čtvrtek 24. prosince 2015

Dcera smečky - 3. kapitola


Becca skončila se skládáním posledního prádla. Položila košile na hromádku v sušárně a povzdechla si. Byl to stresující den a vypadalo to, že ji konečně dohnal.
Příjezd Mikea Jacksona opravdu dokázal, že měli problémy.

Nemohla přijít ale na to, proč šli po její Smečce. Bylo to publicitou, které se jim dostalo?
Jejich Smečka nebyla největší, nejbohatší nebo nejsilnější. Taky nebyla ta nejslabší. Byli spíš někde uprostřed. Setkala se s několika Smečkami, na které by byl větší smysl se zaměřit a směřovat svůj útok.
Jedna z nejsilnějších Smeček byla v západním Texasu a Alfa Gage Wolf byl jedním z nejznámějších měničů na zemi. Taky se dokonce mluvilo o tom, že by se připojil ke koncilu Alf, když jeho otec odstoupil. Alfa Wolf byl spářený a měl malé dítě, které by ochraňoval svým životem – vším, čím měl. Takže kdokoli tohle dělal, byl dost chytrý na to, aby šel po této Smečce.
Ale pak tu byla Lamontova Smečka. Lamontův nejmladší syn, Tony, byl předsedou komise, která byla nástrojem proto, aby šli měniči na veřejnost. Jít po nich by dávalo mnohem větší smysl, než štvát se se Smečkou uzamčenou uprostřed ničeho a bez většího vlivu ve světě měničů.
Frustrovalo ji to až si začala myslet, že možná to, co mělo zachránit jejich Smečku – vědomí veřejnosti o tom, že existovali jako první – mohlo být jejich pádem.
Popadla čisté oblečení a šla do ložnice. Dala na bok věci a pohledem zachytila záclony, které se houpaly ve vánku. Nechala okno na škvírku otevřené. Milovala vůni čerstvého vzduchu procházejícího skrz její dům.
Přišla blíž a podívala se do noci.
Byl to domov. I když nežila po celou dobu tady, pořád měla svůj vlastní domek. Sotva si brala dlouhé úkoly nebo ty, co byly moc daleko, a nikdy ani nezvažovala, že by žila někde jinde.
Naštěstí měla podporu otce. Bez ohledu na to, co se stalo, vždycky byla vítána. Pár let po matčině smrti bylo tvrdých, ale jen díky tomu měla pevný vztah s otcem, takový, o kterém věděla, že hodně jejích přátel nemá. Když byla mladší, často přemýšlela, jestli by byl její otec pořád tady, až by byla dospělá. Tak moc vlků následovalo svého druha do smrti. Ale její táta byl silný a skvělý vůdce a ona na něj byla hrdá, že jeho Smečka vždycky byla na prvním místě.
Vždycky podporoval její volby v kariéře. Když začínala a brala práce v rozdílných částech země, bál se, ale vždy ji rád znovu přijal doma. Jako přirozená fotografka a foto žurnalistka strávila hodně času na izolovaných místech obklopených zvířaty a živoucími věcmi. Venku byl nádherný svět, ale taky mohl být děsivý. Během několika let byla pryč jako foto žurnalistka a koncentrovala se na fotky přírody. Nenechá někoho, aby jí to někdo vzal. Nebo její Smečce.
Inspirovaná šancí strávit čas ve svém teritoriu, popadla foťák ze stolu a zamířila ven. Popadla mikinu visící na věšáku u předních dveří. Noci bývají vždycky chladné.
Becca se nadechla vůně domova, zatímco procházela skrz husté listoví. Znala oblast jako vlastní boty. Hrála si v lesích jako dítě a každé léto strávila plaváním v potoce nedaleko odsud. Rozhodla se jít k potoku a párkrát vyfotit měsíc v odrazu vody.
Okolí bylo kolem ní živé. Slyšela pohyb nad hlavou, stejně jako v dálce vytí. Zachvěla se vzrušením, cítila se volná a v pohodlí.
Když šla kolem cesty vedoucí k potoku, objevila novou vůni a její tělo bylo okamžitě ve střehu. Neznámý vlčí měnič byl nedaleko.
Zpomalila a přikrčila se, jakmile byla na dohled od potoka. Byla po větru od neznámého vlka, takže pokud by nezačal čenichat, neměla by být spatřena.
To velké zvíře bylo jedním z nejkrásnějších, které kdy viděla. On – a byl to určitě on – sklonil hlavu a pomalu srkal z vody.
Byl to obrázek, kterému nemohla prostě odolat. Zvedla foťák a několikrát klikla, než vlk zvedl hlavu a podíval se přímo na ni. Blikla poslední. Fotka - vlčí hlava nahoře, ramena zpátky – byla tak moc blízko k dokonalosti, jak jen mohla být.
Teď, když byla spatřená, už se nemohla přikrčit zpátky. Stoupla si z jejího skrytého místa a vykročila. Vlk si lehl a pořád ji sledoval.
Necítila žádné ohrožení od toho zvířete a pomalu se k němu přibližovala. Dokud od něj nebyla na několik kroků, nezjistila, že měnič před ní byl Mike Jackson. Pořád nosil ten sexuální nádech, ale s větší vůní vlka.
Zahrabal do země, když se zastavila.
„Venku na běhu, co?“ zeptala se zvířete.
Zatímco si měniči udrželi lidskou inteligenci v jejich druhé formě, nemohl mluvit. Naklonil hlavu na stranu a ona se zazubila.
Přišla trochu blíž, než si sedla blízko něj. I když přiznávala, že k němu byla přitahovaná, taky byla dost chytrá na to, aby věděla, že byl cizincem a že se musela chovat opatrně.
Byl tady jen proto, aby pomohl Smečce, a zase bude dřív nebo později na cestě.
Mike se k ní připlazil blíž a ona se k němu natahovala, dokud neucítila měkkou, hustou srst pod rukou. Pořádně ho na hlavě poškrábala. Svalil se na zem a otočil na bok.
Ach jo, opravdový mužský.
Škrábala a hladila ho na boku, dokud si nestoupl a neotřepal se. Jeho tmavé oči se tázavě setkaly s jejími.
„Fajn, otoč se a já se změním,“ řekla mu.
Sedl si, pořád se na ni díval.
„Ach to ne!“ mávla prstem k jeho nosu. „Zatraceně dobře vím, že mi rozumíš a taky že moc dobře vidíš. Otoč se.“
Dal jí, co mohla popsat jen jako vlčí povzdechnutí, ale konečně se otočil a díval opačným směrem. Rychle se vysvlékla, položila foťák na vrchol oblečení, než se začala měnit ve vlka.
Byla menší než on. Ale pak znovu, to očekávala. Podívala se na něj vlčíma očima a ucítila hlubokou touhu uvnitř.
Mike k ní byl pořád ještě otočený zády, takže se protáhla a bez varování na něj skočila.
Otočil se celý překvapený.
Kousla ho do boku a rozběhla se. Milovala schopnost proběhnout se jako vlčice. Schopnost hýbat se rychle a lehce. Vedla ho kolem potoka a vrátila se do lesa.
Zůstal po jejím boku po celou dobu. Mohl ji lehce předběhnout, ale vypadal spokojeně, když ji nechal vést.
Vzala to po větrné cestě skrz teritorium. Běžela, dokud se neunavila. Zpomalila a on udělal to stejné.
Spatřila dobré místo na odpočinek, padla na zem a lapala po dechu. Mike se stočil kolem ní a ona se o něj opřela.
Nevěděla, jak dlouho pod měsícem odpočívali. Začala usínat, když ji šťouchl do ramene. Pohla se na všech čtyřech a rozešla se k potoku. Cesta zpátky trvala dýl, když běželi pomaleji, pořád si užívala tu mírumilovnou noc.
Jakmile se dostali k místu, kde nechala oblečení, zastavil se a znovu se otočil. Změnila se na člověka a oblékla se. Zvedla foťák, než k němu přešla, a pak ho znovu poškrábala na hlavě. Opravdu to vypadalo, že si to užívá, s ocasem svištícím sem a tam a jazykem visícím mu z tlamy.
Nebyla si jistá, jestli někdy potkala někoho, kdo by byl tak v pohodě ve vlčí podobě jako Mike. Bylo to milé.
Přestala ho škrabkat a poplácala ho po hlavě, pak ho následovala, když šel směrem k domu. Vzhledem k tomu, že mířili k jejímu domu, měla podezření, že ji doprovázel.
Budova byla skoro na dohled, když zabočil, a ona spatřila oblečení. Zastavil se u něj a podíval se na ni.
„Ach, předpokládám, že chceš, abych se otočila, když sem tě donutila udělat to samé, že?“ zeptala se, pak si dramaticky povzdechla, když přesně to udělala.
Uslyšela za sebou pohyb a stěží odolávala nahlédnutí.
„Vlastně by mi vůbec nevadilo, kdyby ses dívala,“ promluvil tiše.
Otočila se, zrovna když si přetahoval tričko přes hlavu, byla zklamaná, že dostala jen krátký náhled na jeho svalnatou hruď a pohled na tetován, které ji pokrývalo. Zasmála se. „Fér je fér, myslím.“
Udělal krok směrem k ní a ona ho následovala. „Musím říct, že jsem nikdy nepoznal nikoho takového, jako jsi ty, Rebecco Nelsonová.“
Zaklonila hlavu, sotva byla schopná podívat se mu do očí. „Myslím, že to vezmu jako kompliment, pane Jacksone.“
Pořád se přibližovali. „Taky to měl být,“ odpověděl tiše.
Viděla touhu, to chtění, které se shodovalo s jejím. Natáhla se a přejela mu rukou po hrudi. Přikryl její ruku svou.
„Tohle možná nebude ten nejlepší nápad,“ přiznal, zmáčkl jí ruku.
Usmála se a olízla si náhle suché rty. „Hádám, že je jen jeden způsob, jak to zjistit.“
Zvedla se na špičky a přitiskla jemně rty na jeho. Zasténal, než jí zatlačil do pusy.
Mike jí obtočil paži kolem pasu, když se mu otevřela a jejich jazyky se setkaly.
Ach, chutnal dobře. Kořeněně a unikátně. Zvedla ruce, aby mu je zabořila do ramen, když se jejich polibky prohloubily, a vášeň mezi nimi protékala.
Hlava se jí točila a ona se ho držela jako o život. Nikdy nebyla tak rychle nažhavená. Tohle jí chybělo po celý dospělý život. Tento hlad, který ji drápal.
Přejel jí rukou po těle a ona se při jeho doteku zachvěla. Kundička jí pulzovala potřebou. Přitáhla si ho ještě blíž, třela se o něj nahoru dolů a jednu nohu mu zahákla za bok.
Sevřel ji za stehno, vyrazil proti jejímu tělu.
„Ano!“ zasyčela, když se jejich rty oddělily a on pokračoval dolů po jejím krku.
„Měli bychom nejspíš zastavit…zpomalit. Ach, Bože!“ zamumlal jí do kůže, když vzala do dlaně jeho erekci.
„Nemůžeš zastavit!“ odpověděla, jak se o něj otírala.
„Sakra!“ odtáhl se a rozhlédl. „V žádném případě do prdele nechci zastavit.“
Chytil ji za ruku a tahal ji k velkému kmeni, který by jim nabídl trošku větší soukromí. Zaútočila na knoflík a zip jeho kalhot. Tahali a tahali za oblečení, dokud nebyli ona vysvlečení, pak ji vzal za ruku, a poháněl ji, aby si lehla.
Lehla si na záda, nebyla schopná z něj sundat oči, když na ni klesal. Jejich rty se znovu setkaly, tentokrát pomaleji a s větší kontrolou. Prohnula se do jeho doteku, když jí přejížděl rukama po bocích, otevírala se mu, zatímco usadil boky mezi její stehna.
Líbal a přejížděl jazykem po krku, přes rameno a pak se zastavil, aby poškádlil jednu bradavku.
Zalapala po dechu, když Mike sál a hrál si s ní.
„Tak krásné tělo,“ pochválil, přesunul se, aby dal stejnou pozornost i druhému prsu. Becca přitiskla nohy k jeho a naklonila boky vzhůru, když se pokoušela dostat víc tlaku, kde ho potřebovala.
Zasmál se a posunul se níž, zabořil jazyk do pupku.
„Prosím,“ prosila a znovu se prohnula.
Konečně asi po hodinách jí rozevřel stehna a přejel nosem po jejím mokrém pahorku, kde se zhluboka nadechl.
„Nemůžu se dočkat, až tě ochutnám,“ prohlásil a ochutnal, jak řekl.
Becca vykřikla, když sál a olizoval jí kundičku. Škádlil jí klitoris palcem, zatímco ji olizoval mezi záhyby.
To báječné napětí se začalo tvořit a ona zalapala po dechu, když chvění vzrůstalo. Projížděla se na jeho tváři a sténala, když ji přivedl přes okraj potěšení, pak drápala vlhkou špínu, když se pod sexuálním útokem rozpadla.
Klouzal nahoru po jejím těle, než jí začal okusovat bradu. Becca otevřela oči a spatřila jeho potřebu. Natáhla se dolů a sevřela ho za boky. „Dovnitř, pojď dovnitř mě.“
Pokládal jí měkké polibky na tvář. „Jsi si jistá? Můžeme zastavit, než zajdeme příliš daleko.“
Vydechla. „Trochu pozdě, nemyslíš?“
Vzal ji za bradu palcem a ukazováčkem. Překvapeně se na něj podívala. „Nechci, abys toho litovala. Jsi si jistá? Řekni mi to teď.“
Přikývla, byla ztracená v jeho temném pohledu. Cítila na sobě jeho erekci.
„Miku, chci tě.“ Dala mu slova, po kterých, jak se zdá, toužil.
Sklonil hlavu a zhluboka se nadechl. „Díky, Bože,“ zašeptal.
Pak se pohnul. Políbil ji, vrazil jí jazyk do pusy, zatímco jí zvedl boky a vjel do jejího těla.
Potěšeně vykřikla, když cítila jeho tvrdý penis tak hluboko.
Vytáhl se, než vklouzl zpátky. Položila nohy na zem a setkávala se s ním při každém horečnatém přírazu.
Pot mu kapal z čela a přistál ji na hrudi a on do ní dál tvrdě přirážel. Bylo to šílené a rychlé a úžasné. Poškrábala ho nehty po zádech, když znovu vyvrcholila.

Ještě několikrát přirazil, než zaklonil hlavu a zavrčel, zatímco se udělal. Obtočila mu paže kolem krku, když na ni dolů zkolaboval. Jejich dech byl rychlý  a namáhavý, když tam tak kolem sebe leželi obtočení.

14 komentářů:

 1. Vďaka za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za překlad, M.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za další kapitolu, tohoto skvělého překladu

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc děkuji za obě přeložené kapitoly.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji za skvělý překlad!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za další kapitolu

  OdpovědětVymazat
 8. Srdečná vďaka za prekad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 9. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 10. Sarinka090:moc se omlouvám chcela sem klikni na libi se mi kapitola a zmacka sem vedle

  OdpovědětVymazat