neděle 26. června 2016

Magická trojka - 3. kapitola


Madison se mezi nimi dívala, než couvla. „Ne opravdu. Nepotřebuju, aby se mnou kdokoli zůstával.“
Ani jeden se nepohnul, aby odešli.

„Mluvím vážně. Mám Taze a Belle. Budu v pořádku.“
Jak slyšeli svoje jméno, uši obou psů se vztyčily.
Dante udělal krok k ní, ale zastavil se, když Tom zavrčel. Dante zvedl oči na vlka a pokrčil ramen, než se podíval zpět na ni.
„Musíš se rozhodnout, Madison, protože jeden z nás zůstává,“ řekl jí Dante hlasem tichým a uklidňujícím.
„Já…“ Madison přesunula pohled z jednoho na druhého. Říkala pravdu. Nehrála hry. Kdyby ano, už by to udělala.
„Omlouvám se. Nemůžu.“
„Madison.“ Tomův hlas se odrážel domem.
Slzy ji píchaly v očích, ale odmítala brečet. Srdce se jí lámalo a měla pocit, že se jí duše trhá vedví.
„Je mi líto, nemůžu. Měla jsem špatný den a opravdu potřebuju sprchu. Jsem si jistá, že se oba dokážete vyprovodit.“
Madison prošla chodbou.
„Ach, a zamkni, jak budete odcházet.“ Prohodila přes rameno na Toma.
Jakmile byla koupelně, opřela se Madison o zavřené dveře a zhluboka se nadechla. To, že byla kolem obou mužů, bylo jako budíček. Nemohla dál lhát sobě ani jim. Chtěla je oba z různých důvodů a vodila je za nos.
Madison se posunula od dveří a podívala se na sebe v zrcadle.
Čekala, že jeden z nich za ni udělá to rozhodnutí. Že jeden z nich se chopí šance a vybere si ji. Neudělali to. Jen požadovali, aby si ona vybrala. Stejně tak moc, jak chtěla, to nebylo možné. Dnes večer to už vzdala a začala se svlékat do sprchy.
Jakmile byla uvnitř, nechala sprchu, aby uvolnila napjaté svaly. Nebyla sranda uklízet obchod. Někdo udělal hodně škody. Na to by měla myslet. Kdo by se vloupal do obchodu a způsobil takové poničení?
Nedokázala si představit, že by někdo z města něco takového udělal. Ani ona ani Angie si v městě neudělaly žádné nepřátele, o kterých by věděla. Nic z inventáře nebylo ukradeno. A proč by někdo sledoval její dům? Ta myšlenka ji vyděsila víc, než by přiznala. Ve vší upřímnosti nechtěla zůstat sama, ale co mohla dělat?
Madison propátrávala mysl, když si umývala šamponem vlasy. Nebyla schopná přijít s ničím, mysl jí zpět odplula k Dantemu a Tomovi.
Přemýšlela, kdyby se Tom neukázala, jestli by se odevzdala Dantemu? Odpověď byla ano. Ale co kdyby to byl Tom, kdo by čekal na její návrat domů? Dala by se mu? Znovu ano.
Madison cítila tolik rozporů v pocitech pro ně oba. Zvedla flaštičku mýdla a umývala si tělo. Prsa měla těžká a plná, jak je umývala. Když klesla rukou, pohladila se po nateklé kundičce. Pulzovala od té doby, co položila oči na Danta.
S Tomem ještě v pokoji cítila, jak se jí mokro rozlévá kalhotkami. Bože, chtěla je.
Když se její prst zabořil do středu, myslela na ně. Jací milenci mohli být. Madison přidala druhý, když houpala boky. Nezáleželo na tom, koho si uvnitř představovala tak dlouho, jak to byl jeden z nich dvou. Zvedla nohu na stěnu sprchy a přidala třetí. Vykřikla potěšením, když přišlo uvolnění, lehce se jí otřásalo tělo.
Dveře koupelny se prudce otevřely a práskly o stěnu, než měla vůbec čas dát dolů nohu nebo vysunout prsty. Skleněné dveře nic neskrývaly.
Tom zavrčel, když kráčel k ní. Madison vykřikla, když došel až ke dveřím. Otevřel je s takovou silou, že se bála, že se možná roztříští. Vypnul vodu, když ji trhnutím dostal ze sprchy.
„Hej,!“ stěžovala si Madison, když ji táhl mokrou z koupelny.
V ložnici spatřila Danteho, jak stojí u postele.
„Myslela jsem, že jste vy dva odešli,“ řekla na obranu.
Dante přikývl, nesundával oči z jejího nahého těla. „To je docela zjevné.“
Madison se nemohla zakrýt, když ji Tom pořád svíral za zápěstí.
„Mohl bys mě pustit, takže bych si na sebe mohla něco hodit?“
Tom neodpověděl, ale podíval se na Danteho. Ti dva sdíleli dlouhý pohled, než Dante konečně znovu přikývl.
Madison nevěděla, co se dělo, ale nemohlo to být dobré. Pokusila se vytrhnout ruku Tomovi, ale on jen upevnil sevření, když se otočil, aby se na ni podíval.
„Nemůžu uvěřit, že by ses radši potěšila sama, než to dovolila jednomu z nás,“ řekl j hlasem chraplavějším než obvykle.
Červeň se propracovávala Madison vzhůru po krku. Neměla v plánu nechat se nachytat. Tomovy rty se zkroutily vzhůru, jakoby věděl, na co myslela. Vkročil před ni a Madison ho nechala zaplnit celý její pohled.
„Tak to je? Radši bys na nás myslela, než s námi opravdu byla?“ pokračoval Tom.
„Nebo je to tak, že si opravdu nemůžeš mezi námi dvěma vybrat?“ zeptal se Dante přímo za ní.
Madison povyskočila. Neslyšela ho pohybovat se. Ohlédla se přes rameno a skoro přestala dýchat. Byl tak pohledný s vysokými lícními kosti a tmavýma očima. Bez toho, aby si to vůbec uvědomila, začala se naklánět k němu.
Ale Tom znovu promluvil.
„Takže, jak je to, Madison?“ zeptal se, přibližoval se, dokud se na ni zepředu netiskl.
Dante přitiskl své tvrdé tělo k jejím zádům.
Madison se podívala Tomovi do očí, než se znovu ohlédla za sebe.
„Já…“
Nedostala se dál, protože Tomova pusa překryla její. Madison byla překvapená, pusa se jí otevřela bez toho, aby si to uvědomila.
Tomův jazyk jí vpadl do pusy, masíroval ten její a táhl ji hlouběji do potěšení. Ruce jí šly na jeho ramena, když ho používala jako kotvu.
Když se odtáhl, měla Madison jen vteřinu, než ji ruka popadla za bradu, aby jí otočila hlavu, a ochutnala Danteho. Madison se třásla potřebou v době, kdy se od ní Dante odtáhl. Zmatenost a vášeň jí halily mysl, dívala se z jednoho na druhého.
„Co to děláte?“ zašeptala otázku.
„Rozhodujeme se za tebe,“ řekl jí Tom, než ji znovu políbil.
Madison nemohla s touhou bojovat. Ne, když tady stála nahá, stlačená mezi nimi. Nezáleželo na tom, kdo vlastnil její ústa, které ruce vzaly do dlaní její prsa, a čí erekce jí kde škádlila.
Ztratila schopnost rozlišovat mezi jejich dotykem, když cítila, jak se nechává unášet proudem.
Její tělo bylo přespříliš citlivé, když rty zakryly jednu tvrdou bradavku, Madison sténala do pusy, která pokrývala její. Nějak zjistila, že byla natlačena na postel. Otevřela oči, spatřila Toma na kolenou na matraci, jak jí roztahuje nohy.
Přetáhl si tričko přes hlavu a Madison se chtěla štípnout, aby se ujistila, že to nebyl jen další sen. Podívala se na stranu, sledovala, jak si Dante taky sundal tričko a měl ruce na opasku.
Usmál se na ni a Madison zapomněla na všechny svoje obavy. V té chvíli jí bylo jedno, co by měla cítit. Tohle bylo prostě správné.
Dante na ni mrkl a vytáhl si pásek z kalhot. Madison nemohla zadržet povzdech, když ho pustil na zem. Otočila hlavu právě včas, aby viděla, jak si Tom sundává kalhoty.
Penis mu stál od těla. Madison si v ocenění olízla rty. Byl dlouhý a tvrdý a Madison ho chtěla uvnitř. Tom se sklonil a přitiskl jí měkký polibek na rty. Madison ho kousla a on se zasmál, než klesl rty. Jazykem cestoval dolů přes bradu na krk.
Cítila, jak ji vdechuje, a věděla, že ji očichával. Bez ohledu na to, jak moc byl teď mužem, pořád byl vlkem. A vlk nebyl nikdy pohřbený hluboko.
Ruka v jejích vlasech odtáhla pozornost od Toma na nahého Danteho. Jeho tělo bylo všechno, o čem kdy snila. Zvedla ruku a pohladila ho po erekci. Dante zasténal a hlava mu padla dozadu. Madison dál klouzala rukou nahoru dolů, když Tom vsál kousek její kůže do pusy.
Když ho ucítila na horkém pohlaví, prohnula se z postele. Tom se posunul mezi její stehna, tlačil je dál od sebe a Madison se mu ráda přizpůsobila, ale taky nezanedbávala penis v její ruce.
První švihnutí jazyka po jejích záhybech ji zvedlo z postele. Tom ji chytil za boky a zabořil do ní tvář. Jeho jazyk rozděloval a pak vstupoval. Madison vykřikla a utáhla ruku kolem Danteho. Vzrušeně zasténal a přirazil jí tvrději do ruky.
Tom přidal nejdřív jeden prst, pak druhý, když zvedala boky, aby na jeho ruce jezdila. Když jeho rty zakryly a vsály klitoris, explodovala, uvolnění ji zachytilo nepřipravenou.
Madison jela na orgasmu, když Tom lízal její šťávy a Danteho boky přirážely rychleji. Tom se posunul vzhůru po jejím těle a přitom líbal. Když zvedl hlavu, tvář ukazovala, jak moc ji chtěl.
„Doufám, že jsi na to připravená, zlato, protože jsme skončili s čekáním.“
Madison přikývla, nebyla schopná slova. Dante se vytáhl z jejího sevření a ona se po něm znovu natáhla.
„Ještě ne, srdíčko,“ řekl jí a sklonil se, aby ji políbil.
Začala protestovat, ale Tom jí znovu ukradl pozornost, když se na ní usadil a penisem škádlil její otevření. S očima uzamčenýma na jejích se začal tlačit dovnitř. Madison cítila, jak se její tělo přizpůsobuje jeho velikosti. Ani jeden se nepodíval pryč, když se dovnitř zhoupl.
Když byl konečně plně uvnitř, přísahala by Madison, že se nikdy za celý život necítila tak plná. Tom začal přirážet dovnitř a ven, každý příraz byl tvrdší než ten minulý. Madison mohla jen lapat po dechu, když v ní jezdil.
Dante se dotkl její ruky a ona se na něj podívala. Klečel na posteli vedle ní. S jednou rukou na Tomově rameni použila tu druhou, aby si přitáhla Danteho blíž.
První ochutnání Danteho penisu jí vybuchlo v puse. Chamtivě ho pohltila, mrskala jazykem kolem špičky a masírovala, zatímco sála. Netrvalo dlouho, než se jeho pohyby sladily s Tomovými. Spolu ji plnili takovým potěšením, že měla slzy v očích.
Tom nad ní vrčel, zatímco jí do ucha Danteho měkký hlas říkal nesmysly. Přirazil tvrději, zvedl si její nohy na ramena a zatlačil se hlouběji. Madison vykřikla kolem Danta, měla ho plnou pusu, ale Tom nepřestával. Plnou rychlostí si ji dál bral, dokud se přes ni nepřevalilo druhé uvolnění.
Dante se jí vysunul z pusy, když sebou Madison trhla dozadu a prohnula se. Cítila Toma na moment ztuhnout, než ji jeho horké semeno naplnilo. Madison neměla čas přemýšlet, když se z ní Tom pohnul. Dante, který pořád klečel, si ji přitáhl k sobě. Obkročila mu pas a byla okamžitě napadena.
Dante do ní vrážel tak rychlým tempem, že Madison věděla, že by toho normální muž nikdy nebyl schopný. Popadla ho za ramena a obtočil kolem něj tělo.
Dante jí sevřel boky, když se hýbal. Madison nečekal třetí orgasmus, ani si nemyslela, že to bylo možné, ale když přišel, křičela.
S rukou v jejích vlasech jí trhnutím Dante zaklonil hlavu a zaútočil na její krk. Jeho upíří zuby se jí hluboko zabořily do masa a ve stejnou chvíli se do ní uvolnil.
Madison se třáslo tělo, když si tahal její krev do pusy. Erotická senzace v ní proudila a ona zafňukala, když z ní přestal pít a olízl jí kousnutí. Dante si ji držel v náručí, když bojovala, aby dostala dech pod kontrolu. Tom se přesunul za ni a líbal ji na krk.
Nebe, pomyslela si, když se jí tělo uvolnilo.


32 komentářů:

 1. Šťastná to holka :D. Děkuji za skvělý překlad. Moc se těším na patek na pokračování

  OdpovědětVymazat
 2. To bola jazda až mne padla sánka hĺboko hmmm,ďakujem

  OdpovědětVymazat
 3. Ta sa tedá má:-);-)
  vdaka za preklad a korektúru a teším sa na pokračovanie:-)

  OdpovědětVymazat
 4. fíííha... a to sme ešte len pri tretej kapitole :) som dúfala, že tu bude aj ten ich rozhovor :) vďaka za preklad a korektúru

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem za ďalšiu kapitolu :)

  OdpovědětVymazat
 6. To se někdo má :-) závist, děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Páni, to je úžasná kapitola. Moc děkuji. Těším se na pokračování :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Taky jsem čekala že tam bude ten rozhovor a oni na to takhle skočily :p

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za překlad. Katka

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za super kapitolku...

  OdpovědětVymazat
 11. Mockrát děkuji. :-) Renča

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za další kapitolu :) pánové to teda vzali hopem... žádná debata a rovnou na to šupli :D

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 15. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat