pondělí 17. dubna 2017

Mezi skálou a tvrdým místem - 4. část


Žhavý, žhavý konec. Užijte si čtení. 😍😘
Tereza

Pohnul se první, natáhl se velkou rukou, aby vzal do dlaně mou tvář. To jsem ocenila. Poté, co jsme už udělali, čekala jsem, že mě bude osahávat a tápat po tom, jak dostat ptáka dovnitř mě co nejrychleji a pumpovat jako Milostný Expres, aby odskákal.
Odskákal. Chápete? Bože, jednou se zabiju.
„Tak hezká a měkká,“ zachraptí s údivem ve tváři, když mě hladí po kůži. Takový druh obdivu a naprosté samoty se mu odrážely v očích a bylo tomu těžké odolat.
Z toho, co mi Cal řekl, byli tito chlapci uzamčeni v kameni po staletí. Při vědomí a zoufale toužící připojit se ke světu kolem sebe, ale neschopni toho.
„Chci se… s tebou pomilovat.“
Barva se mu dotkne tváří nad obludnou jizvou, ale vyrovnaně drží můj pohled. Srdce se mi roztopí.
 Ne proto, že to řekl, jako kdyby mě miloval – spíš že se se mnou chtěl pomilovat, mít sex – ale protože si tím nebyl jistý. Protože se ptal na svolení.
Přikývla jsem, nebyla jsem schopna odpovědět skrz hrudku v krku, ale nezáleželo na tom. Slova nebyla potřeba.
 Tak opatrně, jako bych byla vyrobena z nejjemnějšího porcelánu, mě zvedl a já ho obkročila. Zrudla jsem, zbarvila se mi kůže do šarlatové, když si prohlížel jemu odhalený každý kousek.
Od nahých velkých prsou s tmavě růžovými bradavkami, dolů po měkkém břiše, které odmítalo mít svaly bez ohledu na to, kolik sklapovaček jsem udělala, až k rozevřeným stehnům, kde se má kundička chvěla očekáváním.
„Nádhera.“
Jeho hlasem bylo měkké zamumlání, když cestoval prstem po mých rtech, než jím sjel dolů k prsům, kde obkroužil svraštělé bradavky. Napjatě jsem držela, když mě zkoumal, testoval váhu mých prsou v rukou, než mě jednou pohladil po břiše a sjel dolů.
Skousla jsem si ret, když zmáčkl měkké maso, jak mi prstem vklouzl mezi nohy.
S rozhodným přejetím našel klitoris a třel ho v malých, šílených kruzích. Boky se mi vzepřely. Malé hvězdy mi bouchaly v žilách jako šumění drahého šampaňského.
„Žhavá a mokrá.“
Vklouzl jedním velkým prstem do mé chtivé kundy, pak lehce přidal další, když mu oheň v očích vzplál.
Udeřily do mě nervy, když jsem se podívala na jeho ztvrdlý penis. Cal už mě dobře ošukal a roztáhl, ale buď měl Gran větší stavbu těla než jeho bratr, nebo se rozhodl zvětšit svého ptáka do nelidských proporcí, aby ho překonal.
Otevřela jsem pusu, abych ho upozornila na to, že to nebude fungovat, ale nedostala jsem šanci promluvit.
Gran se na mě vrhl, nárokoval si mé rty naléhavým polibkem. Ještě jsme se nepolíbili, ale otevřela jsem při prvním přejetí jeho jazyka, kousala jsem a sála, když ho vtlačil do mě, aby mě ochutnal. Když jsme se líbali, posunul boky a usadil proti mně penis.
Velká hlavička byla obří. Ztuhla jsem, uniklo mi zasténání, které on svými rty utišil.
Zhoupl se proti mně, jeho pták testoval a roztahoval vchod mé kundičky. Byla jsem mokrá, kanálek kluzký šťávami z mého dřívějšího uvolnění.
Zalapala jsem po dechu, když napůl vklouzl dovnitř, vniknutí pálilo, když jsem byla přinucena široce se otevřít. Začala jsem panikařit, ale jeho ruce na bocích mě zastavily od zvednutí se. Nesnesla jsem to, byl až moc velký.
„Ššš… pomalu…“ slíbil, vklouzl rukou mezi nás, aby se staral o klitoris.
Zalilo mě vzrušení a hluboká, temná potřeba, tahala moje nervy někam na tmavé místo a ubíjelo je k smrti, když mě dál líbal a jemně mi třel klitoris. Gargoylové byli v tomhle prohnaní.
Rozptýlili vás a dostali vás do bodu, kdy jste souhlasili se vším, co chtěli.
Když ta touha hluboko uvnitř narostla a znovu se rozšířila, začal se kolébat. Jemné pohyby boků, když si propracovával cestu dovnitř mě.
Velká ruka na kříži mi pomáhala, stahovala mě dolů a nabodávala si mě na velkou hřídel. Pálení opadlo, zanechalo pocit naplnění a roztažení tak velkého, kdy jsem nevěděla, kde končím a on začíná.
Odtrhl se ode mě a pohlédl mi hluboce do očí.
 „Dobré?“
Přikývla jsem, uvolnila jsem vzduch, který jsem zadržovala a pohnula boky. Oba jsme z toho potěšení zasténali, když se jeho penis posunoval a hladil mě uvnitř, tiskl se do nervových zakončení, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám.
Odtáhl prsty z klitorisu, ale nezáleželo na tom. Jakmile jsme se začali pohybovat, nepotřebovala jsem další stimulaci. Natěšená na víc jsem se zvedla z jeho ptáka, dokud z mého kluzkého kanálku skoro nevyklouzl.
Velké ruce mi sevřely boky a narazily si mě zpátky. Nabodával si mě na ptáka.
Zavřela jsem oči, hlava mi spadla, když mi unikl hrdelní sten. Gran se pode mnou posunul, jeho teplé rty se sevřely kolem bradavky, když jsem na něm jezdila, jeho velký penis mě roztahoval znovu a znovu. Kluzké, čvachtavé zvuky naplnily pokoj, když vjížděl do mé kundičky, roztahoval mě, tvrdě a rychle mě používal, dokud jsem nechtěla, aby nikdy nepřestal.
„Kurva… miluju tě takhle vidět.“
Kůže se vedle nás prohnula, když mě Cal pohladil po zádech.
„Nakloň se dopředu, zlato. Chci sledovat… vidět, jak jeho penis klouže dovnitř a ven z té sladké malé kundy. Jaká je, Grane? Tak dobrá, jak jsem říkal?“
Muž pode mnou přikývl, jasná barva se dotkla jeho tváří, když se posunul dál od Cala a táhl mě s sebou.
Granova velká ruka na týle si mě stahovala dolů na své tvrdé tělo, prsa se mi zmáčkla na jeho hrudníku, aby si mohl znovu vzít mé rty.
Okusoval a škádlil, dokud jsem se na něm nekroutila a citlivé bradavky se o řídké chloupky odíraly tím nejdelikátnějším způsobem. Jazyk mi vrazil do pusy, když mi roztáhl do široka nohy, nutil se je rozevřít, aby poskytl Calovi lepší výhled.
Drsné nadechnutí mi řeklo, že se Calovi líbilo, co viděl.
„Kurva… jo, to je super. Líbí se ti to Iliono? Být takto ošukaná? Velkým gargoylím ptákem?“
Jeho hlas se kolem mě obtáčel, nízké dunivé pokušení, když neříkal nic sladkého ale sprosťárny.
Gran se nepřestal pohybovat, jeho penis vrážel jako píst dovnitř a ven, když mě líbal. Odtrhla jsem se od jeho rtů, bylo toho všeho na mě až příliš, když se ještě Calovy ruce připojily, hladily mě nahoru a dolů po zádech, vzaly mě za boky, než se přesunuly na polokoule zadku, kde dělaly malé kroužky.
„Máš ráda ptáky, že ano? Víc než jedno… brát si nás oba tě opravdu nastartovalo, co?“
Byly to sprosťárny hodné nejvíc děvkovského porna, takový ten druh, kterému se smějete, ale měla jsem pocit, že se čas a realita zastavily.
Nejen, že jsem se nesmála, ale ta slova pronesená Calovým sexy jako hřích hlasem přidala okraj žhavosti mé krvi, která hrozila, že mě spálí zevnitř.
Gauč se znovu prohnul a Calova hruď se mi otřela o záda, když se sklonil, aby mě políbil na rameno.
Penisem se usadil do mezírky mezi půlkami a vyslal tak mnou hrot temné, zakázané potřeby. Věděla jsem, kam tohle směřovalo. Budu, jak se patří, ošukaná. Jima oběma. Ve stejnou dobu.
A kurva, chtěla jsem to.
 Chtěla jsem, aby mě Cal roztáhl doširoka a přitiskl svou tvrdou délku k mému poupěti. Přejela mnou husina, hluboká touha uvnitř, potřeba být naprosto naplněná dvěma tvrdýma ptáky válčící v poslední baště kvůli „dobrému chování.“
 Jasně, milovala jsem šukání, ale to bylo normální, zdravé, i když chlap, co se ho to týkalo, byl víc než člověk. Ale dva, ve stejnou dobu? Skákala jsem oběma nohama napřed do teritoria „zlé holky.“
Z koho jsem si dělala prdel? Pokud chtít dva muže stejně žhavé, jako byli ti moji, bylo špatné, pak jsem byla naprostá děvka a náležitě na to hrdá.
Prohnula jsem záda, když Calovy rty cestovaly dolů, podařilo se mi zakroutit proti jeho velkému penisu. Tím pohybem jsem se zhoupla novým a velice zajímavým způsobem na Granovi. Zasténal a přirazil tvrději, velká hlavička jeho penisu políbila děložní čípek. Odtrhla jsem se od jeho rtů a otočila se, abych políbila Cala.
Jeho povědomá chuť mi explodovala na jazyku, když o mě třel svou erekci, široká délka mi roztahovala zadek, a ještě víc mě rozžhavila.
 S chechtáním mi kousl do rtu, odtáhl se a přejel prstem dolů po páteři, chvění následovalo jeho jemný dotek. Tohle mě na těch dvou dostávalo.
Mohli mě lehce zlomit v půl, tvrdě mě využít, až bych to nepřežila, ale neudělali to. Byli jemní a pozorní způsobem, kterým lidští muži plní svého ega nebyli.
Žádné dovnitř, pumpovat, dokud se neudělají, přetočit se, prdnout si a spát. Oni ani nezvažovali, že by měli sex, dokud se jejich žena neudělala aspoň třikrát.
Cal se pohnul stranou a já se zachvěla, cítila jsem ztrátu jeho tepla. O míň jak tři nadechnutí později byl zpět.
Jemně mi prsty roztáhl zadek, naprosto mě rozevřel. Zachvěla jsem se, když mě omyl chladný vzduch po mém podsvětí, ale nebylo to nic v porovnání s tím, co přišlo později.
Slyšela jsme vystříknutí a chladný gel stékal po údolí mého zadku. Lubrikant. Cal to všechno připravil.
Vzal ho ze šuplíku, kde žil s nyní nefunkčním „Panem Vibrátorem.“
Zasténala jsem, kunda se mi sevřela kolem Granova ptáka, jak ho Cal nanášel mezi mé tváře a velkým ukazováčkem mi prstil zadek.
Projelo mnou vzrušení, když zakroužil, vpracovával lubrikant do svraštělé růže zadku.
Jemně se do ní vtiskl. Přestala jsem dýchat, skousla jsem zuby spodní ret, když znovu zakroužil, roztahoval mě, otevíral a lubrikoval na to, co mělo přijít. Už jsme si tak hráli… trošku. Nikdy až do konce. Mluvíme o běhání, než se naučíte chodit. Místo proražení té třešničky pomalu jedním penisem a možná za pomoci prstů, jdeme rovnou na dva. Naplněná ptáky. Nikdy jsem neříkala, že jsem rozumná, a tohle to jen dokazuje. Opravdu to bylo až moc dobré, abych to neudělala.
Vklouzl dovnitř po druhý kloubek a nejasně jsem si byla vědoma toho, že Gran zpomalil skoro do zastavení.
Drobnými pohyby boků se penisem usadil hluboko uvnitř mě, držel mě na pokraji, když mi Cal vpracovával lubrikant do zadku.
Bylo to skvělé. Temné a zakázané, ale dobré v tom ‚ošukej mě tvrdě,‘ a já chtěla víc.
Prohnula jsem záda, přirazila v pozvání zpátky. Oba muži zavrčeli, ten zjevný sluchový vjem mi řekl, že má dychtivost je oba nažhavovala.
„To je ono, zlato, ošukáme tě, dlouze a tvrdě. Naplníme tě penisy, dokud nebudeš křičet.“
Calova slova byla teď drsná, zněla jako kámen, když ztratil schopnost „znít“ jako člověk.
 Usmála jsem se, ještě víc mi to říkalo, jak moc to chtěl. Můj dech se změnil v trhané lapání po dechu, pot mi klouzal po křivce zad, když ještě jednou zakroužil a v kluzké senzaci se vytáhl. Po té ztrátě jsem trucovala z ostrého zklamání, ale už se hýbal.
Stehny se tiskl na moje a s rukama znovu na zadku mě rozdělil. Přestala jsem dýchat, když se mi k zadnímu vchodu přitiskla široká hlavička. Dobře mě namazal, poupě bylo až příliš kluzké, což prokázalo jeho sklouznutí.
Trochu jsem zasyčela, ale okamžitě tam oba byli, velké ruce mě uklidňovaly hlazením, když se Cal znovu nastavil.
Pode mnou se Gran pohnul a vklouzl rukou mezi nás, špičkou velkého prstu našel a obkroužil klitoris.
 Cítěné zanedbání rozkvetlo v potěšení a já sténala, když tvrdé napětí uvnitř mě sjíždělo k další soutěsce. Zazubil se, oči potemnělé chtíčem, když kroužil po malém uzlíčku a já začala šílet.
Potěšení a potřeba se ve mně smíchaly, točily se při každém zakroužení prstu na klitorisu, poslalo mě do víru, když se mi Cal přitiskl znovu k zadku.
Tentokrát neminul. Velká, baňatá hlavička jeho chlouby snadno proklouzla do mého zadku, proklouzla skrz počáteční těsnost s mírným bodnutím a pálením.
Ztuhla jsem.
Nasála jsem vzduch, když se můj svět zúžil k penisům v kundě a v zadku.
Pulzovala jsem s Granovým prstem na klitorisu. Cal byl příliš velký, a ještě s Granem jsem měla pocit, že budu rozdělena ve dví.
Posunula jsem se, pokoušela jsem se odtáhnout, ale pomohlo ptákovi v mém zadku vklouznout ještě o centimetr hlouběji.
Centimetr pálícího a absolutního potěšení.
„Ach, Bože… víc.“
Ten sten se táhl až z hloubky mé duše, prvotní požadavek, který jsem nedokázala kontrolovat. Pohnula jsem se dolů na Granově penisu, když se Cal odtáhl.
 Tupě jsem vyhledávala ten pocit a věděla jsem, že mi ho poskytnou. Pak se vystřídali. Gran se vytáhl, když se Cal hnal zpět do mého zadku. Měnili se – klouzali dovnitř, když šel druhý ven.
Pobízela jsem je, tiskl zadek ke Calovi, než jsem třela pánev o Grana. Ten pocit naplnění, dva velcí ptáci nacpaní v mém těle do plné kapacity, mě zanechal neschopnou myšlení.
Chtěla jsem jen víc, když zvedli tempo, tvrdě mě šukali, jak kůže pleskala o kůži. Měkké steny se změnily v požadavky, hluboké mužské zasténání v bručení.
Napětí uvnitř mě bylo horší a vyšší, znovu a znovu stoupalo, dokud jsem už nedokázala snést víc.
Zalapala jsem po dechu a ztuhnula, mé tělo bylo na vrcholku země otřásajícím potěšením. Cal se naklonil dopředu jemnými rty k mému krku. Pak přirazil, naplnil mi zadek velkou erekcí a vystřelil mě přes okraj do čiré extáze.
Zakřičela jsem, nehty zabořila Granovi do svalnatých paží, když mé tělo kolem nich obou pulzovalo, kunda se svírala a ždímala Granova ptáka, když Cal zařval a přirážel mi do zadku.
O tři těžké přírazy později ztuhnul a jeho bílé horké semeno pokrylo vnitřek zadního vchodu. Gran byl o půl sekundy za ním, modré oči se mu rozšířily a rozmazaly, když zasténal, žíly mu na krku vystouply, když naposled přirazil. Penis mu zacukal a hluboko uvnitř mě zapulzoval, koupal můj děložní čípek v teple.
Bezmocně jsem mu zkolabovala na hrudník, abych jela na vlnách čiré blaženosti. Vyždímaná jsem tiše sténala, když mě Cal po dlouhou dobu hladil po zádech.
Obtočená v náručích mých chrličích milenců jsem se cítila v bezpečí a doma.
Jemně ze mě vyklouzli, Cal se očistil, když se Gran zvedl do sedu a potáhl si mě jemně k sobě. Během jednoho bouchnutí srdce byl Cal po mém druhém boku, nárokoval si mé rty jemným polibkem, který mě skoro přivedl k slzám.
„Miluju tě,“ zašeptal mi do rtů, když mi Gran dal polibek na nahé rameno. Zachytila jsem to zlobivé zvednutí rtů, když se usadil, aby se mi podíval do očí.
„Milujeme tě. A chceme se s tebou znovu milovat. Bude pět minut stačit na odpočinek?“
Zvedla jsem obočí, abych skryla emoce, které ve mně vířily.
„To záleží, jak dlouho vám zabere dát se dohromady, chlapci.“ Přejala jsem mu prstem dolů po široké hrudi a druhou se natáhla k obkroužení Granova probouzejícího se penisu.
„Protože teď, když vás mám oba, mám pár nápadů, co bych chtěla zkusit.“


Konec34 komentářů:

 1. Děkuji za překlad celého příběhu i za korekturu.

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za překlad celé knížky. Věra

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem za preklad a korekciu celej knižky , bola úžasná 😍👍

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem za skvelú knihu za super žhavé čítanie

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za skvělý překlad a korekturu. Jen mě mrzí, že už je konec, docela by mě zajímalo, jak by se ten jejich troj-vztah vyvíjel.😆

  OdpovědětVymazat
 6. Díky za překlad a korekci.

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad a korekci! Oba příběhy byli skvělé! 😃

  OdpovědětVymazat
 8. Veľká vďaka za velkolepé ukončenie ☺

  OdpovědětVymazat
 9. Dekuji za preklad celeho pribehu 🌺🌺🌺🌺 joj,to bylo zhave 😁😁😁😁

  OdpovědětVymazat
 10. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 11. Velké díky za překlad a korekci celého příběhu. Opravdu úžasné téma - chrliči. Moc jsem si to užila ;-). HankaP

  OdpovědětVymazat
 12. Moc děkuji za skvělý preklad❤️❤️❤️

  OdpovědětVymazat
 13. Veľké ďakujem za preklad a korekciu príbehu, rozhodne bol koniec žhavý. A som rada, že sa objavili aj nové bytosti ako chrliči. Ďakujem ♥

  OdpovědětVymazat
 14. Moc děkuji za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 15. děkuji za kapitolu:)
  Věra

  OdpovědětVymazat
 16. Díky za skvělý překlad a korekturu celé knihy

  OdpovědětVymazat
 17. děkuji za překlad celé knihy :)

  OdpovědětVymazat
 18. Děkuji moc za celý překlad a korekci :)

  OdpovědětVymazat
 19. Díky pekne za skvelý preklad a korekciu celej knihy :)

  OdpovědětVymazat