sobota 27. února 2016

Její anděl bojovník - 5. kapitola 2/2

Přejela mu rukama po jeho levé a otočila ji, takže ji měl dlaní vzhůru. Polkl, když opatrně rozvázala každou sponu, její prsty zlehka škádlily každý kousek kůže, kterou odhalila. Když se natáhla k poslední sponě a musela se s ní trochu pohrát, pomalu mu sundala chránič a položila ho na postel vedle sebe. Hladila ho prsty po pevném opáleném předloktí a palci hladila jemnou kůži na vnitřní straně lokte.

Zíral jí do očí, když ho jednou rukou držela za loket a tou druhou jela dolů k jeho ruce. Lákala ho k sobě a on znovu polkl, v puse sucho, když si přitiskla jeho prsty k nahému pravému prsu. Víčka se mu zavřela a vzal do dlaní její prsa, miloval tu teplou váhu v ruce.
Byl ztracený v hraní si s nimi, že si ani nevšimla, že už skončila s rozepínáním jeho druhého chrániče, dokud mu její ruce neklouzaly přes pas a nezačala mu odepínat pás s mečem.
Einar pak zmrzl, každým smyslem byl zaměřený na její ruce a způsob, kterým hladila a škádlila, když sundávala meč a nechala jen jeho tmavou roušku.
Taylor se zastavila a vzhlédla k němu. Prsty se jí u jeho pasu třásly. Něco nebylo správně.
Setkal se s jejím pohledem.
„Řekni mi, že to není špatné,“ zašeptala.
Einar vzal do dlaní její tváře, přejel jí rukou dolů po čelisti, sklonil se a políbil ji.
„Není to špatné.“ Posel její ústa polibky, krátké spojení, ze kterého šílel, pobízelo to jeho touhu po ní. Zaklonila se a on ji následoval, přikryl její tělo svým a ztratil se ve smyslném způsobu, jakým její jazyk škádlil jeho.
Taylor ho přetočila, rozkročila se nad ním a dál ho líbala. Její nahá prsa měla přitisklá na jeho hrudi a on kolem ní obtočil paže, sjížděl jí rukama po zádech a objevoval všechno, na co dosáhl. Byla tak úžasná v jeho náruči. Její hedvábná kůže byla horká pod jeho prsty, dráždila mu smysly.
Zasténal jí do pusy, když zakroutila boky, třela je o jeho erekci. Povzdechla si a udělala to znovu. Její upnuté džíny nebyly to, co chtěl cítit. Vyjekla, když se posadil, zvedl ji ze sebe a položil ji na zem v nohou postele.
Zlobivý úsměv jí stočil rty, když jí spěšně rozepnul pásek a džíny a stáhl jí je po nohou dolů. Odkopla boty a pak džíny a strčila mu do ramen. Einar padl na postel a roztáhl po stranách ruce. Byla božská, na sobě jen černé kalhotky, skutečná bohyně.
Skousl si ret, když vylezla na postel a pak na něj, kde se vrátila zpět k sezení obkročmo.
Chvilkový záblesk pochybností mu přešel přes oči a přes mysl. Požádala ho, aby ji ujistil, že to nebylo špatné. Necítil, že je, tak jak mohlo být?
Chtěl ji znovu ujistit, tak ji vzal za ruku a přitáhl si ji na sebe. Její pusa se spojila s jeho, jazyky se propletly. Takto by ji mohl líbat hodiny a nikdy by se neunavil.
Taylor měla jiné nápady. Posunovala se na něm, třela o jeho ptáka a on sténal. Sklouzl rukama po jejích bocích, umíval se jí do pusy, když se chichotala a vzal ji za zadek.
Nemohlo to být špatné.
Nezajímalo ho, že to bylo proti pravidlům.
Chtěl ji a chystal se ji mít.
Sunula se dolů, líbala ho po nahé hrudi, jazykem obkroužila levou bradavku, rty přitiskla na jeho břicho. Einar zavřel oči a opřel si hlavu o postel. Bylo to až příliš skvělé, aby to bylo špatné.
Oči se mu prudce rozevřely, když mu zatahala za bederní přikrývku. Nebyla schopná ji rozepnout, tak mu třela penis skrz materiál, čímž ho přiváděla k šílenství. Potřeboval cítit na sobě její ruku. Nebylo správné využít svou sílu na toto, v této chvíli pro něj správné a špatné, nic neznamenalo. Zaměřil se. Během mrknutí oka byly pryč zbývající bariéry. Jak jeho rouška, tak její kalhotky. Vypadala překvapeně a pak se zazubila, sklonila hlavu a olízla ho po délce erekce.
Syčivě vydechl a sevřel bílé přikrývky.
Bylo to už dlouho, co byl s někým jiným.
Taylor ho znovu olízla, hladila ho po citlivé hlavě penisu jazykem a hřídel prsty. Otřásl se a zasténal, sevřel do pěstí prostěradlo a bojoval se sebeovládáním. Bylo to nemožné. Musel ji mít.
Einar ji popadl za ruku a tahal ji nahoru po svém těle, takže na něm ležela. Její překvapení vybledlo a podívala se na jeho ruku, kterou ji držel za zápěstí s prsty pevně obepnutými kolem něj. Zorničky se jí rozšířily. Zapulzování touhy ho smetlo. Milovala to drsně.
Zasténal.
Bude jeho zkázou.
Taylor tiše zasténala, když ji pevněji sevřel za zápěstí, a pak si skousla spodní ret. Potáhl ji výš po svém těle, takže ji mohl políbit a místo ní ten ret okusovat. Zuby se srazila s jeho, když bojovala o nadvládu, ale tentokrát to nebude po jejím.
Zlomyslné myšlenky mu vířily myslí, scénáře, které předtím nezvažoval. Byla silná. Možná ho mohla zvládnout tak, jak žádná jiná žena před ní.
Přetočil je a usadil se mezi její sladká stehna, erekcí se usadil proti jejímu pahorku. Přirazil a ona mu zasténala do pusy a ponořila mu prsty do vlasů. Pevně si obtočila prameny kolem nich a držela si ho u sebe. Popadl ji za bok, vtiskl do něj prsty a držel ji, když znovu přirazil, byl hladový po uspokojení.
„Einare,“ zašeptala mu do pusy, horce a smyslně, plný hlad zuřil uvnitř něj.
Vtiskl si do mysli ten žhavý zvuk, když říkala jeho jméno. Bylo to poprvé, co opustilo její rty, a on nikdy nezapomene způsob, jakým ho řekla s takovou vášní a touhou.
Znovu ho vyslovila, když vklouzl rukou mezi ně a škádlil ji prsty, kroužil kolem jejího nateklého vzrušení. Zasténal a vychutnával si její pusu, jazykem jí přejel po rtech, po zubech, po každé její části. Její stisk se utáhl, když klesl prst níž, skoro se ponořil do jejího horkého středu. Penis ho bolel. Chtěl tam být, uzavřený v jejím teple a spojený s ní.
Taylor ho popadla za rameno jednou rukou a za vlasy druhou, když vzal svůj penis a zamířil špičkou dolů, třel svou délku o ni. Zavrtěla se na posteli dost na to, aby se mohl nastavit, a pak ztuhla.
Odtáhl se, očima se setkal s jejíma. Věděl, co potřebovala slyšet. Držel její pohled, nechal ji vidět pravdu ve svých očích, a smetl jí otravné prameny černých vlasů z tváře.
„Není to špatné, Taylor. Nemohlo by… ne, když je to tak správné.“
Přikývla, ale stopa po strachu přetrvávala. Neměl v plánu nechat ji ho zastavit. Tohle se mezi nimi muselo stát. V žádném případě se nedokázal teď zastavit.
Oči se jí lehce rozšířily, když jemně vtlačil penis do jejího těla, dělal to pomalu, aby si vychutnal pocit jejich prvního spojení. Byla horká a pevná, tak dobrá, že bojoval, aby nevyvrcholil. Bylo to příliš dlouho. Nemohl jí slíbit ohňostroj. Alespoň ne teď.
Einar zasténal, když se pánví dotkl její, jeho tělo pohřbené hluboko uvnitř ní, jedno s jejím. Dál s ní držel pohled, chtěl, aby viděla, že nebyla jediná, která měla trochu strachu. Teď v tom byli spolu. Ať už budou následky jakékoli, nebudou jim čelit sami.
Strach z jejích očí vybledl, když se odtáhl a znovu přirazil dlouhými hlubokými přírazy, které ho pohřbívaly až po jílec. Rty se jí rozevřely a ona si ho stáhla dolů k sobě, drsně ho políbila, dech se jí trhal. Přitiskla se k němu a pak zasténala, když zvedla boky a on do ní vjel znovu, tentokrát hlouběji. Vytrhl tak ze sebe hluboký sten a popadl ji za bok, držel na místě, když do ní pumpoval, tvrději a rychleji, dokud nesténala s každým hlubokým přírazem jeho penisu.
Napjala se kolem něj a on se otřásl. Byl blízko hrany a zoufal si, aby se udržel a nezklamal ji. Nehty mu dělala čáry po bicepsech, prsty mu vplétala do vlasů a zuby mu okusovala ret. Zasténal a přirazil tvrději, pouštěl sebeovládání uzdu. Hlasitěji zasténala, naplnila pokoj tím delikátním zvukem a on vklouzl rukou pod její záda a držel si ji u sebe. Její ňadra uvízla na jeho hrudi, když se proti ní pohnul.
Taylor zaklonila hlavu a ponořila mu prsty do paže a krku.
„Víc… Einare.“
Ten hlad s jakým řekla jeho jméno, ho hnal. Pohřbil jí tvář do krku, líbal a lízal, kousal ji do klíční kosti a vyvolal od ní sexy zachichotání. Zasténal a přirazil tvrději, povolil víc své síle. Všechnu ji brala. Jeho krásná holka brala všechno, co dával, a ji to nutilo jen sténat víc.
Znovu zhloupla boky, svírala a pouštěla jeho penis a on už víc nesnesl. V půlce se v ní zachvěl a udělal se. Třásl se a vyléval do ní své semeno. Tvrdě mu dýchal do krku, jeho hluboké steny, když mu srdce bušilo v hrudi. Její bušilo v odpověď stejně tak rychle. Zavrtěla se, svíjela se pod ním, hledala volnost.
Einar se posunul na stranu, držel v ní svůj penis a škádlil její vzrušený knoflíček, kroužil kolem něj prstem. Zasténala a on sledoval, jak se na její tváři objevilo vzrušení, když se rozmýšlela mezi mračením a vzdycháním.
Zalapala po dechu a trhla tělem směrem k jeho, když našla vlastní uvolnění. Pusa se jí otevřela a obočí sevřelo. Její tělo se kolem jeho třáslo, ždímalo jeho změklou délku a on věděl, že této chvíle s ní nebude nikdy litovat, nebo čehokoli, co po tomto přijde.
Její výraz opadl, když se na posteli uvolnila a pak otevřela oči a usmála se na něj.
Nikdy nebude ničeho litovat, když přijde na ni.
Na jeho krásnou holku.


17 komentářů: