sobota 31. prosince 2016

Vysoká nabídka - 4. kapitola


Amber musela někdy odpadnout, protože se vzbudila v temnotě za zvuku něčeho dýchající jí do ucha.
Otevřela oči a pohnula rukou, která ležela na pevné hrudi. Upadli do spánku ve stejné pozici, ve které se mazlili po sexu. Byla roztažená na Thomasově těle s hlavou na hrudníku a nohama propletenýma s jeho. Jakeovo tvrdé tělo k ní bylo přitisknuté.

Poprvé se cítila skutečně ve svém životě naplněná. Možná to v očích společnosti bylo špatné, ale k oběma cítila něco silného. Věděla, že bude až příliš lehké se do nich zamilovat. Ne, že by vůbec myslela na to, že by měla čest být s nimi na víc než jednu noc. Hoši jako Thomas a Jake nekončili s holkami jako je ona. Mohli být spolu a nikdo by nic neřekl. Hluboce si při svých myšlenkách povzdechla.
Ruka se na ní usadila a ona ztuhla.
„Jsi vzhůru, miláčku?“ zeptal se Thomas tiše.
„No, jo,“ odpověděla. Sakra, i jejím uším zněl její hlas dost chraplavě. Byla znovu vzrušené z Thomasovi kůže na své.
Thomas se trochu posunul a pevně ji držel. „A nevadí ti, co jsme dělali?“
Amber si rukou podepřela bradu, loket si opřela o jeho hrudník. Neviděla ho v temnotě jasně, ale rozeznala rysy v té troše měsíčního světla, které procházelo škvírami v záclonách. „Nikdy jsem nic takového neudělala. Nevím, jak to vysvětlit, ale prostě to bylo správné.“
Thomasovo tělo se pod ní uvolnilo. „Jsem tak rád, že to tak cítíš.“
„To ano,“ přiznala.
Thomas se zasmál. „Jsi perfektní. Musíš to vědět.  A já tě tak moc miluju.“
Thomasovo odvážné tvrzení ji šokovalo. „Co?“ její hlas se zvedl.
Prsty našel její bradu. „Miluju tě. Stejně jako Jake. Trvalo nám to dlouho dostat tě k nám.“
Miloval ji. Oba ji milovali. Amber nedokázala uvěřit, jaké měla štěstí. Bylo dobře, že ho vyhrála. „Jsme ráda, že jsem si na tebe vsadila,“ řekla mu.
Hluboce se zasmál.
Vzpomněla si na drobný komentář, který udělal, a na chování jejich kamarádek a Amber si začala dávat kousky skládačky dohromady. „Dal jsi jim ty lístky,“ obvinila ho.
Thomas se pořád smál. „To ano.“
Amber by neměla být překvapená. Dávalo to smysl. „Co kdybych prohrála?“
Thomas ji popadl za boky a přitáhl si ji na tělo. Obkročila ho. „Tvým kamarádkám byly dány přísné instrukce, abys sázela a sázela vysoko.“
Amber se proti němu zhoupla. Už byla vzrušená a klouzání její pánve proti jeho kůži bylo skvělé. „Možná bych tě nevyhrála. Byl to velký risk.“ Nedokázala uvěřit, že šli Thomas s Jakem skrz takové problémy. Pokud by ji prostě pozvali ven, řekla by ano. Asi. Pokud by nevycouvala. Fajn, takže chápala, proč tohle podnikli. A byla tak šťastná, že strávili tolik času při jejím svádění.
Thomas ji držel za boky, když se hýbala. „Jake tam byl, aby přeplatil kohokoli, kdo nebyl tebou, pokud by bylo třeba.“
Amber se mezi ně natáhla a obtočila ruku kolem Thomasovi hřídele. „Ach, takže tohle bylo spiknutí.“
Thomas se zasmál. „I tak by se to dalo říct.“
Amber párkrát zapumpovala. „No, teď když mě tu máte, co se mnou budete dělat, pane Baldwine?“
Thomas zasténal a prohnul se. „Nechám tě, ať si na mě zajezdíš.“
Amber se zasmála a zvedla koleno, když ho pořád hladila. Jednou rukou ji pustil a zašátral na nočním stolku pro kondom. Plnou silou ho roztrhl.
Dal jí ruce stranou a zakryl se, pak podržel penis, aby se nad ním mohla usadit.
Pomalými, vypočítanými pohyby klesala a Thomas ji plnil.
Oba při tom spojení zasténali. Thomas vzal do dlaní její prsa, když na něm začala jezdit. Nejdřív pomalu a pak rychleji, dokud na něm neposkakovala.
„Hej, začali jste beze mě,“ stěžoval si ospale Jake.
„Neměl jsi spát tak dlouho,“ škádlil Thomas, ale jeho hlas byl napjatý.
Amber nezpomalila, když se natáhla a přitáhla si Jakea blíž. Pohnul se na kolena a přikryl její pusu hlubokým, erotickým polibkem, kvůli kterému lapala po vzduchu, když se odtáhla.
Jake se na minuto odsunul a pak klikla lampa vedle postele.
Amber zamrkala a její pohyby zaváhaly.
„Ne… ne, pokračuj,“ pobízel ji Jake. „Chci tě sledovat, jak na něm jezdíš. Chci vidět tvou tvář, když se uděláš.“
Když se přestala hýbat, Thomas převzal kontrolu a začal přirážet. Pokaždé, když vrazil dovnitř, prsa se jí zatřásla a tělo stáhlo.
Amber dál držela pohled uzamčený s Jakeovi, když se setkávala s každým Thomasovým přírazem. Netrvalo dlouho a Jake se natáhl pro svůj penis.
Bylo to sexy jak peklo a přetáhlo ji to přes okraj. Vnitřními stehny stiskla Thomase a ona vykřikli, když se udělali.
Jake dál masturboval, když ho Amber s Thomasem sledovali. O půl tucet pohlazení později zaklonil hlavu a vykřičel své vlastní uvolnění.
Thomas si oba k sobě stáhl a všichni se usadili, aby se mohli líbat a hladit. Amber byla trochu zmatená a hlavně nejistá. Thomas jí řekl, že ji milovali. Myslel to vážně? Samozřejmě, že ne. Ale pokud ne, proč by to říkal? Nebylo to tak, že jí to musel říct, aby ji dostali do postele. Už tu byla a ve skutečnosti víc než ochotná. Ale každé pohlazení jejich rukou ji nutilo mít pocit, že se o ni opravdu starají. Cítila se speciálně. Nechtěla, aby ten pocit přestal. Ale přestane a bude muset jít zpátky do svého života. Života bez Thomase a Jakea. Zamrkala slzy.
Dokud Jakeův žaludek nezakručel, neodtrhli se od sebe. Amber si skousla ret, aby se nezasmála, ale Thomas nebyl tak milý.
„Co?“ Třel si Jake břicho. „Nedostali jsme se k jídlu.“
Ten trucující obličej nakonec zlomil Ambřinu kontrolu. Smála se a odpojila se od Thomase. Jake ji chytil do náruče a přitáhl si ji blíž.
„Pojďme se mazlit, zatímco nám Thomas přinese ten tác s jídlem,“ řekl jí se smíchem Jake.
Otočila se, aby ho políbila. Jake jí nechal kontrolu nad polibkem, když mu zatlačila jazyk do pusy. Postel se pohnula, když z ní Thomas vylezl.
„Nakrmím vás dva, jen když si udržíte sílu, takže si budeme moct dál hrát.“
Jake prolomil se zazubením polibek. „Je na nás tak hodný.“
Amber souhlasně přikývla.
Nemyslela si, že je Thomas už ze dveří, než ležela na zádech s Jakem mezi nohama.
„Řekni mi, zlato,“ zašeptal. „Už jsi někdy přemýšlela, jaké by to bylo, být se dvěma muži najednou?“
Amber zalapala po dechu. „Oba dva?“
Jake se o ni začal třít. „Ano, já naplním tvou horkou, mokrou kočičku, zatímco Thomas si tě vezme zezadu.“
Amber si nebyla jistá, co na to říct. Četla o tom erotické knížky. Nikdy to nebyla možnost. Měla anální sex s Danem a líbilo se jí to, ale s Jakem a Thomasem by to bylo o tolik víc.
„Nevím, jestli můžu… ale mohla bych…“
Ani tu větu nedokončila, než měl pusu na její. Zřejmě věděl, co se chystala říct. Obtočila nohy kolem jeho pasu, když dál po ní klouzal.
„Hej! Myslel jsem si, že jdeme jíst?“ řekl Thomas odněkud z pokoje.
Jake se odtáhl a slezl z ní se zasténáním. „Hádám, že bychom měli.“
Ovoce bylo skvělé a víno ještě lepší. Oba muži ji na přeskáčku krmili, takže se vůbec nemusela dotýkat jídla. Zatímco ji jeden krmil, ten druhý se dotýkal nebo hladil její tělo.
Když byl tác prázdný, byla Amber znovu blízko a ten nápad být s oběma zněl fantasticky. Každé jednoduché pohlazen ruky nebo rtů na její kůži, bylo dost, aby se třásla zevnitř i zvenku. Zoufale toužila cítit oba znovu, hlavně když to mělo být naposledy.
Jake musel uhádnout, na co myslela, protože v momentě, kdy Thomas odnášel tác z postele, přetočil ji na záda a začal se třít rostoucí erekcí.
„Nemůžu se dočkat, až tě zase ucítím, zlato,“ řekl jí. „Až budeme oba v tobě, budu taky cítit Thomase.“
Silné paže se kolem ní obtočili, když se Thomas vrátil do postele.
„Jsi si tím jistá?“ zašeptal jí do ucha.
Přikývla, pořád sledovala Jakea.
„Nechceme na tebe tlačit, ale tohle je jeden způsob, jak se můžeme všichni cítit. Bude to pro tebe dobré, slibuju,“ ujišťoval ji Thomas.
Byla nervózní, ale teď když to vynesl, třásla se potřebou a chtíčem.
„Chci vás oba. Chci být vámi naplněna ve stejnou chvíli,“ přiznala.
Thomas ji políbil ze strany na krk a Jake přestal dělat to, co dělal.
„Pak pojď sem,“ pokynul ji.
Thomas se s ní pohnul. Jeho teplo ji opustilo jen na chvíli, pak položil malou lahvičku lubrikantu a dva kondomy na postel vedle Jakeova ramene.
Jake zvedl kondom a dal si ho mezi zuby. Trhnutím ho otevřel, sledoval její reakce.
Usmála se a olízla rty. Chtěla je. Necouvne.
Jake si pomalu nasazoval kondom. „Pojď na mě a zajezdi si. Thomas si tě připraví, ale bude lepší, když už budeš vzrušená.“
Amber ho obkročila a dala ruku na základnu jeho penisu. Třela si ho o záhyby, mokro z jejího těla a lubrikant kondomu a šlo to lehce.
„Jsme vzrušená. Jsem taky pro vás oba mokrá, jakmile mě naplníte, sevřu se kolem a vás a budu držet,“ škádlila je. Možná neměla moc zkušeností, ale přečetla dost knížek na to, aby Jakeovi byla schopná oplatit jeho sprostou pusu.
Obdržela reakce, které chtěla. Oba zasténali a Jake se pro ni natáhl. Ráda přijala jeho pomoc a v momentě mu jezdila na tvrdém ptákovi.
Thomas nešel rovnou k jeho částí, jak očekávala. Nejdřív jí mačkal prsa a líbal a sál krk.
Senzace jí běžela tělem, kterou nikdy necítila. Vzrušení, nervozita, očekávání, všechno smíchané dohromady, aby ji to poslalo do konečného potěšení. Chtěla, ne potřebovala, aby si ji vzali… nárokovali. Její kundička se sevřela kolem Jakea a musela zpomalit, aby se nedostala přes okraj.
„Prosím, Thomasi,“ prosila. „Jsem připravená. Chci tě uvnitř.“
Už tam byly Thomasovi prsty, mokré a kluzké, škádlily jí zadní vchod. Jake obtočil paže kolem ní a přitáhl si ji na sebe.
„Jen zůstaň uvolněná a ciť,“ mumlal jí do ucha.
Jeden dlouhý prst porušil její zadní dírku a ona se zhluboka nadechla. Tělo vzdorovalo, ale Thomas byl trpělivý a kroutil ukazováčkem, roztahoval ho, než lehce začal prst vytahovat a dávat zpátky. Její tělo Thomase sevřelo, pokoušelo se udržet prst vevnitř. Amber zatlačila, pracovala s ním.
V době, kdy Thomas pumpoval dvěma prsty, Amber žebrala a kroutila se. Přidal třetí a ona zalapala po dechu.
„Už to bude,“ ujistil ji Thomas.
Bože, chtěla se hýbat víc. Pomalu se pohupovala na Jakeovi a Thomasově ruce, ale nebylo to dost.
„Prosím, Thomasi!“
Fólie se zkroutila a Amber se třásla potřebou.
Zasmál se a pomalu z ní vytahoval prsty. Okamžitě tu byla tupá hlavička jeho penisu. Začal ji plnit.
Bolest, potěšení, pak zatlačil přes první sevřený kroužek svalů a přirazil domů.
Amber skousla Jakeovo rameno, trhl sebou.
„Jsi v pořádku?“ zeptal se Thomas.
„Ano, ano, ano,“ skandovala. „Pohni se, prosím, pohni se, potřebuju tě cítit.“
Thomas chytil její ucho mezi zuby, kousl a pak pustil. Vytáhl se a Amber cítila, jak se ho pokouší její tělo udržet. Bylo to přesně takové, jak jí říkali. Plné. Nikdy nic takového necítila.
A milovala to.
Thomas a Jake se začali společně pohybovat. Ten rytmus, do kterého lehce zapadli, pokaždé když přirazili a vytáhli se, ji vzal výš a blíž k uvolnění. Ale chtěla víc. Chtěla, aby pustili uzdu a šukali ji tvrději.
„Ano,“ povzbuzovala. „Tvrději.“
Splnili a brzo lapali po dechu a byli zpocení. Nárazy těl a namáhavé dýchání naplnili hotelový apartmán.
Amber byla první, kdo se udělal. Zaklonila hlavu a vykřikla, když se jí tělo roztřáslo. Její orgasmus byl tak intenzivní, že doslova viděla duhu za očima. Kundička se jí svírala a pak explodovala. Celé její tělo bylo jako v plamenech. Křičela a prohýbala záda.
Nevěděla, kdo vyvrcholil jako druhý, ale hned po ní dosáhli orgasmu, sténali a volali její jméno. Zkolabovala na Jakeovu hruď. Thomas se pomalu vtáhl a o moment později byla zvednuta z Jakea.
Jake si sundal kondom, zavázal ho a hodil do koše vedle postele, aniž by vstal.
Paže a nohy se kolem ní obtočili, když se tulili a pokoušeli chytit dech. Jakmile ten svůj popadla, Amber si povzdechla.
„Dobré, miláčku?“ zeptal se Thomas s jemným polibkem na spánek.
„Mmm hmm,“ odpověděla. Nic jiného ze sebe nedostala.
Jakeova tvář jí naplnila pohled. „Teď jsi naše, Amber. Teď a navždycky, patříš nám.“
Olízla si rty, než odpověděla. „Nechápu,“ přiznala tiše.
Jake jí jemně sevřel bradu a její pohled se setkal s jeho. Jeho oči byly teplé a měly v sobě emoce, které se až moc podobaly lásce. „Nechápeš co?“ zeptal se.
Amber si odkašlala a odvrátila se, než odpověděla. „Proč já?“
Thomas ji stiskl. „Protože tě milujeme.“
„Ne,“ hádala se nevěřícně. „Ani mě neznáte.“
Jakeův smích ji překvapil. „Známe tě. Ach, zlato, strávili jsme několik posledních měsíců učením se všechno o tobě. Pokaždé, když jsme přišli do obchodu, někde na tebe narazili, pokaždé náhodné setkání – učili jsme se o tobě.“
Thomas se zhluboka zasmál. „Ježíš, chlape, zníme jako stalkeři.“
Amber ztuhla.
„Sakra,“ zamumlal Jake a znovu ji chytil za tvář, takže se na něj musela podívat. „Poslouchej. Jsi jedinou ženou na světě, kterou jsme si kdy chtěli přivést domů a nechat si ji. Chceme se každé ráno probouzet s tebou v naší náruči. Chceme s tebou každou noc usínat mezi námi. Strávili jsme tolik času jako tvoji přátelé, takže by ti mělo s námi být pohodlně.“
„Ale co…“ začala. Měla tolik otázek. Jak to bude mezi nimi fungovat? Mluvili o věčnosti a ona se pořád pokoušela udržet u jedné noci.
„Nebude to vždycky lehké,“ řekl jí Thomas. „S Jakem to víme. Ale když budeme spolu… dostaneme se přes všechno.“
„UŽ tomu věříš, co?“ zeptala se tiše.
„Věřím,“ odpověděl Thomas.
„Já taky,“ dodal Jake.
„Musíme to brát pomalu…“ prohlásila Amber.
„Ano?“ zeptal se Thomas nadějně.
Amber si povzdechla. „Ano, můžeme to zkusit.“
Jake si oddechl. „Uděláme ti to tak skvělé! Jen počkej a uvidíš. Budeš tak milovaná, že nebudeš chtít nikdy odejít.“

Amber se zazubila. Už věděla, že nikdy neodejde.

36 komentářů:

 1. Ďakujem za skvelú kapitolu a prajem všetkým do nového roku veľa zdravíčka a šťastíčka

  OdpovědětVymazat
 2. bože dík za tak žhavú kapitolku, už sa teším na pokračovanie :o))))) Želám šťastný nový rok 2017 :o))

  OdpovědětVymazat
 3. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 4. Holky, díky za komenty :) toto byla poslední kapitola. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za další skvělou kapitolku!!!♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 6. veľká vdaka za opäť skvelú kapitolu a prajem pekného Silvestra a štastný nový rok ;-)

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za skvělý překlad a korekturu celé knihy

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za překlad a všem přeju Šťastný Nový Rok 2017

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem moc za úžasnú kapitolu👍 Šťastný nový rok 🎉🥂

  OdpovědětVymazat
 10. Moc děkuji za skvělý překlad. Krásný nový rok. Jana

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj holky,moc díky za skvělou povídku a přeji všechno jen to nejlepší do Nového roku Mirka

  OdpovědětVymazat
 12. Ďakujem pekne za preklad a prajem veľa šťastia do Nového roka :) M.

  OdpovědětVymazat
 13. vďaka za poviedku, také mám najradšej. zbytočne nenaťahjú príbeh :)

  OdpovědětVymazat
 14. Moc díky za poslední překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 15. Tak jsem to právě celé dočetla a chci moc poděkovat za skvělý překlad a korekci 😃. Jste nejlepší! A trošku opožděně popřát vše nej do Nového roku 😃!

  OdpovědětVymazat
 16. Paráda. Moc moc děkuji za celou knížku

  OdpovědětVymazat
 17. Ďakujem za preklad a korekturu celej knihy :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Krásný relax, občas je moc fajn, když jsou příběhy tematicky jednoduché a k věci :-P. Moc jsem si ho užila. Thomas a Jake jsou super dvojka. Děkuji za překlad a korekci. HankaP

  OdpovědětVymazat