pondělí 30. ledna 2017

Cynthia Eden - Bound in Darkness (Bound #2)

Spojení v temnote Bound 2

Překlad: Gret
Korektura: Viki

Lovec...
Keď ide o zabitie upírov, vlkodlak Cade Thain je najlepším vrahom na severozápade. Keď si ho čarodejnica najala, aby odstránil čistokrvného upíra, nájomný vrah si myslel, že to bude ďalší obchod ako zvyčajne. O jedného menej zlého upíra na ulici... o jedného viac nemŕtveho parazita, ktorý odišiel zo zeme. Potom stretol ju.
Ochranca...
Allison Gray nie je korisť, akú Cade očakával. Nádherná, nevinná, vyprovokovala temnú túžbu v ňom. Allison sa ešte nepremenila do plnej upírky, ešte nie, a to bola Cadeova práca, aby sa uistil, že sa to nikdy nestane. Allison si myslela, že je na jej strane, aby ju udržal v bezpečí, ale Cade má vybrať správny okamih – a zabiť ju.
Milenec...
Čoskoro zabiť Allison je posledná vec, ktorú Cade plánuje urobiť. Keď sa začala meniť na upírku, jej chuť po krvi a ich túžba sa spojí vo výbuchu potreby, ktorú žiaden z nich nemôže kontrolovať. Ale nepriatelia Allison sa blížia a prichádzajúca bitka chce vziať Cadeovi a Allison život za lásku... do smrtiacej temnoty, ktorá čaká na to, aby si ich nárokovala obidvoch.
Spojení v temnote.
13 komentářů: