středa 3. května 2017

Všetko o medveďovi - 8. kapitola


Táto myšlienka ho upokojila. Brody zdvihol svoje pery od jej a odstúpil o malý kúsok, tak aby sa mohol stretnúť s jej očami.
„Chcem, aby si vedela...“ zastavil sa, aby zachytil svoj dych. „Je tu veľmi reálna možnosť, že ak to urobíme, budem si ťa chcieť udržať.“

Spôsob, akým sa jej oči rozžiarili, spôsobilo, že jeho srdce zovrelo.
„Čo ak si ťa tiež chcem udržať?“ kontrolovala mu Nell po chvíľkovej pauze.
„Zlato, ak si moja družka, nebudeš schopná sa ma zbaviť.“ Potreboval, aby mu porozumela. „A je to pravda. Spojenie je na život pre meničov. Tak ak nie si istá ohľadne toho...“
Bohyňa, neskôr seba zabije za to, že bol tak ušľachtilý. Ale ak si nie je skutočne istá a chce preč... Nemal možnosť. Musel ju nechať ísť, ak ho požiada. Jeho česť požadovala nič menej.
„Ako budeš vedieť, či som tvoja družka?“ spýtala sa, jej prsty bežali hore a dole hravým spôsobom, ktorý spôsobil, že chcel zavrčať.
„Akonáhle sa budeme milovať, môj vnútorný medveď buď bude chcieť si ťa nárokovať alebo bude ľahostajný. Ak bude ten medveď ľahostajný, nie je tu mnoho, čo môže ľudská strana niečo s tým urobiť.“ Musel byť brutálne čestný k nej. Zaslúžila si pravdu.
„Tak je to všetko alebo nič?“ Nemal rád spôsob, akým sa jej oči sa naklonili na stranu. To, že sa nestretla s jeho pohľadom mu napovedalo niečo.
„Nebude to nič. Nie medzi nami.“ Pohladil jej prameň vlasov, aby ho zastrčil za jej ucho. „Obdivujem ťa. Myslím, že si úžasná v skoro každom smere, Nell. Iba chcem byť poctivý k tebe. Cením si pravdu a ti ju zaslúžiš. Chcel, aby si vedela, že ak a keď medveď ťa ochutná a rozhodne, že ťa ma rád, nie je tu cesta späť. Ak ťa medveď uzná za jeho družku, je to na život, tak chcem byť vopred varovať.“
„Ako pravdepodobne to bude?“ placho zašepkala.
Brody udusil v sebe zavrčanie na jej nevedomky sexy tón. „Myslím, že to veľmi pravdepodobné.“
„Tak druhova znamenajú... čo? Je to ako, chceš si ma zobrať?“ Znela tak nádejne neisto, že to bolo niečo, čo ho vzrušilo.
„Spárenie je viac ako manželstvo. Je to navždy. Znamená to všetko ako v ľudskom manželstve a ešte viac. Ako vybudovanie spoločnej rodiny, ak to bude, čo má osud v pláne.“
„Deti?“ Vyzerala šťastne prekvapene. „Budú ako ty? Malé medvede?“
„Pravdepodobne,“ pripustil. „Každopádne, budú milované.“ Cítil jej súhlas na jeho slová. „Vec je tá, že spárenie nie je niečo, čo sa môže skončiť s legálnym dokumentom. Keď hovorí navždy, tak myslím navždy. Nemohol by som nechať odísť, Nell.“ Vzal si jej tvár do svojej dlani. „Budeš moja a ja budem tvoj. Pre zvyšok našich životov.“
„Tak... hm... ako to ten medveď spozná?“ spýtala sa, priblížila sa k nemu, skoro mu  vydýchla svoje slová na jeho pery. „Myslím, budeš človekom, keď my... hm...“
Pomyslel, že poznal na čo prišla, tak pomohol s rozhovorom. „Budem sa milovať s tebou iba v mojej ľudskej podobe,  pretože si človek. Úprimne, robiť to ako medveď má svoje obmedzenia, tak mi to nebude chýbať. Aj keď mohlo byť zábavné občas sa hrať na naháňačku s tebou. Medveď rád loví.“
Jej oči sa rozšírili, ale nenechal ju, aby viac hovorila. Dôležité veci boli povedaní a ona neutiekla od neho. Nie, bola prilepená na neho napriek nešikovných odhaleniam. Vyzerala viac zaujato a nádejne ako ustrašene. Viac nebolo čo povedať. Teraz bol čas na konanie.
*******
Jeho slová zastavili Nell, ale nie natoľko, aby to chcela zastaviť. Nikdy nereagovala tak dokonale na muža, nikdy nechcela tak veľmi muža. Cítila vo svojom srdci, že Brody je niečo špeciálne pre ňu, aj keď bol úplne mimo od jej predchádzajúcej skúseností.
Celý koncept meničov stále trochu nafukoval jej myseľ, ale poznala už chvíľu Brodyho a za celý ten čas, bol vždycky mužom, ktorého mohla obdivovať, rešpektovať a určite chcela lepšie poznať. Teraz bola jej šanca a chystala sa siahnuť si po nej a vziať si ju s obidvoma rukami.
Chystala sa natiahnuť a vziať si ho so všetkým, čo mala. Potreba, ktorá sa vybudovala vnútri nej nemohla byť odmietnutá.  A nejako verila, že budúcnosť sa samo o seba postará. Ak majú byť spolu navždy, tak sa to stane.
Páčila sa jej veľmi táto predstava. Brody bol druh muža, s ktorým si žena mohli vybudovať život. Mal všetky kvality, ktoré obdivovala na mužovi – a ešte navyše. Celá medvedia vec... Dobre... bola trochu strašidelná, bol to tiež, čo ju trochu vzrušovalo. Všetko tá uviazaná sila bola veľmi atraktívna v necivilizovanom, návrate k nejakému spôsobu. Nell si neuvedomila, že tak staromódna, ale niečo v Brodym, ktoré  držalo všetku tú mágiu a silu vnútri seba bolo neuveriteľne atraktívne.
Nebol ani tvrdý v očiach. Svaly na svaloch, Brody mal ten druh postavy, na ktorými ženy slintali. V skutočnosti ona a jej sestry si povšimli ako veľmi väčšina mužov v tejto oblasti sú dobre vybudovaní.  Bola to téma ich rozhovoru medzi nimi pred niekoľkými týždňami.
Zasadzovali to do vidieckeho prostredia a skutočnosti, že väčšina z týchto mužov pracovala tvrdo vo fyzickej práci a na úlohách okolo mesta a na vlastných pozemkoch. Teraz Nell poznala ďalšiu skutočnosť – boli všetci meniči, ktorí sa mohli zmeniť v medvede.
Jej sestry jej nikdy nebudú veriť, ak sa im to bude snažiť povedať. Vnútorne sa usmiala pri tejto myšlienke, nebránila sa, keď sa Brody priblížil bližšie. A potom nemala žiadnu skutočne súdržné myšlienky po veľmi dlhý čas, keď jej ukázal ako menič môže oslavovať ženské telo.
Viac ako to si pomyslela, bola s niekoľkými mužmi, ale Brody bol prvý, kto myslel viac na jej pohodlie ako na svoje vlastné. Zobliekol ju, ako keby bola vyrobená z nejakej nesmiernej cennej, krehkej hmoty. A keď zatlačila na jeho ramená a zovrela ruku do látky, ktorá stále ho zakrývala, pochopil narážku a rýchlo odstránil problematický materiál.
Jeho pokožka bola horúca a iba trochu drsná proti jej dlaniam. Pre chlapa, ktorý sa menil pravidelne na medveďa, nebol všade chlpatý. Milovala pocit jeho svalov pohybujúcich sa pod napnutou pokožkou a jeho veľké ruky boli tak trpezlivé s jej, ako mohla snívať. Bol starostlivý milenec, čo bolo niečo, čo vždycky hľadala v mužovi. Jemný obor.
Presne ako Brody.
Zalapala do dychu, keď uchopil jej odhalené prsia, jeho prsty treli jej bradavky. Dráždil jej kožu s premyslenými dotykmi, ktoré zvyšovali jej vášeň. Každé malé obliznutie jazyka po nej a jeho prsty na jej bradavkách, spôsobili,  že chcela viac.
Jeho ústa sa pohli dole cez jej bradu na jej citlivú priehlbinu na jej krku a potom nižšie. Jeho dlane sa usadili na  jej bradavkách, aby ich lízali a sali. Drobné zvuky potešenia vyšli z jej hrdla bez jej vedomej vôle.
Položil jej chrbát na stôl, zostúpil na ňu, prikryl ju svojím teplom. Jej zvyšné šaty zmizli, ako kedy rozplynuli a jej myseľ sa točila, keď bozkával si cestičku dole po jej bruchom a do teplej štrbiny medzi jej stehnami.
Nikdy vo svojom živote sa necítila takéto vnemy. Brody sa hral s jej telom ako majster a náhle si uvedomila, že ostatné sexuálne skúsenosti, ktoré kedy mohla mať sa nemôžu porovnať s týmto okamihom... s týmto mužom. Brody bol jedinečný.
„Hm,“ zabručal nad jej veľmi citlivým bodom, spôsobiac, že sa zachvela. Zastavil sa a pozrel sa hore na ňu, stretol sa s jej pohľadom od priestoru medzi jej stehnami. „Vieš, čo medvede majú skutočne radi?“ spýtal sa rétoricky, zastaviac beštiu, keď sa ich pohľady stretli. Potom sa usmial. „Med.“
Viedol svoj jazyk, obnovil svoj pozvoľný útok, zvyšoval ho, až kým sa rozbila. Urobila sa a jazdil skrze to, upokojoval ju a predlžoval vyvrcholenie.
Keď jej telo opäť začalo zahrievať  – viac na jej prekvapenie – vstal a odstránil svoje nohavice, poslednú bariéru medzi nimi. Tvar a jeho veľkosť bola pôsobivá. Skoro sa zasmiala, pomyslela si na spôsob, akým ona a jej sestry špekulovali nad všetkými svalnatými chlapmi v meste. Založená na tom, čo tu videla, jej sestry budú musieť opraviť svoje odhady... nahoru. Určite nahoru.
Brody bol postavený ako medveď. Táto myšlienka prekrížila jej myseľ a potom sa skoro rozpustila v chichot. Jediná vec, ktorá ju zachránila bola, že v tomto okamihu, Brody pristúpil bližšie, strhol ju dole na obrovskom stole, až kým jej roztiahnuté stehná neboli v dokonalej pozícií, aby na ne dosiahol.
A potom všetky myšlienky ešte raz utiekli z jej mysle, keď sa pridal. Koža na kožu. Neskôr o tom bude premýšľať, akonáhle sa jej myseľ bude mimo oblakov a späť na zemi. Na teraz, si pomyslela, všetko bolo dokonalé. Brody bol dokonalý. Veľký, ale dokonalý pre ňu.
Dotkol sa miest vnútri jej tela – a v jej srdci tak dobre – ktorých sa predtým žiadny muž nedotkol. Naplnil ju, nárokoval si ju a urobil ju jeho.
Aj kedy si jeho medveď si nemyslel, že je jeho družka, tento muž Brody bude mať ťažký čas, aby potom všetko sa Nell zbavil. Len nech skúsi. Mohla byť každý kúskom tak majetnícka ako medveď grizly.
Potom sa začal hýbať.
Sladká matka na nebi, Nell si nebola istá, či to prežije. Potešenie sa vytvorilo v pomalých vlnách, keď začal útok a ústup, ako voda špliechajúca na brehu. Pozvoľné špliechanie sa menilo v oceánske prúdy, keď jeho pohyb vzrástol a potom do prívalu, ktorých ich strhlo v niečo mimo kontrolu.
Búrka sa tlačila na nich, ťahala ju do výšky potešenia, požadujúc a dávajúc jej všetko v rovnakom čase. Tlačila sa na Brodyho ramená. Bol jej jedinou pevnou prítomnosťou vnútri zúriacej búrky. Bola jej kotva a jej skala. Bol ten jediný, ktorá ju mohol ochrániť a tlačil ju mimo všetky  bariéry. Bol jej milencom a, ak mala vôbec niečo k tomu povedať, jej druhom.

Zakričala jeho meno, keď sa vlna zlomila, hodil ju vyššie ako kedy bola predtým. Jeho svaly sa upevnili, keď jej telo sa zovrelo okolo neho a spoločne jemne dojazdili na jemnejších vlnách dokončenia, držali sa navzájom v objatí.

23 komentářů:

 1. Děkuji za další kapitolu. HankaP

  OdpovědětVymazat
 2. Paráda, krásná kapitola, diky moc

  OdpovědětVymazat
 3. Vdaka za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem pekne za super preklad a veľmi čakám ako sa vnútorný medveď rozhodol....

  OdpovědětVymazat
 6. Vdaka za preklad a korekciu a teším sa na rozhodnutie či sú alebo niesú druhovia :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji moc za novou kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem za ďalšiu kapitolu:)

  OdpovědětVymazat
 10. Moc děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat