úterý 4. dubna 2017

Odolávať jej - 26. kapitola


Potom, čo sa Cole zbavil Marissy a Liama hneď po raňajkách, zatiahol Savannah späť do postele. Prosila ho, aby ju nechal najprv osprchovať sa a on ju konečne prepustil. „Choď a skús to urobiť rýchlo.“

Ako stála pred veľkým zrkadlom a čakala, kým sa voda zohreje, Savannah sa pozrela na nahý odraz pred sebou. Jej hruď bola vysoká a energická, brucho mäkké, ale väčšinou ploché, stehná o niečo väčšie, než by sa jej páčilo, ale nemohla poprieť, že po prvýkrát - možno vôbec – sa cítila krásna.
Kedykoľvek sa na ňu Cole pozrel, určitá červeň rozžiarila jej tvár, jej žalúdok sa chvel a ona sa cítila žiaduca. Ale včera v noci to bolo prvýkrát, čo konal pod vplyvom túžby a ona cítila to vzplanutie tiež.
Bola šťastná a s úľavou pozorovala, že ostré svetlo rána či Marissino uštipačné zízanie, nespôsobilo nič, čo by stlmilo jeho záujem. Akonáhle sa predné dvere zavreli za ich spolunocľažníkmi, Cole si pritiahol jej ústa, silné ruky sa jej usadili na bokoch. Bozkávali sa nežne, hlboko, na rozdiel od šialenej búrky minulú noc, keď ju viedol dozadu chodbou k jeho spálni.
Potom ju zdvihol, akoby nevážila vôbec nič a starostlivo ju umiestnil do stredu postele a len sa na ňu pozrel.
Savannah zastrčila spomienky na spaľujúci hlad v jeho temnom pohľade a vstúpila pod prúd vody.
Blažene horúca vodná triešť kaskádovito padala na jej telo a hoci chcela len ticho stáť a užívať si teplo, pristihla sa, že sa ponáhľa, aj keď len za vidinou dostať späť ku Coleovi o trochu rýchlejšie. Napenila si vlasy šampónom z ružového grepu a potom naklonila hlavu, aby opláchla penu. Potom, čo naniesla kondicionér na jej dlhé pramene, vystúpila z priameho prúdu vody a namydlila telo od hlavy až k päte. Potom, čo si bola istá, že je čistá, opláchla si vlasy a vypla vodu. Až vtedy si všimla veľkú postavu na druhej strane skla. Srdce jej vyletelo až do krku.
„Cole!“ Chytila uterák z háku a rýchlo ho obalila okolo seba. „Vydesil si ma. Ako dlho si ma sledoval?“
Pozrel rozpačito dole.
Savannahin pohľad nasledoval jeho. Ó môj... Jeho veľká erekcia tlačila do tenkých bavlnených nohavíc. „Dosť dlho,“ zamrmlal, jeho silný hlas.
Usmiala sa a srdce jej začalo spomaľovať. Chytila druhý uterák a zabalila ho okolo kvapkajúcich vlasov.
„Práve idem rýchlo skončiť.“
Cole jej dal pusu a potom vystúpil zo svojich pyžamových nohavíc a vliezol do sprchy.
Myšlienka na sledovanie Colea v sprche bola príťažlivejšia než ísť sa obliecť. Stála tam, na okamih rozptýlená prúdom vody stekajúcej po jeho štíhlom tele, a zachvela sa. Jej pohľad putoval nižšie. Bol ešte polotvrdý a ona cítila, ako sa teplo rozlieva po celom jej tele.
Chcela spraviť krok k nemu pod vodu, ale otočila sa, utiekla z kúpeľne a vyrazila do hosťovskej izby.
Obliekla si nohavičky s tielkom a čiastočne si vysušila vlasy, takže to nebude zase bláznivý kučeravý neporiadok. Potom na neho čakala v jeho posteli.
Vytiahla si prikrývku okolo tela, pritúlila sa k jeho vankúšom a vdychovala jeho vôňu s každým nádychom. Cole sa objavil o niekoľko minút neskôr, jeho pokožka ešte vlhká a lesklá od malých kvapôčok vody s bielym uterákom upevneným okolo bokov.
„Bude lepšie, ak pod tým nebudeš oblečená,“ zašepkajúc sa sklonil, aby ju pobozkal na pery.
Prehltla. „Budeš musieť jednoducho prísť a zistiť to.“ Ak je toto flirtovanie bol rád, že ju podpichol. Cole spôsobil, že sa cítila nažive a bláznivo šťastná, rovnako ako sa jej všetky zmysly vystupňovali a nikdy by sa nechcela prestať usmievať. Ale nemala veľa času preskúmať svoje pocity, pretože nechal poklesnúť uterák zo svojich bokov a stál pred ňou úplne tvrdý a šialene horúci. Savannah sa vzdala, odhodila prikrývky a liezla cez posteľ, až kým nebola tvárou v tvár s jeho mužstvom. Kľačiac na všetkých štyroch, zrovnala svoje ústa k jeho čakajúcemu penisu. Pozrel dole a pohladil jej bradu. Savannah umiestnila sladké bozky pozdĺž hlavičky a drieku, ale keď jej jazyk vyrazil ochutnať špičku, jeho boky vyrazili prudko vpred a zastonal.
Mala ho úplne v milosti, Savannah omotala ruku okolo jeho základne a ústami vkĺzla okolo neho, posúvajúc sa dopredu a dozadu.
Zaklial a zaboril jej ruky do vlasov. Začala sa strácať v jeho potešení, kývala bokmi a pridala jej vlastné malé zastonanie.
Coleova ruka sa presunula z jej vlasov, dole po chrbte až vzal jej zadok do dlane. Jeho prsty našli cestu dovnútra jej nohavičiek k jej už vlhkému centru, aby mohol masírovať ten bod. Zdalo sa, že inštinktívne vedel ako jej priniesť potešenie. Zalapala po dychu a zakolísala sa proti jeho ruke, zatiaľ čo pokračovala v jeho potešení ústami.
Savannah bola čoskoro premočená a pripravená, a Coleova pevná ruka na brade ju priviedla späť do reality, hoci len na sekundu. Zdvihla k nemu oči, ústa stále plné jeho. „Kurva, to je ale pekný pohľad.“ Palcom ju pohladil po tvári a s úctou sledoval, ako pokračovala pomalými, stálymi pohybmi. Túžba vyrytá do jeho tváre napovedala, že sa jej to chystal vrátiť.
Cole ju náhle zdvihol a umiestnil na chrbát tak rýchlo, že si ani nebola istá, čo sa stalo. Stiahol jej nohavičky a potom bol na nej, tlačiac jej tielko hore, aby mohol bozkávať jej prsia.
„Si si istá, že nie si veľmi boľavá?“
Jeho oči zaleteli k jej, zatiaľ čo kládol vlhké bozky po celej jej hrudi a medzi prsiami.
Vedela, čo chce a o tom nediskutovala. Omotala nohu okolo jeho pása a pritiahla si ho bližšie.
„Cole. Kondóm. Hneď.“
Zasmial sa pri jej krku a pustil ju len na tak dlho, aby hmatol po nočnom stolíku. Začula zvuk trhania balíčka a potom sa vrátil, aby ju pobozkal. Ich ústa sa spoločne pohybovali v zúrivej kolízii kĺzania jazykov a jemnom stonaní.
Cole sa z nej zdvihol len natoľko, aby do nej mohol vniknúť. Jeho oči zostávali uprené na ňu, keď sa postavil k jej vchodu a jemne zatlačil vpred. Obkrútila obe nohy okolo jeho chrbta, zomkla členky a vyšla mu v ústrety šikmo nahor v strete s  jeho opatrnými výpadmi.
Vtisol jej mäkký bozk na ústa a tlačil dopredu, vkĺzol do nej s oslňujúcim pocitom tepla a plnosti. Chrbát vyklenula od postele a on zastrčil svoju tvár do jej krku, bozkával ju a šepkal sladké reči... Aké je dobre ju cítiť... Aká je krásna...
Savannah pevne zavrela oči a prispôsobila sa jeho tempu, zdvíhajúc boky z postele, aby mal lepší prístup.
Jeho ústa boli všade - v blízkosti ucha tak, aby mohla počuť jeho hrdelné vzdychy. Na jej krku, bozkávajúc a okusujúc jej ponúkané telo. Pokrývajúc ju spaľujúcimi horúcimi bozkami. Zvíjala sa pod ním, stále bližšie a bližšie k extáze s každým výpadom, s každým sladkým bozkom.
„Cole,“ zastonala a zdvihla boky k jeho poslednému výpadu, keď sa vlna za vlnou vzniesol mohutný príval rozkoše cez jej jadro.
Zvoľnil tempo, zdalo sa, že pochopil jej potrebu prečkať intenzívny záblesk potešenia tak dlho, ako to len bolo možné. Vydala záverečný ston a nechtami ho poškriabala po chrbte, keď potrebovala uchopiť niečo, čo by ju uzemnilo.
Cole vzal jej ruky, pripevnil jej ich nad hlavou a zvýšil svoj rytmus, búšil do nej stálym tempom až cítila, ako celé jeho telo stuhlo a trhlo sebou. Vedela, že on tiež našiel uvoľnenie.

Zrútil sa vedľa nej, ona vytiahla svoje telo tak, aby bol jej chrbát natisnutý k jeho hrudníku. Prehodil ťažkú ruku okolo jej pása, ukotviac si ju k hrudi. Savannah zavrela oči a vypustila mäkký povzdych, cítila sa v bezpečí a šťastnejšie než si kedykoľvek pamätala.

14 komentářů:

 1. Díky moc za další kapitolu. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem pekne za super preklad kapitoly, som rada, že konečne sú spolu...

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za novou kapitolu. Katka

  OdpovědětVymazat
 4. Opravdu pěkná kapitola. Díky moc. HankaP

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji moc za kapitolu,jsem ráda,že nevyslechla jejich rozhovor 😊

  OdpovědětVymazat
 7. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat