sobota 20. února 2016

Její anděl bojovník - 5. kapitola 1/2

Einar podržel Taylor otevřené dveře do apartmá. Minula ho a rozsvítila světla.
Obývací prostor mezi dvěma ložnicemi přitahoval její pozornost způsobem, který nebyl normální. Nebylo toho moc na co se dívat. Dva prvotřídní krémové gauče, dřevěný stolek a plazmová televize na boční skříni mezi dvěma vysokými okny naproti dveřím. Vyhýbala se tomu, aby se na něj podívala?

Andělé měli citlivé smysly. Cítil její strach a touhu. Zrcadlily jeho vlastní pocity tak dokonale, že si těch jejích nevšiml jako první. Netrvalo ani to, že s ním v jednom momentě pořád flirtovala a ve druhém ho tlačila pryč. Byla taky tak zmatená jako on? Oba věděli, že to nebylo správné, i když to cítili jako by bylo.
Taylor přešla ke dveřím druhé ložnice. Einar sledoval, jak se jí pohupuje zadek, a uznale po ní přejížděl pohledem. Byla víc než pokušení. Bez pochyb ji chtěl, ale nic dobrého by z toho nevzešlo. Věděla, kdo byl, a proč to nemohli udělat.
Zastavila se u dveří a ohlédla na něj. Černé vlasy se jí svezly přes rameno v elegantní vlně, splývaly s koženou bundou a její modré oči držely jeho, fascinovaly ho.
Bez přemýšlení šel k ní, nohy se mu hýbaly z vlastní vůle, nesly ho k jediné věci, kterou by neměl chtít, ale nemohl jí odolat.
Taylor.
Byla nádherná.
A jeho přestávala zajímat její krev nebo to, co byla, kvůli ženě, která před ním stála. Tato krásná žena s takovou vášní a strachem v očích, tolik rozporů, že se chtěl dotknout její tváře a políbit ji, ukázat jí, že nezáleží na tom, odkud přišli. Jen na tom, že sobě propadávají.
Einar se skoro sobě vysmál.
Co to bylo za hloupé myšlenky?
Flirtovala s ním, ale nemyslela to tak, že ho chce. Z toho co věděl, bylo tohle pro ni jen nějakou démonickou hrou, výzva, aby anděl padl.
Zastavil se blízko ní, zíral jí hluboko do očí a pokoušel se rozluštit její pravé pocity. Třpyt slz jí zvlhčil řasy a na krátkou chvíli nahradil čistý strach jakoukoli stopu po touze.
Ne.
Tohle nebyla hra.
Tohle bylo skutečné, pro ně oba. Oba byli vyděšení. Jen bojovala líp než on. Vzdal se v okamžiku, kdy se jí dotkl a ona se dotkla jeho.
Taylor k němu přistoupila, přitiskla mu ruku na hrudní zbroj a poklepala. Nedokázal se pohnout, když k němu posunovala pusu, oči se jí zavíraly, a políbila ho.
Bylo to měkké, pokusné a ohromující. Jakýkoli náznak zdrženlivosti se v tom okamžiku roztříštil. Začal ji líbat, ale odtáhla se a couvla směrem k otevřeným dveřím její ložnice. Přejela mu prstem po brnění a usmála se.
„Díky za rande, Romeo.“ S tím se otočila k pokoji a zavřela mu.
Einar stál, zíral na bílé rámy, ztěžka dýchal a bojoval, aby si udržel kontrolu. Pokoušela se ho zlomit? Jen si s ním hrála nebo to myslela vážně? Bojoval s nutkáním nakopnout dveře a zeptat se jí, políbit ji a milovat se s ní. Každý jeho centimetr se napnul při pomyšlení, že se ponoří do jejího sladkého těla a uhasí v ní svou touhu.
Přitiskl ruku na dveře a zhluboka se nadechl, zápasil s kontrolou nad svými pocity.
Přesunula se na opačnou stranu, v jedné chvíli přišla blíž a v druhé spěchala pryč. Einar poslouchal, pokoušel se přesvědčit, aby se otočil a šel do svého pokoje. Bylo to nemožné.
Nezajímalo ho, jestli to bylo skutečné nebo ne.
Nezajímaly ho následky.
Einar vykopl dveře, ty se rozletěly a práskly o stěnu. Taylor zalapala po dechu a jeho pohled ji vyhledal.
Stála v nohách bílé manželské postele, svírala černý nátělník na nahé hrudi s modrýma očima rozevřenýma.
Ztěžka dýchal, prohlédl si ji, pak přešel pokoj dvěma kroky a polapil její rty. Rozdrtil je ve vášnivém polibku, jazyk se ponořil za bariéru zubů a její pusa se propojila s jeho. Zasténala, naklonila se k němu a klouzala rukama nahoru, kde mu usadila paže kolem krku. Zachvěl se, když mu husina sjela po páteři a ona mu zabořila prsty do vlasů.
Nezáleželo na tom, že to bylo zakázané.
Záleželo jen na tom, že toto chtěli, potřebovali to a něco k sobě cítili.
K čertu s tím.
Taylor znovu zalapala po dechu, když ji Einar zvedl, jeho pusa se i nadále hrála s tou její a poklekl na postel. Zachichotala se, když ji položil na měkké bílé přikrývky a zakryl ji. Propustil její rty a shlédl na svou zbroj. Měla pravdu. Musela pryč.
Rozepnul kožený popruh na pravém rameni jednou rukou a pak ztuhnul, když mu rozepínala ten druhý, její pohyby byly pomalé a dráždivé, škádlily jeho smysly. Přejela prsty po nahé kůži a smetla pevný pancíř. Sledoval ji, když rozepínala postranní popruh na levé straně a pak se vypořádávala s tím na pravé.
Její měkký růžový jazýček přejel po rtech, když mu sundávala hrudní plát a její oči se rozzářily při pohledu na jeho tělo. Odhodila zbroj na stranu a oči jí potemněly, když rukama přejela po jeho nahé hrudi. Napjal se pod jejím lahodným dotekem a ona zasténala.
„Jako bůh,“ zašeptala a sledovala linii jeho břišáků a hrudi. Pohledem propalovala jeho tělo, zanechávala za sebou ohnivou stopu.
Jeho oči opustily její a držel svůj vlastní sten na uzdě, když viděl její nahá plná ňadra, jejich temné napjaté vrcholky, které prosily o pozornost. Chtěl ji. Křičelo to z každého vlákna jeho těla, hlad tak intenzivní, že měl pocit, že umře, pokud ho neuspokojí.
Bylo tu ale něco, co potřeboval udělat jako první.
Einar se usilovně zaměřil.
Zamračila se. „Co to –“
Přitiskl jí prst na rty a soustředil se. Oči se jí rozšířily, když mu křídla začala mizet do zad. Když zmizela, stoupl si a sundal zadní část jeho zbroje. Taylor i sedla na kraj postele s očima na něm. Rozepnul si chrániče holení a boty a odkopl je. Když chtěl udělat to stejné s chrániči předloktí, zastavila ho.

Einar znovu ztuhl a nechal ji to udělat po svém. Bylo to daleko příjemnější, když ho vysvlékala ona. 

15 komentářů:

 1. Děkuji za další skvělou kapitolu!!❤❤

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za překlad a korekci !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad a korekci. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za překlad a korekturu další skvělé kapitoly. Moc děkuji

  OdpovědětVymazat
 6. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat