úterý 28. března 2017

Odolávať jej - 25. kapitola


Savannah a Cole zaspali v objatí, vyčerpaní a vysilení po búrlivej noci.
Cole si natiahol ruky nad hlavu, krk mu praskol námahou. Savannah mumlala čosi v spánku a potom sa prevalila nájsť ho, rysujúc jej telo presne k jeho. Pohladil ju rukou po boku a pritiahol si ju ešte bližšie. Bol rád, že v triezvom, ostrom rannom svetle, necítil nič trápne medzi nimi. V skutočnosti, cítil pravý opak. Tento cit bol neuveriteľne prirodzený.

Savannah sa ospalo usmiala a pritúlila sa mu ku krku. „Dobré ráno,“ vydýchla proti jeho koži.
„Dobré ráno.“ Potom si náhle uvedomil, že má na sebe jedno z jeho tričiek s ničím pod ním a že prvýkrát spal nahý, odkedy sa Savannah nasťahovala. Spomienky z minulej noci sa mu prehrávali na okraji jeho mysle, Savannahino odhodlanie ho potešiť, jej drobné vzdychy a začervenaná ružová pokožka, ako zvierala jeho bicepsy, keď sa do nej ponoril. Jeho penis sa prebúdzal k životu.
Prešiel špičkou prsta cez jej bok, tlačil tričko hore a preč z jeho cesty. Savannah sa triasla ako ju bruškom prsta pomaly hladil. Jeho ruka sa presunula dole k jej lonu a ona zastonala. Prevalil sa, aby boli proti sebe v strede lôžka, prikrývky rozhádzané okolo nich poskytujúc teplú kuklu.
Najprv sklonil svoje ústa na jej a nežne ju pobozkal. Savannah, trocha citlivá, ticho zastonala do jeho pier. Prehodila nohu cez jeho pás a pritiahla sa pevnejšie proti jeho telu.
„Nie si príliš bolestivá, že nie?“
„Myslím, že nie.“
Ešte nevstala ani nebola vonku z postele, ale Cole prikývol. „Dobre.“ Jeho ruka našla jeho penis a pomaly ho hladil, narážal na jej stehná s každým úderom. Savannah vyvalila oči a potom ich sklopila a sledovala jeho pohyby. Zahryzla si do pery a zakvičala, ruky sa snažili pripojiť k jeho.
Potom, čo ho jej teplé ruky hladkali Cole presunul svoje ruky k Savannahinej tvári. Držal ju za bradu a pobozkal, vsal jej jazyk do úst.
Zvuk spoza dverí jeho spálne upútal ich pozornosť a oni sa od seba odtrhli, trhane dýchajúc.
„Čo to dočerta?“ zamrmlal. „Počkaj tu.“ Vyskočil z postele a vytiahol si pyžamové nohavice pred tým, ako odišiel vyšetrovať.
Marissa bola v jeho kuchyni, zápasila s kávovarom.
„Čo tu robíš?“ Zašmátral viažuc si šnúru na opasku, v panike, že by Marissa vedela, že spal so Savannah. Ale ak neskontrolovala izbu pre hostí a nezistila, že je prázdna, možno ich tajomstvo bolo stále v bezpečí.
Dala kávu variť a otočila sa k nemu. „Liam a ja sme tu skončili minulú noc. Dúfam, že je to v poriadku. Boli sme príliš opitý na riadenie.“
Otočil sa do obývacej izby a našiel Liama stále spiaceho na gauči. Kde spala Marissa?
„Obaja sme skončili na gauči. Nebol to veľký problém.“
Marissa to nevedela. Úľava zaplavila jeho systém. Ani nespracoval, že Liam a jeho sestra zdieľali gauč.
„Jasné, žiaden problém.“ Prešiel si rukou cez vlasy v snahe uhladiť ich.
Savannah sa vynorila zo spálne, oblečená v džínsoch a jednej z jeho mikín, ktoré jej siahali skoro ku kolenám.
„Bola mi zima,“ vysvetlila pri jeho a Marissinom pohľade. Cole si ju prezeral kvôli stopám po minulej noci. Nemohol uveriť, že nechal veci zájsť tak ďaleko. Ale Savannahin úsmev, keď sa mihla okolo neho do kuchyne, ho upokojil. V prípade, že neoľutovala, on neoľutoval. Navyše bolo ťažké ľutovať najlepší sex svojho života.
Cole unikol z kuchyne, potreboval studenú sprchu a čas zhromaždiť svoje myšlienky.
Vrátil sa o pätnásť minút neskôr, stále nechápajúc, čo sa deje medzi ním a Savannah. Vôňa pečenej slaniny na chvíľu upokojila jeho starosti.
Ako obvykle, Savannah navarila, čo by uživilo dvadsať ľudí. Stále nedokázala odhadnúť porcie, keď vo svojom predchádzajúcom živote varila pre celý komplex. Naaranžovala na tanier domáce čučoriedkové muffiny, ohrievací zásobník, ktorý obsahoval miešané vajíčka, a tanier navŕšený chrumkavou slaninkou na stredovom ostrovčeku, než sa otočila a naliala kávu Coleovi.
Coleov pohľad blysol po Marisse. Jej oči sledovali Savannahine pohyby, sledovala jej obskakovanie Colea, pridávanie mlieka do jeho kávy a podložila iPad na pult vedľa neho. A pozorovala aj keď sa Cole začal plniť ranné povinnosti, pričom pustil Cuddles von za jej záležitosťami a potom pridal porciu jedla do jej misky v kuchyni. Pohybovali sa okolo seba bez námahy, napriek tomu so zjavnou starostlivosťou a úctou.
„Cole, môžeš na slovíčko?“ spýtala sa Marissa.
Vzhliadol od svojho iPadu, s prúžkom slaniny na polceste k ústam a povzdychol si. „Jasné.“ Očami prechádzal medzi Marissou a Liamom, natiahnutým na gauči, vyzerajúc sakramentsky samoľúbo. Potreboval by sa dostať k podstate, ale až neskôr. Jeho sestra nemala postranné úmysly a Liam by to mal vedieť lepšie. Ale Cole sa postavil a nasledoval Marissu do práčovne vedľa kuchyne. Vkĺzla dovnútra zavrúc za nimi.
„Chcem vedieť, čo sa stalo medzi tebou a Liamom včera v noci?“
Jej pery sa triasli, ako bojovala s úsmevom. „Pravdepodobne nie.“
„Do riti, Rissa.“ Založil si ruky na prsiach a zamračil sa. „To nie je to, čo nás sem priviedlo diskutovať.“
Jej ruky vyleteli v bok. „Chcem hovoriť o tom, čo sa deje medzi tebou a Savannah.“
Zavrtel hlavou. Nechcel to preberať s Marissou. Ani vo svojej vlastnej mysli a tam nemalo zmysel hovoriť o niečom, čo ani sám nechápal. „Nie je o čom hovoriť. Ona potrebuje miesto, kde ostane - dal som jej jedno. To už vieš. Koniec príbehu.“
„Cole, nikdy si nebol dobrý vo vzťahoch.“
„Presne tak. Takže kedy sa chystáš prestať snažiť, aby si ma zmenila?“
Pokrútila hlavou. „To nie je to, čo hovorím.“
Netrpezlivo čakal, dupkaním bosou nohou na drevenej podlahe.
„Nemôžeš poprieť, že si iný pri Savannah. Si v súlade s jej emóciami, jej potrebami. Nikdy som ťa nevidela takéhoto.“
Otvoril ústa, aby reagoval, ale pristihol sa, že stratil reč. Nemohol poprieť, že bol v súlade so Savannah; vedel túžby jej tela, čítať jej emócie lepšie ako svoje vlastné. Ale bolo to len preto, že bola v jeho starostlivosti a bral túto zodpovednosť vážne. Možno, že už zmäkol v posledných niekoľkých rokoch sledovania ako sa jeho priatelia sobášia a majú deti. A potom, Savannah v jeho živote ho tlačila cez okraj. Zhlboka sa nadýchol. „Počúvaj, Savannah má teraz prácu a šetrí si na vlastný byt. Pomáham jej, samozrejme, ale medzi nami ide o dočasnú situáciu.“ Aj keď hovoril tieto slová, časť neho dúfala, že neboli pravdivé.
Marissa sa zamračila a pokrútila hlavou. „To je to, čoho som sa obávala.“ pohladila ho po hrudi. „Ty, môj brat, si idiot.“

Cole zostal nemo stáť v strede práčovne ako Marissa otvorila dvere a kráčala preč. Zavrtel hlavou a nasledoval ju späť do kuchyne.

11 komentářů: