sobota 29. dubna 2017

Měničem šťastně až do smrti - 18. kapitola

 „Našli jsme ji!“ Miles rozrazil dveře domu o dvě hodiny později. Dakota se v jeho posteli rychle posadila. Pořád měla pyžamo, jako když se vzbudila, když ji štěňata před několika hodinami probudila.

Ležela tu a pokoušela se spát, ale pokaždé když zavřela oči, strašila ji vize Sarah, jak ji táhnou křičící v síti.
„Ach, díky Bohu. Jsi v pořádku? Je ona v pořádku?“
Miles přešel k posteli a začal se vysvlékat.
„Jsem v pohodě. Ona taky. Rád bych ti povyprávěl skvělý příběh o hrdinství, v němž jsem překonal tucet vzteklých, slintajících Alfa Primů, abych zachránil její život…“
„Ale?“ Dakota se posadila.
„Vlastně byla v kavárně Brzkého ranního ptáčete s Antheou. Anthea se včera v noci potloukala po městě a chytila Sarah, jak se prohrabává popelnicí. Hádám, že zvyk je železná košile. Popadla Sarah a odtáhla ji do kavárny, po chvíli ji napadlo zavolat bratrovi a on poslal jednoho ze svých mužů pro nás.“
Miles odtáhl duchny a vklouzl do postele za Dakotou.
„Nebyl to vůbec můj vrcholný okamžik. A mimochodem zrovna jsem ji vysadil u Baldwina a Naomi jí vyčítá všechny výtržnosti.“
Teď, když byla Sarah v bezpečí, se mohla Dakota zaměřit na Milese. A jak moc jí chyběl. Jak moc po něm toužila. A teď s ní byl v posteli s pohledem v očích, díky kterému se cítila jako sexy nejžádanější holka na světě.
„Když mluvíme o vrcholech…“ Dakota se zazubila na Milese.
Zvedl obočí. „Ano, prosím. Promluvme si o nich.“
Prakticky se na ni vrhl, zachichotala se – smích, který se rychle změnil ve steny a lapání po dechu, když ji důkladně líbal. Vzal do dlaní její prsa přes tenké bavlněné pyžamo a vsál modro bílou pruhovanou tkaninu do pusy, jazykem hladil její bradavku a nechal tak vlhké místo.
Když zatáhl za její vršek, rozepnula ho a sundala, než tvrdě trhnul a knoflíčky odskočily, pak se až v jádru zachvěla. Přitulila se k horké délce jeho svalnatého těla, přejížděla rukama po široké hrudi nahoru dolů po hřebenech šesti cihliček, než vklouzla níž, a obtočila mu prsty kolem tvrdé pulzující délky erekce.
Jemně zmáčkla, přejížděla prsty od špičky až ke kořeni a pak jemně zmáčkla v dlani koule.
Zasténal a řasy se mu zatřepotaly přes oči náhle nesoustředěné chtíčem, ale pak ji vzal za zápěstí a jemně jí odtáhl ruku z penisu.
„Nelíbí se ti to?“ zeptala se.
„Ach, líbí,“ řekl a jeho hlas byl plný touhy.
„Líbí se mi to tak moc, že se ti udělám do ruky, pokud nepřestaneš.“
A roztáhl jí nohy a přitáhl ji pod sebe. Líbal ji na krk, pásl se zuby na klíčních kostech a pohyboval se dolů, aby věnoval bohatou, láskyplnou pozornost pevně svinutým, bolestivě citlivým vrcholkům bradavek.
Vrtěla a kroutila se pod ním, ale byl neúprosný. Vytvořil lechtivou cestičku z polibků po křivce břicha a hrál si prsty s tmavými kudrlinkami mezi jejíma nohama… pak se tam přesunul, olizoval a uštipoval. Kundička se jí chvěla a ona sténala zoufalá z pocitu tepla jeho pusy a hlazení a mrskání jeho chytrého jazyka na nejcitlivějším kousku těla.
Dál ji mučil, přisunoval se blíž a blíž k jejímu jádru, dokud neměla prsty zamotané pevně v jeho vlasech a bez dechu ho prosila.
Byla si jistá, že na vnitřní části stehna cítí jeho úsměv, než konečně přesunul pusu ke kluzkému, pulzujícímu jádru.
Jeho francouzské polibky na její kundičce, jazyk uvnitř a hladící ji pevně po klitorisu, vyslal intenzivní spirály, které ji držely na pokraji orgasmu, tahala ho za vlasy a prohýbala boky do jeho tváře. Stehna se jí třásla a chvějivý pocit vzrušení se jí dotýkal kůže, bezmocně křičela.
Když zvedl tempo, neúprosně ji polykal, vrazil do ní dva prsty a ona se udělala silně s pulzujícími vlnami blaženosti, křičela a stehny ho svírala.
Pak křeče orgasmu vybledly, když se bezdechu smál, jeho pusa a brada se leskla jejími šťávami. Utřel si pusu hřbetem ruky, než ji znovu připnul pod sebou a políbil. Pusu pevně tiskl do její, cítila se na jeho rtech.
Pak ji přetočil, takže na něm byla obkročmo. Podepřela se rukama na jeho hrudi a shlédla na něj dolů. Byl tak neuvěřitelně nádherný se zamotanými a rozcuchanými vlasy pořád lehce bez dechu.
Zakroužila boky, otírala svou pulzující kundičku o jeho velkou erekci a pocítila příval prvotní síly, když zasténal a popadl ji velkýma rukama za stehna, přirážel, aby se s ní setkal. Jeho délka lehce klouzala mezi záhyby a ona si skousla ret, zasténala při tom pocitu.
Miles po ní opakoval nízkým stenem, který končil zavrčením, když zhoupl pánev proti ní, a když se zvedla na kolena, dychtivě usadil hlavičku penisu k jejímu kluzkému vstupu.
Dakota si na něm propracovávala cestu dolů, kousek po opojném kousku ji Milesova impozantní délka delikátně roztahovala. Když se začala pohybovat, chytil jí a pohladil ji na bocích, vedl její pohyby.
Pokaždé, když se odtáhla, dovolila špičce jeho ptáka, aby tak ach, skoro vyklouzla z tepla jejího těla, než si ho zavedla zpátky, tiskla jejích těla intimně k sobě a pohybovala boky v klikatém tvaru osmičky, kvůli čemuž Miles lapal po dechu a klel.
I když to chtěla brát pomalu, pocit jeho ptáka uvnitř a pevné svaly na hrudi pod jejími dlaněmi jí ukradly kontrolu. Začala se hýbat rychleji, zvedala a padala na něm, záškuby jeho délky ji rozdivočely ještě víc, když přirážel při každém pohybu jejích boků.
Uvědomila si, že křičí s každým pohybem svého těla, které se roztápělo, jak do ní plně přirazil, pak zalapala po dechu a chvěla se, když se vytáhl. Otočil hlavu do polštáře, divoce zasténal, což jí řeklo, že už bude, a ona s ním padala přes okraj.
Miles ji tak silně svíral za boky, že bude mít modřiny, když do ní jednou, dvakrát přirazil a pak chraptivě vykřikl, jak se v něm protrhl orgasmus. Divokost v jeho hlase byla až příliš, kundička se jí zuřivě svírala kolem něj, když mu padla na hruď, sténala a svíjela se skrz hluboce duševní křeče, jejich společného orgasmu.26 komentářů:

 1. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 2. Dakujem za skvelý preklad a korekciu a teším sa na dalšie pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Knihomolka.36529. dubna 2017 11:26

  Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 4. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za překlad další kapitoly. Jsem zvědavá co bude dál.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji. Těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za ďalšiu kapitolu:)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za další kapitolu. HankaP

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělý překlad, moc děkuji. Katka

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj holky,moc díky za další super kapitolu Mirka

  OdpovědětVymazat
 11. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji moc za překlad.Petra

  OdpovědětVymazat
 13. Děkuji za překlad. Bobo.

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 15. moc děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat