pondělí 17. července 2017

Svedena Santou - 4. kapitola


 „Moje.“
Napůl ztracená v deliriu rozkoše Candy skoro uniklo to zavrčené slovo. S rukama zabořenýma v jeho vlasech, jí lízal a sál prsa, zastavila se a pokusila se to vstřebat, i když vypadal, že je odhodlaný ji dostat do šílenství touhou.

„Ano, tvoje,“ souhlasila.
Líbil se jí ten tvrdý podtón vlastnictví v jeho hlubokém hlase, ale líbilo se jí ještě víc kroužení jeho jazyka na ztvrdnuté bradavce.
Znovu prohnula záda, nabízela se mu. Ostrý výkřik jí unikl ze rtů, když se natáhl a zakroutil jí druhou bradavkou, potěšení a bolest vyslaly horko do její kundičky, kde se jí promáčely kalhotky.
Pak byl pryč, teplo jeho pusy opustilo prsa, zanechal její bradavky mokré a bolavé, když si prolíbával cestičku dolů po břiše.
Nasála vzduch s vědomím, že nebyla ve stejné skvělé kondici jako on, byla roztržená mezi lechtivostí a kundičku svírající potřebou, která ji držela ve svých spárech.
Zip na jejích džínách se vzdal a jeho ruce byly uvnitř látky. Vzaly do dlaní její zadek, když táhl rifle dolů. Zvedla boky, aby mu pomohla. Jejím tělem projelo zachvění, když klouzaly dolů po jejích nohou.
Zatímco jí je strhával z kotníků, bojovala s rozepnutou podprsenkou a hodila ji na pohovku. Horko jí narazilo do tváří, když si lehla pro jeho prozkoumání, byla nahá až na kalhotky.
V podřepu přejel její tělo žhavým pohledem, neobtěžoval se zakrýt chtíč a touhu ve své tváři, natož pak tlustou erekci napínající mu rozkrok kalhot.
Prohlížel si každý kousek jejího těla, dokud nebyla připravená se kroutit a prosit, aby se pohnul. Udělal něco. Cokoli.
Pohled mu padl na její kalhotky a zhluboka se nadechl.
„Kurva. Tanga. Pokoušíš se mě zabít, že ano srdíčko?“
Bez dechu se zasmála a zněla víc sexy než obvykle. Ale brzo se to změnilo v lapání po dechu, když jí kolem kotníků obtočil ruce, roztáhl jí nohy a usadil svou velkou postavu mezi nimi.
„Líbí se mi.“
Přejížděl prstem po okraji látky na břiše a pak ji škádlil v místě mezi tělem a stehnem. Sunul se dolů, ještě blíž k té části, která opravdu potřebovala jeho pozornost.
Zavřela oči, když si hrál s látkou, rty jí rozevřelo zasténání, když ponořil prst pod ni a pak ho vytáhl. Ona ho zabíjela? Co si sakra myslel při všem tom škádlení, které dělal on jí?
„Především se mi líbí ten snadný přístup.“
Špičky prstů přejel na její boky k malým proužkům kalhotek. Ostře zatáhl a látka byla pryč, její vystavené rty kundičky ovál chladný vzduch. Zafňukala při té mírné stimulaci, natáhla se, aby vzala do dlaní svá prsa, když ji políbil na citlivou kůži vnitřní strany stehna.
„To je ono,“ poháněl ji, když se posunul blíž, teplý dech jí stékal po kočičce.
„Hraj si s nimi pro mě. Představ si mé ruce na sobě. Škádlící, mazlící se, štípající…“
Poslouchala jeho drsný, smyslný hlas, představovala si, že ruce, které se dotýkaly jejích prsou, byly jeho. Velké, teplé ruce s mozoly, které mluvily o tvrdé práci. Drsné a jemné místo malých a měkkých. Takový kontrast mezi fantazií a skutečností, když se hladila, jí posílal mráz po páteři, zakroutila si bradavkami a lehce zatáhla, aby pocítila kousnutí rozkoše a bolesti.
„Kurva, to je žhavé.“
Skousla zasténání, když se pohnul níž. Chladný vzduch jí vydechl na rty kundičky a ona sebou trhla, zasténání jí uniklo ze zaťatých zubů. Zachechtal se, ten zvuk byl špinavý a dekadentní. Pak ji olízl.
Jazykem po ní klouzal v dlouhých, mokrých pocitech, až našel klitoris. Zabručení z jeho hrdla ji rozvibrovalo, když obtočil rty kolem malého knoflíčku masa, a sál.
Zafňukala, natáhla se, aby se něčeho chytla, čehokoli, co by ji udrželo. Kurva. Věděl, jak svůj jazyk použít.
Mrskal rychle přes klitoris, pak sál a hvězdy explodovaly za jejími očními víčky, když ji vezl k vrcholu v pekelné jízdě.
Nezpomalil, přecházel mezi dlouhými olíznutími, které dráždily citlivé maso, a tvrdým sáním, až se jí boky zvedaly. Steny, které se jí rozlévaly ze rtů, byly blíž k prosbám o víc. Rozhodně víc.
Naplnilo ji teplo, neslo se do každé buňky rozkoše, dokud necítila jeho dotek po celém těle. Zrovna když si myslela, že už víc nesnese, pohnul se. Odtáhl se do sedu, nechal ji lapající po dechu a připravenou řvát do koberce před ním.
To v žádném případě.
Nevěřícnost a frustrace ní projely, když se na něj dívala. To nemohl udělat… nemohl ji takto nechat.
Ale i když jeho tvář byla tvrdou maskou, v očích se mihotalo teplo a touha, když přejížděl pohledem po jejím nataženém těle. Popadl opasek, rozepnul si kalhoty roztřesenou rukou, sedl si na kraj gauče a stáhl si je přes boky rychlostí, která nesla spěch a touhu.
Penis se mu uvolnil, široká délka mu plácla o ploché břicho, když odkopl kalhoty. Široký a rudý hrdě stál, prohlašoval svou mužnost.
Candy se zadrhl dech. Malá kapka preejakulátu se mu zaleskla na špičce, v záři ohně se leskla. Pokoušela ji ke slíznutí.
Než to mohla udělat, sklonil se a vytáhl peněženku z kapsy kalhot, otevřel ji a vytáhl stříbrný obal. Mrkla a pobaveně se usmála, že byl připravený, ale byla vděčná, nemuseli mít konverzaci o ‚jsi chráněný?‘
„Na ruce a kolena,“ přikázal, když trhnutím otevřel balíček a nasadil si ho s rychlostí, která prozrazovala jeho touhu.
Očekávání bojovalo s chvěním, které otřásalo jejím tělem, když se škrábala udělat, co jí řekl.
 Srát na eleganci, pobízela ho svádivými pohyby; chtěla tu tlustou, tvrdou délku uvnitř… plnící ji znovu a znovu. Teď. Včera.
Horko z ohně ji omývalo, zahřívalo jí tvář a ramena, když se pro něj nastavovala. Ruce zabořila do měkkého koberce, když roztahovala stehna. Zvedla zadek do vzduchu a sledovala ho, jak sklouzl na kolena za ni.
„Bože… vypadáš tak úžasně,“ zašeptal, když ji rukou hladil po bocích, zatlačil ji do kříže, aby ještě víc naklonil její boky.
Prsty volné ruky vklouzl mezi její spodní rty a zkoušel její připravenost. Klouzaly přes vlhkou mokrost, neustále kroužily kolem klitorisu, až zasténala a přirazila proti němu zpátky.
Znovu si skousla ret. Bože, bylo to tak skvělé.
Pohnul se, vrazil své velké prsty hluboko do její kundičky a ona se skoro na místě rozpadla.
Dlouhý, táhlý sten vytryskl z hloubi její duše, když ji šukal prstem, přirážel dovnitř a ven, připojil druhý prst k prvnímu, když palcem obkroužil klitoris.
Myslela si, že ji předtím dohnal k šílenství, ale nebylo to nic v porovnáním s tímto. Hlavně když se vtiskl hluboko, stočil prsty a hledal, to malé místečko skryté v kluzkých stěnách.
Našel ho, hladil ho znovu a znovu, dokud její uvolnění nezařvalo a nehrozilo, že ji převálcuje.
„Ještě ne, srdíčko. Vydrž pro mě. Chci být uvnitř, až se uděláš,“ zašeptal jí do ucha. Ta slova zastavila zavytí frustrace, když se znovu vytáhla. Byla tak blízko.
„Kdybys nebyla tak sexy, zabila bych tě za to,“ slíbila mu mezi lapáním po dechu, pak zalapala znovu, když se jeho ochlupená stehna otřela o její, když se za ní nastavoval.
Velká hlavička jeho ptáka vklouzla mezi její kluzké rty, otřela se jí o klitoris, než se odtáhl a znovu přitiskl ke vchodu její kundičky.
Oba zasténali, ten mužný a ženský zvuk se promíchal, když se její tělo vzdalo, roztahovalo se, aby se mu přizpůsobilo.
Široká hlavička penisu jí vklouzla do kočičky. Zafňukala z té rozkoše, kunda se jí sevřela kolem té invaze, vychutnávala si lehké pálení potěšení.
Vtiskl se dopředu, klouzal do její mokrosti kousek po kousku, dokud ji plně nenaplnil. Zadržela dech. Byl tak velký, že se cítila plná, plnější než kdy dřív. Instinkty ji varovaly před hýbáním se. Varovaly ji, že byl až příliš velký, příliš široký.
„Dýchej, srdíčko. Bože, jsi tak skvělá… těsná, žhavá… mokrá.“ Ta tichá slova jí zašeptal do ucha, když se naklonil dopředu. Pevné svaly jeho hrudi ji obklopily teplem, když se natáhl, aby vzal do dlaně její prso.
Zamumlala z rozkoše něco a zavřela oči. Jeho ruka byla velká. Teplá. Jemné konečky prstů ji hladily po bradavce, mazlily se a zašpičatěly ji. Bez ptaní se prohnula, vtiskla se mu do ruky, aby prosila o víc. Ten pohyb změnil úhel jejích boků a posunul jeho penis hluboko dovnitř, tuhá hřídel se jí otírala o vnitřní stěny.
Teplo a rozkoš explodovaly uvnitř ní, protrhávaly se skrz každou buňku a podněcovaly potřebu se hýbat.
Rhodův sten odrážel ten její, odtahoval se, dokud nebyl skoro celý venku. Pak se hnal vpřed, rychleji než předtím. Zalapala po dechu a zabořila prsty do koberce, držela se, když to dělal znovu a znovu.
Vybudoval si tvrdý rytmus dovnitř a ven jako lokomotiva. Dychtivá po všem, co jí mohl dát, zakroutila zadkem a přirazila zpět. Potřebovala to. Chtěla to. Chtěla víc. Tvrději.
„Prosím…“ prosila, padla na lokty, když ji rukama pohladil po stranách stehen. Nebyla si ale jistá, o co prosí… prostě potřebovala víc. Víc všeho.
„Mám tě, srdíčko.“
Jedna ruka změnila směr, hladila ji nahoru a dolů po zadku, pak sklouzla po boku a mezi její nohy.
Skousla si ret, když vklouzl šikovnými prsty mezi rty její kundičky a našel klitoris. Tentokrát ji neškádlil, hrál na její tělo s obratností mistra hudby, nutil ji natahovat se k notám, o kterých nevěděla, že existují.
Napětí se přetvořilo k varu, usadilo se jí v rozkroku a natahovalo se, toužilo po prstech na kundičce a klitorisu.
S každým zakroužením Rhodova prstu, každým přejetím po klitorisu a pevným přírazem penisu do kundičky, ji táhl blíž a blíž k okraji. Pak se zalapáním byla tam, stála nad samotnou propastí.
„Kurva, joooo. To je ono,“ zasténal, jezdil do ní tvrdě, až o ni jeho koule pleskaly.
„Chci tě cítit, jak se mi uděláš na ptákovi.“
Ta sprostá slova a pocit jeho penisu pulzující uvnitř to udělaly. S výkřikem padala přes okraj dolů do propasti.
Naprostá extáze v ní plápolala, propalovala si cestičku vším, dokud nemohl jen reagovat na každou vlnu, která do ní udeřila, otřásla jejím tělem a nabuzovala ji. Rhod zaklel, když zhoupl boky. Kundička se jí pevně sevřela, sevřela jeho penis a hladila ho silnými vaginálními svaly. Jeho přírazy byly tvrdší a rychlejší, když hledal své vlastní uvolnění, dokud s výkřikem do ní naposledy nevrazil a neztuhl.
Unikl jí sten ze rtů, když jeho penis sebou škubal a pulzoval u děložního čípku ve vyvrcholení. Na sekundu litovala té tenké vrstvy kondomu mezi nimi, chtěla cítit ty horké výstřiky semene, jak se udělal, ale odstrčila tu myšlenku stranou, když na ni zkolaboval.
Využil paží, aby se podepřel, pokládal jí polibky na rameno a pak roztřeseně vydechl. „Myslím, že je to ten nejlepší vánoční dárek, jaký jsem kdy dostal.“
„Opravdu? Myslím, že by se nám to mohlo povést líp.“ Úsměv ji tahal za rty a ona pod ním zakroutila zadkem.
„Pomůžeš mi tu teorii otestovat?“


21 komentářů:

 1. Moc pěkné. Děkuji za další kapitolu. HankaP

  OdpovědětVymazat
 2. Veľmi pekne ďakujem za ďalšiu kapitolu

  OdpovědětVymazat
 3. Veľká vďaka za skvelý preklad a korekciu a teším sa na pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem za super preklad a už sa teším na pokračovanie 😉😉

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkuji za skvělý překlad!!!👍❤👍

  OdpovědětVymazat