sobota 12. srpna 2017

Jeho družka s křivkami - 9. kapitola

 

„Kdo jsou ty ženy, co vycházejí z auta, a proč jsou v mém domě?“ ptal se Creel následující večer hodinu poté, co Miranda přišla z práce. Vyhlížel z okna se zamračeně zvednutým obočím.
„To je má kamarádka Suki. Pracuje v holičství v Granite Flats, taky je umělkyní přes make-upy a dobrovolnicí v divadelní skupině. Je volná a taky mi řekla, že chlapi jsou tady pro ni dost hrubí. A pak je tam Hephzibah. Je to soví měnička a –“

Creel na ni mávl rukou. „Nezajímá mě jejich životní příběh. Chci vědět, proč jsou tady.“
„No, protože jsem je pozvala,“ řekla Miranda.
„Pozvala jsi je do mého domu?“ zavrčel Creel.
„Jasně, chtěla jsem, aby se seznámily s Hyattem a Rorym.“ Řekla, jako by to byla ta nejpřirozenější věc na světě. Jako by bylo normální sem prostě pozvat lidi. Aby se – Creel se při té myšlence otřásl – seznamovali.
Znovu vyhlédl z okna. „Nevidím Hyatta a Roryho,“ řekl.
„Takže tady nemusí být. Problém vyřešen.“ Pohlédl na ni.
„Neříkej mi, že jsi je taky pozvala?“
Miranda strčila ruce do kapes a vyhlédla oknem na Suki a Hephzibah.
 „No, je možné, že si všichni myslí, že jdou na grilování, a já je tak můžu představit sobě navzájem.“
„V mém domě?“ zopakoval Creel a přidal trochu zavrčení.
„Ježíš, je mi líto, že chci být trochu společenská. Hádám, že jsem zapomněla, jaký jsi.“ Miranda mu dala ublížený pohled, takže se pak cítil hrozně.
„A mimochodem, taky jsem pozvala Douglase a Sophii. Moje chyba, už se to znovu nestane. V mrazáku máš kopu srnčího a já ho ráno dala do ledničky, aby se rozmrazilo. Půjdu grilovat ven a všem řeknu, že se necítíš dobře, takže nemusíš vycházet a připojit se k nám.“
„Jo, to udělej,“ řekl Creel.
Zůstal uvnitř a potloukal se po obýváku, když nakládala ingredience a šla ven přivítat přátele. Hyatt a Rory krátce na to přijeli s balením šesti piv. Hyatt taky koupil košík bulek.
To od nich bylo slušné. Nebyli ti nejhorší lidé, se kterými by se mohl bavit.
Rozešel se k předním dveřím, pak se otočil a začal přecházet, cítil, jak se v něm zvedá napětí.
Nechtěl z tohoto udělat zvyk. Nepotřeboval lidi. Čím víc milujete a věříte lidem, tím tvrději padnete.
Nikdo to nevěděl líp než Creel. Byli důvodem, proč radši riskoval, že ho překoná vzteklá energie, než aby si našel družku a novou smečku.
Přestěhoval se sem, aby se dostal od všech pryč. Nejdřív východní teritorium a pak se i to zaplnilo.
Myslel si, že na vlastní pěst přežije v jižním teritoriu, ale Douglas a Hyatt se s něčím pořád stavovali a zvali ho na drink.
Kam musel jít, aby žil naprosto sám? Na měsíc? Měl takový pocit, že by Douglas s Hyattem našli raketu a ukázali se mu na měsíčním prahu připravení přemluvit ho k nočnímu skákání a šipkám. Nebo něco podobného.
Zamračil se a zrychlil přecházení. Tohle bylo pro něj to nejhorší období. Výročí se blížilo. Bude za týden.
Před pěti lety byla válka smečky; ten den zemřeli oba jeho rodiče. Pořád na tváři a těle nosil jizvy. Pořád si pamatoval otcovo umírající zavytí a jekot vzteku jeho matky, když se vrhla do skupiny a sejmula půltuctu nepřátel, než zemřela.
I když to bylo strašné, pořád to nebyl ten nejhorší den v Creelově životě.
Ten přišel o týden později, kdy to Creel zjistil, že jeho rodiče zemřeli kvůli ničemu, že jeho smečka neměla žádnou čest a že ta láska byla lží. Jo, byl to docela zajímavý den.
Jeho citlivé Alfa Primovy smysly zaslechly z venku smích. Přešel k oknu a vyhlédl ven.
Miranda se s Hyattem kvůli něčemu smála a Creel pocítil výbuch žárlivosti a vzteku tak intenzivního, že ho náhodou vrhl na Hyatta, který ucukl a přitiskl si k ruku k hlavě,
Hyatt se ohromeně rozhlédl kolem. Creel se přinutil skrýt hněv, než bude riskovat, že způsobí Hyattovi aneurysma.
Po minutě přešla Suki k Hyattovi a ťukla si s ním pivem, ten jí něco řekl a ona se rozesmála. Creel se uvolnil, Hyatt se o Mirandu nesnažil, byl jen milý chlap, který se rád se všemi bavil.
I když to už věděl. Byl to jen instinktivní vztek, který se v něm vzedmul, když pomyslel na jiného muže, jakéhokoli muže, který chce Mirandu.
Sakra, začínal se chovat hloupě. Nechtěl si ji nárokovat pro sebe, takže jaké měl právo, aby se vztekal na někoho, kdo by chtěl? Ale to pomyšlení na Mirandu s jiným mužem… Drápy se mu zakřivily dřív, než je mohl vůbec zastavit, a vztek se mu prohnal kůží.
Se zavrčením zatlačil vlka.
Naše, zavyl vlk a narážel do klece z jeho kůže. Naše družka.
No, co jeho vlk věděl? Vlk mu vybral Jazmin před dlouhou dobou; jeho vlk byl hloupým zvířetem.
Nebo to nebyl jeho vlk? Nevzpomínal si. Možná to bylo z většiny péro. Alespoň po Jazmin toužil. Myslel si, že je to láska. Byl připraven s ní strávit život. Měla ale jiné plány.
Posadil se na gauč a pokoušel se ignorovat zvuky smíchu a šťastného kecání.
Nakonec to vzdal. Ať už Miranda dělala cokoli, vonělo to báječně. Creel přešel přes trávník a připojil se k nim.
Okamžitě ho přijali, jako kdyby se jim nevyhýbal jako debil poslední hodinu. Miranda mu rychle udělala burger a Hyatt mu podal pivo.
Douglas pohlédl na Mirandu a řekl Creelovi tichým hlasem:
„Hej, chlape, tvůj vkus se opravdu zlepšil. A na tu samomluvu by sis mohl zvyknout.“
Creel mrskl po Mirandě pohledem. Mluvila se vzduchem, pak pohlédla na Hyatta a Suki a přikývla.
„Jo, jo, měla jsi pravdu,“ slyšel ji se smíchem říct. „Ať ti to nestoupne do hlavy. Ne, nemáš vždycky pravdu.“
Hyatt vypadal naprosto fascinovaný Suki, která oči na něj se štěstím zářily. Douglas a Sophia se bavili, seděli na skládacích židlích a užívali si Burgery. Creel jim záviděl to lehké ovzduší intimnosti. Očekával, že budou mít docela brzy nárokovací značky.
Hephzibah a Rory si ale tak dobře nevedli. Rory si stoupl a pokračoval v podivné konverzaci s Hephzibah o trochu dýl, pak se zdvořile omluvil, tvrdil, že si chce pořídit pár snímků půlnočního měsíce. Odešel a Creel si pomyslel, že Hephzibah vypadala… opuštěně? Zmateně?
O chvilku později řekla Suki, že musí jít, protože ráno musí do práce. Hyatt trval na tom, že pojede za ní, aby se ujistil, že přijela domů v bezpečí.
„Takový gentleman,“ řekla Suki obdivně. „Tady je to tak neobvyklé.“
Hyatt se rozzářil. „No, jen k takovým kráskám jako jsi ty. Měl bych tě porovnat s letním dnem? Ty jsi krásnější a mírnější.“
„Tak neoriginální,“ zakašlal Creel do ruky.
Miranda se začala smát, když Hyatt se Suki odešli, a smála se dál, až jí tekly slzy po tvářích.
„Ach, můj Bože, Je opravdu takový romantický cvok, nebo používá takové hrozné věty na každého?“
Creel se zasmál. „Trochu od všeho.“
Poté, co i ostatní odešli, pomohl Creel Mirandě uklidit a pak ji pozval na běh lesem.
Dělal to jen kvůli levné výmluvě, aby se vysvlékla? Možná.
Stál tu, sledoval její svůdné křivky, bledou kůži zářící v měsíčním světle a pak, jak klesla na všechny čtyři. Srst se jí zavlnila po těle a uši zašpičatěly.
Creel si uvědomil, že se zubí od ucha k uchu, když ji sledoval utéct do lesa. Rychle a hladce se přeměnil, padl na všechny čtyři, když se mu srst protrhla kůží, ruce a nohy se staly tlapy a tvář se prodloužila do šňupáku. Vypustil radostné, hrdelní zavytí a vyrazil za ní, následoval její vůni temnotou a zvyšoval tempo, až spatřil záblesk bledé srsti mezi stromy a špičku ocasu.
Když ji dohonil, hráli se a bojovali spolu, přetáčeli se v listech znovu a znovu. Pak Creel vyskočil na tlapy a zakňučel v pozvání, ohlédl se, aby se ujistil, že ho následuje, když běžel směrem k jezeru. Bez námahy běželi bok po boku, užívali si vůni lesa a chladného vzduchu, který si hrál v jejich srsti.
Když dorazili k jezeru, zastavili se a změnili zpět do lidské podoby.
„Poslouchej,“ řekl.
Zvedla ruku, aby ho zastavila. „Já vím,“ řekla. „A je mi to líto. Neměla jsem je pozvat, aniž bych se tě zeptala. Je to tvůj dům a já překročila hranice. Je už od tebe dost milé, že jsi mi tam dovolil zůstat. Už se to nebude opakovat.“
„Ne, byla to opravdu dobrá věc, co jsi pro Hyatta udělala. Bylo by lepší, kdyby ses se mnou příště domluvila, ale nejsem na tebe naštvaný.“
„Hádám, že jsem se trošku bála, že kdybych se zeptala, řekl bys ne, a já nedokázala vymyslet žádný jiný způsob, jak je náhodně sobě navzájem představit,“ přiznala.
Zazubil se. „Nejspíš bych řekl ne, a pak by mi ušly jedny z nejhorších rozhovorů, co jsem kdy slyšel, takže z tvé strany dobrý krok.“
Přikývla a zhluboka se nadechla, nozdry se jí zachvěly, když vtáhla horský vzduch. Voněl jako borovice a kouř ze dřeva ze vzdálených komínů.
Bez přemýšlení kolem ní obtočil paži a ona si o něj opřela hlavu se spokojeným povzdechem.
Instinktivně ztuhnul.
Neodtáhla se od něj. „Je to v pohodě,“ řekla mu. „Vím, že tu nejsem navěky. Jen si užívám chvíli. My měniči jsme viděli tolik ztráty a smrti, až ti to připomíná, abys oceňoval krásu každé minuty každého dne.“
„Oceňuju krásu přímo přede mnou,“ řekl a díval se na ni. Natáhl se, aby ji pohladil po měkké kůži tváře, ale pak zaváhal.
„Neublížíš mi,“ řekla.
„Poslouchej, obchod mi selhává a schovávám se tu jen do té doby, než má smečka odejde. A ty mě za životní družku nechceš, v tom jsi už od začátku upřímný. Realisticky tu navěky nebudu, takže i tak se nemůžeme spářit. Jakmile má smečka opustí město, zamířím nejspíš na západ a začnu od znova.“
Pohlédl jí hluboce do očí, pokoušel se zjistit pravdu v jejích slovech. Zírala na něj zpátky s výrazem otevřeným a upřímným, viděl, jak se jí zorničky rozšířily a ucítil vlhké vzrušení mezi jejími stehny.
S drsným stenem podvolení sklonil hlavu a políbil ji.
Odpověděla tím, že mu obtočila paže kolem krku a políbila ho vášnivě zpátky, tiskla naléhavě těla do jeho a sténala mu do pusy. Její tělo bylo teplým saténem, když jí přejížděl rukou po páteři a vzal do dlaně oblouky jejího zadku.
Nepřestali se líbat, když padli společně na zem s nohama propletenýma. Creel se přetočil nad ni, usadil se jí mezi stehny a pracoval boky, až délka jeho erekce klouzala po kluzkém středu.
Zakňourala potřebou a zanořila mu nehty do pevného, svalnatého zadku, jak ho poháněla, aby se zabořil do ní a vzal si ji.
Ale on se držel zpátky. Tohle je možná jediná chvíle, co bude s ní. Chtěl si ji vychutnat. Chtěl si uložit do paměti její tělo; zapamatovat si každý pohyb a dotek, takže si je o osamělých nocích může znovu přehrávat, když bude Miranda daleko pryč a jeho život bude znovu prázdný.
Natáhl se za sebe a sundal ruce ze svého těla, obtočil jí prsty kolem zápěstí a vtiskl jí ruce do země po stranách hlavy. Oči měla zasklené vášní a rty lehce pootevřené, dech měla drsný a roztřesený.
Sklonil hlavu, aby ji políbil po stranách hrdla, okusoval citlivou kůži nad pulzem a pak se pohnul níž, aby zuby jemně poškrábal klíční kost. Povzdechla si a zakroutila se, lehce jí líbal po sloupcích prsou, než vzal růžovou bradavku mezi rty a sál. Z její reakce byl tvrdší než skála a pulzoval naléhavou touhou.
***
Miranda zasténala a vpletla mu ruce do zamotaných medově blonďatých vlasů, obtočila si prameny kolem prstů, jako by se tím připoutávala k Zemi. Z hvězd se staly supernovy v jejím žaludku a vršky stehen měla kluzké a lepkavé šťávami svého vzrušení.
Zasténala, když Creel přejel rty po žebrech a jemně ji políbil na břicho, ponořil jazyk do pupíku s lechtajícím švihnutím, ze kterého vyjekla… výjev, který se změnil ve zlomený sten, když prsty našel mokrou kundičku.
Zakroutila se a rozevřela pro něj stehna, oddělil mokré plátky a našel klitoris koncem palce, kroužil kolem něj, dokud jí chvění neběhalo po kůži. Zkousla si rty proti drsnému stenu. Když Creel sundal prsty z bolavého masa a nahradil je pusou, vykřikla a prohnula se do něj.
Creel zpracovával citlivý kopeček, kroužil a mrskal špičkou jazyka, pak ho uhlazoval jemnými, pomalými tahy. Když líbal její kundičku, vklouzl prstem dovnitř, pracoval velkým ukazováčkem v pevném, mačkajícím pouzdře. Celé tělo se jí zatřáslo, sevřela se kolem jeho prstu, když ho pomalu vytahoval a špičkou prstu přejel po citlivých nervech bodu G s nesnesitelnou pomalostí.
Přidal druhý prst, Miranda mu utáhla prsty ve vlasech, prohnula boky, když pracoval na klitorisu a všechno vevnitř v ní poletovalo a pulzovalo a ten pocit mezi stehny se stáčel a utahoval.
Mohla křičet frustrací, když se Creel odtáhl, nechal ji tak prázdnou a opuštěnou, ale ta ztráta měla jen krátké trvání.
Usadil se nad ní, zvedl si její koleno k boku, takže pro něj byla široce otevřená. Držel se nad ní jednou rukou, zatímco tou druhou tiskl tupou, semenem kluzkou hlavičku penisu k její dychtivé štěrbince.
Miranda v odpověď zasténala a prohnula páteř, takže se do ní na kousek ponořil, zasyčel a zachvěl se, když bojoval s kontrolou.
S třesotem a snahou držet se zpět, napnul bicepsy, když se držel nad ní a tvář se mu stáhla v drsných liniích koncentrace, pomalu se zatlačil do ní. Když byl až po koule hluboko v jejím vítajícím těle, sklonil hlavu k její klíční kosti a zasténal – byl to zvuk hluboký až z duše. A pak se začal hýbat.
S každým přírazem ji bral výš, tuhou délkou pulzujícího penisu škádlil hedvábné stěny jejího pohlaví. Uzamkla mu kotníky za koleny a pracovala boky, aby se setkala s jeho, bez dechu a mimo vzrušením.
Oči se jí s třepotáním otevřely a pohlédla mu do tváře, sledovala ho ve slabém, lesklém odrazu hvězd od jezera.
Struktura stříbrných jizev na lícních kostech a čelisti jen zvyšovala zlatou perfektnost jeho kůže, která se teď leskla potem.
A pak zavřela oči a znovu a znovu vykřikovala z toho pocitu, který v jejím těle vyvolával, rozpaloval ji, vybuchla v orgasmickém ohni, který vypálil předstírání a zanechal ji syrovou a obnaženou a třesoucí se v úžasu z tepla, které se přes ni linulo.
O chvíli později zalapal Creel po dechu a zařval, cukal sebou, když se do ní vyprazdňoval a do vlasu jí mumlal tlumené kletby.


28 komentářů:

 1. Moc pěkné. Děkuji. HankaP

  OdpovědětVymazat
 2. No myslím si že po tom žhavom konci sa jej už nebude chcieť zbaviť 😉 Dík za super preklad a už sa neviem dočkať pokračovania 😉😉😉

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji. Těším se na pokračování :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za překlad. Bobo.

  OdpovědětVymazat
 5. A teraz bude čo??? Som zvedavá ☺. Dakujem za preklad a korekciu a teším sa na pokračovanie☺

  OdpovědětVymazat
 6. Ďakujem za skvelú kapitolu 👍😍

  OdpovědětVymazat
 7. dakujem za preklad a korekciu. som zvedava jak to bude pokracovat.

  OdpovědětVymazat
 8. Ďakujem pekne za preklad som zvedavá ale myslím si, že bude blbec a uzavre sa pred ňou...

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 10. Moc děkuji za pokračování!🐛👍

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 12. Dakujem za skvele pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 13. Srdečná vďaka za preklad i korektúru...😘😉

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat