středa 10. května 2017

Všetko o medveďovi - 9. kapitola


Bez vyrieknutia slova ju Brody odniesol do domu a späť do jeho spálne. Niečo hlboké sa práve stalo, ale bude prekliaty, ak jej povie, že je jeho družka, kým boli stále omotaní po rýchlovke na piknikovom stole. A keď to bola tá najviac zem trasujúca sa rýchlovka v jeho živote.

Položil ju dole do svojej postele, žasol na okamih, ako dobre tam vyzerala. Jej telo bolo atraktívne, zakrivené na všetkých správnych miestach a dokonala sa hodila pre neho v každom smere. Rovnako ako jej osobnosť a bystrá myseľ vyzerala, že zapadala s ním. Vyzvala ho a fascinovala ho. Bude to skutočne dobrá partia, myslel si od začiatku.
Teraz poznal, že jeho vnútorný medveď je na palube. Všetko, čo musel urobiť, bolo povedať jej... a dúfať, že cíti to isté.
Bol to ošemetná vec, spáriť sa s človekom. Nemali rovnaké inštinkty ako meniči. Nebol tam vnútorný chlpáč, ktorý by jej povedal, čo musí byť.
Brody mal tu obrovskú šancu. Bol úplne zviazaný – ale mohla byť ona bez vnútorného medveďa, ktorý by ju hnal? Nevedel to, ale bol si istý, že strávi zvyšok svojho života, aby to zistil.
Usadil sa na posteli vedľa nej, jeho ruka ležala na jej páse, jeho nohy boli prepletené s jej. Potreboval dotyk kože, ak keď dýchanie začala vracať do normálu.
Zacítil jej pohyb. Pozrel sa, aby ju našiel, ako zdvihla jedno obočie, usmievajúc sa na neho.
„Tak, aký je verdikt?“
Brody sa chcel zasmiať. Mal vedieť, že jeho Nell vezme život za pačesy a bude čeliť čokoľvek, na čo prídu ich spojené hlavy. Miloval spôsob, že sa nevzdávala.
Presunul sa na ňu, pobozkal ju a vyrovnal ich telá, vychutnával si pocitu jej mäkkosti pod sebou. Ak všetko pôjde dobre, pocíti tieto pocity po zvyšok jeho života.
Ale musel jej to povedať a uvidieť, čo na to povie. Nemohol to dlhšie odkladať, i keď sa trochu obával jej odmietnutia. Musel byť chlapom a čeliť jej. Ak nechce byť jeho družka, tak musí stráviť zvyšok svojho života, aby našiel spôsob, ako ju presvedčiť. Mohol to takto urobiť, nie tak?
Brody zdvihol svoju hlavu, ukončil ten bozk a stretol sa s jej pohľadom.
„Si moja, Nell. Moja družka. Teraz a navždy.“
Zalapala po dychu, ale nič nepovedala, kým jeho srdce bilo ticho v jeho hrdle. Prečo nehovorí niečo?
Nakoniec sa nad ním zľutovala. Jej úsmev mu dal nádej, keď sa bližšie naklonila, aby mu zašepkala na jeho pery.
„Páči sa mi, ako to znie. Prečo vieš čo? Si tiež môj. A nikdy sa nenechám ísť.“
Spečatila svoje slová bozkom, skoro ho chytila nadšením. Tento krát skončila ona vrchu a ani trochu mu to nevadilo. Klesla dole na jeho tvrdosť a začala pomalú, dokonalú jazdu, ktorá poslala jeho zmysly, aby vzlietli.
Nechal ju, aby robila s ním, čo chcela. Bol jej otrok. Jej partner. A jej ochranca. Teraz a navždy.
Keď mu to prešlo mysľou, ďalšia myšlienka sa objavila a zlomil ich bozk, vzal ju za jej ramená, aby upokojil jej pohyby.
„Znamená to, že sa za mňa vydáš?“ Musel vedieť, či chce byť jeho v očiach ľudského sveta rovnako ako podľa štandardov meničov.
„Práve teraz sa ma na to pýtaš?“
Zasmiala sa, jej tvár žiarila rosou od námahy. Chcel to všade vylízať. Jej dych prišiel na jeho upracované nohy, keď sa snažila krútiť na ňom. Bola blízko vrcholu a zastavil ju, keď jeho myšlienky prekonali jeho inštinkty.
„Musím to vedieť,“ jemne jej povedal, dúfal, že porozumie.
Ale bola jeho družkou. Samozrejme, že rozumela. Videl mäkkosť v jej výraze, keď sa pozrela hlboko do jeho očí. Mal pocit, že by mohla vidieť až do hĺbky jeho duše.
„Áno, Brody. Vydám sa za teba. Bude pre mňa česť, aby som strávila zvyšok môjho života s tebou a urobila tento dom domovom.“
To bolo všetko, čo potreboval počuť. Pobozkal ju, prekrútil ju, aby bol na vrcholu. Prevzal prácu, aby búšil do nej, riadil jej potešenie tak vysoko ako bolo možné predtým, než si vzal jeho vlastné. Urobila si najmenej trikrát predtým než stratil počet a pripojil sa k nej v potešení.
Našiel svoju družku a vydá sa za neho. Viac ako to, mala dostatočne rada jeho brloh, aby ho chcela zdieľať s ním. Život nemohol byť oveľa lepší ako toto.
Bolo to potom čo obidvaja sa vrátili z najväčšieho vyvrcholenia a ležali bok po boku v posteli, keď opäť prehovorila.
„Budeš to musieť povedať mojím sestrám, vieš.“ Znela súčasne starostlivo a pobavene.¨
Mal rád tie malé vzory, ktoré maľovala svojím prstom po jeho ramene, neprítomne ho hladila spôsobom, o ktorom vedel, že si rád zvykne na to počas nasledujúcich niekoľkých dekád. Pozrel sa na ňu, aby ju našiel uprel hľadieť na umenie, ktoré namaľoval na stenu v spálni minulú zimu. Bola to nástenná maľba grizlyho nasledovaného dvoma mláďatami. Bol to nádejný kúsok vrtochu na jeho strane, sen, ktorý dúfal, že sa niekedy možno stane v budúcnosti. A teraz s Nell vo svojom živote, konečne dostal šancu na rodinu, ak im tak bohyňa požehná.
„Budem sa snažiť premyslieť si, ako to povedať im bez toho, aby som ich vystrašila,“ pokračovala, zabúdajúc jeho hlbšie myšlienky. To bolo v poriadku. Bude množstvo času, aby prediskutovali ich nádeje a sny pre budúcnosť.
„Budem musím si to najprv vyjasniť s alfou,“ povedal Brody, upútal jej pozornosť. „Najprv sa zajtra porozprávam s Veľkým Johnom.“
„Myslíš si, že bude protestovať?“ Nell si zahryzla do svojej pery, vyzerala rozkošne ustarane. Brody sa naklonil, aby ju pobozkal, potom zmiernil, akonáhle pocítil, že jej napätie sa rozpustilo.
„Presvedčím ho,“ sľúbil jej, keď sa odtiahol, aby na ňu pozrel. „Si pre neho dostatočne dlho, aby poznal teba a tvoju rodinu. Vie, že vám všetkým môže veriť a moja rada platí veľmi pre alfu. Som jeden z jeho vrchných poručíkov. Čo znamená, že budeš mať celkom vysoké postavenie  iba z dôvodu, že si moja družka. Plus, každý už vie, že si celkom drsná, čo znamená, že si už získala nejaký vlastný vplyv.“ Zamrkal na ňu a ona zamrzla.
„Kde na svete si prišiel na túto myšlienku? Nie som drsňačka.“
„Strieľaš si zo mňa?  To je priamy citát od Lyn potom, čo si vyhodila Siga z obchodu preto, že smrdel ako rybie zvratky. Dostala strach z Nell a môžem ti povedať, že Siga vystrašiť nie je vôbec jednoduché.“ Brody sa zasmial, keď si spomenul na tú udalosť. „Sig je medveď Kodiak, keď sa zmení, čo znamená, že je jeden veľký medveď. Nikto ho nevyhodil odnikiaľ, ak s tým nesúhlasí. Úprimne boli sme celkom šťastní, že mu vynadala, pretože väčšina z nás by sa mu neodvážila povedať, aby si dal sprchu predtým, než bude vykračovať po meste po jednom z jeho týždňových rybích výletoch.“
Zachichotala sa a usmial sa na ňu. Bolo tak ľahké byť s ňou. Oni si... jednoducho sadli.
Bohyňa skutočne vedela, čo urobila, keď poslala Brodymu dokonalú družku. Nikdy neočakával, že jeho družka bude človek, ale nemohol sa hádať s matkou všetkých vedomostí. Nell bola dokonalá pre neho a urobí všetko, čo je možné v jeho moci, aby bol perfektný druh pre ňu.


28 komentářů:

 1. Pěkná kapitolka. Děkuji HankaP

  OdpovědětVymazat
 2. Veľká vdaka za preklad a korekciu a teším sa na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za kapitolu. :-) Renča

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem a teším sa na ďalšiu kapitolu 😉

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem za ďalšiu kapitolu:)

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za ďalšiu super kapitolku a už sa teším na pokračovanie 😉😉😉

  OdpovědětVymazat
 8. Ďakujem pekne za super preklad tejto krásnej kapitoly a teším sa na pokračovanie

  OdpovědětVymazat
 9. Moc děkuji za novou kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za překlad a už se těším na pokračování :)

  OdpovědětVymazat
 11. Skvělé, díky moc za překlad. :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ďakujem za pokračovanie, ste skvelé ♥

  OdpovědětVymazat
 13. Srdečná vďaka za preklad i korektúru...:-);-)

  OdpovědětVymazat
 14. Moc děkuji za pokračování 😘

  OdpovědětVymazat
 15. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 16. Moc děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat