úterý 23. května 2017

Odolávať jej - 27. kapitola


Coleov telefón oznámil novú správu. Odmotal pažu od Savannah a vyťukal svoj bezpečnostný kód na odomknutie. Do riti. Bola to textovka od Sali.
Pripravený ísť neskôr von?

Savannah zdvihla hlavu z jeho hrude a on odhodil telefón na konferenčný stolík pred nimi. Keď sa odvážil pozrieť dole na Savannah, mohol by prisahať, že videl slzy v jej očiach, ale zažmurkala a účinok bol preč. Zaujímalo ho či si tie slzy len nepredstavoval. Boli v stave blaženosti po týždne - mali pravidelný sex a spali spolu v Coleovej posteli každú noc. Bol by prekliaty, ak by nechal Sali zničiť to.
Vzal do dlaní jej tvár.
„Hej, ja tu dnes zostávam. Len ty a ja.“
Podarilo sa jej usmiať a on sa sklonil, aby ju pobozkal. „Dobre,“ vydýchla.
Viedol jej hlavu späť do ohybu medzi jeho ramenom a krkom. Sali mu napísala niekoľkokrát za posledných pár týždňov a on sa ju pokúsil jemne odmietnuť, ale zrejme bol čas na brutálnu úprimnosť. Nemal záujem. Ale nechcel reagovať práve teraz. Pri pohľade na bolesť v Savannahiných očiach to bolo priveľa.
Stále nevedel, čo bola táto vec so Savannah, ale vedel, že posledné týždne s ňou ho zmenili. Oddávala sa mu tak ochotne; bola tak zraniteľná a dávajúca, zraňovalo ho to. On len čakal, až bude vidieť skrz neho. Boli časy, keď sa na neho pozrela, ale naozaj pozrela a napadlo ho či videla jeho potrebu držať si všetkých na dĺžku paže, neschopnosť milovať po tak veľkej strate. Museli predsa mať nejaký druh diskusie o ich vzťahu, ale Cole nemal v úmysle randiť s niekým iným práve teraz. Hoci jeho hlava bola naďalej vo vojne s jeho srdcom, keď odôvodňoval svoj vzťah s Abbie. To nebolo podvádzanie, pretože s ňou nespal. Alebo? Čerta starého.
Vedel, že Savannah bola pre neho príliš mladá, že bude potrebovať roztiahnuť krídla a skúmať, ale teraz bol rád, že bol súčasťou jej rastu. A viac než to, keď sa dostal príliš blízko, pôsobil ľuďom utrpenie. Abbie bola toho dokonalým príkladom. Nemohol by žiť sám so sebou, keby Savannah spravil to, čo Abbie. Urobí všetko, čo je v jeho silách, aby ochránil Savannah pred svojou minulosťou, aj keby to znamenalo skrývanie pravdy pred ňou. Na teraz. Tiež nevedel, ako by Abbie reagovala, keby mal niekoho iného vo svojom živote a on sa na takúto konkrétnu konverzáciu netešil. Kedy sa jeho život stal taký komplikovaný?
Pritiahol si Savannah bližšie a snažil sa vytlačiť všetko ostatné z mysle.
Pretrvávajúce obavy z toho čudáka Dillona ho držali na hrane, ale Savannahina sladká prítomnosť v jeho živote zmiernila niektoré z jeho obáv. Nechcel si robiť starosti práve teraz.
Rukou zľahka pohládzal Savannah po ramenách. Mal by to zvládnuť a udržať ju v bezpečí, tak či onak. Musel.
„Cole?“ zdvihla hlavu.
„Hmm.“ Neprítomne ťahal prsty po paži.
„Môžem sa ťa niečo opýtať?“
Vlasy na zátylku sa mu zježili. Blbosť. Vedel, že tento rozhovor znamená viac ako film, ktorý budú potom pozerať. „Samozrejme.“
„Čo sa s nami stane?“
Nebol pripravený na túto otázku. Hoci akákoľvek iná téma bola férová hra medzi nimi, odmietali hovoriť o budúcnosti, držali sa tém neprekračujúcich blízku budúcnosť, ako čo bude na večeru či plány na budúci víkend. Existovali v ich vlastnej malej bubline, pričom mali obojstranné potešenie z ich tiel a žili pohodlne pohromade. Ale Savannahine šepkané konverzácie pri telefonátoch s Marissou o bytových dekoráciách sa pred ním nestratili. Rozmýšľal či má ešte v pláne odsťahovať sa, napriek intimite ich nového vzťahu. Čo by bolo to najlepšie, povedal si. Nemal žiadne ilúzie o skutočnej láske, spriaznených dušiach, manželstve či deťoch. Bolo jednoduchšie a, do pekla, oveľa bezpečnejšie, žiť na vlastnú päsť. Ešte nemohol prijať, že Savannah by mohla byť tou, pre ktorú by si to rozmyslel.
„Čo tým myslíš?“ spýtal sa, získajúc tak viac času.
„Len som niekedy zvedavá, po čom... Túžiš.“ Jej výraz bol tak otvorený, tak úprimný, že ju mohol čítať ako  knihu.
Otočil sa k nej čelom, držiac jej bradu v ruke. „Ja nikam nejdem, Savannah.“ Vtlačil mäkký bozk na jej ústa. Vedel, že to nie je práve vyznanie lásky a oddanosti, ktoré zrejme očakávala, ale bolo to tak blízko, ako sa len odvážil. Bolo tu ešte príliš mnoho vecí, čo o ňom nevedela a čomu nerozumela. To je to, čo mohol ponúknuť - ochranu, oddanosť a myseľ-zbavujúci[i] sex. Dúfal, že to stačilo.
Pretože, doparoma, jej nemôže ponúknuť viac. Nie s jeho veľkolepým zoznamom ako vniesť blbosti do vzťahov.
Prikývla, zdalo sa, že prijala jeho neodpoveď a naklonila sa pre ďalší bozk. Ak by všetko, čo spolu zdieľali bolo fyzické, ani jeden z nich nevyzeral ochotný to premárniť. Ich bozky začali byť horúce a tak si ju pritiahol na kolená, ústami pohybujúc po jej hrdle, keď jej ruky nasledovali svoju cestu pod jeho tričko, kde mu nežne masírovala svaly na chrbte a siahajúc okolo neho prebehla pozdĺž jeho napätého brucha. Pretiahol si tričko cez hlavu a jej tričko a podprsenka ho čoskoro nasledovali, pristáli na podlahe medzi gaučom a konferenčným stolíkom. Rozkývala svoje boky proti jeho, objavujúc, že bol už tvrdý. Sledoval ako jej sebadôvera rastie, keď videl výraz túžby odrážajúci sa v jej očiach, rozhorela sa jeho vlastná potreba. Zovrel jej ruky, prišpendlil jej  ich k bokom. Už zistil, že rovnako ako sa jemu páči prevzatie kontroly, Savannah sa páčilo byť tou ovládanou. Založila si ruky za chrbtom, preložila prsty a vypla hruď. Držal jej ruky  jednou zo svojich a druhá pracovala na prednej časti jej džínsov. Hodoval na teplej špičke každého prsníka, až kým Savannah nekričala a neuvoľnila si ruky, aby ho zaťahala za vlasy.
Cole si ju posunul do lona - poskytnúc dostatok priestoru medzi nimi len na rozopnutie svojich džínsov a vyslobodenie sa. Savannah sa pred ním skrčila a stiahla si džínsy. Cole jej pomáhal, ťahal materiál dole jej nohami, kým nemohla skopnúť džínsy na zem. Pozerala sa ako si rýchlo navliekol kondóm, potom na neho bez váhania klesla, odovzdala sa mu, aby ju napĺňal.
„Bože, ty si tesná.“ Vtlačil jej bozk na ústa. Chytila ho za ramená, nechty zaryla do jeho kože a začala sa proti nemu hojdať.
Sledoval ako sa nad ním pohybuje, testuje, až našla rytmus. Bola to tá najhorúcejšie vec, akú si kedy dokázal predstaviť.
Jej tesné telo jazdiace na ňom bolo príliš.
Jeho hlava klesla späť na pohovku a oči nechával zatvorené. Položila dlane po oboch stranách jeho tváre a on otvoril oči. Naklonila sa, aby ho pobozkala, ich jazyky sa zrážali a dychy miešali.
„Cole...“ Zavrčala, rukami sa podoprela o jeho stehná, keď sa zdvíhala hore a dole.
„Cítim sa v tebe tak čertovsky dobre. Ako je to vôbec možné?“
„Pretože sme to my,“ povedala jednoducho.
Veril jej úsudku.
Z celého srdca. Ale nechcel poprieť fakt, že tento strach z neho robil blbca. Nikdy nepoznal lepšiu milenku, čo nedávalo zmysel, vzhľadom k nedostatku Savannahiných skúseností. Ich telá do seba zapadali ako dve polovice. Tam nebol akýkoľvek náznak tápania, nepríjemná scéna, ktoré zažil s predchádzajúcimi milenkami. Ich telá boli tak zosynchronizované, zdalo sa, že predvídajú vzájomné pohyby a na oplátku reagujú, prinášali potešenie, o ktorom pred Savannah nevedel, že by mohlo existovať.
Jej telo ho zovrelo zvnútra a cítil, ako sa začína triasť. Jazdila na ňom rýchlo a tvrdo, kým nedosiahla vyvrcholenie. Vydala zo seba sériu drobných zastonaní, potom padla dopredu na jeho hruď úplne vyčerpaná. Sledovanie Savannahinho orgazmu ho rýchlo privádzalo k vlastnému vyvrcholeniu. Keďže sa zdalo, že nebude schopná pohybu na ňom, uchopil ju okolo pása a naposledy ju niekoľkokrát zdvihol hore a dole, kým ju nenasledoval cez okraj.[i] proste sex, pri ktorom strácajú zdravý rozum J

14 komentářů: