středa 2. listopadu 2016

Crissy Smith - Pack Council (Were Chronicles #9)

Koncil smečky


Kroniky vlkodlaků 9


Překlad: Viki
Korektura: Tereza

Alfa zástupce Rady, Kurt Moore, má plné ruce práce s vyšetřováním Kostela pro Lidstvo… do té doby, než potká ženu, která s jeho světem zatočí.

Alfa zástupce Rady, Kurt Moore, se usadil ve městě Lovington v Kalifornii a na své nové pozici. Má plné ruce práce při získávání informací o pěti pobočkách Kostela lidskosti, plánuje zbourání kostela a chránění ostatních vlků. Všechen svůj čas a energii věnuje práci. Je spokojený a šťastný, i když je to trochu osamělý. Pak potká Savannah Conley, novou zástupkyni, a všechno se změní. Savannah je pro něj perfektní druhou polovičkou, až Kurt začne pochybovat o sobě a svých potřebách.
Savannah Conley okamžitě přitahuje tichý měnič, kterého jí představila nejlepší kamarádka. Přijala otevřenou pozici na oddělení šerifa a těší se, až zapustí trochu kořeny.
Čím více času tráví s Kurtem, tím víc je přesvědčena, že Kurt má být s ní. Může být pouze člověk, ale hluboko uvnitř ví, že tmavovlasý měnič patří jí. I když nemá moc času přesvědčit toho tvrdohlavého měniče. Vlčí měnič, který šel v utajení do Kostela, zmizel, a Kurt je na lovu. Savannah dělá, co může prostřednictvím právních prostředků, ale ví, že Kurt udělá, co bude muset v zájmu zajištění bezpečnosti vlků.
Nepřátelé se je snaží rozdělit. Ale Kurt a Savannah ukáží, že jsou společně silnější… a porazí svého nepřítele.Prolog

1. Kapitola

2. Kapitola

3. Kapitola

4. Kapitola

5. Kapitola

6. Kapitola

7. Kapitola

8. Kapitola

9. Kapitola

10. Kapitola

11. Kapitola

12. Kapitola

Epilog

11 komentářů: