středa 28. prosince 2016

Vysoká nabídka - 3. kapitola


Jakeův polibek byl čistě žhavý a hladový. Tvrdý a dominantní, kde Thomas byl pomalý a lehký.
Jakákoli myšlenka, kterou měla, byla vymazána, při ohromujících pocitech, když všechno, co mohla dělat, bylo líbat Jakea zpátky se vší vášní, kterou cítila.

„Ach, Bože!“ zalapala po dechu, když ji Jake přestal líbat tak rychle, jak začal.
„Víc,“ dožadoval se Jake a jeho pusa znovu přistála na její.
Tentokrát byla připravená. Obtočila mu ruce kolem krku a držela si ho blízko, když se jeho pusa hýbala po její. Jake zasténal, přitáhl si ji na kraj gauče, ruce se mu přesunuly na její záda.
Minuly dlouhé minuty, než Thomas promluvil.
„Mám pocit, že jsem vynechávaný,“ stěžoval si.
Amber se odtrhla od Jakea. Všechno se dělo tak rychle. Nedokázala myslet. Jeden pohled na Thomasovu potřebnou tvář a Amber se rozhodla, že přemýšlení se přeceňovalo.
Natáhla se, popadla ho za zátylek a připlácla rty na jeho. Thomas se jí okamžitě otevřel, když třela jazyk o jeho. Nejasně cítila, že jí ramínka ze šatů kloužou po ramenou dolů. Pak jí rty cestovaly po nahé paži vzhůru. Ten pocit z obou mužů dotýkajících se jí a hladících ji byl ten nejúžasnější pocit.
Jake ji kousl do ucha a ona se odtrhla do Thomase.
Pohlédla z jednoho na druhého, když lapala po dechu. „C… co se tu děje?“ musela se zeptat. Ani v nejdivočejších snech si nepředstavovala, že by se oba muži milovali s jejím tělem.
Thomas se narovnal a popadl obě její ruce, zatímco se Jake znovu posadil na kraj gauče.
„Jsi nádherná žena, Amber,“ začal Thomas. „S Jakem jsme se už nějakou chvíli s tebou pokoušeli sblížit. Teď když tě tu máme, máme v plánu tě přinutit si uvědomit, že není nikdo jiný, s kým bys radši byla. Jen my dva.“
„Chcete mě? Oba?“ zopakovala, bála se, že je to až moc dobré, aby to byla pravda.
Jakeův smích jí zavibroval na kůži. „Ano, oba. Můžeš říct, že jsme s Thomasem trochu víc než obchodní partneři. Jsme partneři v každém slova smyslu.“
Pohlédla pro potvrzení na Thomase. Přikývl.
„Jsme spolu šťastní, ale oba víme, že potřebujeme něco víc. Někoho dalšího, aby nás doplnil,“ řekl jí Jake.
Amber tvrdě polkla, pokusila se svlažit suché hrdlo. „Proč já?“
Místo odpovědi slovy kolem ní Jake obtočil ruce a zvedl si ji do klína. Opřel se o gauč s ní sedící bokem, když se Thomas pohnul a položil si její nohy na sebe.
Tvrdé svaly Jakeových stehen a erekce, která se jí tiskla k zadku, ji nutila zahodit další konverzaci. Proč se ptala na důvod, proč si ji vybrali? Měla jen děkovat šťastné hvězdě a užívat si. Otevřela pusu, aby to řekla, když Thomas promluvil první.
„Od prvního dne, co jsme se s tebou setkali, jsi nás oba přitahovala. To není neobvyklé. Už jsme v minulosti sdíleli ženu, ale u tebe to bylo něco víc,“ řekl jí.
Jake jí třel nahoru a dolů po boku, rozptyloval ji a ona se zakroutila, aby dostala pryč jeho ruce.
Zasténal a sevřel ji za boky, aby se nehýbala. „Pokud nejsi hned připravená jít do ložnice,“ zavrčel, „navrhuju, abys s tím přestala.“
Zachichotala se, cítila se jako teeneger na prvním rande. „Nelíbí se ti to?“ škádlila. Ach, páni! Podívejme, kdo se chová jako rajda. Bylo to báječné.
Jake přirazil boky, bořil tvrdou délku hlouběji jí do těla. „Co myslíš?“
Smích odešel a byl nahrazen zalapáním po dechu. Pod oblečením byl Jake cítit jako obrovský. Tělo se jí kroutilo potřebou kůže na kůži, aby se ho mohla dotknout, držet ten pevný, tvrdý…
Thomas si odkašlal. Amber se otřela o jeho klín, aby neměl pocit vynechán. Nepreferovala jednoho víc než druhého. Jake byl jen víc agresivní než Thomas.
Thomas ji vzal za nohu a držel, ale nesundal ji z rostoucí erekce. „Chceme, abys byla naše.“
Ptal se na svolení? Nebyla si jistá. Ale co se jí týkalo, mohli si s ní dělat, co jen chtěli.
„Nikdy jsem nebyla se dvěma…“ Mávla rukou.
„My víme,“ ujistil ji Thomas. „Všechno, co musíš udělat je cítit a užívat si. Nech nás, abychom ti ukázali, jak dobré to může být.“
To jí přišlo úžasné. „Ano. Chci to.“ Zašeptala, dávala své svolení.
Thomas se zazubil. „Doufali jsme, že to bude tvá odpověď.“
Přesunul se blíž, takže byl hned vedle Jakea, její tělo se roztáhlo přes ně oba. Jake vzal do velkých rukou její prsa. Zasténala a prohnula záda.
Thomas tlačil šaty výš po jejích nohou, odhaloval víc a víc z její kůže. Jake vsál kůži na jejím krku, myslela si, že nejspíš odpadne z potěšení.
Jejich ruce byly rozhodné, když se přes ni pohybovaly. Jake sundal obě ramínka. Živůtek šatů měla pod prsy a lem u pasu. Jake si hrál s její tvrdou, citlivou bradavkou, když pokračoval ve štědrém ochutnávání její kůže.
Thomas pozoroval tenká tanga pod látkou šatů. „Nádhera,“ okomentoval, prsty zkoušel tem kousek látky.
Amber v ocenění jeho dotyku zakňourala.
„Jsi vlhká,“ řekl nahlas. „Vlhká a sexy jak peklo.“
Sklonil se a dechem škádlil kalhotky. V očekávání čekala, dokud neuzavřel tu vzdálenost a nepřitiskl pusu k jejímu kopečku.
„Anooo,“ zasyčela, když zvedla boky.
Thomas vzal do pusy látku, zatímco Jakeovi prsty zatahaly za bradavky. Drtivá touha se udělat ji překvapila. Obvykle potřebovala hodně stimulace, aby dosáhla orgasmu, ale zřejmě s těmato dvěma se nemusela bát.
Jake přesunul jednu ruku z jejího prsu a natáhl se dolů, aby připojil prst k Thomasově puse. Thomas kousl do ukazováčku, než ho vsál.
Uchváceně sledovala, když Thomas vsál Jakeův prst. Ach, Bože, to bylo žhavější než šukání!
Zakroutila se, byla čím dál víc a víc nadržená. Proudilo ní vzrušení. Udělají to. Budou ji sdílet. Musela být tou nejšťastnější ženou na světě.
„Líbí se ti to?“ zeptal se jí Jake u ucha.
Přikývla, nebyla schopna slova.
Jake se zasmál. „Thomas má velmi talentovanou pusu. Chtěla bys víc? Cítit ji na sobě?“
Musel si dělat srandu! Samozřejmě, že ano.
Skousla si ret a znovu přikývla.
Thomas pustil Jakeův prst s hlasitým mlasknutím. Jake jí odtlačil kalhotky na stranu. Thomas neztrácel čas. Než mohla uhádnout, co udělá, Thomas se ponořil dolů a přikryl její kundičku pusou.
„Ach, Bože!“ Vzepřela se. Nezaváhal, přejížděl jazykem po jejím pohlaví. Klitoris jí při prvním doteku zabrněl a tělo se tvrdě roztřáslo. Potřeba silnější než kdykoli předtím, ji zaplavila.
Thomas měl opravdu skvělou pusu. Kroutil klitorisem, olizoval jí záhyby, než vrazil jazyk do její kundičky. Amber vykřikla, potřebovala se něčeho pevného chytit. Skončila se zabořenými nehty v Jakeově paži.
Jake jí třel klitoris, zatímco ji Thomas pojídal. Byla blízko. Připravená explodovat. Thomas dovnitř přidal prst, zatímco Jake tvrději tiskl klitoris.
„Jsi připravená se udělat, zlato?“ Jakeův hlas byl drsný. „Udělej to, teď!“
Udělala se. Když Thomas strčil jazyk hluboko dovnitř znovu k prstům, tělo se jí roztříštilo. Nohy třásly, když rychlý a zběsilý orgasmus projížděl jejím tělem. Thomas dál uklízel její šťávičku, když se na Jakeovi uvolnila.
„To byla nádhera,“ chválil Jake.
Amber si mohla jen spokojeně povzdechnout.
Thomas zvedl hlavu. Jeho tvář byla pořád pokrytá její šťávou. „Chutnáš skvěle, miláčku,“ jeho hlas byl zdrsnělý vášní.
„Ukaž,“ žádal Jake a naklonil se, na což se Amber musela pohnout s ním.
Thomas se zasmál a uzavřel vzdálenost. Rty svou mužů se spojily, když Thomas sdílel její chuť s Jakem.
Pohled na Thomase a Jakea, jak se líbají, musel být tou nejžhavější věcí, které kdy byla svědkem. Jakeův jazyk dorazil k Thomasově puse a jejich jazyky spolu zápasily. Nebyla schopná zastavit svou reakci a zasténala s pohledem uzamčeným na nich. Jen pohled na dva dobře vypadající silné muže a její tělo znovu odpovědělo. V žádném případě nemohla jen sedět a sledovat ty dva a nebýt toho součástí. Pomalu zvedla prsty, aby se dotkla místa, kde se jejich rty spojovaly.
Odtáhli se a věnovali jí plnou pozornost.
„Neznechucuje tě to, že ne?“ zeptal se Thomas se znepokojením evidentním v hlase.
„To bylo skvělé,“ přiznala. „Znovu.“
Oba muži se jejímu nadšení zasmáli.
„Možná na pohodlnějším místě,“ navrhl Jake.
S tím si Thomas stoupl. Natáhl ruku a Amber ji přijala. Vytáhl ji a uzavřel rty s jejími. Cítila své vlastní uvolnění na jeho jazyku spolu s jeho chutí, které byla čistě mužná. Naklonila se blíž, aby měla lepší úhel.
„Postel,“ přikázal Jake.
Thomas prolomil spojení a mrkl na ni. „Miluju, když je dominantní.“
Jake ji nabral do náruče. „Ukážu ti dominanci,“ škádlil. „Dostaň svůj pevný zadek do ložnice a vysvleč se.“
Thomas se zasmál, ale otočil se, aby zamířil do druhé místnosti. Jake ji nesl těsně za svým milencem.
Když Thomas překročil práh apartmá ložnice, už měl stáhlou kravatu a pracoval na knoflíčcích košile. Zastavil se vedle postele čelem k nim oběma. Amber ho v úžasu sledovala, když odhaloval opálenou svalnatou hruď.
Pusa se jí doslova zalila slinami při pohledu před sebou. Thomas vytáhl košili a natáhl se pro pásek. Bylo dobře, že ji Jake držel, nebo by určitě omdlela.
Thomas se zbavil rychle zbytku oblečení, neodvrátil se, dokud před nimi nestál nahý, nádherný a vzrušený.
Jake ji postavil na nohy. Pomohl jí zvednout ruce nad hlavu, než jí sundal šaty. Chladný vzduch hotelového pokoje udeřil do jejího těla, způsobil jí husinu. Bradavky už měla od vzrušení tvrdé, ale další stimulace a zašpičatěly se. Thomasův přímý, spokojený pohled nepomáhal v uklidnění jejího vzrušení.
Za ní jí Jake přejížděl rukama přes ramena dolů po zádech a usadil se na bocích. Přisunul se blíž a otřel se o ni. Ucítila erekci skrz džíny. Ten drsný materiál na jejím měkkém těle byl… prostě mňamy.
Popadl látku, která zakrývala její pohlaví, a zatáhl. Látka se lehce natáhla, aby jí sjela po nohou ke kotníkům. Vystoupila z nich a Jake ji jemně zatlačil k Thomasovi.
Thomas ji chytil do náruče a otočil k Jakeovi. Jake si trhnutím přetáhl tričko přes hlavu a pustil ho na zem vedle jejích šatů. Silná hruď se mu natahovala, když přesunul ruce ke knoflíku u džínů. Amber mu chtěla pomoct vysvléct, ale Thomas ji držel na místě s pažemi obtočenými přes její břicho. Jake si stáhl kalhoty. Amber byla jak v šoku, tak vzrušená, když si uvědomila, že pod nimi nic nemá.
Úplně nahý k nim udělal pár kroků. A měla pravdu předtím. Byl obrovský.
Amber se natáhla a přejela po tetování orla nad bradavkou. Pocítila odvahu, naklonila se a přejela přes barevnou ozdobu jazykem. Jeho chuť jí explodovala v puse, zasténala. Chutnal po mýdle, potu a něčem, co bylo čistě mužské.
Jake byl dost vysoký, takže se k němu skoro nemusela sehnout. Jeho ruce si našly cestu do jejích vlasů a pevně držely. Za ní ji Thomas hladil po zádech a zadku.
Tekuté potěšení jí začala kapat z kundičky, když olizovala a sála Jakeovu bradavku. Tohle, chtěla dělat. Být schopná dotýkat se, ochutnávat a ukázat jim, že byla pro cokoli, co měli v plánu.
Jake se od ní odtáhl a popadl ji za paži. „Běž do postele,“ přikázal jí.
Amber se ráda otočila a vylezla na královskou postel po kolenou. Thomas se přesunul na stranu a posadil se před ni, zatímco Jake se sunul za ní.
Thomas ji jemně políbil. Amber otevřela pusu a nechala ho vést erotickou hru jazyků a zubů. Velké mozolnaté ruce mačkaly a hrály si s jejími prsy. Věděla, že to byl Jake, který ji laskal. Už dokázala rozeznat rozdíly v jejich dotecích. Thomas opustil její pusu a šel dolů po krku, zanechával vlhkou cestičku.
Došel až po Jakeovu ruku a společně se jí dotýkali, tahali, olizovali a hráli. Jakeovi silné prsty a Thomasova talentovaná pusa ji vzrušila k šílenství během chvilky. Trhala sebou pod drtivými pocity. Kroutila se a lapala po dechu při jejich útoku. Pokusila se popadnout dech, aby se dala dohromady, ale jen padala hlouběji a hlouběji, dokud se už nedržela zpátky.
„Prosím… prosím,“ prosila, jen si nebyla jistá, co chtěla.
„Dobře, miláčku,“ připustil Jake. „Je čas. Až moc dlouho jsme na tebe čekali.“
Thomas se posunul, aby ležel hlavou na polštář, jeho tělo vedle nich.
„Chceš ho ochutnat?“ zeptal se Jake tiše. „Budeš mu sát ptáka?“
„Ach, ano.“ Třásla se vzrušením. Přesně to chtěla.
„Dobře,“ pochválil ji Jake. Pomohl jí se usadit mezi Thomasovi nohy, dokud nebyla v pozici, která jí dovolovala jí t na něj.
Jakeovi ruce ji nikdy nepustily. „Budu hned tady za tebou, budu si tě brát, zatímco ty budeš mít jeho velký penis v puse,“ řekl jí.
Sprostá pusa, kterou měl Jake, ji nutila se chvět a rudnout. Nikdy nebyla s mužem tak dominantním a jistým. Milovala to. Jeho slova byla sama o sobě dost, aby byla nažhavená, takže mohla vyvrcholit bez doteku. Měl větší sílu nad jejím tělem než jakýkoli muž, se kterým se kdy setkala.
Thomas se natáhl a popadl svou tvrdou délku. Několikrát se silně pohladil, než mrkl. „Jsem skoro tam, miláčku. Nevím, jak dlouho vydržím. Chci na sobě cítit tvou pusu. Chci přirážet a sledovat, jak můj penis mizí mezi těmi sladkými rty.“
Amber zasténala. „Pokud vy dva budete se mnou takto dál mluvit, udělám se bez toho, abyste se mě dotkli.“
Oba se při jejím přiznání rozesmáli.
S rukou na jejích zádech Jake tlačil, dokud neklesla vrchní polovinou těla. Popadl ji za boky, aby je udržel ve vzduchu.
Amber nahradila Thomasovu ruku svou vlastní. Pohladila ho stejně, jako se pohladil on před momentem. Byl tlustý, už z něj šlo sperma, když se seznamovala s jeho tělem.
Sklonila hlavu a olízla kapky ze špičky. Thomas roztržitě vydechl. Líbila se jí ta reakce, takže to udělala znovu. Jen přejížděla špičkou jazyka po hlavě, dávala si načas při učení se každého jeho kousku. Thomasovi se ruce zabořily do přikrývek.
Začala se pohybovat nahoru dolů po celé jeho délce, olizovala ho jako zmrzlinu. Věděla, že chtěl, aby kolem něj obtočila rty, ale myslela si, že si zaslouží trochu odplaty za jeho předchozí škádlení.
„Amber“ Miláčku,“ bručel Thomas frustrovaně.
Zachichotala se, líbilo se jí, že mu to mohla vrátit.
„Někdo se cítí nemravně,“ vtipkoval Jake. Rukama jí cestoval po těle, když sledoval škádlení Thomase. Neviděla, co tam vzadu dělal, ale cítila jeho těžký pohled.
Prsty jí přejížděl po pohlaví. Nikdy dost, aby to bylo považováno za opravdové dotýkání. Škádlil ji, jako ona Thomase. Doufala, že by mohla navést Jake, aby se přestal hrát tím, že vzala Thomasův penis a pomalu ho pohltila.
Zakňučel, když ho konečně polkla, využívala jazyk, aby přejížděla po citlivém mase a sála.
„Ano…“ vykřikl. „Dobré, tak dobré.“
V odpověď zabroukala, věděla, že to pošle vibrace jeho tělem.
„Kurva.“ Zařval a přirazil.
Potřetí, co se jí Thomas zabořil do pusy, jí Jake dvěma prsty hladil záhyby. Jako dva muži, kteří se znají velmi dobře, hýbali se v rytmu. Thomas jí šukal pusu, zatímco Jakeovi prsty vklouzli do její kundičky. Vtlačil je dovnitř a pak ven z jejího těla stejnými pohyby jako Thomas.
Amber nikdy nic takového necítila. Těšit jednoho muže, zatímco druhý těší ji. Jake přidal třetí prst a Amber tvrdě sála penis v puse. Thomas mluvil rychle, nedokázala rozeznat, co říkal, ale věděla, že byl blízko. Dál ho mučila, chtěla, aby se jí semeno rozlilo do pusy.
Jakeovi z ní vysunul prsty a ona zasténala nelibostí. Penis v její puse sebou trhl. Než mohla Thomase pustit, ucítila za sebou pohyb a uslyšela zvuk trhající se fólie. Vzrušením se jí tělo stáhlo.
Jake za ní přesunul váhu, ucítila tupou špičku jeho penisu u vchodu. Zapumpovala rukou na Thomasově ptáku a silně zasála, když jí Jake sevřel boky a vtrhl dovnitř.
Amber vykřikla s plnou pusou. Jake uvnitř zůstal, chtěl, aby se přizpůsobila jeho velikosti. Byl tak velký, že to chvilku trvalo. Viděla jeho penis, když se vysvlékal, ale nebylo to nic v porovnání s pocitem uvnitř.
Thomas přirazil skoro zoufale do její pusy, když se Jake začal pohybovat. Držel pohyby pomalé, tvrdé a dlouhé.
„Úzká. Jsi tak úzká a žhavá,“ mumlal Jake. Zrychlil, sevřel ji za boky pevněji.
Thomas vykřikl, když se udělal a vypustil svou esenci do její pusy.
Amber ho vysála do sucha, polykala slaně hořké semeno, dokud nezačal měknout. Thomas se vytáhl z její pusy a posunul se pod její tělo.
Jake do ní zezadu přirážel, když Thomas překryl pusou její.
Sdíleli vlhký, mlaskavý polibek, když se jí tělo stáhlo kolem Jakea. Ta totální kontrola, kterou Thomas využíval při přivlastnění si její pusy, jako to Jake dělal s jejím tělem, bylo moc. Slyšela Jakeovo bručení, když o sebe pleskali znovu a znovu. Pořád cítila Thomasovu unikátní chuť, když s ním sdílela jeho chuť. Dva silní muži ji drželi a vlastnili její tělo. A ona se prostě uvolnila.
Thomas polkl její výkřik, když se udělala. Tělo se jí třáslo a ona se divoce vzpírala, odtrhla pusu od Thomase, potřebovala vzduch.
Jake zařval její jméno, když se jeho tělo zmítalo, a začal plnit kondom semenem. Uvolnil sevření a ona zkolabovala do Thomasovi náruče. Thomas si ji přitáhl blíž k hrudi, když se Jake vytáhl.
Odešel z postele, aby se postaral o kondom, když je Thomas pohodlně uložil. Jake se o minutu později vrátil a vylezl si vedle ní, obtočil paže kolem nich.
Amber si položila hlavu na Thomasovu hruď. Byla vyčerpaná a šťastná.
Jake ji líbal na krk a Thomas na čelo. Pokoušela se udržet oči otevřené, nechtěla prošvihnout ani chvilku, ale bylo jí až moc dobře mezi Thomasem a Jakem, takže je stejně nakonec zavřela. Bylo jedno, jestli měla jen tuhle jednu noc s těmato dvěma úžasnými muži, chtěla si užít každou vteřinu, zatímco je měla.
Byla to nejlepší noc jejího života. Nikdy se necítila tak naplněná, chtěná a ohraňovaná.


32 komentářů:

 1. Díky za překlad a korekci. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za další krásnou kapitolku!!!♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc. S touto knížkou jsou i vánoce hezčí. Věra

  OdpovědětVymazat
 5. Veľmi pekne ďakujem za skvelý preklad a korekciu. Je to super príbeh. ☻

  OdpovědětVymazat
 6. Veľká vdaka za super preklad a korekciu - tento druh príbehov zbožnujem ;-)

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za žhavý překlad :)

  OdpovědětVymazat
 8. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 9. juuuj už sa teším na žhavé pokračovanie, čo budú vyvádzať ďalej :o))) dík za super preklad a už sa neviem dočkať pokračovania

  OdpovědětVymazat
 10. Moc děkuji za další skvělou kapitolku a taky za přidanou anotaci....

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj holky,moc díky za další super počteníčko už se těším na další kapitolu Mirka

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 13. Moc děkuji. Těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 14. díky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Moc děkuji za pěkně žhavou kapitolku

  OdpovědětVymazat