úterý 12. dubna 2016

Odolávať jej - 14. kapitola 2/2

Pokračovali v rozhovore, Marissa sa sťažovala na incident na svojom poslednom stretnutí - rande naslepo, spoznala ho online a poslal jej životopis a výsledky jeho poslednej fyzičky na ich prvej schôdzke. „Prisahám, že som prilákala toho najpodivnejšieho muža.“

Cole sa uškrnul  na odpoveď. Zistil, že keď občas súhlasne prikývne, ich rozhovory šli hladšie.
„Môžem použiť tvoju kúpeľňu?“
Cole ožil. „Ach, áno, stačí použiť tú v mojej izbe. Nie som si istý, kde Savannah je.“
„Okay.“ Marissa sa vliekla smerom k jeho izbe.
Vrátila sa o minútu neskôr, jej tvár žiarila hravým podozrením. „Kuchárka a gazdiná, čo?“
Cole zvraštil obočie. „Čo?“
„A to je dôvod, prečo sú jej nohavičky na podlahe v tvojej kúpeľni.“
Do riti. Cole zabudol, že si to ráno dala kúpeľ v jeho jacuzzi. Tam zanechala malý pár ružových nohavičiek ležiacich na kúpeľňovej rohoži, kým tam on stál a díval sa na dobrých desať minút nevediac, čo  s nimi robiť. Nakoniec ich tam nechal, napadlo ho, že by sa pre ne mohla vrátiť.
Cole odkráčal z miestnosti, chytil nohavičky z miesta, kde ležali na zemi a napchal ich do šuplíka v kúpeľni. Do pekla. Nechcel, aby z toho Marissa urobila veľký problém. Nechcel vidieť Savannah v rozpakoch alebo ešte horšie, hanbiť sa. Neurobila nič zlé. Ale vedel, že skôr alebo neskôr, by Marissa zistila pravdu - no možno nie skutočnú pravdu - že Savannah bola utečenec z kultu, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by dospela k záveru, že spolu chodili a potom zasypala Savannah otázkami. To nemohol dopustiť.
Vrátil sa do obývacej izby, ťahal Marissu nabok. „Počúvaj. Ona nie je moja kuchárka či gazdiná.“
Jej ústa sa stočili do úsmevu. „Netáraj. No je to o prekvapení z toho, kedy sa začneš s niekým stretávať! Ako sa mám vôbec niekedy stať tetou, ak si nechceš nájsť dievča? Chcem povedať, že chcem vlastné deti, ale vieš, že ďalšou najlepšou vecou by bolo...“
„Stop.“ Cole ju chytil za ruku. „Ona nie je ani moja priateľka. Savannah je ešte len devätnásť.“
Marissine ruky leteli na bok. „Do kelu. Trochu mladá, nemyslíš? Dúfam, že si nezabudol na tvoje rande s mojou priateľkou Sali na budúci víkend. Chcem sa uistiť, že nie si vo vzťahu s inou ženou. Dievčaťom. Hocičím.“
„Počúvaj, ja ti všetko vysvetlím, ale potrebujem, aby si mi verila.“
Jej pohľad zmäkol. „Verím ti, Colby. Vieš to.“
Prikývol. „Tak si poď sadnúť.“ Odviedol ju k pohovke a usadil sa naproti nej.
Našťastie, on sa nemusel starať o odpočúvanie Savannah, pretože v tú chvíľu vyšla zo svojej izby, hovoriac, že potrebuje ísť von s Cuddles. Marissa sa samozrejme musela stretnúť s Cuddles, čo vyústilo do detského žvatlania a túlenia sa malej šelmy. Cole sám to robil zriedkavo, nalial im ďalšiu šálku kávy a schmatol ďalšie koláčiky.
Akonáhle bola Savannah vonku, Cole jej vysvetlil celý príbeh o hľadaní Savannah v komplexe, jej záchranu z toho mizerného domu na polceste a to, že s ním žila tri týždne v tajnosti. Vedel, že úrady by šaleli, keby to vedeli, ale nedokázal ju poslať preč. Nechal si pre seba časť o Savannah napadajúcu jeho mozog v skoro každú bdelú hodinu, takže bolo ťažké sústrediť sa na prácu, v telocvični, a hlavne doma.
Marissa mlčala, zatiaľčo hovoril, prikyvovala a vyzerala koncentrovane. „Vau. To je celý príbeh. Povedz mi pravdu, Cole, vy dvaja ste... No... Milenci?“ Prehltla.
Cole vedel, že zlá odpoveď by mu priniesla ranu po hlave, ale odpovedal po pravde -  nie natoľko aby sa jej dotkol - najmä nie sexuálne.
„Dobre. Ona je pre teba príliš mladá. „
„A tiež poškodená,“ upozornil Cole. „Chodí za terapeutom, aj keď sa zdá, že je na tom lepšie.“
„A ten pes?“
„Nápad jej terapeuta. Terapia so zvieratami alebo niečo také.“
„Hm,“ prikývla Marissa. „Si si istý, že vieš, čo robíš Colby?“
„Áno.“ Nie.
„No nezabudni na rande so Sali. Stále ideš, nie?“
„Samozrejme.“ Do kelu. Dúfal, že sa z toho dostane. „Pôjdem na rande, keď mi urobíš láskavosť.“ Otočil sa Cole s pekne prosím pre tvojho malého brata úsmevom. „Vezmi Savannah nakupovať.“ Vytiahol svoju kreditnú kartu z vrecka a podal jej ju. „Potrebuje šatstvo, topánky - potrebuje skoro všetko.“
Vytiahla kartu z jeho ruky s úsmevom. „Teraz, to môžem spraviť.“
Savannah sa vrátila o niekoľko minút neskôr s Cuddles v náručí, akoby bola osobný trón tej prekliatej veci. Odolal nutkaniu gúľať očami a uvoľnil psa z jej zovretia. „Dozriem na Cuddles. Chcem, aby si šla s Marissou nakúpiť nejaké nové oblečenie a čokoľvek iné, čo potrebuješ, v poriadku? „
Študovala jeho výraz len na sekundu a pred tvárou mu vypukol široký úsmev. „Dobre.“ Zdvihla sa na špičky a pobozkala ho na tvár. „Ďakujem.“
„Teraz choď,“ nasmeroval ju.
Akonáhle boli Savannah a Marissa preč, Cole bol ako magnet priťahovaný naspäť do hlavnej kúpeľne. Otvoril zásuvku obsahujúcu Savannahine nohavičky a pozeral na malý kúsok nedovolenej látky. Svetloružové čipkované nohavičky. Mal vziať Savannah viac bielych bavlnených nohavičiek pre dievčatá. Držal ich a kontroloval. Mali vysoký strih, pravdepodobne predvádzali štedré porcie jej dokonalého zadku. Do riti. Hodil nohavičky na toaletný stolík a pustil sprchu.
Ako para lenivo stúpala k stropu, nemohol dlhšie odolávať. Preniesol nohavičky k nosu a vdychoval štipľavú ženskú vôňu. Jeho penis vyskočil do pozoru v reakcii na vôňu. Fantazíroval o Savannah príliš dlho a ak nedostane nejakú úľavu, čoskoro zhorí.

Jednou rukou stále zvieral nohavičky, ďalšou sa snažil oslobodiť z džínsov. Už bol tvrdý ako kameň, jeho penis opuchnutý a pripravený. Pohladil sa tvrdo a rýchlo, čerpajúc bez milosti ako Savannahina vôňa naplnila jeho zmysly. Jeho dlhé ťahy boli ťažšie, nerovnomerné, pretože jeho myšlienky sa obrátili smerom k Savannah. Jej jemná koža, jej preferencie, keď sa urobí v jeho náručí a svetlo ženská vôňa jej kože. Pumpoval rýchlejšie, modliac sa, aby prišla úľava. Nohy sa mu triasli, natiahol ruku k prepážke na podporu svojej váhy práve keď ho zasiahol orgazmus.

11 komentářů: