pátek 1. července 2016

Pekelné kotě - 14. kapitola


Felipe se zamračil na telefon.
„Co je špatně?“ zeptala se Jenny, když vycházela z koupelny omotaná nadýchaným ručníkem, zatímco si druhým sušila vlasy.

„Zavěsil mi.“
„Kdo?“
„Lucifer.“
„Asi skončil s mluvením.“
„Ale já jsem nedostal k tomu nejdůležitějšímu. Neví o tom problému s portálem. No, alespoň s tímto portálem.“
Problém, o kterém slyšeli jen jednou, když se drápali na vrchol útesu za Valaskou, která se ani nezapotila. Ta mrcha. Iracionální nebo ne, Jenny ji nenáviděla, tu opálenou krásnou válečnici. V porovnání s ní se Jenny cítila jako ošklivá sestřenice. Ne že by Felipe udělal cokoliv, aby se tak cítila. Naopak, nestrávil žádný čas tím, že by okukoval jejich průvodkyni. Ale ani se ji nesnažil zahlédnout, když se šla sprchovat ani ji znovu nepolíbil od toho vyrušení na pláži.
Nicméně zpátky k problému s portálem, který byl na opačné straně jejího žárlení. Po jejich nekonečném šplhání a setkání s Thorou, narazili na mírnou paniku. Vypadalo to, že portál Amazonek byl porušen. Scvrknul se do sebe a se syčivým zvukem zmizel, zanechal tak válečnice zmatené a je bez rychlé možnosti dostat se do vnitřního kruhu.
To v kombinaci se vším ostatním znamenalo, že Felipe potřeboval zavolat Luciferovi a podat hlášení.
„Proč mu nezavoláš zpátky?“ navrhla Jenny, zatímco otevírala skříň a našla visící tógy, ani jedna nebyla dost dlouhá, aby zakryla její šupinaté nohy. Nohy, u kterých si nemohla pomoct, ale byly vystaveny všem na očích. Málem kvůli nim zůstala v koupelně, obávala se vyjít, protože Felipe poprvé uvidí její deformaci.
Což je hloupé, protože už jsme několikrát skoro měli sex. Už přejížděl rukou po mých nohách. Viděl je a neřekl ani slovo. Ačkoliv zahlédnutí na jedné straně je něco jiného, než plné seznámení se s její zvláštností.
Lepší vědět teď, že ho to odradí od svádění, než v půlce. K jeho dobru nic neřekl ani nevypadal ničím rozrušen.
Jenže promenádovat se na očích v pokoji, který mají pro sebe v Amazonské vesnici, byla jedna věc, promenádovat se na očích v Pekle je věc druhá.
„Už jsem se dvakrát dovolal do schránky a dostávám zprávy, že Pán Pekla je příliš zaneprázdněn odpovědět, protože si užívá a je to doprovázeno nějakou otřepanou hudbou.
„To si děláš srandu,“ řekla, když se rozhodovala mezi bílou tógou a tmavě šedou.
„Ne. Můj Pán se netají, když dojde na jeho sexuální život.“
„Zní jako některé mé tety, co znám,“ zamumlala, a pokračovala v prohlídce a doufala, že objeví nějaký outfit, který ji více zakryje.
„Chvíli počkám a zkusím to znovu. Mezitím, jak moc super je ta věc s amuletem?“
To bylo něco, co ji donutilo se zaculit. Jenny v to moc nedoufala, ale i přesto visel kolem jejího krku v malé naději, že to může pomoct.
Vyzkoušeli to na první Amazonce, která jim zkřížila cestu. Jenny řekla, „Ahoj jak se máš?“. A ten služebník, který nezačal křičet ani krvácet z otvorů si musel myslet, že se zbláznila, protože se smála a tančila okolo ní v chodbě a říkala, „Můžu mluvit. Poslouchej mě. Já můžu mluvit.“ Ale jak ji Felipe ujistil, mít reputaci šílence v Pekle nebylo nic špatného.
„Ten amulet je nejlepší dárek na světě. Jen jsem přemýšlela, proč moje tety o tom nikdy nepřemýšlely, když jsem vyrůstala. Bylo by hezké, kdybych ho měla, když jsem randila s tím klukem, kterého mi dohodily.“
„Jaký kluk?“ Zavrčel Felipe. Jeho oči žlutě žhnuly a Jenny si nemohla pomoct a zachvěla se.
Žárlí snad? Věděla, že ona rozhodně ano. Ženy na tomhle místě věnovaly příliš mnoho pozornosti jejímu mužskému doprovodu. A jí se to nelíbilo. Amulet možná zase tak dlouho nezůstane na jejím krku, pokud si nebudou nechávat své ruce a zjevné pohledy pro sebe.
Byla hloupá, věděla to. Hluboko uvnitř věděla, že jí Felipe nepatří. Byl na to příliš divoký. Všechno, co sdílejí, bude dočasné. I tak pro tuhle chvíli si nemohla pomoct a byla majetnická. Byl s ní. Což ho činí jejím. A vzhledem k tomu, že Jenny vyrůstala sama a nikdy neměla kamarády, pojem sdílení nebyl něco, čemu by rozuměla nebo se starala naučit.
Očividně její shánění před otevřenou skříní nezůstalo nepovšimnuto. „Vypadá to, že máš problém s dostupným oděvem. Rozhodla ses neoblékat? Že by sis nechala jen ručník? Vlastně, měl bych lepší nápad, proč to neodhodíš všechno?“ Felipe prakticky zavrněl ten návrh.
Hodila po něm pohledem přes své nahé rameno a našla ho, jak se roztahuje na obrovské posteli s rukama za hlavou, rty zkroucené do úsměvu.
„Snažím se něco najít, ale ty tógy jsou strašně krátké.“
„Je to známo jako snadný přístup.“
„Snadný přístup pro co?“ Hned jak se zeptala, došlo jí to. Červeň jí stoupala do tváří a vlhkost zalila její mušličku, když se jeho úsměv rozšířil.
„Chceš, abych ti to ukázal?“
Ano. „Ne. Teď není ten správný čas. Máme důležitější věci na starosti, nemyslíš? Třeba, jak se dostaneme do vnitřního kruhu, o kterém mluvíš, když je portál rozbitý. Jsme v šestém kruhu podle Valasky.“
Felipův nedbalý postoj ukázal lhostejnost ohledně jejich dilematu. „Šestý nebo devátý, na to vlastně nezáleží. Pár Pekelných koňů, několik dnů jízdy a budeme v hlavním městě bez problémů.“
Její nos se nakrabatil. „Jízda na koni? Není to těžké?“
„Ach, Jenny,“ Felipe zavrčel. „Já vím, že si nechtěla, ale ty věci co říkáš…“
„Co s nimi?“
„Vážně jsi tak naivní, že nevíš, jak to může být myšleno?“
Ne. Slyšela o sexuálních narážkách celý život. Sirén nebyly příliš jemné. Ačkoliv, tohle bylo poprvé v jejím životě, co Jenny došlo, že její slova mohou mít dopad na muže. Bylo to tak nové a neočekávané. Přehrála si, co právě řekla a nemohla pomoci uličnickému zkroucení rtů. „Hádám, že pokud někdo má zkušenost s učením holky jezdit na tvrdých věcech, budeš to ty. Vzhledem k mé nezkušenosti nabízíš mi, že mě to naučíš?“
Nebyl to náhlý zlatý hlad v jeho očích, který jí ukradl dech, ale spíše ta rychlost, s kterou vyskočil z postele a kráčel k ní. A tím myslela, kráčel.
Pohyboval se uvolněným krokem, se zvířecí obratností jí ukradl schopnost hýbat se, nebo dýchat. Blížil se k ní prostorem, který je odděloval, zastavil se před ní, jeho tělo tak blízko, že mohla cítit teplo, které z něj vyzařovalo. Teplo, kterého se chtěla dotknout.
„Neměla bys říkat takové věci,“ řekl chraplavým hlasem.
„Proč?“
„Protože muž by mohl usoudit, že se nabízíš.“
Pohlédla do jeho doutnajícího zlatého pohledu. „Co když ano?“
„Všimla sis, že nejsem ten typ chlapa, který se zdržuje v okolí, že jo? Že zatímco se bavíme teď a flirtujeme, nakonec jsi pro mě mise. Jak tě dovedu k Luciferovi, už se pravděpodobně nikdy neuvidíme.“
„Pokud mi říkáš, že tohle je jednorázovka, pak ano, tomu rozumím. Nejsem hloupá. Došlo mi, že holka jako já nemá moc, co by nabídla muži, jako jsi ty.“
Její záda narazila na zeď a jeho tělo se přitisklo na její, neústupně a tvrdě. Násilí toho aktu jí vyrazilo neúmyslné zalapání po dechu.
„Tohle neříkej,“ zavrčel.
„Neříkej co?“
„Nemluv o sobě, jako bys byla něco méně než dokonalá. Myslím, že už jsme si vyjasnili, že jsi vzácná a drahocenná.
Pokrčila rameny. „Když to říkáš.“
„Ano, říkám.“ Jeho prsty chytily její bradu a držel ji tváří v tvář, jeho stisk byl skoro trestající.
„Ty. Jsi. Nádherná. Žádoucí. Pokušení, kterému jak jde vidět, nedokážu odolat.“ Ne že by se snažil. Jeho rty se přitiskly na její se zraňující dravostí, kterou vítala. Když ji takhle líbal, Jenny mu skoro věřila a zapomínala na své vlastní pochybnosti. Zapomněla na minulost, na svou matku, na odraz v zrcadle.
Putovala svými prsty skrz jeho vlasy, Jenny se ztratila v jeho polibku. I přes její odpověď, že nechtěla nic více, než co ji chtěl dát, jedna její část si nemohla pomoci a chtěla předstírat, že sdílejí něco víc. Něco výjimečného. Že byla objímána a líbána mužem, který se o ni zajímal a nikdy by ji neopustil. Hloupý sen, ale nemohla odolat.
Vzalo to její požitek do jiné sféry, tam kde se uvolnila a ztratila sama sebe. Ručník nějak spadl, když na sebe naráželi. Zanechalo to nahou kůži jejího těla tisknoucí se proti němu. Ach, jak to teplo sálalo. Jak ten pocit jeho nahé kůže vzrušoval. Vrcholky jejich prsou se stáhly do pupenců, vyčnívající výstupky, které se třely proti jeho hrudi, vysílaly skrze ni chvění. Její nohy byly slabé a ona se prohnula proti němu, ale nespadla. Jeho paže se kolem ní stáhly. Držel ji blíže, pevněji, vzrušoval mnohem víc částí, hlavně jednu určitou vlhkou část, která pulzovala a prosila o víc.
Díky za zeď za jejími zády. Udržela ji, když se jeho stehno vtisklo mezi její. Nemohla si pomoct a třela své pohlaví proti jeho svalnaté noze, vzdychala mu do úst při tak jednoduchém tření klitorisu. Dokonce byla ještě vlhčí.
Zalapal po dechu z jejího dechu vzhledem k tomu, že jejich rty byly zpečetěny. Ale neodtáhl se nebo nezpomalil. Místo toho rozšířil své smyslné prohledávání, táhl své rty po jejích tvářích k citlivému lalůčku na uchu. Kdo by tušil, že se ukáže jako tak velká erotogenní zóna? Přešel skrze ni záchvěv, když ji olízl na tak překvapivém místě. Utekl jí sten, když se její potěšení stupňovalo.
Nepromluvili jediné slovo. S těly tak dekadentně propletenými, jejich srdce divoce bila a blaho bylo jen kousek, kdo potřebuje mluvit, když dotyk sděloval mnohem výmluvněji a příjemněji?
Jeho ruce sjížděly dolů po jejím těle, vypalovaly cestičku žáru, dokud se špičky jeho prstů nezastavily na nahé kůži jejich boků. Ale nezůstaly tam dlouho. Natáhl se dozadu a vzal plnost jejího pozadí do dlaní, využil svou novou pozici rukou a zavlnil její pánví, takže dostala ještě větší tlak jeho nohy. Pevné a jemné chloupky hladily její nejintimnější část příjemný pohybem, který ji nutil pohupovat se a prosit o víc.
Nemohla říct, kdy se její ruce přesunuly z jeho vlasů na jeho svalnatá ramena, ale když se zvýšilo dráždění jejího klitorisu, jen zběžně si uvědomila, že do něj zabořila nehty. Obviňujte jeho. Napětí se propojovalo spolu s její potřebou, ne, byl to požadavek, něco ji svíralo.
Cítil to? Bylo to, proč dal pryč své stehno, jen aby ho nahradil svou rukou, svou zlou, úžasnou rukou s obratnými prsty, které si hrály s jejím oteklým uzlíčkem. Jenny si nemohla pomoct, ale byla zahlcena rozkoší, když ji hladil. Rychleji a rychleji pracoval na svém erotickém kouzlu, třel jí klitoris, zatímco se ho zoufale držela, lapala po dechu a vydávala vzdechy.
Když zastavil svůj pohyb, vykřikla na protest. „Ne, nepřestávej.“
„Ještě jsme neskončili. Ani náhodou,“ zapředl.
Oddychla si, když zajel svým prstem do jejího vlhkého pohlaví. Konečně, něco co mohla stisknout. Dovnitř a ven, vnikal do ní, dráždil ji. A to bylo vše, co to bylo. Dráždění.
Potřebovala víc. Něco většího, delšího…
Typický zvuk trhání látky ji donutil otevřít její těžká víčka. Zadívala se dolů právě ve chvíli, kdy jeho penis vystřelil dopředu. Dlouhý a tvrdý, jeho kláda trčela přímo k ní, tlustá hlavička se leskla kapičkou. Nemohla si pomoct a natáhla se po něm, její palec přejel přes sametovou čepičku, její pohlaví se stáhlo, když vykřikl rozkoší.
Spojila ruce kolem něj a jeho boky vyrazily dopředu, tlačil tak svou erekci skrz její prsty a ona si nemohla pomoct, myslela na to, jaké to bude cítit ho uvnitř. Očividně to chtěl vědět taky, protože ji chytl za zadek a zvedl ji, tlak zdi na jejich zádech ji držel od sklouznutí. Pochybovala, že by jí teď mohl držet nohy. Hlavička jeho penisu, tak tlustá se svou hedvábně jemnou kůží, se třela o její vlhké pohlaví, lákala ji.
Zatímco si užívala to smyslné tření, chtěla víc a našla kuráž, aby to požadovala. „Dej mi to.“
Zasmál se. „Tak netrpělivá.“
Kousla ho do ucha. „Více se obávám přerušení.“ Což vypadalo, že vždycky přijde, když to začne být zajímavé.
„To je pravda.“ A s tím do ní zajel a ona šťastně vykřikla.
Vytáhl se a znovu do ní hluboce zajel a zůstal tak. Bylo to skvělé. Tak úžasně ji roztahoval. Tak pohodlně tam zapadal. Ale jak se pohybovala dokola, nemohla si pomoct a chtěla trochu více akce z jeho strany. „Na co čekáš?“
„Nechtěl někdo lekci ježdění?“
Jakože cože?
„Omotej své nohy kolem mého pasu.“
S potěšením, které ho zavedlo hlouběji. Zahákla své kotníky za jeho zády a on je odnesl do postele. Položil je dolů, byl na okraji matrace, ona byla obkročmo na něm, stále nabodnutá na jeho penisu. Prsty zabořené do jejich půlek s ní pohupoval.
Ach, můj bože.
Znovu. Nahoru a dolů s ní pohyboval, pokaždé co dosedla, ho tlačila hlouběji, tak hluboko že se dotkl něčeho citlivého uvnitř. Sladký bod, který ji nutil lapat po dechu. Taky to způsobilo to, že její tunýlek se stáhl okolo jeho údu, jeho velmi velkého údu.
Byly pryč ty předchozí mylné představy a neuspokojivé zkušenosti od minulých milenců. Tohle byl sex. Tohle bylo potěšení. Tohle bylo… ach, můj šílený….
Nikdy nedokončila tu myšlenku. Nemohla, ne když začal přirážet a třít ji rychleji a rychleji, lapala po dechu při intenzitě toho vyvrcholení, odtáhlo ji to od jakýchkoliv myšlenek, svíjelo se, vytvářelo to uvnitř vlny potěšení, až to vybuchlo, zvyšovalo se, orgastická vlna jí projela.
Vzala ji sebou na cestu potěšení, která jí zvrátila hlavu a vykřikla čistou radostí.
Naprosto skvělé.
A stále přirážel, ona nahoře na něm jezdila, až došel ke svému vlastnímu vyvrcholení a spustil tak další malý orgasmus, což ji nedonutilo vykřiknout v naprosté spokojenosti.
Když padla do jeho paží, ani vzdálené výkřiky — ups, hádám, že jsem si měla dát ten amulet po sprše zpátky — nemohlo zmenšit její potěšení z toho, co právě prožili.
Mnohem víc podivuhodné bylo, že objevila sex s nohama uzamčenýma na ramenou, na kolenou, zezadu a to vše jeho zásluhou.
Naštěstí pro obyvatele vedlejších pokojů, si vzpomněla na její magický talisman a během těch příjemných chvil, jinak by se ta pevnost ráno mohla ocitnout v nouzi a jen s pár obyvateli, vzhledem k jejím náruživým výkřikům.21 komentářů:

 1. Hurááá, další kapitola. Děkuji za skvělý překlad.
  Adéla

  OdpovědětVymazat
 2. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za další kapitolu!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad (°o°)

  OdpovědětVymazat
 5. Veľké dakujem za preklad a korektúru a teším sa na pokračovanie:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Strašne moc ďakujem za pokračovanie. Urobili ste mi radosť. Super preklad a korekcia, dievčatá. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Dakuhem veľmi pekne za kapitolu.... Už sa neviem dočkať pokračovania

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji moc za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji moc za překlad.Petra

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji moc za další kapitolu! Už jsem ji nedočkavě vyčkávala :D

  OdpovědětVymazat
 11. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat