pátek 28. dubna 2017

Koncil smečky - 2. kapitola


Kurt si protřel oči, byl čím dál víc a víc unavený. Už to byly dva dny, co začal studovat Dana Cartera a spojení jeho Kostela s politiky pěti klíčových států. Museli mít důkaz o provinění ze spiknutí proti měničůn, aby na to mohli poslat úřady. Nemohli obvinit vysoké členy Kongresu bez absolutních důkazů.


Měl fotky kongresmanů z Texasu a Missouri při setkání s Danem Carterem. I když by to mohli lehce vysvětlit, skutečnost, že se setkali jen pár dnů před únosem v Riverwoodu, byla podezřelá.
Měnič, který byl v současné době v utajení v Kostele také potvrdil, že viděl guvernanta Arizony na jednom ze setkání, než Kostel napadl Lovington.
Kousky se začaly skládat, ale Kurt se pořád bál, jaké plány Dan Carter a ostatní měli. Carter nebyl viděn od únosu v Riverwoodu, který byl zmařen.
Riverwoodská Kurtova Smečka byla sužována ničivými požáry, které málem zničily celé město. S Clintem a pár dalšími přáteli jim přišli na pomoc.
Zatímco zachraňovali druha jeho bratra Todda, viděl Kurt poprvé a naposledy Dana Cartera, když přišel navštívit dům, kde byl Todd držen. Hned poté Dan Carter zmizel.
I se vším, co o něm Kurt zjistil, moc toho nebylo. Carter poslal svého druhého Perryho Costu do Lovingtonu, ale sám se neukázal. A Perry byl osobou zodpovědnou za Clintův únos.
Když měniči oznámili svou přítomnost, Koncil, skrz Tonyho, také sdílel detaily s veřejností. Mýty byly odhaleny, aby ochránili měniče. Nemohli jste být kousnuti nebo poškrábáni měničem a změnit se v jednoho z nich. Měniči se neměnili během úplňku. Nehonili lidi k snědku.
Přesto tu bylo hodně lidi, kteří to nechápali, nechtěli měniče poznat. Kamarádi, které znal celá léta, se k němu a Clintovi otočili zády, jakmile zjistili, čím opravdu byli.
Narodili se jiní. A Kurt miloval schopnost měnit se.
Tony se s těmi otázkami vypořádával nejdéle. Přiznal Kurtovi, že některé z nejběžnějších otázek byly jen hloupé pověry, které se léta vyprávěly. Tonyho hlavní náplní práce bylo reprezentovat vlkodlaky, takže lidé, kteří se jich báli, se mohli na někoho dívat a pochopit, že byli jen lidmi s unikátním darem.
Kurt si stále pamatoval, jak sledoval hrdého Tonyho stát před kamerami a odpovídal na jednu hloupou otázku za druhou. Pokud by tam byl on, řekl by těm stupidním reportérům přesně, co si o nich a jejich dotazech myslel. Nicméně Tony to zvládl bravurně.
Jak tak nad ním přemýšlel, vzpomněl si na rozhovor, který měli před několika dny. Clint ho znovu kvůli Savannah škádlil, a když si jeho kamarád pár věcí zjistil, přivedl Tony toto téma na povrch.
Kurt měl podezření, že se něco mezi Tonym a Coltem dělo - mezi tím měničem, který byl v utajení v Kostele. Kdykoli Colt volal kvůli informacím, nebo o něm Tony mluvil, celé jeho chování se změnilo. Tvář se mu rozzářila a ožila při vzpomínce na Colta.
Takže když Tony zahnal Kurta do koutu a ptal se ho proč utíká od možné družky, Kurt se mu svěřil. Nebyl si jistý, jestli ta okamžitá touha po Savannah byla kvůli ní, nebo byla produktem jemu nejbližších lidí, kteří si našli vlastní družku.
Pokoušel se sebe přesvědčit, že se mu líbilo být svobodný, ale byla to lež. Nechtěl – chtěl někoho, ke komu by se mohl každý večer vracet. Strávil týdny bojem sám se sebou, i když hluboko uvnitř věděl své. Chtěl Savannah. Jen si nebyl jistý proč.
A to ho štvalo.
Tony mu dal pár chytrých rad. Mohl to zjistit jen jedním způsobem – vzmužit se a strávit nějaký čas poznáváním Savannah. Pokud to, co tak silně cítil, bude pořád tady, bude muset udělat krok a rozhodnout se, co dál.
Jeden pohled to ráno v kavárně a Kurt věděl, že měl Tony pravdu. Nejdřív byl neklidný a ta prvotní reakce ho šokovala. Nikdy ve svém životě nekoktal. Naštěstí ho nenazvala idiotem a neodešla. Dal se dohromady a podařila sem jim normální konverzace, než musela do práce.
Polibek, který to chladné ráno sdíleli ho dost rozehřál. Penis mu ztvrdl jen při vzpomínce na její rty, její měkké tělo v jeho náruči.
Sklonil hlavu do klína a třel si ji. Ach, ano, nemohl se dočkat až ji zítra uvidí u Clinta a Sáry na večeři na Díkuvzdání.
Teď, když se vzmužil a rozhodl se mít vztah se Savannah, jeho tělo a vlčí část si chtěly pospíšit.
Kurt si rozepnul džíny a vytáhl erekci. Už byl tvrdý a tekl jen z představy Savannah. Pevně se hladil, přemýšlel nad tím, co s ní chtěl dělat. Přemýšlel, jaká bude její pusa kolem jeho ptáka. Přejel palcem po hlavičce penisu, roztíral vlhkost. Toužil po pocitu její ruky přesně takto na něm. Rychleji pumpoval, chtěl se pohřbít hluboko do její mokré kundičky. Při tom pomyšlení zasténal, penis se mu v ruce napnul. Chtěl se uvolnit uvnitř ní.
Jeho boky se zvedly a konečně se s představou Savannah pod svým tvrdým tělem udělal. Ždímal penis, dokud se naprosto vyčerpaný neuvolnil na kancelářské židli a nezazubil se. Pokud se udělal tak tvrdě jen z fantazírování o Savannah, ten možný sex ho nejspíš přivede na kolena.
Nemohl se dočkat.
* * * *
Savannah vkročila pod sprchu a povzdechla si úlevou, když ji horká voda omývala. Očekávaná chladná fronta udeřila, byla promrzlá na kost. Dokonce i topení v autě zatímco dělala hlídku nebylo dost, když musela vysedat a mluvit s lidmi.
Normálně si užívala kontrolovat obyvatele na okraji města. Znovu se sblížila s pár lidmi, se kterými vyrůstala. Ale při chladných nocích, jako byla tato, byla prostě vyčerpaná. Unavená, zmrzlá a zkroušená.
Dala si za úkol navštívit každý dům, aby se ujistila, že mají dostatek dřeva a plynu, chtěla se ujistit, že obyvatelé jejího města budou v pořádku, pokud dojde elektřina. Kontrolovala generátory a vzala si několik čísel na členy rodiny, jen pro případ.
Na cestě domů projížděla kolem velkého pozemku, kde bydleli měniči. Zastavila se u brány a byla ujištěna, že byli připraveni na cokoli, co jim matka příroda naloží.
I když věděla, že se Kurt přestěhoval z pozemku do domu blízko Sáry, musela přiznat, že doufala, že ho zahlédne. Jela zpět do domu a přemýšlela nad krásným měničem.
Ale zítra ho odpoledne uvidí při večeři na Díkuvzdání u Sáry a Clinta, takže se měla na co těšit. Doufala, že si najde trochu času o samotě s Kurtem.
Savannah zvedla voňavý sprchový gel a nalila si hezké množství na ramena a hrudník. Začala vtírat vanilkové mýdlo do těla, než zavřela oči a opřela se o stěnu sprchy.
Aby řekla pravdu, strávila až příliš času fantazírováním o Kurtovi ve sprše, při řízení nebo v posteli. Fajn, tak myslela neustále na Kurta pohřbeného hluboko v ní a jak na to jdou.
Sex velmi odlehčoval stres. Sex s Kurtem? Věděla, že bude zemí otřásající.
Přemýšlejíc na Kurtovým dotykem místo svým, přejížděla rukama po prsou a tahala za ně. Výsledkem bylo vzrušení, které cestovalo z bradavek k jejímu jádru. Následovala ten pocit prsty, aby poškádlila klitoris. Třela se, zvedla nohu, aby se se sebou hrála.
Ach, to bylo tak dobré.
Zabroukala, tiskla tvrději ten malý kopeček. Chtěla na sobě takto Kurtovy ruce. Bože, jak ho chtěla!
Savannah se zapřela jednou nohou o stěnu, když sklouzla rukou níž a rozdělila záhyny. Špičkou prstu vešla lehce do kundičky. Zatlačila hlouběji.
Už to byla chvíle, co měla milence. A její prsty nebyly žádnou náhradou za hezký, tvrdý penis.
Přidala druhý prst, zapumpovala hlouběji a zhoupla boky. Klesla druhou rukou a začala si hrát znovu s klitorisem. Dech se jí zvedl a kunda zachvěla.
S tichým zasténáním vyvrcholila. Uvolnění bylo pěkné, ale vůbec ne blízko tomu, po čem opravdu toužila.
Savannah vysunula prsty z kundičky a zvedl sprcháč. Rychle se opláchla. Aspoň jí bylo tepleji. Umytá se usmála a přemýšlela nad tím, jak by se s ní Kurt příště osprchoval.
Musela vstávat brzo, aby se ujistila, že její dva slíbené talíře budou pro Sáru připravené. Sára jí řekla, že dala za úkol přinést Kurtovi salát, protože byl konec konců muž. Savannah se tomu smála. Byla to další věc, kterou se potřebovala naučit o muži, o kterého měla zájem. Měl rád vaření? Pokud ne, mohla by ho naučit pár lehkých jídel.
Většinu informací o něm dostala od Sáry a Clinta. Ale chtěla ho poznat, zjistit, co ho pohánělo. Mohli jste o někom zjistit jenom něco bez toho, abyste s ním strávili čas.
Chtěla znát drobnosti o Kurtovi.
Vypnula sprchu a slepě se natáhla po ručníku, který visel přes sprchovou tyč. Otřela si vodu z tváře a přemýšlela o jeho zvycích. Preferoval sprchu ráno nebo večer? Rád se stočil na gauči a sledoval filmy, nebo si radši četl? Byl ranní ptáče, nebo si rád pospal?
Tohle chtěla zjistit tak, že to s ním zažije.
Další den začne pracovat na nalezení odpovědí.19 komentářů:

 1. Děkuji moc za další kapitolu

  OdpovědětVymazat
 2. Velmi pekne dakujem za preklad. bola to super kapitolka.

  OdpovědětVymazat
 3. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj děvčata,díky moc za další super kapitolu Mirka

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za preklad a korekciu a teším sa na ich spoločnývečer ;-)

  OdpovědětVymazat
 7. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 8. DEěkuji za pokračování. Katka

  OdpovědětVymazat
 9. Dakujem za pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem za ďalšiu kapitolu:)

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za další kapitolku. HankaP

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat