videl.
Ani Robyn sa nemohla sťažovať. Keil odstránil vlastné tričko jedným rýchlym trhnutím a odstúpil pár centimetrov od nej, jeho kamenne tvrdé svaly pokúšali jej prsty.
„Sakra. Iba.... sakra. Sú to brušné svaly? Môžem ti prať?“
Keil sa usmial a siahol po nej. Odstránenie tesnej športovej podprsenky nešlo tak hladko. Uprostred toho, ako ju vyzliekal, Keilova ruka uviazla vzadu v ohybe Y a Robyn zamrzla s ramenom vytiahnutím nad hlavou, podprsenka sa obkrútila okolo Keilovho predlaktia. Horúčava stúpla na jej  tvári.
„Sakra s vecami, ktoré sa stanú, keď to nepotrebuješ, ale neboj sa. Toto mám dáva niekoľko veľmi zaujímavých možností.“ Keil sklonil hlavu, aby umiestnil bozk na jej krk, dával jemné bozky dole po vrchu jej odhalených prsníkov, posielal triašku, ktorá strieľala v nej, keď podržal a naťahoval jej ramená nad nich.
Jeho dotyk bol jemný, ale cítila uväznenú silu pod povrchom. Jazykom hladil jej pokožku smerom k cestičke medzi prsiami, potom zubami okusoval líniu, ktorú vytvoril naspäť k jej perám. Jeho ruka sa uvoľnila z podprsenky a pomaly sklonila ramená, jeho horúci pohľad nikdy neopustil jej telo.
„Zobleč si zvyšok oblečenia a ja pripravím sprchu.“ Rýchlo sa otočil a zanechal Robyn udivenú, čo urobila zle.
„Keil?“
Jeho silné ramená liali horúcu vodu do nádrže nad vrchnou časťou sprchy. „Potrebujem sa trochu schladiť. Si veľmi krásna a pretože si moja družka, skutočne, skutočne ťa chcem. Snažím sa na to ísť pomaly.“
Po pripravení vody, ju strčil pod sprchu, otočil jej telo, až bola mokrá od hlavy k nohám. So švihnutím zápästia zastavil vodu a vytiahol hubku a mydlo. Začal na zadnej časti jej krku, masíroval   malé kruhy na jej pokožke, pokrýval jej svaly okolo lopatiek, kĺzal po chrbtici, až kým sa rukami nedotkol obidvoch častí jej zadku.
Robyn položila čelo na stranu sprchového kútu a uzatvorila myseľ pre čokoľvek, len úžasným pocitom na koži z jeho dotyku nechala priestor. Horúčava zo sauny ohriala bočnú miestnosť do takej miery, že sa cítila pohodlne, hoci kvapky ostávali na jej koži. Jazykom prešiel po jej krku, lízal zatúlané kamienky vody, ktoré sa tam tvorili. Vagína sa jej zovrela, uvoľnila vlhkosť, keď každé pohladenie jazyka posielalo záchvevy skrz jej telo, aby zvýšilo túžbu, ktorá mohutnela hlboko vo vnútri nej.
Jeho dotyk klesol nižšie, keď si Keil kľakol za ňu, jeho ruky hladili dole jedno stehno. Malé krúživé pohyby ju privádzali k šialenstvu, keď ju dráždil, približoval sa k jadru jej horúčavy a ustúpil bez uspokojenie.
„Obráť sa, kráska.“
Keilov hlas v jej mysli bol hlboký a temný. Znel ako pravá čokoláda a Robyn bola vždy hotová z čokolády.
Jeho hlas spôsobil, že chvenie  sa zvýšilo.
Robyn sa otočila, aby čelila Keilovi, keď ostal kľačať pred sprchovým kútom. Pozrela sa dole na neho a bola šokovaná silným pohľadom potreby, ktorý sa jej vracal. Dýchal trasľavo, ponoril hubku do horúcej vody, ktorá bola na jeho strane a utrpenie opäť začalo.
Ibaže teraz ho mohla Robyn pozorovať, rovnako ako cítiť jeho dotyk. Odvrátil pohľad na jej telo, keď jej starostlivo umýval nohy, predtým než ich zdvihol. Natiahla  ruku, aby mu pohladila hlavu, užívala si erotický pocit vlasov pod prstami. Sklonila sa a uvoľnila sponku na cope, prečesala ich, aby pozorovala tie temné pramene rozlievajúce sa mu cez plece vo fontáne temného hodvábu.
Keď ho jeho starostlivosť doviedla až k jej mačičke, ostro sa nadýchol, oblizol si pery a hodil po nej dostatočne horúci pohľad, aby sa roztavila. Látka sa namočila a tentokrát sa Keil zdvihol, kvapkalo z neho, jemne sa dotýkal jej záhybov. Teplá voda jej tiekla po pokožke, skĺzavala do štrbiny skrytej pred jeho očami, aby pokračovala cestou po stehnách v pomalých prúdoch.
Keil odsunul látku na stranu a použil obidve ruky, aby ju otvoril svojmu pohľadu. Robyn sa zachvela pri intímnom dotyku a zatvorila oči, aby ich potom prudko otvorila, pri pocite jeho jazyka vrhajúceho sa na jej malé jadro, ktoré odhalil.
„Ó.“
Keilove ústa klesli hlbšie, jazykom jemne kĺzal hore a dolu po stranách jej pyskov, každý prechod bol vrátane krúženia po vrchole jej klitorisu.
Kým jedna ruka ju držala otvorenú, prsty tej druhej sa ponorili do nej a Robyn pocítila, ako preskúmava jej mačičku, sleduje v kruhoch vlhkosť, ktorú tam našiel.
„Ó, baby, si extrémne nádherná. Možno si sa nikdy predtým nemilovala, ale tvoje telo vie, čo má robiť. Cítiš, ako si vlhká, Robyn? Toto je tvoje telo, ktoré je pripravené na mňa. Si vlhká a horúca a... “ jeho jazyk sa ponoril hlbšie, aby vrazil do jej hĺbky, „... a ó tak chutná.“
Robyn si bola istá, že sa zrúti; triasla sa, keď útok na jej mačičku pokračoval. Keil zdvihol jednu z jej nôh a umiestnil si ju na rameno, otvoriac ju viac pre dotyk. Natiahol sa a zatlačil na jej trup, až kým sa neopierala o sprchový kút, potom  rukami zdvihol jej boky.
S tak jednoduchým pohybom bola uchopená v jeho zovretí, úplne v jeho milosti, keď ústami zvýšil tempo, lízal a hladil každý centimeter jej mačičky, horúcim dychom láskal jej nohy. Napätie vnútri nej narástlo, bola bližšie a bližšie k výbuchu, keď jednu ruku spustil dolu a skĺzol prstom do nej a ťahal ju von a dovnútra.    
„Robyn, cítiš sa dobre? Chcem, aby si to užila.“
Snažila sa dostatočne zapojiť svoj mozog, aby s ním hovorila, ale bolo to nemožné. Bola kaluž horúceho blata a ak nebude opatrný, tak sa rozpustí do odtoku. Chvenie bolo nahradené elektrickou energiou, ktorá by mohla napájať malú dedinu a fučala dostatočne tvrdo na to, aby bola v nebezpečenstve od hyperventilácie.
Druhý prst sa pripojil k prvému a pocit plnosti sa vyvažoval s nádherným mučením na jej klitorise, ktorý ju posielal cez okraj s výbuchom, ktorý jej podlomil nohu. Podporovaná len Keilovými rukami a stenou za ňou sa tvrdo zovrela okolo jeho prstov, vlhkosť ho premočila, keď jazykom pokračoval v lízaní.
„Hmmm, nepotrebuješ hovoriť. Viem, čo máš rada. Si skvelá.“ Pobozkal cestu hore k jej pupku, potom ju postavil na nohy. Jeho nežný dotyk ju udržiaval, až kým sa neprestala kolísať.  Ťukol  do kohútika s vodou a horúca voda zo sprchy kĺzala po jej pokožke. Keilove ruky sa mäkko a jemne otierali po jej chrbte, oplachoval mydlo, ktoré predtým použil. Keď sa voda zastavila, Robyn otvorila oči, aby sa pozrela priamo do jeho.
Horúčava a hlboká potreba žiarila späť na ňu. Obkrútil ramená okolo jej, Keil ju zdvihol a kráčal do sauny, nechávajúc otvorené dvere za nimi. Sadol si na najširšiu lavičku a umiestnil ju na svoje lono, aby sa na neho pozerala.
Keď ju pobozkal, cítila sa ako keby ju zrazilo desať áut. Rukami pozvoľne a jemne prechádzal po jej bradavkách. Robyn nechala hlavu padnúť dozadu, keď Keil hladil jednu bradavku a sklonil ústa na druhú, lízal a sal jej ružový vrcholok, až kým nestvrdol. Obrátil svoju pozornosť na druhú stranu a každý ťah jeho úst posielal ďalší prúd túžbu z jej bradaviek do jej jadra, napätie sa budovalo, keď túžba po Keilovi sa zosilňovala.
Voňal dobre. Cítiť bol ešte lepšie.
Robyn nechala prsty putovať po jeho ramenách a dole po trupe, keď sa miloval s jej bradavkami. Vkĺzla mu prstami do vlasov, keď pocítila, že spojenie medzi nimi sa upevnilo, viac sa  skoncentrovalo. Úponky emócie, nie iba túžby, ale zaľúbenia a priateľstva sa obkrútili okolo nej.
Viac ako sex, určite sa milovali.
Robyn zdvihla hlavu, aby sa pozrela na Keila. Odsadol si a naklonil sa na stenu. Jeho oči boli plné surovej emócie.
„Ako sa cítiš? Toto bolo... páni.“
„Cítim to. Páni je správne. Robyn, dotkni sa ma.“
Vzal jej ruku a viedol ju dole k penisu, ktorý stál nehybne medzi ich telami. Bol tak tvrdý, že napuchnutá hlavička klopala na jej vagínu, kvapka vlhkosti sa prilepila na jej malú štrbinu. Keď ho Robynine prsty jemne pohladili, zamat cez oceľ, Keilove oči sa zavreli a chvenie prebehlo skrz jeho telo.
Robyn tvrdo prehltla. Použila obidve ruky, aby objavovala, snažila sa nezblázniť z toho, ako veľký vyzeral byť. „Hmm, Keil? Myslím, že sa opäť bojím. Neexistuje spôsob, aby sa táto vec vošla do mňa. Ugh. Čítala som to predtým v príbehoch a znelo to hlúpo, ale vážne, si obrovský ako prekliaty kôň.“
Keilov smiech mu zatriasol telom. „A vo všetkých tých príbehoch, ktoré si prečítala, vošla ´tá vec´?“
„Áno, ale – “
„Žiadne ale, nie dnes.“ Keilove silné ruky ju jemne pleskli po zadku. „Necháme si to na inokedy.“
„Teraz si ma skutočne vydesil!“
Keil si ľahol na lavičku a spôsobil tak, že sa Robyn roztiahla na jeho telo, jeho penis sa tvrdo tlačil na obidve polovičky jej zadku. Rukami pokračoval v hladení jej chrbta, pŕs, lona. Každé pohladenie zvyšovalo Robyninu teplotu.
Prstami sa dotkol jej klitorisu, robil malé kruhy po vlhkých záhyboch na jej mačičke, až kým ju nedostal cez okraj do ďalšieho orgazmu.
Keď sa jej dych spolovice vrátil do normálu, Keil ju podvihol za boky a podržal na vrchu svojho údu. Váhu preniesla na kolená a použil jednu ruku, aby pohladil znovu a znovu vlhkú hlavičku jeho hriadeľa na jej mačičke.
„Zajazdi si na mne. Choď tak pomaly, ako potrebuješ.“
Natiahla sa a spojila svoju ruku s jeho, keď smeroval penis do horúcej hĺbky. Robyn pozorovala Keilovu tvár. Citlivosť sa mu odrážala v očiach, temná potreba a túžba.
Pomaly a stabilne zatlačila dole, zamrzla pri prvých centimetroch hubovitej špičky jeho hriadeľa, ktorá ju doširoka roztiahla. Strany jej priechodu boli vlhké, ale cítila každý hrboľ a žilku, keď jeho teplo vrazilo do nej.
„Ó, bože, to je tak dobré.“
„Trochu viac, babe.“
Každé zdvihnutie a pád jej bokov kŕmilo oheň, ktorý sa budoval v jej lone. Postupne, centimeter po úžasnom centimeteri, viac z Keila skĺzavalo do jej hĺbky, až kým tlak nespôsobil bolesť a ona zaváhala.
„Keil?“
„Nakloň sa dopredu a nechaj mi tieto nádherné pery na minútu.“
Jeho ústa sa stretli s jej a zmiešal ich jazyky dokopy, nechala Keila, aby prevzal kontrolu nad jej bokmi, keď pokračoval, aby sa vrážal dnu a von. Jazykom lízal okraj jej úst, potom krk a jej mozog sa vypol. Lízal jej pokožku, keď položil svoje zuby na ňu.
Jeden spoľahlivý ťah bokmi prešiel skrz jej bariéru, aby umiestnil gule skoro až do mačičky. Súčasne ju pohrýzol na krku a spojenie potešenia/bolesti z dvoch bodnutí prebehlo cez Robynine telo, jej vnútorné svaly sa zovreli okolo jeho údu, ruky sa jej zamotali do jeho hlasov.
„Sladký bože, čo si to urobila?“
Strhol jej telo na svoje a pevne ho držal, čakal, kým sa prispôsobí jeho rozmerom, ktoré ju naťahovali. Pocit jeho tvrdého tela pod jej rukami, búšenie jeho srdca sa zmixovalo s potešením, ktoré  stále štípalo v nej, zmizlo zo zvyškami bolesti.
Pomaly sa začal pohybovať, tlačil jej boky vysoko, aby v nej nechal len špičku svojho údu, aby sa držal pri jej  vstupe, potom skĺzol celú tu cestu dole, upravil ťahy, aby sa dostal tak hlboko, ako to bolo možné.
Robyn vzpriamila trup, aby to mohla pozorovať, jednu ruku zatlačila na Keilovu hruď, druhú ruku posunula, aby pocítila, kde sú navzájom spojení. Intimita dotyku jeho údu, keď sa otrel o jej prsty, vkĺzajúc do jej tela, spôsobil, že jej hlava sa otočila od rozkoše. Keil sa usmial a položil svoju ruku na jej, preplietol si prsty, trel po jej klitorise s každým ťahom jeho bokov.
Tlačila sa dole v tempe s jeho ťahmi, potrebovala, aby sa hýbal rýchlejšie, šiel hlbšie. Vzduch zo sauny okolo nich vyzeral, že sa ochladil, keď ich telá sa ohriali na bod varu, vášeň ich zdvíhala vyššie a vyššie, až kým Robyn nevyvrcholila ešte raz, jej pošva zvlhčila jeho penis, keď Keil vybuchol, teplo jeho semena ju kúpalo s hlbokým ohňom vnútri nej. Držal ju za boky, držal ju pevne, až kým záchvevy neustúpili.
Údy sa im zamotali, Robynina hlava odpočívala na jeho hrudi, Keil cítil ako úponky ich spojenia sa dokončili a usadili sa v jeho duši.
Jeho družka.
Hladil ju jednou rukou po vlasoch, odstránil jej pramene z tváre, aby uprene hľadel na jej jemnú pokožku. Jej jasné oči hľadeli s nádychom zmätku a s veľkým uspokojením. Robynine plné pery boli vlhké tam, kde si ich oblizla a Keil pocítil, že stvrdol pri myšlienke, ako sa zohne, aby sa otrel o jej pery.
„Ako sa máš, vtáčatko?“
„To bolo... skutočne dobré, to bolo úžasné. Keby som to vedela, že to bude tak zábavné, snažila sa by som sa o to skôr. Keil? Zavrčal si na mňa?“
Keil sa odtiahol pri hneve, ktorý preletel cez neho pri myšlienke, že by sa niekto dotkol Robyn.
„Prepáč, láska, teraz som pod kontrolou. Čo ak by sme to urobili znovu, keď si si to tak veľmi užila? Alebo chceš skúsiť nejaké ďalšie veci?“
„Ani nápad, vlčí muž, nejdeme nikam. Čo urobíme s TJom? Sedí sám v chate?“
Keil sa zdvihol a niesol ju späť do sprchy, jemne opláchol znaky ich milovania z jej nôh, jemne ju pohladil po mačičke a opäť rozdúchal jej túžbu.
„Vlastne, TJ už nie je v chate. Povedal som mu, aby šiel domov. Nie je schopný sám sa lyžovať, ale keďže ten hlúpy chlap stratil všetko svoje vybavenie v lavíne, musí každopádne domov bežať ako vlk. Stretneme sa s ním v Haines Junction v dome, ktorý vlastní svorka. Chata je celá naša. Vitaj v našom novomanželskom apartmáne.“
Robyn sa dotkla jeho tváre a vtiahla ho do sprchového kúta so sebou. Vytiahla hubku, aby mu umyla hruď, masírovala si cestu po tmavých chlpoch, ktoré viedli dole k viac zaujímavej oblasti.
„To je tá najlepšia správa, akú som počula. Keil.“
Keil zatvoril oči, keď Robynine prsty bežali po jeho hriadeli, jedna ruka sa zastavila, aby mu uchopila gule, druhá skĺzala po stranách po jeho zamatovo jemnej koži na hlavičke.
„Áno, Robyn?“
„A sadlo to. V pohode to vošlo.“


21 komentářů:

 1. Ďakujem za preklad a už sa teším na pokračovanie 😉😉😉

  OdpovědětVymazat
 2. A v pohode to vošlo 🤣 Ďakujem za skvelú kapitolu 😍👍

  OdpovědětVymazat
 3. Veľká vďaka za skvelý preklad a korekciu a strašne sa teším na pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné. Děkuji. HankaP

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za překlad. Bobo.

  OdpovědětVymazat
 6. Už se tesim, co bude dal, díky :)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za pokračování.😆❤

  OdpovědětVymazat
 9. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem pekne za preklad a teším sa ako to bude pokračovať..

  OdpovědětVymazat
 11. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat