neděle 25. června 2017

Vlčie znamenia - 4. kapitola 1/2


Trvalo to tri hodiny, dva poznámkové bloky papiera a štrnásť sendvičov so smaženou šunkou a vajcami. Keil si pomyslel, že to šlo celkom dobre, hlavne odkedy sa snažil, aby nestiahol z kože TJa počas výsluchu.

Robyn najprv stála tuhá a nahnevaná, vyzerala, že je pripravená hodiť šálku s kávou na nich, ak urobia jeden zlý pohyb.
„Poď, sadni si a všetko ti vysvetlíme.“ Keil odtiahol stoličku pred ňou a ona si obozretne sadla, presunula sa, aby ich udržala obidvoch vo svojom výhľade.
„Prepáč, braček, predpokladám, že moje ústa nás tentokrát dostali obidvoch do problémov,“ TJ sa zľahka dotkol Keilovho ramena na znak ospravedlnenia. Náhly rachot na podlahe spôsobil, že obidvaja sa pohli, aby sa pozreli na Robyn, ktorá dupala nohami a civela na nich. Ukázala na stoličky a rýchla písala, zlomila tuhu v ceruzke, keď podčiarkla posledné slovo.
Chcem hovoriť s vami. Sadni si a nepokúšaj sa opäť hovoriť, keď na teba nevidím. Osol.
Keil natiahol upokojujúco ruku a sadol si, pokynul TJovi, aby sa pripojil. „Rozumiem. Budeme odpovedať na tvoje otázky. Čo chceš vedieť?“
Robyn našla ďalšiu ceruzu a otvorila blok na novej strane.
Nemysli si, že som bola minulú noc trochu bláznivá  a nechala ťa dotknúť sa ma, môžeš to hodiť na mňa to ráno. Si bláznivý, je to tak? Utiekol si z nejakého zariadenia?
„Nie, Robyn, je to pravda. Sme schopní sa zmeniť na vlkov.“
Dokáž to.
Oprela sa vo svojom kresle a výsmešne na nich civela.
Obidvaja muži si vymenili pohľady.
Čo? Potrebuješ spln?
Obaja muži klesli svojimi hlavami do ich dlaní na okamih. Prekliate rozprávky. Konečne sa Keil pozrel, aby uvidel jej veľmi zmätený výraz.
„Nie. Nepotrebujeme spln. Tiež nehryzieme ľudí, aby sa zmenili na vlkolakov. Buď máš gény alebo nemáš. Prepáč, je to jedna z tých rozprávok, ktoré nás doháňajú k šialenstvu. Musíme, hmm, sa vyzliecť, aby sme sa zmenili.“ Keil pozoroval, ako Robynina tvár zbledla.  Potom sa Rumenec rozšíril, aby sfarbil jej tvári na červeno a jej oči zažiarili od huncútstva, ktoré uvidel predtým ráno. Dobre, možno toto mu nevezme príliš mnoho straty kontroly.
Prevrátila blok cez stôl.
Súkromný striptíz? Skvelé. I keď sa nezmeníš v nič, toto ráno nebude tak úplne na odpis.
Keil sa zasmial a obrátil sa k TJovi.
„Mal by si to byť ty, Keil, najčastejšie uvidí nahého teba.“
Keil civel na svojho brata.
„Čo? Máš stále problémy s erekciou? Človeče, teraz skutočne mysli na to, že sa máš premeniť. Bude to hlavne v tvoj prospech, namiesto ústupu a dovoliť, aby si sa nechal povesiť na Kondyke Kate[1] so zvyškom svorky.“
„TJ.“
„V poriadku, nechceš dostať svoju srsť do problému. Zmením sa, ale dávaj pozor na ňu. Ak ukáže niečo, čo bude vyzerať ako  „roztomilý psík“ alebo „ sladko nadýchaný chlpáč“, chcem sa to naučiť, aby som mohol uraziť chalanov na budúcom stretnutí svorky.“
Robyn zdvihla obočie.
„Prestaň s tým pohľadom Spocka, Robyn, skutočne ma desí. Stále očakávam, že uvidím, že ti narastú špicaté uši a počujem ťa oznámiť, „Ale toto nie je logické,“ TJ pokračoval v prechádzaní, keď odhodil svoje oblečenie a stál nahý uprostred chaty. Zamával svojím obočím na ňu a začervenala sa.
„Daj sa do toho predtým než uplatním vulkánske smrtiace zovretie na teba, malý braček,“ prehovoril Keil skrze zovreté zuby.
TJ sa zamihotal a boli tu dva obrazy, ktoré sa navzájom prekrývali, bolo ďalšie bliknutie a bol tu veľký strieborne sivý vlk sediaci na svojom zadku pred nimi. Robyn sa napla. Keil ju pozoroval, keď vstala z kresla, oči mala široko otvorené od prekvapenia. Stála tu najdlhšiu dobu a len sa dívala, jej dýchanie bolo rýchle, tvár jej začervenala. Bol pripravený vziať si ju do náručia, aby ju upokojil, keď klesla na kolená a v pomalom pohybe sa natiahla, aby sa otrela o srsť na TJovej hlave a krku.
Po niekoľkých pohladeniach jej ruky, sa TJ prekrútil na chrbát a zdvihol krk. Nával potešenia sa prehnal skrz Keilove žily pri tomto pohľade.  Jeho brat, hoci vždycky nemal ten najostrejší nôž po ruke, bol fyzicky silný vlk. TJ nedával okamžitú úctu len tak niekomu. Ďalší ukazovateľ, že táto žena, ktorá kľačí pri Keilových nohách bude mocným prírastkom v jeho živote.
TJ sa zmenil späť a Robyn bol prichytená, že hladí rukou jeho nahú hruď.
„Sakra!“ vykríkla Robyn, vystrelila od TJa a obrátila sa k dverám.
„Oops, prepáč, Robyn. Hnusne si ma šteklila. Človeče, som rád, že nepovedala „kurva“ alebo nejakú ďalšiu nadávku ako toto. S tým, ako silný je jej hlas, budem v pekelnej kaši,“ ticho zamrmlal TJ sebe, keď si obliekol oblečenie.
Keil pozoroval, keď Robyn zatvorila na okamih oči a roztrasene sa nadýchla. Do pekla, mohol urobiť TJ niečo bez toho, aby to pokašlal?
Keil znovu naplniť jej pohár kávou a čakal na ňu, kým otvorí oči. Potľapkal na miesto vedľa seba. Chcel si ju posadiť do svojho lona a okrútiť sa okolo nej ako minulú noc. V skutočnosti chcel ju vyzliecť a oblízať ju, ale toto zaberie oveľa viac času a trpezlivosti na jeho strane.
Do pekla, nenávidel byť trpezlivý.
******[1] Wrestlingová legenda. 

24 komentářů:

 1. Dakujem za preklad a korekciu a teším sa na pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 2. Moc a moc děkuji, už mi chyběli :-D. HankaP

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju za pokračování

  OdpovědětVymazat
 4. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji moc za další pokračování překladu

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj holky,moc díky za další přeloženou kapitolu a už se těším na novou Mirka

  OdpovědětVymazat
 8. Dakujem,som zvedavà ako to dopadne.Jej brat musì niečo tušit.diana

  OdpovědětVymazat
 9. Moc děkuji za pokračování. Katka

  OdpovědětVymazat
 10. ďakujem za preklad a už sa neviem dočkať čo bude ďalej :o)))

  OdpovědětVymazat
 11. Moc děkuji za překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad. Bobo.

  OdpovědětVymazat
 13. Moc děkuji za pokračování! 😃

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat