úterý 14. března 2017

Odolávať jej - 24. kapitola 1/2


Dnešná noc bola zlý nápad. Samozrejme, Cole si to uvedomil príliš neskoro. Liam, Marissa, Marissina dobrá priateľka Kelly a Savannah všetci sedeli okolo stola, tešili sa z nápojov a priateľského žartovanie. No, všetci ostatní sa z toho tešili. Savannahina pozícia bola tuhá, paže mala skrížené na hrudi a jej výraz bol pobledlý.

V pláne bolo osláviť Savannahinu novú prácu. Coleov plán nezahŕňal Kellyino strieľanie nemravných pohľadov pred Savannah a trenie jeho stehien pod stolom. Doparoma, človek si nemohol vychutnať v pokoji ani pivo? Už tešil na neskôr, len on a Savannah v pokojnej samote domova.
Savannahin pohľad podozrievavo ostával na Kelly, Marissinej veľmi peknej blond priateľke, ktorá s ním nemilosrdne flirtovala - pomaly jedla olivy zo svojho martini, zatiaľ čo jej oči zostali zamknuté na Coleovi, zvodne sa hojdajúce boky, keď prešla cez miestnosť, naklonila sa bližšie, zatiaľ čo šepkala s rukou obkrútenou okolo jeho bicepsu.
Po niekoľkých minútach sa Savannah ospravedlnila, utekajúc od stola, ako by na tom závisel jej život.
„Ospravedlňte ma.“ Cole bežal za ňou.
Chytil Savannah až pri bare, kde stála chrbtom k nemu. Stuhla, keď jeho telesné teplo napadlo jej priestor. Vycítila, že je blízko.
„Už si s ňou spal?“ spýtala sa a hlas mala nízky.
Do riti. „S Kelly?“
Otočila sa k nemu a prikývla.
„Áno. Pred dlhým časom.“
„Viac než raz?“
Cole prikývol. Pár krát. Opitý.
Savannah sa otočila, vyrazila od neho. Čo do pekla?
Cole ju dohnal v blízkosti toalety a uchopil ju za lakeť. Ak si myslela, že by mohla uniknúť, mýlila sa. Poznal každú medzeru Liamovho baru a nebolo mu proti srsti ísť za ňou do miestnosti pre dámy v prípade, že to bude nutné. „Savannah, počkaj. Prečo si naštvaná?“
Roztrasene sa zhlboka nadýchla, hruď sa jej dvíhala námahou.
Nikdy predtým nevidel jej zlosť, ale zdalo sa, že má problémy sa udržať v pokoji. „Odpovedz mi,“ prikázal.
Slzy zaplavovali jej oči, ale neutekala, nepokúsila sa znovu uniknúť. „Je tu nejaká žena, ktorej si sa nedotkol? Chcem tak veľa?“
Jej hlas bol plný hnevu, oči planuli.
„Je tu Marissa.“ Kývol smerom k svojej sestre, ktorá ich unavene sledovala, akoby čakala na to, aby mu to vmietla do tváre.
Savannah si povzdychla, podráždená. „Správne, Marissa - jediná osoba, s ktorou sa zdieľaš emocionálne.“
Coleove čelo  sa zvlnilo v zmätku.
„Savannah.“ Jej meno na jeho perách zlomilo námietku. Vedel, že by nebolo treba veľa presviedčania, než by sa fyzicky zblížili, ale skutočný citový záväzok? Nie. Nemohol. „Je mi ľúto, nemôžem zmeniť minulosť a s kým som spal. Je mi to ľúto, dobre?“
„Čo budeme robiť Cole?“ Jej otázka zatlačila proti jeho starostlivo vybudovanému múru. A keď sa stretol s jej očami, ako úder hromu cez prázdnu oblohu pochopil. Videl ju a celé jej vyvádzanie novými očami. Savannah ho chcela? Nemohla. Nie takto.
Veď ani nevie čo s mužom? Zvlášť s mužom ako on? Práca bola práca, vzťahy druhoradé, láska možno vôbec nie.
Cole sa obzrel k ich stolu.
Liam, Marissa a Kelly sa všetci pozerali na nich. Do riti. „Poď sem.“ Vzal Savannah za ruku a zatiahol ju ďalej do zadnej chodby, ktorá viedla k toaletám. Nebolo to v súkromí, ale nebude mať aspoň stôl plný divákov. Len oni dvaja v tlmene osvetlenej chodbe. Cole mohol cítiť teplo jej kože, vôňu jej šampónu a videl tep pulzu na jej krku. Možno súkromie bolo zlým nápadom.
***
Sotva boli z dohľadu, Savannah bola v jeho náručí. Nechcela ho takto potrebovať - využívať ho pre jej pohodlie - ale nemala na výber.
„Savannah...“ Uvoľnil jej ruky okolo svojho pása, držiac ju na dĺžku paže. „Povedz mi, na čo myslíš.“
Neznášala, ako ju jej telo zradilo, keď bol Cole blízko. Najmä preto, že on bol k nej tak nevšímavý. Predala kontrolu jemu, zopäla pred sebou ruky. „Je mi to ľúto, je to pre mňa ťažké. Len neznášam vedomie, že si sa jej dotkol.“ Pozrela sa dole, neschopná pozrieť mu do očí, príliš nervózna, aby videla jeho reakciu. Bojovala by celú noc, aby zistila, čo bolo jeho motiváciou. Prečo si ju priviedol domov na prvom mieste? Prečo naplánoval túto oslavu pre ňu?
„Je mi to ľúto.“ Vzdychol si. „Stalo sa to predtým, než som ťa poznal. Bolo to už dávno a nebude sa to opakovať.“
Prehltla hrču v krku a snažila sa sama sebe vyhovoriť ten pocit, ale nebolo to k ničomu. Chcela viac z Colea. Potrebovala viac. A netušila, ako mu to povedať. Bude mu to musieť ukázať. Nebola schopná žiť takto.
Roztvoril náruč a zdalo sa, že pocítil posun v jej nálade. „Poď sem.“
Tep jej srdca vyskočil a ona mu vstúpila do náručia, čo mu umožnilo držať ju. Zrazu bol svet v poriadku. Zavrela oči a položila hlavu na jeho hruď.
***
Prečo na ňu musí stále myslieť? Musí dostať svoje telo pod kontrolu, neumožniť mu reagovať, keď bola takto blízko.
Bola jemná a nevinná a potrebovala upokojiť - to bolo všetko. Čo nepotrebovala bolo, že mu tvrdol zakaždým, keď bola v miestnosti. Kriste, čo má sedemnásť? Jeho ruky ju pohladili po nahých pažiach. Bola tak mäkká, tak krásna a bola tak dôverne známa, tvarovaná presne k jeho telu.
„Vezmi ma domov...“ zamrmlala ľahko, no napriek tomu položila hlavu na jeho hruď.
A on na ňu nechcel tlačiť, aby zostali vonku.
Dnešná noc mala byť o nej - oslava, aby jej ukázal, že je na ňu pyšný, ale mohol povedať, že to bolo príliš veľa, príliš rýchlo.
Nebola pripravená. „Najprv mi povedz, čo sa deje.“ Snažil sa, aby bol jeho tep pod kontrolou a čakal na jej odpoveď.
Vedel, že bez ohľadu na Savannah, ju chcel. A to ho, kurva, desilo.
„Chcem všetko z toho. Môj vlastný život, prácu, byt. Chcem žiť, Cole. Žiť naplno. Nemať ťa, obávajúc sa každú sekundu znamenia, že prídem aj o to málo.“ Nevedel, či je to úder na neho a jeho vlastné nočné mory. Zdvihol ruku, aby ju zastavil, ale Savannah ju odtlačila preč a pokračovala. „A ja ťa potrebujem, Cole.“
„Máš ma,“ zamrmlal, preniesol ruku k jej pásu. „Vieš to, však? Kriste, Savannah, daj mi pokoj. Toto je pre mňa nezmapované územie, ale musíš vedieť, že pre teba urobím čokoľvek. Čokoľvek, aby si bola v bezpečí a chránená.“
„Cole...“ Jej hlas bol mäkký námietkou. „Potrebujem viac než to. Musíš vedieť, čo k tebe cítim...“
Jej priznanie ho uzemnilo. Ako sa dostali sem? Potom si spomenul na jedlo, ktoré pre neho láskyplne pripravovala, šteňa, ktoré jej priviezol domov, nový šatník, bublinkové kúpele.
Do riti. Nikdy nemal v úmysle, aby sa do neho zahľadela. Zaslúžila si starostlivosť, najmä v krehkom stave v akom bola.
Zavrel oči, pripravujúc sa jej vysvetliť, prečo sa to nikdy nestane, ale nevedel nájsť slová, nedokázal nájsť jediný dôvod, prečo by ju nemal zobrať práve teraz domov a nevziať si ju nahú. Nemohla pochopiť bláznivé myšlienky, ktoré mu vírili v hlave a ako ťažko jej odolával po všetky tieto týždne.
Pristúpila bližšie, testujúc jeho rozhodnutie. „Prosím, Cole.“
Už nemohol poprieť presvedčivý pocit, že by mala patriť jemu. Prvé bodnutie zacítil, keď ju našiel v tej špinavej zadnej spálni.
Bola najjasnejšou vecou na tomto svete - ľahký údiv vychádzajúci z jej zelených očí, ako v ten deň, keď sa opil. A tak silno, ako on bojoval každý deň, stráviac ho so Savannah iba zabezpečilo jej miesto v jeho srdci o trochu viac. „Ak do toho pôjdeme... Bude to za mojich podmienok, Savannah.“
Prikývla, aj keď jej oči prezradili zmätok. Ale bolo to celkom so súhlasom. Mohol by to ukončiť kedykoľvek. „Poď.“ Schmatol ju za ruku, preplietli si prsty a hrubo ju pritiahol k východu.
„A čo...“ Ukázala k stolu.
„Napíšem textovku Marisse a poviem jej, že sa necítiš dobre.“
Prikývla a nechala ho, aby ju viedol k dverám.
***
Akonáhle boli v Coleovej spálni, vzduch medzi nimi zhustol očakávaním. Aj keď zdieľali jeho posteľ už niekoľko týždňov, tento pocit bol niečo úplne iné. Niečo premyslené. Cole sa krok za krokom približoval  smerom k nej. Predstava, že ich jednoduchý vzťah smeroval inam ho vystrašila a on nevedel povedať prečo. Ale keď si Savannah zahryzla do mäkkej spodnej pery a jej pohľad padol na jeho opasok, všetky súvislé myšlienky mu unikli. Chcel to príliš dlho a teraz sa mu sama ponúka.
Čakal  a sledoval, čo urobí. To bol ten prísľub, že to robí sama. Musela to byť ona. Musela by urobiť prvý krok, keď ho naozaj chcela. Ale potom usúdil, že už ho urobila. Nebolo to tú noc so Sali? Dívala sa cez dvere a keď išiel do jej izby... Bola tým, kto odstránil košeľu, aby mu bez slova povedala, čo chce. Už počúval, na nejakej primitívnej úrovni a poslúchol natoľko, aby jej dal to, čo bolo v tej chvíli potrebné, ale nič viac.
Nevzal si ju potom. A teraz nevedel, či to bolo presne to, čo chcela.
Keď sa Savannah odvážila o krok bližšie k nemu a jej oči prechádzali po celom jeho tele, celé jeho sebaovládanie zmizlo. „Skončil som, Savannah. Končím s odolávaním ti. Skončil som s predstieraním, že to nechcem.“
Ticho zakňučala a stretla sa s jeho očami. Jej boli rozšírené strachom... Alebo zvedavosťou, nevedel čím. To bolo jedno. Musel byť vnútri nej.
„Daj si dolu top,“ nariadil.
Savannah si stiahla tričko cez hlavu a spustila ho na podlahu k jej nohám. Ako ďalšie si dala dole podprsenku, nechala ju pristáť na jej košeli. Jej hruď bola znamenitá, prsia padnúce presne do dlane s krémovo mäkkou kožou a svetloružovými bradavkami. Pri pohľade na ne lačnel po ochutnaní.
„A teraz sukňu.“
Jej prsty bojovali s gombíkom a akonáhle bol voľný, začala ju strkať dolu bokmi.
„Pomaly,“ zašepkal.
Savannah zachytila jeho oči a jej pohyby spomalili. Opatrne tlačila materiál dolu jej zadkom a nohami, ohýbajúc sa v páse, zatiaľ čo jej oči sledovali jeho.
Jeho pery sa oddelili a on sa zhlboka nadýchol. „Presne tak, baby. Pekne pomaly. Čakal som na to príliš dlho, aby som to uponáhľal.“
Potom, čo stála pred ním, oblečená len nohavičkách, si ju Cole pritiahol k hrudi a držal ju tam, kde jej ženská forma zapadala do jeho mužskej. Na chvíľu ju pritisol v potrebe cítiť teplo jej kože proti jeho a vytrvalé búchanie jej srdcového rytmu proti jeho hrudi.
Jedným prstom jej zdvihol bradu a sklonil sa, aby ju pobozkal, uctievajúc jej ústa, ako si zaslúžila. Roztvorila pery, prijímala ho a trela si jazyk proti jeho. Pobozkal ju so surovou potrebou, ktorá ho tlačila cez okraj a odtiahol sa bez dychu.
„Rozopni mi nohavice,“ zavrčal medzi bozkami.
Savannah sa pozrela dole na jeho opasok, ako by to bol nejaký neznámy výmysel. Sklonil hlavu, aby ju znova pobozkal a cítil jej ruky pracujúce na uvoľnení opasku, pred prechodom ku gombíku džínsov. Jednu ruku presunul na jej bradu, ďalším pohybom jej pomohol rozopnúť zips a tlačil si džínsy dole stehnami. Savannah prerušila bozk dívajúc sa dole a sledoval, ako sa prvýkrát zoznámila s jeho erekciou. Stále oblečený v čiernych boxerkách, ktoré viac ukazovali ako skrývali. Savannah natiahla ruku a pomocou jediného prsta sa ho dotkla. Jeho penis poskočil.
Jej tvár odrážala túžbu, natiahla ruku, aby sa ho znovu dotkla, uchopila jeho dĺžku cez materiál.
Do čerta. Zovretie jej malej ruky bolo magické. Bojoval sám so sebou, zomkol kolená a snažil sa udržať si kontrolu. Chcel strhnúť boxerky a nechať ju skúmať, ale jeho potreba dotknúť sa jej ako prvý vyhrala. Zdvihol ju pod pažami a opatrne položil na posteľ. Nechala sa a prekvapene zalapala po dychu, ale zostala uložená v strede postele.
Cole sa k nej pripojil, ležiac na boku.
Filtrované mesačné svetlo a tlmené svetlo z chodby poskytovalo dosť žiare, aby na seba videli. Prvýkrát naozaj videli. S vedomím, že tento okamih zmení všetko medzi nimi si Cole dal na čas, nútiac jeho srdcový tep spomaliť. Obdivoval krásnu dievčinu vo svojej posteli. Trávil s ňou každú noc už niekoľko týždňov, ale zvyčajne robil všetko, čo bolo v jeho silách, aby nestratil kontrolu.
Teraz sa nedržal späť. Očami prešiel po jej koži - mäkkých, krásnych krivkách pŕs, jej hladkých ramenách, až klesol k brušku, ktoré viedlo k oblým bokom.
Jej oči tiež putovali po jeho postave s malým úsmevom na jej perách, keď prechádzala jeho trupom. Položila jednu ruku do stredu jeho brucha, nechala ju kĺzať hore a cez jeho prsné svaly, potom dole cez jeho brucho znova - ale nebude žiadne nižšie. Videl jej pulz neustále búšiť na krku, prakticky počul jej nepravidelný tep vo vážnom tichu miestnosti. Ale nevyzerala vystrašene, skôr zvedavo, čo sa bude diať ďalej.
Cole ju nechal, aby sa ho dotkla, zostávajúc pokojne a ticho. Chladné zimomriavky vypukli po koži ako túžba a potreba sa prehnala jeho systémom. Jej ruka sa stretla s pásom boxeriek pred tým ako ich odtiahla preč, vrátiac sa k hrudi. Jej dlaň sa usadila nad jeho srdcom, ktoré pekelne búšilo v jeho hrudnom koši. Ona sa na neho pousmiala, nechala ruku, aby si tam oddýchla, ako by hovorila, že to je v poriadku, ja to cítim tiež.
Preskúmaval jej telo ďalej. Už odolával príliš dlho. Končekmi prstov sledoval jej bedrovú kosť, kĺzal po jej teplej a neuveriteľne mäkkej koži. Odmlčal sa ukazovákom v strede brucha kúsok od kože medzi prsiami, ktoré chcel mať v rukách, do pekla, chcel ich cítiť v ústach, ale  zastavil sa, oprel dlane na jej hrudi. Pozrela mu do očí, usilujúc o schválenie, hľadajúc... Uistenie o tom, čo cíti. Ale skôr než odpovedal na jej nevyslovenú otázku o tom, čo to znamená medzi nimi, naklonil sa a vtlačil mäkký bozk na jej ústa.
„Si si istá?“
Jej rozšírené oči našli jeho.
„Áno.“
Spomenul si ako reagovala prvý a jediný krát, keď si dovolil sa jej dotknúť a nemohol sa dočkať, aby videl prichádzať uvoľnenie a opäť sa pozerať na jej ladný oblúk a počuť ju hovoriť jeho meno. Zdvihol sa na lakti a pobozkal Savannah, ich ústa sa spojili v horúcej mase mokrých jazykov a hľadajúcich sa pier... Vždy hľadajúcich. Ústami pevne na jej, Coleova ruka sa svojvoľne presunula, potreba vstúpiť do nej v ňom bola silná a istá. Vzal do dlaní jej prsia, palcom prešiel bradavku. Ostro vdýchol pri kontakte, ale jeho ruka pokračovala vo svojej ceste na juh. Nezastavil, kým nenarazil na pahorok citlivého mäsa medzi jej nohami, jeho prsty odtiahli jej nohavičky a ľahko prešli po jej holej koži. Jej ústa zastavili na jeho, keď jeho prsty kĺzali cez jej mačičku, hladkajúc jej citlivý uzlík. Jeho prsty hľadali a treli, mäkké dotyky prinášajúce jej potešenie. Jej oči zostali na jeho, trochu zvraštila čelo, akoby v duchu bojovala sama so sebou. Jej telo to chcelo - už bola mokrá - ale spoznal, že jej myseľ pracovala naplno.

***

12 komentářů:

 1. Moc děkuji za další skvělou kapitolu!!!💜💜💜

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc, jsem ráda za další část. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za pokračování. Katka

  OdpovědětVymazat
 5. Žhavé :) Díky za překlad!

  OdpovědětVymazat
 6. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat