úterý 24. května 2016

Odolávať jej - 16. kapitola 2/3


Vyrazil na stretnutie so Sali v bare. Bol by dal prednosť, aby ju vyzdvihol, ale ako mu pripomenula Marissa, dievčatá nenechávajú muža vedieť, kde ich vyzdvihnúť. Mohol byť nejaký strašidelný stalker, a potom bude mať jej adresu. Ubezpečil ju, že nehodlá začať prenasledovať jej priateľku z jogy, ale to spôsobilo iba to, že Marissa začala chváliť úplne niečo iné, že to samozrejme nie je rande, stačí, keď to nevedel.

Keď Cole vstúpil do baru najskôr vyhľadal Liama. Mnohokrát bol k vyhľadaniu za barom, poskytujúc druhý pár rúk pre barmana, skôr než by sedel sám vzadu vo svojej kancelárii. A ako sa ukázalo dnešok sa v ničom nelíšil. Liam prikývol, sledujúc Colea cez celú miestnosť. Liam bol jeho posledným slobodným kamarátom, ale rozhodne nemal núdzu o ženskú spoločnosť ako vlastník obľúbeného baru. Bolo to stretnutie s kvalitnými dievčatami, ktoré sa len ťažko hľadajú. Cole vedel, že ak by Liam stretol tú pravú, nebol by v rozpore usadiť sa. On a Liam boli priatelia už viac ako dvadsať rokov. Na vysokej škole často oklamali dievčatá, kroré si mysleli, že sú bratia. Obaja boli niekoľko palcov cez šesť stôp vysoký, s tmavými vlasmi a keď boli neoholení po dobu niekoľkých dní, čo Liam často zabúdal, vzali na seba osobitnú podobnosť.
Cole sa frustrovane nadýchol. Nebol si istý, ako ju nájde. Videl dve slobodné ženy na oboch koncoch baru. Jedna z nich bola knockout blondína, krásna s nohami až po prsia. Jeho sestra ho nemiluje, príliš. Druhá žena bola hladká čiernovláska s pár librovou nadváhou a okuliarmi tak veľkými, že patrila do iného desaťročia. Zavrtel hlavou, či by mohol prekĺznuť von, než by si ho všimla. Do čerta s Marissou. Ona si ho zatiahla do tohto prúseru ako predtým, vždy používajúc frázu „No myslela som, že je roztomilá,“ s čistým svedomím.
Zhlboka sa nadýchol. Jeden nápoj. Mohol by to urobiť. Jeden tuhý blbý nápoj. Hodil posledný melancholický pohľad na peknú blondínou a namiesto toho sa priblížil k brunetke. „Dobrý deň, vy musíte byť Sali.“
Jej tvár sa priškrtila v zmätku. „Nie, je mi ľúto.“
Jeho hlava sa otočila a on sa stretol s očami blondíny ako pomalý úsmev sa mu šíril cez tvár. Marissa ho milovala po všetkom.
Opustil brunetku hľadiacu za ním a priblížil sa k blondíne. „Prosím, povedz mi, že si Sali.“
Usmiala sa. „Cole, predpokladám?“
Panebože, ona mala austrálsky prízvuk. Jeho sestra ho naozaj milovala.
Vkĺzol vedľa nej a každý z nich si objednal pitie. O Sali vedel, že sa s jeho sestrou poznajú z jogy, ale Marissa sa nezmienila, že Sali bola inštruktorkou. Zdieľali niektoré vtipné príhody o neohrabanom Marissinom nešťastí v joge, hovorili o tom, kde v Austrálii vyrastala a rozosmial ju svojím zlým pokusom o aussie prízvuk.
Jeden nápoj sa premenil na dva, potom na tri. Bola bezstarostná, koketná a sexi ako peklo. Ten prízvuk spôsobil, že bol napoly tvrdý celú noc. Spočiatku sa cítil previnilo, že nechal Savannah osamote, ale alkohol zmiernil jeho náladu, keď budú nejaký čas od seba môže to byť pre oboch dobre. Ona potrebovala získať určitú nezávislosť od neho, a pán vedel, že ju potrebuje dostať z mysle.
Keď sa Sali ospravedlnila na toaletu, Cole zhodnotil, kam noc smeruje. Zatiaľ to prebiehalo dobre a ona sa k nemu začala nakláňať, položila mu ruku na stehno, keď sa zasmiala, alebo našla iné spôsoby, ako sa obtrieť o neho, rovnako ako pritláčala prsia do jeho ramena, keď sa natiahla cez bar po jej pitie. Colea napadlo, či by hra pokračovala ďalšími myšlienkami späť na jej miesto.
Sali sa vrátila s čerstvým náterom ružového lesku na perách a zvodným úsmevom. Zistil, že jeho trpezlivosť a správanie zmizli spolu s tým posledným nápojom, Cole sa postavil a pritiahol si ju k sebe. „Poďme niekam,“ zašepkal nízko v blízkosti jej ucha.
Usmiala sa trochu, očami tancovala po ňom. „Čo máš na mysli?“ Hravý úškrn sa tiahol od jej úst.
„Niekam, kde môžeme byť sami.“ Bez toho, aby čakal na jej odpoveď, ju Cole vzal za ruku a vytiahol ju von z klubu. Čakali na chodníku, Saline paže boli omotané okolo jeho pása.
„A ja som si myslela, že si dobrý chlapec. Tvoja sestra ťa prezentuje ako nejakého svätca. Myslela som, že dnes to bude úplne nudné.“
„Nebude.“ Naklonil sa a vtlačil mäkký bozk na jej ústa, testoval ju. Objala ho rukami okolo krku a pritiahla si ho ešte bližšie. Do riti, potreboval to, potreboval rozptýlenie, než by urobil niečo so Savannah, čo by ľutovať.
„Mám spolubývajúcu. Nemôžeme ísť ku mne,“ zašepkala.
„To je v poriadku, budeme ticho,“ povedal medzi bozkami. No to by nemohol povedať to isté o nej, pretože dúfal, že vykríkne.
Pritisla si ruku na hruď. „Nemôžem, sexy. Zdieľam izbu s Jenny. Ona ma zabije, ak privediem opäť chlapa domov.“
Opäť? Premýšľal, ako často to urobila, ale nechal to tak. Cole predpokladal, že má tiež spolubývajúcu, aj keď nemal potuchy, ako to vysvetliť Savannah.
„Poďme k tebe,“ navrhla Sali, umiestnila ruku na už pevnú vypuklinu džínsov a stisla ju.
Cole neochotne súhlasil. Dobre, nie až tak neochotne. Myšlienka na čakanie a tlačenie Savannah do zadného kútika mysle, aj keď len na tridsať minút alebo tak, znelo príliš dobre, aby sa toho vzdal. Len dúfal že Savannah nebola v jeho posteli.
Cole si uvedomil, že nebol v stave riadiť. „Dobre, poď, chytíme si taxík.“
Sali strávila jazdu v kabíne olizovaním jeho krku a uchytila ho za pevný hrebeň džínsov. Vedel, že má tancujúce dievča v jeho rukách. Tá myšlienka naň pôsobila dvojako, bláznivo šťastne a nervózne, pretože to posledné, čo by chcel, bola zranená Savannah. Varoval Sali, že niekto zostal u neho práve teraz, a budú musieť byť extra ticho. Medzi okusovaním jeho ušného lalôčika a olizovaním krku, povedala, že s tým nemá problém.
Potkýnali sa z kabíny do schodiska, bozkávali  sa a tápali po sebe navzájom, keď šli.
„Pamätaj, extra ticho,“ pripomenul jej, keď odomkol dvere.
Skôr než odpovedala, Sali vpracovala ruku do prednej časti džínsov a jemne ho stisla. Zavrel oči, predstavujúci si, že to bola Savannahina ruka okolo neho. Jeho oči sa rýchlo otvorili. Kde sa tá myšlienka vzala? Nikdy by nebol so Savannah. Nie takto. Vytiahol Salinu ruku zo svojich nohavíc a požiadal ju, aby počkala v kuchyni.
Obývacia izba bola prázdna, čo znamenalo, že Savannah ležala v posteli - ale nemal potuchy, či to znamenalo, že je v jeho posteli alebo vo svojej. Dvere do hosťovskej izby boli zatvorené. Prešiel okolo nich do svojej spálne. Bola prázdna. Vydýchol malou úľavou. Bože, bol tak nervózny, že by sa Savannah dozvedela o čom uvažoval či to nie je len predzvesťou že má poslať Sali preč skôr, ako to vybuchne do jeho tváre. Ale keď sa otočil, Sali už stála na prahu jeho spálni.
„Nebol by si začal bezo mňa, že nie?“ Usmiala sa a kráčala smerom k nemu.
Prehltol a sledoval jej štíhle, pružné telo cez miestnosť. Bol by klamal, keby povedal, že to nechce. Jeho penis sa už napínal proti džínsom, len nevedel, či to bolo kvôli predstave, že ich Savannah objaví alebo z dôvodu Saliných dlhých nôh omotaných okolo pása.
Zavrela za sebou dvere, zhasla svetlá a strčila ho na posteľ. Jeho chrbát narazil na matrac s bucnutím. Sali si na neho obkročmo sadla a dala si dole tričko. Možno by to mohol urýchliť a dostať ju von z bytu. Cole sa pohyboval bez predohry rýchlejšie, než by chcel. „Si na mňa pripravená?“ spýtal sa, bozkávajúc jej krk.
Zvyčajne sa ubezpečil či je dievča pripravené kým doň vystúpil aspoň raz a či bolo pekné a mokré, než sa potopil do nej. Ale niečo mu hovorilo, že Sali nebude vadiť, presnunúť sa na hlavné udalosti. Vytiahla si nohavičky stranou a spôsobovala si rozkoš sama, zatiaľ čo on sa díval, potom preniesla svoje prsty k jeho ústam. Poslušne ich otvoril. „Vidíš už som mokrá,“ zašepkala.
Dobre. Pusťme sa do toho. Počúvajúc svoj vnútorný dialóg bolo ako mať anjela na jednom ramene, diabla na druhom. Polovica z neho chcela nezmyslene súložiť a stratiť sa v potešení a druhá polovica si priala, aby ju nikdy nepriniesol domov, aby mohol byť stočený vedľa Savannah. Ale Bože, to nebolo tak akoby on a Savannah boli vo vzťahu. Mal by randiť s inými ženami. Ale spať s nimi v byte, ktorý zdieľal so Savannah? Táto časť bola sporná.
Cole schmatol kondóm zo zásuvky vo svojom nočnom stolíku a podal ho Sali. „Nasaď mi ho,“ zavrčal.
Sali poslúchla, roztrhla balíček zubami a použila pusu na hlavu jeho vtáka pred rolovaním kondómu dole k jeho koreňu. Zdvihol ju v náručí a nastavil ju nad ním tak, aby bola obkročmo nad jeho lonom. Potom si založil ruky za hlavou a usmial sa na ňu v náročnom úškrne. Mal pocit, že ju môže ohnúť do praclíka, s ňou môže byť inštruktor jógy, ale nejako tá myšlienka nemala žiadne odvolanie. Mohol povedať, že Sali bola typ dievčaťa, ktorému sa páčilo mať vedenie, ktoré by rado, aby s ňou jazdil, kým  by sa obaja nestratili.
Pomaly sa spustila dole na jeho hriadeľ, pohodiac hlavu v extáze, keď zmizol vnútri nej. Sali zvýšila svoju rýchlosť, striedavo obracala boky a poskakovala proti nemu. Nechala sa trochu bez dychu, nariekala a chrochtala zakaždým, keď narazila na správne miesto. Ako zvýšila svoju rýchlosť, rovnako tak jej objem. „Áno... presne tam... presne tam...“ zastonala.
Cole jeh preložil dlaň cez ústa. „Psst.“ Držal ruku zaistenú cez pery, keď sa pohybovala proti nemu. Zabudla na ruku a pokračoval v jazde na ňom.
Po niekoľkých minútach Cole otvoril oči, aby zistil, či sa Sali blíži ku koncu. Určite ako peklo nebol. Nevedel prečo, ale niečo cítil vonku. Jednoducho sa do toho nemohol dostať. Cole si všimol, že miestnosť nebola zďaleka taká temná, ako predtým, a jeho oči obleteli od zvíjajúcej sa Sali k jeho dverám do spálne, ktoré boli teraz čiastočne otvorené. Ako sa to do kelu stalo? Svetlo z chodby zaplavovalo vstup do jeho izby. Zdvihol hlavu z vankúša a videl Savannah ako stojí vo dverách a pozoruje ich.
Do riti.
Jej oči boli uprené na jeho horiace zvedavosťou. Jeho péro sa trhlo vnútri Sali.
„Oh áno. Tak to mám rada,“ zastonala. Pritisol jeho ruku pevnejšie cez ústa. Sali bola úplne vo svojom vlastnom svete, ani si nevšimla, že nie sú sami, alebo že celá Coleova pozornosť bola na Savannah.
Savannahin pohľad blikal po Salinom chrbte, jej zadok sa zdvíhal hore a dole na Coleovi. Savannah bola oblečený len v nohavičkách a tielku. Vyzerala tak nevinne, napriek tomu úplne kurevsky sexy, to bolo pre neho ešte ťažšie. Pery mala roztvorené, ťahala plytké dychy a oči boli tmavé od túžbou.
Savannah len stála a dívala sa na nich niekoľko minút, oči nespúšťajúc z jeho, kým Sali nevydala malý výkrik a potom z neho zliezla. Savannah sa otočila a bežala do svojej spálne.
„Skončil si?“ spýtala sa Sali.
„Áno,“ dusil sa. Pochyboval, že by kontrolovala kondóm kvôli dôkazu. Odstránil ho a zabalil do vreckovky, dúfajúc, že držiac krok klamstom, že je plný a hodil ju do odpadkového koša vedľa jeho postele. Neexistuje žiadny spôsob, ako by bol schopný vyvrcholiť so Sali. Ibaže by nahradil obraz Sali Savannah, ale Bože, nemohol rozmýšľať takto. To nebolo v poriadku.
„Hej, dúfam, že ti to nevadí.“ Sali si hodila top cez hlavu. „Ale nerada sa držím okolo po tom, takže som už napísala mojej spolubývajúcej, aby prišla pre mňa a ona je tu.“ Zdvihla telefón, blikajúce modré svetlo upozorňovalo na novú správu.
Cole neplánoval prehovárať ju, aby zostala. „Áno, v pohode. Dobre, ďakujem.“

„Žiadny problém, sexy. Bola to sranda, že?“ Sali vkĺzla do zvyšku šiat, zatiaľ čo Cole vošiel do džínsov.

12 komentářů:

 1. Ďakujem za preklad.
  Veľmi som sa tešila na pokračovanie.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju za další kapitolku:33 tak tohle jsem nečekala:D Budu se těšit:33

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 4. Děvčata, mockrát vám děkuji za další skvělou kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 5. neverim, ze sa to stalo, ze ju vzal domov pretiahol a ona sa pozerala a on to dokoncil teda nechal ju dokoncit a boze to je chore. dakujem

  OdpovědětVymazat
 6. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat