neděle 3. dubna 2016

Info k blogovému mailu

Ahoj všichni,

ráda bych znova připomněla, že se změnily některé věci v záložce "Ke stažení". Prosím vás o pročtení, ušetříte tak čas mně i sobě. Snažila jsem se to přizpůsobit i vám, abyste nemuseli kopírovat všechno zvlášť. Dříve to tak bylo nutné pro přehlednost, ale tím, že už máme více knih, trochu jsem to upravila, ať nad jedním mailem nestrávíte půl hodiny.

Právě vyřizuji maily a zase narážím na žádosti o knihy, které zatím nejsou zkompletované - ty vám prostě poslat nemůžu, takže je zbytečné o ně psát. V tomhle případě většinou na mail taky neodpovídám, protože je to z vaší strany nevědomost informací, které máte jasně vypsané. Když mám čas, tak odepíšu stejně něco ve smyslu, že kniha zatím není k dispozici a že si máte přečíst pravidla ve výše uvedené záložce.

Dále, pokud si zažádáte o zařazení mezi novinkáře, pak vás tam zařadím, ale neodepisuji - přijde mi to zbytečné. Váš mail přišel, žádost byla vyřízena a znova si žádat nemusíte. Zase je to pro mě i pro vás práce navíc, pokud si zažádáte znova. Teď dlouho žádné novinky nepřibyly, protože jsem měla málo času. Až zase dokončím nějaké knihy, dám info na blog, že byly novinky rozeslány a vy si můžete tak zkontrolovat, zda vám přišly.
Pokud by se tak nestalo, pak je na místě to řešit dalším mailem, ale prosím napište rovnou, že jste se do novinkářů hlásili, ale novinky nepřišly - budeme to řešit individuálně, protože některé maily se mi vracejí. Když mi na váš mail nejde odeslat ani zpráva, že jsem se vám snažila poslat novinky, pak už ale není chyba na naší straně a není v mých schopnostech tuhle záhadu řešit, tak si zkontrolujte nastavení, případně zvyšte kapacitu schránky.

Když žádáte o celou sérii, stačí napsat, že chcete celou sérii nebo všechny knihy autorky - nevypisujte všechny knihy.

Dále, když žádáte o všechny knihy, posílám je jako odkaz, ze kterého stáhnete balík, protože se jedná o příliš velkou přílohu. Tento balík lze otevřít pomoci programu winrar, který volně stáhnete na netu. A ano, na mobilu s tím můžete mít problém, ale věřím, že jste schopní si stáhnout knihy v pc nebo do jiného zařízení, kde to půjde, a pak si knihy do mobilu nahrát. Je to pro vás práce navíc, ovšem představte si, kolik by to zabralo času mně, kdybych to každému musela nahrávat zvlášť...

To bude snad vše, tak díky za pochopení a přeji pěkný den.
Paty

3 komentáře:

  1. Díky moc za informace :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuju za informace a tvou práci, kterou s tím vším (námi) máš.

    OdpovědětVymazat