úterý 21. března 2017

Odolávať jej - 24. kapitola 2/2


„Cole...“ Chytila ho za zápästie, brániac jeho ruke zísť bližšie k miestu, kam sa chcel dostať.
„Savannah?“ Jeho hlas bol plný túžby. „Prepáč. Nemal som... Potrebuješ ma zastaviť?“

„Daj mi chvíľku...“ Pevne zavrela oči, musela rozmýšľať. Prvýkrát, čo sa jej dotkol, bola opitá z alkoholu a tak zúfalá po dotyku, po tom ako sledovala erotickú scénu so Sali. Jacobov drsný hlas rozhodne nechýbal pri jej prvom stretnutí s Coleom. Ale teraz, úplne triezva s tým ako sa na ňu pozrel, ako by ju chcel zaživa zjesť, jeho horúca silná erekcia ju tlačila na boku, potrebovala chvíľku, aby zhromaždila svoje myšlienky. Alebo výstižnejšie, vypla nevítané myšlienky, ktoré jej práve vírili v hlave.
Posunul sa na posteli, stúpajúc nahor na lakti a pozrel sa na ňu. „Povedz mi, o čom premýšľaš.“ Jeho rysy boli čisté v bledomodrom mesačnom svetle a jeho oči boli tmavé s obavami.
Prehltla a vzdychla. „Neviem. Jacob vždy hovoril, že muži chcú od ženy len jednu vec - potešenie z mäsa. A potom, keď dostali to, čo chceli, odišli. Vždy odišli.“ Zložila ruky do lona a v tejto chvíli nenávidela svoju nahotu, priala si, aby si mohla stiahnuť prikrývku na prsia bez toho, aby sa zdala príliš nervózna.
„Chcem to... Ale ja som proste... Mám strach.“
Zhlboka sa nadýchol, jeho hruď sa zdvihla ako sa rozšírili pľúca. „Bojíš sa, že to je všetko, čo od teba chcem? Alebo že by som ťa potom opustil?“
„Oboch, myslím... A keď ma tu potom nebudeš chcieť, nemám dosť na byt. Napriek tomu...“
„Savannah,“ zastonal. „To nie je všetko, čo od teba chcem. Neustále som musel bojovať sám so sebou; nemal by som to vôbec chcieť. Presvedčil som sám seba, že všetko, čo chcem a potrebujem je možnosť postarať sa o teba, ako si zaslúžiš. Udržať ťa v bezpečí. Pomôcť ti, aby si bola šťastná. A potom si ma úplne šokovala. Bola si istá a cieľavedomá, keď by väčšina bola vydesená. Učila si ma. Vtedy si sa odmietla zrútiť; máš silu tam, kde ja nie.“
„Samozrejme, že to nie je pravda. Ty si nesmierne silný,“ uškrnula sa.
Pozrel dole a pokrútil hlavou. „Sľubujem, že nie som. Ale dostávame sa mimo tému.“ Chytil obe jej ruky do jeho. „Čo ti Jacob povedal je blbosť. Niektorí muži sú kreténi, samozrejme, ale nie všetci. A ty vieš ponúknuť viac, než si  ten bastard myslel.“
Otočila ruky, snažiac sa spracovať jeho slová. Keby sa chovala úplne úprimne, vedela, že jej obavy boli viac ako len to, čo ju Jacob naučil. Bola svedkom Coleovho zástupu žien, jeho ležérneho postoja k sexu - a to nie je len nejaký fyzický akt s ňou. Bolo to oveľa viac. „Nie je to len tým, čo Jacob povedal... Stretla som sa s niektorými ženami, s ktorými si spal Cole. Nechcem byť súčasťou tohto modelu.“
„Je mi ľúto, nemal som na to právo. Nie som dobrý s pocitmi a vyjadrením emócií... Ale chcem ťa tu, Savannah. A nemusíme robiť... Toto. Len som rád, keď ťa mám pri sebe. Príjemne voniaš. Varíš pre mňa, pohmkávaš pri prenášaní Cuddles po celom dome - čo je mimochodom najhoršie meno - a odvtedy čo žiješ so mnou, sa desím, že sa nebudem môcť vrátiť k bývaniu sám. Tak radšej nikam nechoď.“
Znovu sa odvážila pozrieť do jeho očí.
Jeho čelo bolo zvraštené koncentráciou a jeho pohľad bol rozhodný a istý. Mal pravdu. Cítil k nej niečo. Aj keď to nebola láska... Vedela, že to bolo blízko. A ona to chcela. Mať ho a všetko, čo jej ponúkne.
Uvedomila si, že Jacob bol zlý, aspoň pri tomto jednom mužovi a hruď sa jej napla. „Cole.“ To slovo prekĺzlo cez  jej pery.
Nenašla žiadne slová, ktoré by opísali, ako sa cíti v danom okamihu.
„Vždy ťa tu budem chcieť. A nie je to preto, že z toho...“ rukou prešiel cez jej nahú postavu, aby jej stisol ramená.
Jeho slová jej dali odvahu pokračovať. Jacob ju chcel okradnúť o tieto skúsenosti. Nedovolí svojej minulosti poškvrniť túto chviľu. Nemohla privolať slová, aby mu povedala, čo chce, ale vedela, že mu to mohla ukázať. Savannah vyliezla hore ku Coleovi, usadila sa pozdĺžne s ním. Jeho paže ju automaticky obklopili, pritiahol si ju k hrudi a trel jej ramená. Savannah cítila ako jeho erekcia zmäkla a bála sa, že ten okamih už prešiel. Nechcela byť zodpovedná za zničenie ich prvého razu. Uhla ústami pri strete s jeho a vtlačila mäkký bozk na jeho čeľusť, do kútika úst, spodnú peru. Odpovedal pomaly a opatrne, nežne ju pobozkal späť, ale oveľa šetrnejšie ako predtým. S prstami zapletenými vo vlasoch, druhou rukou uchopil jej čeľusť. Chcela mu dať najavo, že je pripravená na pokračovanie, ale nevedela, čo má robiť, ako oživiť tento okamih. Oddelila jeho pery svojimi a cítila nízke dunenie v zadnej časti krku, keď sa ich jazyky stretli. Cítila, ako jeho mužstvo tvrdne a prebúdza sa k životu pod textíliou boxeriek.
Prelomila bozk, potrebovala viac, chcela byť bližšie. „Cole?“
„Hmm, baby?“ prerývane dýchal, ako by robil všetko, čo je v jeho silách, aby ju nechal na to ísť pomaly. Dosť zlé, že to vykonávala pomaly. Zahryzla si do pery a váhavo položila ruku medzi nich, ako by hľadala jeho dovolenie. „Savannah?“
„Chcem ťa...“ Zamrmlala a ľahko preletela nechtami pozdĺž jeho hrude. „Chcem sa ťa dotknúť.“
Zastonal úľavou a stiahol boxerky dole bokmi. Presťahovala sa vedľa neho, čo mu umožnilo odstrániť poslednú nitku oblečenia medzi nimi. Jej ruka putovala vlastnou cestou, musela sa dotknúť jemných chĺpkov končiacich na dolnej časti jeho žalúdka.
Zalapal po dychu, keď končekmi prstov prešla cez jeho kožu a usmiala sa, páčil sa jej vplyv aký naňho mala.
Siahla nižšie, testujúc váhu jeho plnej dĺžky v ruke.
„Cole... Ukáž mi...“ Vydýchla proti jeho ústam.
Jej oči sa uzamkli s jeho. Hĺbky farby mokka, ktoré vždy sľubovali ochranu, teraz vírili niečím omnoho väčším. Prísľubom úplného a celkového sexuálneho uspokojenia.
Savannah vedela, že by ju vlastnil, ak by to chcel. A ona nechcela nič viac. Chcela sa stratiť v Coleovi a zažiť všetko, čo sa dalo. Užiť si tento okamih ako by bol jej posledný.
***
Musel cítiť teplo jej ruky na koži, než o tom začne premýšľať. Vtlačil mäkký bozk na Savannahine ústa a siahol po jej ruke. Opatrne vzala značnú dĺžku do dlane, ako by nevedela, čo si s ňou počať.
„Dotkni sa ma, baby,“ povzbudzoval ju a viedol jej ruku dole po jeho mužstve. Zovrel päsť okolo jej a demonštroval, ťahal ruku po celej dĺžke a stlačil hlavičku. Kliatba zaburácala v jeho hrudi, prelomiac jeho ústa v zúfalom výkriku.
Jej ruka znehybnela a na okamih sa jeho vlastná dlaň mihotala nad ňou, pripravená zakročiť, ukázať jej, čo sa mu páči. Ale keď videl jej neistý pohľad, zarazil sa a zovrel ruky v päsť pri bokoch. „Je to v poriadku. Nemusíš robiť nič, na čo nie si pripravená.“
„Nie je to tak.“ Preniesla ukazovák k nemu a trela teplú tekutinu na špičke, bez toho aby vedela, aký úžasný je tak jednoduchý dotyk. „Chcem ťa ochutnať,“ zamrmlala.
Jeho srdce vykoplo od jej spovede.
Úprimná potreba v jej hlase bola najerotickejšia vec, ktorú kedy Cole počul. Omyl, nikdy nepočul, tým si bol istý. „Kurva, Savannah.“ Znehybnela, očami stále na ňom. „Prepáč,“ zamrmlal ospravedlnenie za kliatbu. Nikdy si neuvedomil, aké špinavé ústa má, kým nedorazila Savannah, ale nezdalo sa, že by si to myslela.
„To je v poriadku.“ Usmiala sa. Plazila sa dole jeho telom, kým nebola tvárou v tvár s jeho šialene ťažkým penisom vyčnievajúcim pred ním, ako by hľadal Savannah a prosil o jej pozornosť.
Stretol sa zo zelenými očami. „Povedz mi, ak spravím niečo zle.“
Pochyboval, že by spravila.
Mohla sa prakticky pozrieť na jeho vtáka a on by bol rád. „Nerob si starosti.“ Nemohla urobiť nič zlé. Dobre, predpokladal, že nie celkom presne. Uvažoval, či ju varovať, aby si dávala pozor na zuby, ale rozhodol sa, že nie. Bude ju jemne korigovať, ak by to bol problém, ale do tej doby ju nechá skúmať bez strachu či sebavedomia. Savannah sa posadila na päty, zdvihla penis od jeho tela a potom sklonila hlavu. S očami upretými na neho, pobozkala hlavičku. Perleťová tekutina už presakovala. Bol pripravený na výbuch.
Vzala ho hlboko do jej teplých úst. Jeho boky vystrelili vpred z postele, ale ona privítala vniknutie, sajúc jeho najviac citlivú pokožku. „Do riti, baby. Áno. Len tak ďalej...“ Pohladil jej bradu, odhrnul vlasy z tváre a dlaňou prešiel po jej tvári. Díval sa ako Savannah bozkáva a líže jeho dĺžku a bol stratený v myseľotupujúcom okamihu blaženosti.
Bola tak starostlivá vo všetkom, čo robila a potešenie nebolo výnimkou. Vyložila všetko na stôl, lízanie, bozkávanie a hladenie ho akoby jej jediným účelom bolo potešiť ho.
Čoskoro Savannah zovrela stehná k sebe a zastonala vlastnú verziu - a to sa jej ešte zatiaľ ani nedotkol. Oslobodil sa od Savannahiných úst a vytiahol ju na svoje telo. „Som na rade,“ vysvetlil, vidiac prekvapenie na jej tvári.
Cole ju usadil na vankúš, aby ležala vedľa neho. Pobozkal ju na pery, potom vsunul prostredný prst do úst, navlhčil ho. Vtiahla prst bez otázky, krúžiac jazykom proti jeho koži.
„Musíme sa uistiť, že si na mňa pripravená,“ vysvetlil.
Pozrela na jeho dlhý penis, podoprený o jej bok a potom na neho. „Bude to bolieť?“
„Spočiatku áno, ale pokúsim sa ísť na to pomaly.“
Prikývla, verila mu. Keď jeho prst pomaly opatrne vkĺzol do nej, Savannah poklesla čeľusť. A keď ju odtiahol a začal ju dráždiť rukou, každým nárazom o trochu rýchlejšie, Savannah padli kolená a zložila hlavu na vankúš. Jeho druhá ruka sa pripojila k zábave, hladkal pomalé kruhy na jej tele. Nechcel ju uponáhľať.
Čoskoro bola úplne mokrá a stonala jeho meno. O pár sekúnd neskôr sa urobila s hlavou zaklonenou v extáze, ku ktorej ju priviedol.
Cole posial mokrými bozkami celú dĺžku jej hrdla, odmietajúc poľaviť, kým z nej nevyžmýkal každú poslednú štipku potešenia.
Po niekoľkých minútach ju bozkával cez všetky drobné otrasy jej uvoľnenia, Savannah mu obkročmo vyliezla na lono a umiestňovala koleno na jednej strane stehna.
„Cole?“
Neodpovedal. Vedel, čo žiada a nemohol ju odmietnuť. Siahol do stolíku a vzal kondóm. Sledovala ho ako si ho nasadil a jej pohľad blikal tam a späť medzi jeho očami a jeho mužstvom. Mohol čítať jej výraz, ako keby ho napísala. Snažila sa pochopiť, kam presne sa chystá vojsť.
„Savannah, nemusíme to robiť.“
Jej oči zachytili jeho. „Chcem to.“
Umiestnila dlane na jeho napäté brušné svaly a zdvihla sa v snahe nájsť správny uhol.
„Poď sem.“ Cole ju stiahol k sebe v potrebe pobozkať ju. Posial sladké bozky pozdĺž jej úst a krku. Pochopil závažnosť tejto chvíle, čo mu dávala a nechcel to uponáhľať. Nie, keď boli tak blízko. Zaslúži si byť uctievaná a hýčkaná pri jej prvom raze. Urobí všetko, čo je v jeho silách, aby to spravil tak, ako si zaslúži. „Upokoj sa, zlato. Nechaj to na mne.“
Savannah sa mu uvoľnila v náručí a Cole ju hlboko pobozkal, držal sa na mieste až pokým sa Savannah začala opäť upokojovať.
Prešla rukami po jeho hrudi a zavrela oči, koncentrácia ustálila rysy. Potom sa uvoľnila na neho, znížila boky a tak sa do nej potopil s ohromujúcou pomalosťou. Oslepujúce potešenie prešlo prudko skrz neho. Kurva, bola tesná. Kolísala sa proti nemu ťahajúc ho hlbšie v malých krokoch.
„Do riti...“ Potom potlačil ston.
Savannah vyvalila oči a vyhľadala jeho, blikajúc dole na neho. Vyzerala sakramentsky nevinne, že sa takmer pýtal, čo to robí. Takmer. Ale zašli príliš ďaleko, aby to zvrátili. Bol v jej sladkej ružovej mačičke, klzkej vlhkosťou a teplej. On by jej to nevyhováral, nie teraz.
 „Všetko v poriadku?“ spýtal sa, pretože potreboval počuť povedať ju, že bolo v poriadku pokračovať.
Prikývla a naklonila sa dopredu, aby ho pobozkala, kĺzajúc jej jazyk proti jeho.
Potešenie vystrelilo priamo do jeho gulí, rysujúc sa v blízkosti ich tiel. Držal ju pri sebe a prerušoval každý bozk zdvihnutím jeho bokov mieriac hlbšie do jej vnútra.
Jej mäkké zavrčanie a stonanie uzavrelo jeho výpady, požieralo jeho sebaovládania.
Vedel, že to nebude trvať dlho.
„Znamená to dobrý pocit?“ opýtal sa, spomalil tempo.
Savannah otvorila oči, jej jasne zelený pohľad na neho blikal v údivu. „Uhm.“
Tvár mala ružovo sfarbenú. Nemohol odolať a sledoval jej pôžitok.
Zastavila na ňom pohyb a nechala ho držať ju za boky, zatiaľ čo sa vtlačil do nej. Sex bol fyzický akt, tak prečo by mal cítiť viac? Ale nemohol poprieť, že sa nikdy necítil k nikomu bližšie. Savannah prelomila všetky jeho bariéry. Bola potrebná, teraz dávala, tak zmyselne nevinná, dôverčivá a plachá.
Mala by mať z neho potešenie, celý zážitok z jeho dlaní a závažnosť okamihu nebola pre neho pominuteľná.
Vkĺzol znova, nádherne pomaly, kým nebol znova hlboko pochovaný. Jej dych sa zadrhol v hrdle.
 „Bolí to?“
„Len trochu.“
Do pekla, dúfal, že sa tak nestalo, ale dalo sa to čakať. Bol to jej prvý raz po tom všetkom. „Chceš, aby som pokračoval?“ Vydýchol jej do úst.
„Áno.“
Vytiahol sa a položil ju tak, že ležala chrbtom na vankúšoch. Preferoval byť na vrchu – mať všetko pod kontrolou - a bol to istý spôsob, ako ho dostať rýchlo. Chytil ju za boky, jeho prsty ju každým ťahom približovali k nemu.
Jej stony silneli, ničím potlačené a Cole sa ocitol v situácii, že bol hlasnejší ako obvykle. „Bože, si krásna...“ Ešte pár výpadov. „Do riti...“

Jeho ruka sa plazila medzi nimi, potešenie, pohladenie, krúženie, používal ich vlhkosť, aby ju znova dostal cez okraj.  Pozoroval ju ako sa opäť oddelili a potom spolu padali, zaklial a lapal po dychu, ako jej tesnú kundičku vytrel do sucha.

13 komentářů:

 1. Ďakujem pekne za super preklad, no konečne...

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za pokračování. Katka

  OdpovědětVymazat
 4. ďakujem za preklad a som veľmi zvedavá na ich spoločné reakcie deň po :o) neviem sa dočkať pokračovania :o)))

  OdpovědětVymazat
 5. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 7. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat