neděle 19. června 2016

Magická trojka - 1. kapitola 2/2


Madison se na party oblékala pečlivě. Říkala si, že to je na počest Chadovi, ale věděla, že si jen lže. Nebyla schopná přestat myslet na ten polibek od Toma.

Oblečená v černých volných kalhotách, měkkém růžovém svetru a nových kožešinou lemovaných botách jí bylo pohodlně, ale taky vypadala dobře. Strávila hodinu s make-upem a vlasy – dávala si dostatek make-upu, aby zvýraznila zelenou v jejích očích, a natočila si dlouhé hnědé vlasy do prstýnků pokrývajících jí záda. Byla docela s výsledkem šťastná.
Její dva labradoři kolem ní tancovali, když popadla klíčky.
„Promiňte, hoši, musíte dnes zůstat doma.“
Tancovali ještě víc, ale když zavrtěla hlavou, zamířili k velkému polštáři, který sdíleli v ložnici.
Madison se zasmála, když zamykala dveře, těšila se na noc, slibovala si, že se rozhodne, jak dál.
Zaparkovala před budovou uprostřed náměstí a byla překvapená všemi auty, které tady už byly. Rychlý pohled na hodinky jí ukázal, že měla větší zpoždění, než si myslela. Spěchala chladnem k předním dveřím, kde do ní udeřilo teplo. Usmála se, sundala kabát, když ji pár lidí začalo zdravit. Angie vyběhla z jedné strany a popadla ji za paži.
„Konečně jsi došla. Myslela jsem si, že už nedorazíš!“
Bylo zřejmé, že byla Angie nervózní, takže ji Madison objala.
„Tohle místo vypadá úžasně. Chad bude nadšený!“
„Opravdu?“
„Ano, slibuju.“
Angie mě obejme nazpátek. „Díky. To jsem potřebovala. Hej! Vypadáš dnes večer opravdu dobře!“
Madison zrudla a smetla si neviditelné smítko ze svetru. Byla zachráněná od další diskuze, když Angie zazvonil dvakrát mobil, než přestal.
„To je Dante! Hej, všichni, jsou skoro tady!“ zavolala Angie přes pokoj.
O pět minut později Madison cítila, že jí srdce přeskočila. Chad vešel do chodby, všichni se usmívali, s Dantem přímo za sebou.
Sledovala, jak Dante prohledává pokoj, než se mu oči usadily na ní. Zatímco byl Tom drsně pohledný, Dan byl klasicky krásný s bledou, bezchybnou kůží a vysokými lícními kostmi. Měl na sobě volné kalhoty s košilí a kravatou. Tmavé vlasy měl naaranžované perfektně a tmavé oči byly plné chtíče.
Šel přímo k ní. Lidé se rozdělovali, když je mocný muž míjel, nikdy od ní neodvrátil pohled. Madison se pokoušela prolomit oční kontakt, ale cítila se ztracená, když zírala do jejích hloubek.
„Madison, jak se máš dnes večer?“ Jeho bohatý hlas držel náznak Starého Světa.
„Fajn a ty?“ řekla zdvořile a pohnula se blíž.
„Teď… velmi dobře.“
Madison se zachvěla, když jí rukou oddělal vlasy z tváře.
„Vypadáš k pomilování.“
Zrudlá Madison konečně prolomila oční kontakt.
„Děkuju.“
Přišel Chad a zvedl Madison do velkého objetí. „Ahoj!“
Madison se zachichotala kvůli tomu velkému robustnému muži.
„Všechno nejlepší k narozeninám, starochu!“
„Není to skvělé?“ zeptal se a otáčel se s ní. „Angie je prostě báječná!“
„Ano, teď mě dej dolů, než mě upustíš.“
Chad se zasmál, to velké zadunění se odráželo o stěny. „Tohle je skvělá party!“ vykřikl, pohnul se k další skupině lidí a každého z nich zvedl a objal.
S úsměvem na tváři se Madison ohlédla na Danteho. „Vypadá šťastně.“
Dante přikývl a vložil si ruce do kapes. „Je to dobře. Ne všechny narozeniny bývají takto veselé. Potřeboval to.“
Madison si prohlížela muže před sebou. Neměla ponětí, jak starý Dante byl. Musel být docela hodně starý, když byl Mistr. Chad byl jen druhořadý upír a to měl sto.
„Nechceš to vědět,“ odpověděl na nevyslovenou otázku se smutným úsměvem.
„Dante.“ Madison si nebyla jistá, co by řekla, když trhl hlavou vzhůru.
„Pokud mě omluvíš, potřebuju se o něco postarat.“
Madison ho sledovala jít pryč. Pohyboval se úmyslem a lehkostí, skoro plul, místo aby šel. Vrtíc hlavou se Madison připojila k party a bavila se s přáteli.
Ruka na kříži, rozptýlila Madison od debaty, o zpravení krytého hokejového areálu starostou. Ohlédla se za sebe, zadrhl se jí dech, když se na ni Tom přitiskl.
„Ahoj, drahá,“ přivítal ji se zlomyslným pohledem v očích.
Madison přikývla, v puse jí náhle vyschlo.
Měkké, pobavené zasmání jí zaznělo u ucha, než jí byl do ruky vložen drink. Madison se ráda napila punče.
„Věřím, že jsi mi slíbila tanec,“ řekl, když dopila. Kývl na starostu a on se na něj usmál zpátky, když vedl Madison k tanečnímu parketu. Položil prázdnou sklenku na stůl, který míjeli, takže měl obě ruce volné, aby ji mohl držet.
Jakmile byla zabalena v jeho náruči, zapomněla Madison úplně na všechno. Pevně ji držel a jeho vůně ji obklopovala. Madison k němu vzhlédla, pokoušela se přijít na to, co říct.
„Neviděla jsem tě přijít.“
Zavrtěl hlavou. „Přišel jsem pozdě, měl jsem hovor, o který jsem se musel postarat. Mluvila jsi v rohu s Dantem.“ To poslední bylo řečeno se špetkou hořkosti.
„Tome.“
Zavrtěl hlavou a přitáhl si ji blíž. „Ne, to je v pořádku. Vím, že ses ještě o mně nerozhodla. Čekal jsem, dával ti čas, ale abych tě popravdě varoval, považuju tě za svou.“
Madison na něj při tom prohlášení mrkala. Vlci byli normálně majetničtí – ze zkušenosti to věděla – ale to i upíři. Madisonin pohled našel Danteho v rohu.
Sledoval je tancovat a neusmíval se. Viděl, že má její pozornost, jednou kývl, než zacouval zpět do temna.
Madison se stáhl žaludek.
Později ten večer odešel Tom rychle po hovoru o spodní silové čáře. S měkkým polibkem na její rty a slibem, že se brzo uvidí, odešel z party. Madison zůstala další hodinu, smála se a obcházela své kamarády.
Připravená jít spát políbila jak Angie tak Chada a řekla dobrou noc. Kabát nebyl žádnou ochranou proti živlu a ona spěchala do trucku. Štíhlé tělo opřené o stranu jejího auta ji přinutilo se náhle zastavit.
„Myslela jsem, že jsi odešel.“
Dante zavrtěl hlavou a narovnal se. „Zdržel jsem se.“
Madison před ním stála, zapomínala na sníh vířící kolem ní.
„Co se děje mezi tebou a tím vlkem?“
Madison tou otázkou nebyla překvapená. Dante byl vážený muž, pokud by si myslel, že byla zabraná, ustoupil by. Byla to jedna z věcí, kterou na něm obdivovala. Byl kamarád s jejími prarodiči a pokryl ji svou ochranou, když se narodila. Dala mu jedinou odpověď, kterou mohla. „Nevím.“
Dante nic neřekl, když to vypadalo, že prohledává její tvář kvůli odpovědi. „Věřím ti.“
Nejspíš by měla být uražená, ale místo toho odpověděla.
„Nerozumím svým pocitům. K němu… nebo k tobě.“
Dante kývl. Neviděla ho pohnout se, ale náhle byla obtočená jeho pažemi.
„Jen jsem chtěl vědět, jak si stojím.“ Pak byly jeho rty na jejích. Olizoval a okusoval, dokud se neotevřely, a on vrazil jazyk dovnitř.
Jeho jazyk masíroval její, když si ji jeho ruce tiskly k jeho tělu. Madison mu vrátila polibek, její jazyk vtrhl do jeho pusy, přejížděl mu přes zuby. Sníh a pomyšlení na lidi, kteří mohli kolem nich procházet, opustily její hlavu, když ji stravoval.
Zasténala, když jeho pusa opustila její a cestovala dolů po krku. Uchvátil ji líznutími a kousanci, kvůli kterým měla mokro v kalhotkách. Když ji zvedl ze země, přirozeně mu obtočila nohy kolem úzkého pasu, intimně se k němu tiskla.
Otočil se a uvěznil ji mezi svým tělem a truckem. Madison se o něj třela, když její vzrušení prudce vzrostlo. Tohle nebyl ten civilizovaný muž, kterým si myslela, že je. Tohle byl muž, který chtěl a potřeboval ženu.
A ona by se mu ráda vzdala.
Dante vytáhl hlavu nahoru. „Tohle není ten správný čas ani místo.“
Madison přikývla, pokoušela se dát dohromady rozum.
„Musíš si brzo vybrat, Madison. Chci tě a já dostanu, co chci.“ S tím jí podal klíče ze země, kam je upustila bez toho, aby si to uvědomila, a odemkla dveře.
Jakmile byla uvnitř, popadl ji za bradu a ještě jednou ji políbil.
„Víš, kde mě najdeš.“
Zmatená, vzrušená a frustrovaná řídila Madison opatrně do svého domu. Míli od města spatřila světla ve zpětném zrcátku. Strach tížil jejího ducha, když zaparkovala auto na kraji.
Tomovo auto zaparkovalo vedle jejího. Vylezl ven a mašíroval si to k ní. Vina ji zaplavila, když si vzpomněla na posledních deset minut.
Madison spustila okýnko, ale Tom trhnutím otevřel dveře. Naklonil se, uzavřel tělo uvnitř, když se na ni dolů díval, takže viděla vztek jasně mu zářící v očích.
„Užila sis zbytek party?“ vysmíval se jí.
„Já…“
Nedostala se dál, když jeho rty smetly její. Polibek byl brutální stejně jako ruce, které držely její hlavu a jeho. Když jeho jazyk vtrhl do její pusy, Madison se pokoušela bojovat, říkala si, že to bylo špatné, ale nedokázala bojovat se sebou nebo s ním. Taky ho chtěla. Její tělo a mysl nemohly spolupracovat a ona ho líbala zpátky stejně tak energicky.
Zavrčel z hrdla a kousl ji do spodního rtu. Ochutnala krev, než jeho pusa znovu pokryla její.
Jeho ruce cestovali vzhůru po jejích stehnech a ona se pokusila nohy rozevřít víc, ale pořád měla na sobě pás. Když jeho prsty zatlačily proti jejímu pohlaví skrz materiál, boky se jí zhouply.
Zasmál se jí do pusy, než se jeho ruce dostaly k pásu. Uvolnil ho, než za dva prsty zahákl její kalhoty. Tlačil materiál na bok, dokud se nedotýkal jejího vlhkého mokrého pahorku.
První dotek jeho prstů ji přinutil lapat po dechu a sténat, když jeho pusa klesla z její na krk. Rychle vnikl do její pulzující kundičky a způsobil, že ho popadla za paži a zaklonila hlavu.
Jak dlouho to bylo, co se jí někdo dotkl? Nemohla si vzpomenout, nemohla myslet, když Tomovi prsty vrážely dovnitř a ven v krátkých přírazech.
Tělo se jí stáhlo, když se jí boky hýbaly v rytmu ruky.
„Tome…“
Jeho pusa opustila její krk a vrátila se zpět k její. Vrážel jí jazyk dovnitř ve stejném tempu jako prsty.
Potáhla a popadla ho, Madison ho nechala ji vyprstit, dokud neexplodovala. Její orgasmus přišel tvrdě a silně, nutil ji vykřikovat jeho jméno znovu a znovu.
Otevřela oči a viděla ho, jak ji sleduje.
„Uděláš se jenom pro mě, Madison, slyšíš mě?“
Přikývla, vyšťavená a vyčerpaná.
Dal ruku pryč z jejích kalhot a dal si ji k puse. Když si dočista olizoval prsty, držel oči na jejích.
„Řiď opatrně,“ varoval ji, než zabouchl dveře a šel zpět ke svému autu.
Madison seděla ve svém trucku, její dech byl namáhavý a slzy ji píchaly v očích. Co teď bude sakra dělat?


30 komentářů:

 1. Moc děkuji za kapitolku, pěkně se to rozjíždí.. .super překlad a výběr knížky, díky moc ...

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkuji za pokračování! 😁😁😁

  OdpovědětVymazat
 3. Taky bych chtěla mít tenhle problén :D Díky

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za žhavý překlad :)

  OdpovědětVymazat
 5. ani sa jej nečudujem, že má problém si vybrať :-D
  vďaka za preklad a korektúru :-) a teším sa na pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Dekuji za druhou cast @-}-- jak se ty dva domluvi:-D to jsem zvedava :-D

  OdpovědětVymazat
 7. vďaka :), som chcela počkať kým sa nazbiera viac kapitol, no neodolala som :)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji moc za překlad.

  OdpovědětVymazat
 9. Nooooo,tak to je slušný rozjezd. Moc děkuji, nemůžu se dočkat pokračování.

  OdpovědětVymazat
 10. Dakujem,budu to mať holt chlapci ťažké:)

  OdpovědětVymazat
 11. Moc děkuji za další kapitolu a těším se na pokračování

  OdpovědětVymazat
 12. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj,opět perfektní překlad,jste super Mirka

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 15. Díky moc za překlad a korekruru :-D

  OdpovědětVymazat