úterý 7. června 2016

Odolávať jej - 16. kapitola 3/3


Potom, čo videl, že je Sali preč Cole stál v temnom vchode úplne zmätený a rozladený. Preklínal a bojoval s nutkaním vraziť múru. Zachytil svoj odraz v zrkadle na chodbe a bledý, strašidelný človek sa na neho pozeral, bol takmer na nepoznanie. Nevedel, prečo si myslel, že to bolo v poriadku, aby Sali vzal domov, pretože to určite nebolo kurva v poriadku. Vôbec nie. Vytriezvel, keď sa Savannahine oči sa stretli s jeho.

Zhlboka sa nadýchol a priblížil sa k dverám jej spálne, ktoré nechala pootvorené. Zistil, že Savannah sedí v strede postele, stále oblečený len v nohavičkách a bielom tričku. Jej pohľad bol sklopený a smutný vo jej póze, prepad jej ramien ho zasiahol ako fyzická bolesť na hrudi. „Savannah.“ Hlas sa mu zlomil a bolesť v hrudi spôsobovala ťažké dýchanie. Nedostával žiadnu odpoveď od nej, keď sa priblížil k posteli.
Savannahine oči sledovali jeho nohy cez koberec, pokým nestál na konci postele. Pozrela sa na neho, žuvajúc si spodnú peru. Pozorovala ho, akoby bol nejaký divoký tvor. Pery mala pootvorené, oči dokorán a jej dýchanie bolo plytké.
„Si v poriadku?“ spýtal sa.
Široké zelené oči ho študovali. Pomaly prikývla. Jej pohľad klesol, prechádzajúc cez jeho nahú hruď a brucho a zastaviac sa v páse pásme džínsov, ktoré nechal rozopnuté v snahe dostať Sali z dverí.
Jej ruky sa pohrávali s okrajom tielka a Cole pľúca sa stiahnli. Aká bola ona ... Zdvihla top, vystavujúc jemnú kožu na bruchu a pomaly pokračovala vyšie, kým jej prsia neprišli do zorného poľa. Cole nemohol pomôcť, ale sledoval jej pohyby. Uhryzol sa do pery a pozrel sa na ňu. Mäkká mliečna koža a svetloružové bradavky sa napli v chladnom vzduchu. Kurva, bola perfektná, lepšia ako v jeho predstavivosti. Hrubo prehltol.
„To nemôžeš robiť, Savannah.“ Siahol po odhodenom tričku a podal jej ho späť.
Prijala tričko od neho, len aby ho hodila cez celú miestnosť. Do pekla, hrozne preceňuje jeho sebaovládania. Dal by jeho ďalší nádych len aby ochutnal jej krásne prsia.
„Savannah,“ povedal skrz zaťaté zuby. „Obleč sa.“ Jeho príkaz znel slabo aj jeho vlastným ušiam.
Vtiahla si peru do úst prevalila sa nahnevane, ľahnúc si na brucho a zaborila tvár do vankúša.
Prečo sa zdá ublížene? Zaťal ruky v päsť, potom ich narovnal a posadil sa vedľa nej na posteľ.
Jej jemný malý zadok bol v plnom zobrazení v sotva zakrývajúcich ružových nohavičák, ktoré vystupovali v jeho snoch. Jeho dych sa pri pohľade na jej urastený okrúhly glóbusový zadok zastavil, len prosil o jeho pozornosť.
Položil ruku na jej holý chrbát a palcom trel kožu medzi lopatkami. Otočila hlavu na stranu, nechajúc jednu stranu tváre na vankúši, aby sa mohla pozerať sa na neho. „Je mi ľúto, že si to musela vidieť. Nemal som ju priviesť domov.“
„Tak prečo si ju priviezol?“ vyzvala ho.
Vzhľadom k tomu, že myslel jeho vtákom. Ale nemohol to povedať Savannah, takže nič nepovedal, a ona na neho netlačila. Prešiel jej dlaňou po chrbte.
„Ideš na to so mnou - čo si urobil s ňou?“ spýtala sa.
„Nie,“ jeho hlas znel neuveriteľne tesne. „Ty si so mnou v bezpečí, Savannah. Ja ti neublížim.“
Hryzla do pery. „Nevyzeralo to, že by si jej ubližoval.“ Zamrklala riasami.
„Savannah zastav,“ prosil.
„Ak ti ublížila...“ nakrčila čelo. Spomenul si, ako Sali na ňom jazdila - tvrdo a rýchlo, len konce nôh na posteli, rukami pritlačila jeho prsné svaly, keď sa odrážala proti nemu.
„Nie,“ dusil sa. Bože, naozaj nič o sexe nevedela.
Nemohol odolať prešiel prstami po jej chrbte, od chrbtice a až ku krku znova. Ten dotyk ju mal upokojiť, tak prečo do pekla, sa od neho otočila?
Chcel sa opýtať, prečo ich sledovala, ale držal sa späť, nebol si istý, či zvládne odpoveď. „Savannah? Povedz mi, čo sa deje,“ prehováral ju, opatrne trel jej nahý chrbát, ale ona zostala tichá a pokojná. Potiahol prsty až k ramenám, potom späť dole, kde jej ich dolnej časti chrbta stlmil. Nechal ruky pokračovať ďalej, len na okraj nohavičiek, pred opätovným presunom prstov hore po chrbtici. Cítil ako sa jej plytké dýchanie stávalo rýchlejším.
Bože, ako veľmi sa chcel dotknúť jej zadku. Uchopiť ho do dlaní a možno dokonca dážď trochu vonia po nej. Mala dokonalý zadok, po všetkom.
Ďalej jej masíroval chrbát a cítil, ako pomaly začína relaxovať na matraci. Ale potom urobila niečo, čo nemala. Zastonala a pohla tým malým zadkom ako sa dostala do väčšieho pohodlia. Do riti. Nepodarilo sa mu odolávať jej dlhšie, Cole priviedol obe ruky na jej zadok a vzal ju do dlaní potrebujúc sa jej dotknúť, masírujúc každú časť nej. Savannah vypustil ďalšie bezzvučný ston a myslel si, sa mu zastavilo srdce. Zdvihla mierne spodok, akoby sa chcela stretnúť s jeho rukami. Koža bola tak mäkká, tak hladká a lákavá ako kurva. Chcel stiahnúť jej nohavičky dole a dotknúť sa jej holého zadku, ale neodvážil. Namiesto toho pokračoval v trení chrbta a nechal ruky tráviac viac a viac času stláčaním jej zadku ako rukami putoval nižšie. Savannahin dych sa zrýchlil a otočila hlavu, už ju neschovávala do vankúša tak ho plne sledovala. Bolesť v jej výraze zmizla a bola nahradená túžbou a horela zvedavosťou, čo videl keď ho sledovala so Sali.
„Cole,“ zašepkala.
Nejako vedel, že to nie je príkaz na zastavenie, ale povzbudením ísť ďalej. Vedel, že by nemal, ale kurva, on bol tak napnutý. Len o kúsok ďalej, nebol by robil, čo by nemal, ale tak hrozne chcel ochutnať jej sladkú kožu a cítiť ako sa krúti proti jeho ústam. Ťahal ruky dole chrbtom cez jej stehná, štekliac citlivú pokožku za kolenami a keď priviedol obe ruky hore cez jej zadok, nechal prsty prekĺznuť práve pod elastickým prúžkom, aby mohol cítiť jej holú kožu, bez prerušenia touto textíliou. Bolo to tak ďaleko, ako on mohol zájsť bez nejakého signálu od nej, že chce viac. Pokračoval miesením a masírovaním jej bacuľatého tela, prsty sa prepracovávali bližšie a bližšie k jej malej mačičke. Chcel vedieť, či bola mokrá, pretože bol tvrdý ako skala, a ona sa ho doteraz ani nedotkla. Ona by sa ho ani nemusela dotknúť; že by pravdepodobne by len premýšľal o jej zadku.
Savannahino dýchanie sa stal viac nevyrovnané a ona sa len nepatrne nadvihla boky, akoby dávala jeho rukám lepší prístup dotyku dole, keby chcel. Oboma rukami vošiel pod textíliu jej nohavičiek, sklonil sa a pobozkal jednu polovičku stehna a potom na druhú, posieval otvorenými ústami bozky pozdĺž jej ponúkané mäso. Keď jeho jazyk nešetril kožu na zadnej strane kolena, jej boky vystrelili z postele.
„Ach,“ vydýchla.
„Pst, budem robiť to lepšie,“ sľúbil. Bozkával cestu hore jej nohami a posieval nežnými bozkami cez zadok, bojujúce s nutkaním strčiť jeho tvár medzi jej zadok. Nechcel ju vydesiť, ale miloval jej zadok. Jednou rukou odsúval látku jej nohavičiek, jeho ďalšie našla hladil teplo. Do prdele, ona bola úplne premočená. Jeho vták sa mykol proti obmedzúcim džínsom.
Savannah sa ťahala proti jeho rukám. Vyžíval sa v dotyku jej malej mačičky, jej bucľatých pier a klzkého tepla vychádzajúceho z nej. Krúžil jedným prstom na jej otvorenie, zbieral tam vlhkosť našiel a prešiel prstom po malom rozvodnenom zárodku.
„Cole!“ Savannahin hlas bol neústupný a istý. Vedel, že ju nemohol nechať takto, chcel, jej dať viac, než chcel svoj ďalší dych.
Posunul jej nohavičky dole nohami, napriek tomu ju nechal ležať na bruchu, takže jej zadok bol rovno pred ním. Jeho ruky masírovali hodvábne telo, uchytili jej zadok a rozšíril ho, aby videl jemnú ružovú zvraštenú kožu a potom ďalej nadol, klzkú vlhkosť medzi nohami. Bolo to šialene horúce. Jeho penis bol ťažší, než kedy predtým. Palcami kĺzal proti jej zadku, kreslil cez jej stred a Savannah sa zadrhol dych. Pritisol bozk na jej dolnú časť chrbta a potom ju prinútil prevrátiť sa.
Ležala proti nemu na vankúši, prsia jej stúpali a klesali s každým otrhaným nádychom.
Bola dokonalá. Jej koža bola hladká, jej prsia boli energické s ružovými bradavkami, ktoré akoby prosili, aby ich olízal. Položil sladký, vlhký bozk na tvár, len do kútika úst, a potom sa presunul dolu, okusujúc pokožku na jej krku, bozkami posieval kľúčnu kosť, cez jej srdce, predtým ako bozkával každý prsník. Jazykom nešetril pozornosťou na jej opuchnutých bradavkách, vsajúc každú hlboko do úst, zatiaľ čo jeho jazyk chodil sem a tam. Savannah hlasno zastonala a zmietala sa na vankúši.
Posunul sa tak, že ležal vedľa nej, jeho tvár bola na úrovni s jej bruchom. Jeho oči boli na jej, keď roztiahol jej nohy a sklonil ústa, aby ju ochutnal. Savannahina hlava klesla späť na vankúš a jej oči sa zatvorili. Bol príliš napnutý, aby na to išiel pomaly a chodil svojím jazykom nemilosrdne proti nej, sal ju do úst, kým stonala a zvíjala sa a volala jeho meno. O pár sekúnd neskôr cítil, keď prišla, jej malá mačička akoby zvierala niečo na vyplnenie. Ale to sa nemalo stať. On by si dal ľad na vtáka, keby musel. Savannah nebola pripravená a okrem toho nechcel byť jej prvý.
Pobozkal ju na stehná a brucho, kým otrasy jej orgazmu ustúpili a potom sa posunul na posteli a sadol si vedľa nej.
„Colby ...“ zastonala. „Mám závrat.“ Chytila na prestieradiel, pokúšajúc sa uzemniť.
Usmial sa, pýcha sa v ňom nahromadila. To musel byť jeden silný orgazmus. Odhladil jej vlasy z tváre, tešil sa z vzhľadu blaženosti, ktorý tam dostal.
Pozrela sa na neho so zatiahnutými rozostrený očami. „Aby sa miestnosť prestala otáčať...“ zastonala.
Počkaj sekundu... Jeho žalúdok klesol. Čo to dočerta? „Si opitá?“
Zasmiala sa. „Iba trochu.“
„Kriste, Savannah.“ Vstal a vytiahol nohavičky hore jej nohami. Toto sa tááák nemalo stať. Cole od nej odstúpil na vratkých nohách a upravil si obrovskú erekciu napínajúcu sa proti jeho zipsu. Jej rozšírené oči sledovali jeho pohyby. Bodnutie sklamania zafarbilo jej črty, ale Cole to ignoroval. Vykročil do kuchyne a našiel fľašu vodky a pomarančový džús položené na ostrovčeku. Savannah sa vlámala do jeho likérovej skrine ako čertovsky rebelský teenager. Je to to, pred čím ho jej terapeut varoval? Opila sa a zrejme bola nadržaná.
S jej vôňou stále lipnúcou na perách a prstoch Cole utiekol do hlavnej kúpeľne. Potiahol džínsy dole len natoľko, aby oslobodil svoju erekciu a pumpoval a nastriekal si do dlane krém na ruky. Trel svoj penis, pompoval a pohyboval bokmi tak, aby zodpovedali horúčkovitým pohybom jeho rúk. Len o niekoľko ťahov neskôr prišiel bezzvučný ston, vyprázdnil sa do dlane druhej ruky.
Po osprchovaní sa vrátil do svojej izby a našiel Savannah ako sedí v strede jeho postele.
Ich oči boli uprené na toho druhého a on sa snažil vyčítať z jej znamenie, že by ľutovala, čo robili pred chvíľou, ale nenašiel.
 „Vonia to tu ako ona.“ Nakrčila Savannah nos.
Cole začal pracovať na výmene prestieradiel a obliečok na vankúšoch. Ak sa nemienila preniesť nad tým, čo s ňou práve urobil, ani on. Zhromaždil čistú sadu prestieradiel a hodil ich na matrac. Nemal by spať so Savannah v lôžku kde bol s inou ženou, ale tiež by ju nemal teraz odohnať. Bola už príliš zraniteľná, nechal ju úplne nechránenú s ním. A ak chcela byť, kde je, nechcel jej to odoprieť. Nemohol. Teraz nie. Možno nikdy.
„Cole?“ Jej hlas znel prosebne ako by potrebovala uistenie o tom, kde sa práve nachádzali.
„Choď do postele, Savannah.“
Otočila sa k dverám. Jeho ruka ju v lakti zastavila. „Nie, do mojej postele. So mnou.“
Usmiala sa a vliezola vedľa neho, položila hlavu na jeho hruď, akonáhle boli usadení v temnote.
„Nechcem, aby si pila, Savannah.“
„Ospravedlňujem sa. Si na mňa nahnevaný?“
„Nie, nehnevám sa na teba.“ Zúriť na seba bolo lepšie. Nemal sa jej dotknúť. Ale teraz, keď to mal, nechcel nič viac, než aby to robil znovu a znovu. „Si ešte opitá?“
„Nie som opitá. Mala som len trochu, keď som čakala, kým sa dostaneš domov. Len som chcela vedieť, aké to je.“
Nemohol byť naštvaný na Savannah. Nechal ju dnes večer osamote a išiel von s inou ženou. Savannah sa nudila. Urobila to, čo mnoho z devätnásť takmer dvadsaťročných robili cez víkendy.
„Ako sa teraz cítiš?“ spýtal sa, potreboval nejaké informácie o tom, čo sa deje vo vnútri jej hlavy.
„Dobre.“
„Len dobre?“ Uškrnul sa, otočil sa k nej.
Usmiala sa na jeho koži a zívla. „Som ospalá. Bol si vonku dlho.“
Nechcel poukázať na to, že s najväčšou pravdepodobnosťou to bolo kombináciou alkoholu a silného orgazmu, ktorý jej spôsobil, skôr než neskorou hodinou. „Bolo v poriadku, to čo sa stalo vo tvojej izbe?“
„Áno. Je to len…“
„Len čo?“ vyzval ju, jeho srdce začalo búchať rýchlejšie. Nechcel ju počuť hovoriť, že ľutovala. Skramentsky určite nie.
„Nepobozkal si ma. A nedovolil si mi dotknúť sa ťa.“
„Chcela si to?“
Prikývla a jej tvár bola stále otočená.
„Si panna?“ zašepkal.
Svaly na jej chrbte sa napli a jeho ruka sa na jej koži upokojila.
„Áno.“
Úľava zaplavila jeho systém. „Dobre. Tak to aj zostane. „
„Ale Cole...“
„Nie. Nič nehovor práve teraz. Nehovoríme o tom. A už vôbec nie, keď si pila.“
Zhlboka si vzdychla. „Môžem povedať ešte jednu vec?“
Zaťal päsť na jeho boku, pretože vedel, že by bolo zbytočné odmietnuť jej žiadosť. „Jednu.“
Zhlboka sa nadýchla, ako by sa chystala na prejav. „Keď som s doktorom Whiteom alebo Marissou, vidia ma ako normálne dievča, s normálnymi potrebami a želaniami - byť milovaná, mať fyzickú náklonnosť - ale niekedy si nemyslím, že ma vidíš takto. Stále sa na mňa pozeráš, že som vystrašené, plačúce dievča, ktoré si vytiahol z toho objektu. Len chcem, aby si vedel - ja chcem viac.“
Vzal si sekundu, aby vstrebal jej slová. Bolo to len pár týždňov. Naozaj vedela, čo chce? Bola dokonca schopná viac práve teraz? Nechcel premýšľať o jej randení. V skutočnosti, ho tá myšlienka vystrašila. Ale bolo jasné, že je pekné dievča. Nemohol ju držať ukrytú, bez ohľadu na to, koľko by ju mohol chcieť. Možno, že alkohol uvoľnil jej jazyk, ale bola to pravda, neznela opito. Vôbec nie. Znela sebavedome a isto. „To je dobre Savannah. Chcem, aby si zažila tie veci tiež. Zaslúžiš si to všetko a oveľa viac.“ Ale vedel, že nebol muž pre ňu. Mohol by prísť so zoznamom tisíc dôvodov, prečo: bol pre ňu príliš starý; potrebuje viac času na uzdravenie; bol ženatý so svojou prácou; neobzeral sa po vzťahu; a zoznam pokračoval ďalej a ďalej. Ale odpovedalo jeho telo. Chcel ju, aj keď vedel, že je to nemožné.
„Savannah?“ zašepkal v tme, nemohol sa ubrániť spojitosti s jej poznámkou o jeho bozkávaní.
„Áno?“
„Bola si už predtým pobozkaná?“
„Nie.“
Zavrel oči. Presne ako si myslel. „Dobre. Jeden bozk na dobrú noc.“ Vedel, že je to zlý nápad, že by neodvolateľne zmenil veci medzi nimi, ale sakramentsky chcel ochutnať jej pery, aby bol jej prvý. Potreboval to rovnako ako potreboval ďalší nádych.
Posunul sa a ona zdvihla hlavu z jeho hrude, čo mu umožnilo pohybovať sa nad ňou. Vznášal nad ňou, pomaly sa znižujúc, kým ich tela neležali v jednej rovine - jeho boky v súlade s jej, jeho hruď len prešla stvrdnutými bradavkami a ich ústa boli len pár milimetrov od dotyku. Zdvihol sa na lakťoch a uchopil jej hlavu do dlaní, odčesal pramene jej vlasov z tváre. Jej dych prišiel v rýchlych malých obláčikoch k jeho perách. Dal si načas, nechcel to uponáhľať. Zdvihol jej bradu k nemu, sklonil sa a stretol sa s jej čakajúcimi ústami.
Jej pery boli plné a mäkké, zatlačil proti nej, prehĺbiac bozk. Dokonca aj keď časť neho vedela, že by to nemal urobiť, zaslúžila si byť riadne pobozkaná pri jej prvom bozku. Cole jej rozdelil pery, a keď sa jej jazyk stretlol s jeho, dychtivý a mokrý, krúžil proti jeho, jeho penis okamžite znovu ztvrdol. Nemala sa bozkávať ako začiatočník. Vtlačil sa do ohybov medzi jej nohami a Savannah si automaticky ovinula nohy okolo jeho pása a vydýchla. Teplo z jej stredu ho chytilo a on prisunul boky bližšie, hryzol späť a zastonal z trenia. Jeho zdržanlivosť visela na vlásku. Ako sakramentsky úžasné sa cítil Cole prerušil bozk, pretože vedel, že by nebol schopný zastaviť sám seba, keby pokračovali ďalej. Vtlačil jej cudný bozk na čelo. „Tak, teraz si bola správne pobozkaná.“
Usmiala sa na neho, oči mala otvorené lenivo klipkajúc. Zasmial sa, ako sakramentsky šikovne vyzerala, nasýtená a ospalá. „Len si trochu oddýchnem, okay?“

„Dobre.“ Obrátila sa na bok a zavrtala sa do vankúša.

10 komentářů:

 1. Moc děkuji, perfektní překlad, jsme ráda že pokračuješ v překladu....

  OdpovědětVymazat
 2. Tato kapitola byla zatím ta úplně nejlepší :) Cole by se už nemusel držet zpátky,jinak může taky Savannah okouzlit někoho jiného...děkuji moc za kapitolu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem za kapitolu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ďakujem za výborný preklad.
  Neviem čo si o tom mám myslieť.
  Na jednej strane je to krásny ľúbostný príbeh na druhej, toto čo robil bolo zneužitie jeho postavenia. je policajt a ona chránená osoba.

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat