úterý 24. listopadu 2015

V zajetí draka - 11. kapitola 2/2

Přestože byla postel pohodlná, převalovala se Pia sem a tam, aniž by se jí podařilo usnout. Zdálo se jí, že ji někdo pronásleduje. Kulisa se stále měnila. Nejdříve se plížila tajnými chodbami v obrovském domě a pokoušela se najít místo, kam se mohla schovat. Poté běžela živou, jí neznámou ulicí v nějakém městě, zatímco ji pronásledovalo něco hrozivého. Obličej svého pronásledovatele nemohla pořádně rozeznat, ale naháněl jí ďábelský strach.

Poté někdo zvedl přikrývku. Velký, vlhký, nahý muž si lehl do postele vedle ní. Lekla se a s trhnutím probudila.
„Šššš, to jsem já,“ zašeptal Dragos. „Nechtěl jsem tě probudit.“
„To je dobré,“ zamumlala. „Ten sen se mi nelíbil.“
Z nějakého důvodu jí hlavou problesklo, že to nebyl dobrý nápad, když k ní vlezl do postele. Nebo byla ona v jeho? Nebyla dost vzhůru na to, aby tu myšlenku zachytila, ale pocítila vlnu spokojenosti a úlevy.
Jeho paže se sevřely kolem ní. Zamumlala něco pro sebe a přitulila se k jeho boku. Zahalilo ji jeho teplo a energie a ona si přitiskla tvář na jeho rameno, na jeho vlhkou, čistotou vonící kůži, která se přes jeho pevné, silné svaly napínala jako hedvábí. Poté mu položil ruku na hruď.
„Chutnala ti večeře?“ zeptal se.
„Byla skvělá.“
„Dobře.“ Vtiskl jí polibek na čelo. „Sundej halící kouzlo.“
„Unavená,“ postěžovala si.
Pohladil ji po vlasech. „Prosím?“
Něco zamumlala, zapátrala po halícím kouzlu a sundala ho.
Jeho široká hruď se zvedla hlubokým povzdechem. „To je lepší.“
„Šššš,“ napomenula ho. Otočila se na bok. Ovinul svoje tělo kolem jejího. Její tvář odpočívala na jeho obrovském bicepsu, zatímco druhou rukou ji objal kolem trupu. Svým těžkým stehnem jí přimáčkl nohy do matrace. Ospalýma očima pohlédla na jejich propletená těla. Bledá záře její postavy byla obklopena bronzově zbarveným mužem jako klec. Bylo to žárlivé, dusivé objetí. Musela se osvobodit.
Povzdechla si. Něco hluboko v ní došlo klidu a ona zavřela oči. Spokojená.
Když tentokrát usnula, nic dalšího se jí nezdálo.
Po nějaké době ji něco z jejího hlubokého bezvědomí probudilo. Chvíli se nechala jen tak unášet dřímotou, přitom cítila, jak jí po těle přejíždí velká ruka. Něžné prsty vytvářely cestičku od jejího bříška nahoru až k jejímu hrudníku, kde obkroužily nejdřív jedno prso a pak druhé.
Povzdechla si a protáhla, poté se přetočila na záda a přitulila k hladící ruce. Přes holé rameno jí přejely rty, ochutnaly půvabný oblouk jejího krku. Ucítila zuby na citlivé kůži, jak jí žužlaly ušní boltec.
Otevřela oči. Znovu ji vyděsilo, že vedle něho leží nahá. Nohou se otřela o jeho stehno, drsné chloupky ji zalechtaly na prstech. Venku se pomalu probíral den a zaléval pokoj jasným světlem. Dragos se opíral o lokty a nakláněl se nad ni. Jeho vážný obličej působil odhodlaně, jak ji pozoroval zpod přimhouřených očí. Obrys jeho rtů se zkřivil do smyslně líného úsměvu.
Byl tak nádherný, že jí pulsovalo celé tělo. Když uviděla, jak se mu zachvěly nosní dírky, bylo jasné, že to ucítil.
Navlhčila si rty, a Dragos sklopil zrak a sledoval její pohyb.
,Jsem si celkem jistá, že když jsem šla včera spát, tak jsem měla něco na sobě,“ zamumlala.
,,Měla jsi,“ řekl rozvláčně. Prstem obkroužil dvorec její bradavky. Když se vztyčila, uviděla, jak polkl. „Oblečení mi překáželo.“
„Ty jsi mě svlékl, zatímco jsem spala?“ Když prstem obkroužil dvorec druhé bradavky, zachvěla se. „Musela jsem úplně odpadnout.“
„Možná, že jsem tomu trochu pomohl.“ Pozvedla obočí. „Jen jsem tě trochu popostrčil. Potřebovala jsi odpočinek,“ vysvětlil.
„Bez šatů?“ Takže zase šmejdil v její hlavě. Předsevzala si, že si s ním musí promluvit o tom, že není jeho osobní panenka Barbie, kterou si může oblékat a svlékat, jak ho napadne.
„Také jsem potřeboval odpočinek,“ řekl suše. „A ony mi v tom bránily.“
Vyprskla smíchy. Kdo by si pomyslel, že tento výjimečný, strach nahánějící muž uměl být tak vtipný? Milovala to, milovala, když ji překvapil.
Nato ji pohladil po rtech. Měla pocit, že je pronásledovaná, aniž by vůbec opustila postel.
Vzala jeho prst do úst a začala sát – a založila v něm požár.
Vytáhl prst ven. V jeho zlatých očích sálal oheň. Sklonil hlavu blíž. Když jeho tvrdý, hladový jazyk pronikl do jejích úst, vtiskl ji hluboko do polštářů. Současně jí rukou sáhl mezi nohy, prozkoumal její vlhké pohlaví a vsunul hluboko do ní dva prsty.
Zasténala a chytila ho za paži. Jeho proniknutí v ní vyvolal tuto bezbrannou reakci. Zvlhla a pokryla jeho prsty svou vlhkostí. Zavrčel a vnořil se do ní zároveň jazykem i prsty. Postrčila pánev proti jeho ruce, odpoutala se od jeho úst a zalapala po dechu. „Počkej... Nechci...“
Nakláněl se nad ní jen pár centimetrů, jako dravec, připravený na zaútočit, zatímco palcem našel její klitoris a stiskl. Zasténala a přitiskla se blíž k jeho ruce. „Nechceš?“ zamumlal s nemilosrdným úsměvem.
Vyhledala jeho tvrdý penis a uchopila ho do ruky. Zasyčel a přirazil, pulsoval jí do dlaně. „Chci tě prozkoumat, než mě zase úplně zničíš.“ Nejistě mu pohlédla do očí. Byl tak dominantní. Neměla ponětí, co by mohl mít rád. „Líbilo by se ti to?“
Zaváhal, a bylo vidět, že bojuje s protichůdnými impulsy. „To by bylo fantastické,“ zašeptal jí do ucha. „Ale až poté, co ti dopřejeme malý orgásmek.“
Vsunul do ní svoje dlouhé, šikovné prsty a třel ji dlaní přesně na tom správném místě. Cukla sebou a pokusila se z jeho sevření osvobodit, vzepřela se proti tlaku, aby našla uvolnění. „Pojď,“ vydechla.
„Ne,“ zamručel jí do ucha tónem nepřipouštějícím námitky. „Uděláš se, jak chci já, miláčku.“
„Zatraceně!“ Byl ďábelský. Hromadilo se v ní napětí, cítit jeho prsty v sobě bylo úžasné - proboha! -, ale chtěla ho v sobě, tvrdého a divokého. Otočila hlavu a kousla ho do ramene.
Zasmál se, byl to erotický, smyslný zvuk. Poté se předklonil, uchopil jednu její bradavku do úst. Jazykem ji pošťuchoval.
Cítila, jak se k ní blíží vyvrcholení, jako sirka, která chytla oheň. Vzepjala se proti němu a vydávala ze sebe smyslné zvuky. Opustil její bradavku a přejel rty po jejích, zatímco zasténala a sevřela své vnitřní svaly. „To je ono, tady je,“ zašeptal jí do rtů. Znovu třel pěstí její pohlaví a opatrně ji uklidňoval. „Překrásné.“
Chvíli leželi jen tak tiše, slyšet byl jen jejich společný dech.
Poté se otočila k němu a věnovala mu zlobivý úsměv. „Chtěl jsi vědět, proč jsem řekla, že to nemám v hlavě v pořádku?“
Jeden jeho koutek se zvedl. „Ano, to jsem chtěl.“
Prsty mu přejela přes hruď. „Stále dokola jsem o tobě měla erotické představy, a to v těch nejnevhodnějších momentech.“
„Jako například?“ zeptal se, zatímco ji hladil po bocích a stehnech. Lehkými prsty jí přejel po zvlněném klubku bílo-zlatých chloupků mezi jejími stehny. Vypadal velmi zaujatě.
Blaženě si povzdechla. Odkud mohl vědět tak přesně, jak ji vzrušit? „Například, když ses snesl z modrého nebe a sedl sis na mě. Vypadal jsi jako bůh hněvu a já se k smrti bála. A pak jsem nemohla myslet na nic jiného než na ten zatracený sen a jak žhavý jsi byl. To prostě není normální, mít zároveň strach a zároveň být nadržený.“
„I já jsem nemohl myslet na nic jiného.“ Zvedl ji za ruku a políbil škrábanec na její dlani. „Chtěl jsem tě v tom snu dostat do pasti. Místo toho jsem do ní spadl sám.“
„A pak,“ zašeptala se zářícíma očima, „vzpomínáš si na, jak jsi byl v té gobliní pevnosti připoután?“
„Tato vzpomínka hned tak nevybledne,“ suše podotkl.
„Bylo to hrozné,“ řekla. „Cítila jsem se hrozně, kobka byla špinavá a já jsem měla zase strach. A pak jsi tam ležel, připoutaný a natažený jako nějaké slavnostní jídlo. Přesto všechno se mi při tom pohledu začaly sbíhat sliny.“
Jeho zájem vzrostl. „Budu myslet na to, abych dal do všech ložnic umístit řetězy a pouta.“
Zachichotala se a přitulila se blíž k němu. „Byla to jen fantazie. Realita byla docela rušivá.“
„Tak si jen tak zahrajeme.“ Převalil se na záda a chytil se za mříž čela postele za svou hlavou. V této pozici se natáhly svaly na jeho pažích a na prsou, hrudník se mu zvedl a břicho vypadalo jako propadlé.
Sledovala ho přimhouřenýma očima. Tělo se jí chvělo. V jeho očích zaplanula smyslnost. Jeho vzrušené tělo a obličej byly to nejerotičtější, co kdy spatřila. O to víc bylo vzrušující, že tento velký nebezpečný muž se tu prezentoval tak podřízeně.
Vztyčila se nad něj tak, aby se jejich prsa dotýkala. Sklonila hlavu a otřela své pootevřené rty o jeho. Olízla je, políbila a pak skousla. Jeho dech se zrychlil. Uchopil její rty mezi své zuby a pokusil se ji přimět k intimnějšímu polibku. Ale ona se stáhla a sklouzla po něm dolů.
Pootevřenými ústy putovala přes vyvýšeniny a prohlubně jeho prsou, políbila ho na hrudní kost a nosem se otřela o jeho tmavé chloupky, které vedly od trupu až k jeho slabinám. Pohyboval se pod ní, protahoval se jako kočka a ona si hrála s jeho bradavkami, dokud neztvrdly.
Vzrušovalo ji to stejně jako jeho. Natáhla ruku a uchopila jeho penis. Zasyčel a nadzvedl boky. Pohlédla na svou bledou, zářivou ruku, která ho držela v sevření a dech se jí zadrhl. Měl překrásné kontury a jeho erekce byla velká a tvrdá, kůže na penisu a jeho špičce byla hedvábně jemná.
Zvedl hlavu a žhavýma očima sledoval, jak ho hladí. Svaly na jeho pažích se chvěly. Vrhla pohled na jeho ruce, kterými se držel za čelo postele. Klouby se mu bíle rýsovaly pod kůží.
„Teď je to moje hra. Nepouštěj se!“ napomenula ho. Vydržela jeho zamračený pohled a sklouzla po jeho těle nahoru. Ať už mezi nimi byly jakékoliv nevyřešené problémy a otázky – spolu vytvářeli vysoce explozivní magii.
Sklonila se k němu, zvedla jeho erekci, vsunula si jeho špičku do úst a začala sát. Vyrazil ze sebe krátký výkřik a hlavou praštil do polštářů. Jeho boky se zvedly nad postel, aby byl ještě blíž.
Jednou rukou obepínala jeho penis u kořene, tou druhou potěžkala jeho koule. Bylo to opojné, to jak chutnal a jak byl cítit. Potichu si prozpěvovala, vtáhla ho hlouběji do sebe, otevřela krční svaly, co nejvíc to šlo, aby ho dostala ještě hlouběji. Její vášeň se vymykala kontrole.
Zapomněl na její hru, chytil ji za vlasy a přirazil jí do úst. Druhou rukou jí sáhl mezi nohy, aby prozkoumal její sametové pohlaví.
Poté ji zatahal za vlasy, aby naklonila hlavu na stranu. Když jí jeho penis vyklouzl z úst, vydala ze sebe zvuk protestu. Spojil jejich rty ve vášnivém polibku a přitáhl si ji na sebe. Přitom se chvěl po celém těle, a to ji přivádělo k šílenství. Když ji přitáhl k sobě, roztáhla nohy, aby ho přijala do sebe a otřela se pohlavím o jeho erekci, zatímco ji stále držel za vlasy. Byla zajata a připravená na jeho útok.
Přemožená jeho chtíčem se napřímila a posunula se do té správné pozice, aby si jeho široká špička našla cestu do jejího skrytého vchodu. Poté převzal iniciativu Dragos. Chytil ji za boky a vnořil se do ní. Její tělo se stáhlo a on vykřikl.
I ona ze sebe vyrážela zvířecí zvuky, zatímco se celým tělem tiskla k jeho. Začal se v ní rytmicky pohybovat, narážel do ní svým penisem stále silněji a silněji. Prsty zaryl do její měkké bledé kůže.
Pokusila se opřít lokty o jeho hruď. Zvedl hlavu, takže se skoro dotkli nosem. V jeho obličeji se zračila sexuální agresivita. Upíral na ni svůj divoký pohled. Vycenil zuby.
Jeho nezkrotná krása v ní vyvolala proces tání. Rozpřáhla ruce a dlaněmi se opřela o polštáře. Roztáhla se pro něj ještě víc a šok, když do ní pronikl, ji vynesl na další vlnu orgasmu.
Se zasténáním ji následoval. Na jeden dlouhý okamžik se pevně drželi jeden druhého. Pia se snažila popadnout dech. Ty zatracené vlasy měla všude. Odhrnula si je z obličeje právě včas, aby spatřila jeho tvář. Vypadal zoufale, úplně mimo kontrolu.
„To nestačí,“ zamručel. Jednou rukou jí přitiskl boky ke svému tělu, aby udržel jejich spojení, poté se otočil, takže přistála zády na matraci a on na ní. Ještě stále byl tvrdý. Znovu se v ní začal pohybovat, opakovaně vyjížděl z její vlhké chodbičky ven a zase dovnitř.
„Proboha, ty mě ještě zabiješ,“ zasténala. Zarazil se a vyhledal její pohled. Objala ho pažemi kolem krku a zašeptala: „Nepřestaneš, dokud nebudeš hotový. Vzpomínáš si? Dokážu udržet jakékoliv tempo, které nasadíš, chlapáku.“
Jeho výraz se vyjasnil divokým úsměvem. Poté ho smích přešel, přešla ho jakákoliv slova, všechno se změnilo ve vlnu nekontrolovatelné vášně, která je oba vzala sebou. Nepřestal, dokud mu už nezbyla žádná síla.
Zničená. Zase ji úplně zničil. Cítila se od základu změněná, sama sebe nepoznávala. Zvuky, které vydávala a věci, které spolu dělali, si předtím nedokázala ani představit. Nikdy ji nenapadlo, že sex by mohl znamenat úplnou ztrátu civilizovaného chování. Ukázal jí zvíře, které žilo v jejím nitru. Po všech těch rapidních změnách, které se jí v životě staly, už neměla nic, čeho by se mohla chytit. Existoval jen on, ničitel jejího světa, a ona k němu přilnula vším, co měla.
Zatímco ranní světlo putovalo po stropě ložnice, leželi s propletenými údy jako v klubku. Možná, že si zdřímla. Už přestala počítat, kolikátý už to je orgasmus. Ty jeho nevyjímaje. Vtiskl jí polibek na prsa. „Zase jsem na tobě zanechal stopy.“
Zívla si a pokusila se přijít na to, jak zní jeho hlas. Mnohoznačně, to bylo ono. V jeho hlase byla slyšet stejně tak lítost jako uspokojení. „Taky máš pár kousanců a škrábanců, které tam dřív nebyly, chlapáku.“
Na kůži ucítila jeho smích. Lítost zmizela a zanechala na poli jako jediného vítěze uspokojení. „To mám.“
Někdo zaklepal na dveře, pak se otevřely a dovnitř vešla fae, tlačící před sebou jídelní stolek. „Dobré ráno,“ zazpívala.
Rychleji, než mohla Pia okem zachytit, zvedl Dragos přikrývku a hodil ji přes ni, aby ji zakryl. Přes rameno zařval: „Co tu děláš?“
Pia během sekundy aktivovala halící kouzlo. Dragos vypadal vražedně. Položila mu ruku na tvář, políbila ho a koukla přes rameno.
Chudák fae zbledla jako vápno, a vypadala, že každou chvíli omdlí. Začala koktat: „Ale já jsem vždycky... Nikdy to nebyl problém...“
Pia odpověděla jemným hlasem. „Chtěl říct: Děkuji za snídani! A vy jste neudělala nic špatně. Nezlobí se vás, je jen překvapený.“ Pod dekou ho silně štípla. Chytil ji za ruku, ale neodporoval. „Věci se trochu změnily. Takže by bylo skvělé, kdybyste příště zaklepala a počkala, až někdo řekne dále.
Fae se začala horlivě uklánět. „Samozřejmě, samozřejmě. Děkuji, mylady. Já...“ Ukázala na dveře a vytratila se.
Když se dveře zavřely, pohlédla Pia zmateně na Dragose. Stalo se tolik věcí. Nevěděla, čím začít nebo co říct. Nakonec ho pohladila po tváři a počkala, dokud se neuklidnil.
„Řekla mi mylady,“ postěžovala si. „Nevím, co to je. Nejsem žádná lady.“
Poslední zbytek jeho vzteku se rozplynul a nahradil ho zářivý úsměv. Mrknul pod přikrývku. „To mohu potvrdit.“
„Ty!“ Pleskla ho po rameni.
Podívali se na sebe a propukli v hlasitý smích.
Navršil na sebe několik polštářů, zády se o ně opřel a přitáhl si ji vedle sebe. Položila mu hlavu na rameno a pokusila se vrátit do toho pokojného stavu, ve kterém se nacházela předtím. Ale už se jí to nepodařilo.
Prsty jí pročesával vlasy. „Dlužíš mi pramen vlasů,“ řekl.
Zavřela oči a pokusila se ignorovat realitu tohoto rána. Zeptala se: „Jak moc silný ho chceš?“
„Moc,“ řekl a nadzvedl pár pramenů, takže se zatřpytily ve světle. Poté nakrčil čelo. „Ne příliš.“
Zasmála se. „Rozhodni se! Můžu se ostříhat nakrátko a pak je můžeš mít všechny, jestli chceš.“
„Opovaž se! Chci takový akorát.“
„Ach! Jakoby to dávalo nějaký mysl.“ Zvedla hlavu, aby na něj vrhla zoufalý pohled. Díval se na ni mrzutě, takže si jen povzdechla. „Počkej!“
Nahá docupitala do šatny, oblékla si župan, který jí dosahoval jen do půlky stehen. Prohrabala šuplíky komody, ve kterých byly její osobní věci, našla šitíčko a vrátila se s ním do ložnice. Sedla si naproti Dragovi. Natáhl ruce za hlavu a se zájmem ji pozoroval.
Vytáhla z šitíčka nůžky a vyhledala na nenápadném místě blízko u hlavy pramen vlasů, aby ho ustřihla. Poté držela pramen vlasů tak, aby se na něj mohl podívat. Byl to pořádný kus, široký jako její malíček a v plné délce jejích vlasů.
„Perfektní.“ Jeho oči spokojeně zářily.
„Vyrovnáni?“ zeptala se.
„Vyrovnáni.“ Špičku pramene promnul mezi prsty.
„Co s tím budeš dělat?“ zeptala se.
Znovu nakrčil čelo. „Nevím.“
„Mohla bych je pro tebe zaplést, jinak je budeš mít za chvíli všude.“
Fascinovaně přihlížel, jak ustřihla dva kousky zlaté nitě, které měly skoro stejnou barvu jako její vlasy. Skoro, ale ne úplně. Byl to nejvíc podobný odstín, který v šitíčku našla, ale z dálky nebyl rozdíl vidět. Ale nit neměla ten  třpytivý charakter jejích vlasů.
Uchopila do zubů jednu nit, druhou nit omotala několikrát kolem konečku pramene a zavázala na uzel. Špendlíkem připevnila konec na polštář a rychlými šikovnými prsty spletla pramínky do copánku. „Nepoužiješ to na nějakou černou magii nebo woodoo, že ne?“
„Kdepak,“ odpověděl s pohledem upřeným na její prsty. „Prostě se mi líbí jejich barva.“
Usmála se pro sebe, současně potěšená a současně úplně paf z toho, jak se teď spolu bavili. Přišlo jí to tak samozřejmé a správné. A existovalo tolik důvodů, proč by to mělo být jinak. Druhým kouskem nitě svázala i druhý koneček copánku.
Impulsivně navrhla: „Mohla bych ti ho uvázat kolem zápěstí, jestli chceš?“
Očekávala, že ji napomene, aby nebyla tak bláhová. Ale k jejímu překvapení jen pozvedl obočí a řekl: „To by se mi líbilo.“
Natáhl k ní pravé zápěstí a ona na něj přiložila copánek. I když měl silné zápěstí, byl copánek dostatečně dlouhý, aby ho kolem něj omotala dvakrát. Dalším kouskem nitě svázala oba konce k sobě. Když si byla jistá, že drží pevně, udělala uzel a konec odstřihla.
Zvedl ruku a obdivoval bledě zlatý třpyt, prsty si přejel přes zápěstí a ucítil jemnou vyvýšeninu copánku. Na pozadí jeho bronzově zbarvené kůže to vypadalo, že její vlasy září ještě jasněji.
„Dragosi, jsem zajatkyně?“ zeptala se. Poté, co ji ta otázka trápila už od minulého večera, ji konečně dostala přes rty.
Pohlédl na ni přimhouřenýma očima. Soustředila se na uklízení šicích potřeb do krabičky a snažila se, aby se jí nechvěly prsty. „Ne,“ řekl poté, co nad tím chvíli přemýšlel. „Proč se ptáš?“
„Ta stráž včera večer.“ S úlevou se na něj opatrně usmála.
„Stráž je tu kvůli tvé ochraně. Když nejsem u tebe já, budou s tebou oni.“ Když otevřela ústa, pokračoval: „O tom s tebou smlouvat nebudu.“
„Ale...“
Jeho rysy ztvrdly. „Žádné odmlouvání, Pio,“ řekl. „Jsme ve válce. Dokud Uriena nezabiju, představuje opravdové nebezpečí. Jestli před tím o tobě věděl nebo ne, teď už není důležité. Po tom, co se stalo na pláni, ses stala jedním z hlavních cílů.“
„Ale stráž, dokonce tady?“ Cítila, jak jí jakákoliv naděje, nebo přinejmenším iluze svobody, proplouvá mezi prsty.
„Každý den tu pracuje více než tisíc lidí. Několik tisíc přichází na návštěvu. Ano, je tu ochranka a neveřejné části, kam se nikdo cizí nedostane, ale žádné místo není stoprocentně bezpečné. Ne, když je ve hře magická energie. Jen si vzpomeň, jak jsem se k tobě dostal ve snu. Co když dojde k magickému útoku? Budeš hlídaná, dokud nebezpečí nepomine. Konec diskuse.“
Sevřela rty. Jeho logika byla nezvratná a jeho autokratický přístup skoro nesnesitelný. Když si byla jistá, že má emoce pod kontrolou, krátce přikývla. Nepovažovala jeho názor za úplně špatný poté, co jí to vysvětlil – jen čekala, že k tomu, co se s jejím životem dělo, bude mít taky co říct.
Opřel se do polštářů a ruce si založil pod hlavu. Poté se na ni uvolněně a nemilosrdně usmál. „Teď, když jsme si to vysvětlili, můžeme si promluvit o tom, o čem jsme si měli promluvit už dávno. Proč mi nepovíš všechno o své matce a o tom, jak jsi mě vyléčila?“


23 komentářů:

 1. Skvělé, díky moc za další pokračování kapitoly :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, preklad se mi nechce zobrazit. Misto textu vidim jen bile pruhy. Nevite co s tim? Diky za odpoved.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám rovnaký problém :/

   Vymazat
 3. Moc dekuji za skvely preklad krasne knihy.

  OdpovědětVymazat
 4. Super ! ! ! Díky za překlad a korekci další části ! ! !

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj mám stejný problem ctu to na tabletu zmacknu bílé pole objeví se slovo a na hře se bjevi vibrat vše tak na to kliknu a objeví se text

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezva! Dekuji za radu, uz to funguje. Dekuji za preklad:)

   Vymazat
 6. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkuji za nový překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. Vďaka za preklad ☺

  OdpovědětVymazat
 9. Moc ti děkuji za skvělý překlad!!☺

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 11. Srdečná vďaka za preklad i korektúru!!! :-);-)

  OdpovědětVymazat
 12. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat