sobota 14. listopadu 2015

Její padlý anděl - 6. kapitolaAnnelie se osušila, byla teplá ze sprchy a uvolněná, i když věděla, co před ní leží. Lukas byl v ložnici, povaloval se v boxerkách na manželské posteli, zosobněné pokušení. Nemohl vypadat uvolněněji.

Podívala se na něj skrz otevřené dveře koupelny, její pohyby se zpomalovaly, dokud se nezastavily.
Jeho zelené oči padly na ní a ona se usmála. Pokud se na ni bude tak dál dívat, s takovou vášní v očích, bude požadovat přídavek k minulé noci.
Upustila ručník, její úsměv se změní ve zlomyslný, když jeho oči okamžitě padly na její tělo a rty se rozevřely. Posadil se na konci postele.
Zhluboka se nadechla, aby našla kuráž, a vešla do pokoje, houpala boky tak akorát, aby k nim přitáhla jeho pozornost. Ten hlad, který naplnil jeho oči, jí dal sílu, kterou hledala. Minulá noc byla úžasná, dlouhé líné kouzelné milování a spojení tím nejintimnější způsobem. Chtěla to cítit znovu.
Jeho oči se potulovaly po jejím těle, postupně se propracovával nahoru a skončily na tváři, když se před ním zastavila.
Annelie vkročila mezi jeho kolena v nohách postele a projela prsty skrz ty rozcuchané prameny jemných vlasů, po celou tu dobu držela jeho pohled. Jeho zorničky se rozšířily a ona ho pohladila po linii čelisti, strniště ji škrábalo po konečcích prstů. Zaklonila mu hlavu a políbila ho, dlouze a pomalu, její jazyk si hrál s jeho.
Pohled dolů na jeho rozkrok, když se odtáhla, vyjasnil, že její polibek měl vytoužený efekt. Jeho penis byl tvrdý, napínal do stanu černý materiál jeho boxerek. Zasténal, když přejela prsty po obrysu jeho erekce, a zavřel oči.
Cítila se posilněná jeho reakcí a zatlačila ho do ramene, takže si lehl na záda do postele a obkročmo si na něj vylezla.
Jeho ruce se jí usadily na kolenech a ona si olízla rty, když jimi přejel nahoru po jejích stehnech, jeho dotek byl tak lehký, že to lechtalo a tancovalo skrz ni chvění.
Zasténal, když sesedla, a pak zavřel oči, když mu svlékala spodní prádlo. Pohlédla na něj božsky nahého, dřív než jí projel impulz, a ona sevřela svaly, aby vytěžila co nejvíce z toho pocitu. Byla vzrušená z pomyšlení na to, co bude dělat.
Poklekla na postel vedle něj, čekala, až otevře oči, a pak se pohnula, takže byla rozkročená přes jeho obličej, odkud se dívala dolů na jeho tvrdou délku.
Nikdy předtím to nedělala, ale několikrát o tom snila, a pokaždé to bylo delikátní. Lukas zasténal, popadl ji za boky a vedl si její kundičku k puse. Olízl ji a ona se znovu zachvěla, tiše sténala. Pohled jí padl na jeho erekci a ona po ní přejela rukou dolů, odhalovala tak citlivou korunku. Lukas se pohnul s ní, když ho vzala do pusy, vsála ho a kroutila jazykem kolem jeho ptáka, zatímco ji olizoval a štípal do klitorisu. Bylo to stejně tak dobré, jak o tom snila. Nemohla mít dost uctívání jeho těla, když on uctíval to její.
Lukasovo sevření se na ní zpevnilo a ona kolem jeho penisu zasténala pokaždé, když ji olízl od klitorisu k horkému jádru. Zalapala po dechu a vsála ho tvrději, obtočila prsty kolem délky jeho hřídele, když do ní vrazil prst a pomalu pumpoval. Chtěla víc, ale ještě nechtěla vyvrcholit. Chtěla dotlačit Lukase k okraji a držet ho tam, dokud by se necítil stejně tak hladově jako ona.
Zpomalila sání a pustila ho, škádlila místo toho jeho dlouhou délku jazykem. Zasténal jí do pusy, vsál její klitoris a přirážel do kroužku jejích prstů. Jeho zasténání se změnilo ve steny frustrace, když se od něj odtáhla. Bylo to příliš. Chtěla ho uvnitř a ne jeho prsty.
Annelie se z něho skulila a on si ji přitáhl k sobě a zakryl její tělo jeho, líbal ji a kradl jí dech.
Obtočila kolem něj paže, její vášeň a hlad se shodovaly s jeho, třela se o jeho tvrdou délku. Chtěla ho uvnitř sebe, aby uspokojil její potřebu, poškrábal svědění. Potřebovala s ním být jeden, na moment se v něm ztratit, takže by nemusela myslet, na to co se večer stane, a aby se ujistila, že se k ní vrátí zpátky. Potřebovala, aby se k ní vrátil.
Až příliš moc ho milovala na to, aby ho ztratila.
Lukas ji popadl za boky a přirazil délkou jeho penisu proti ní, škádlil jí klitoris a přiváděl ji znovu blíž k hraně. Políbila ho tvrději, poháněla ho, škádlila jeho jazyk svým a přála si, aby byl uvnitř ní.
Znovu mu zatlačila na záda, sténala a houpala svým tělem na jeho, jezdila na jeho erekci, třela o ni svou kočičku.
„Lukasi.“ Ten bezdechý zvuk jejího hlasu ji překvapil a ona se dotlačila k tomu, aby řekla, co chtěla. „Vezmi si mě.“
Sedl si, políbil ji a do jedné dlaně vzal její prso, tu druhou usadil do oblouku jejích zad. Sklouzl dolů, aby ji uchopil za zadek a pak ho hnětl.
„Vezmi si mě,“ zašeptala mu do rtů a on ji nadzvedl a položil na postel.
Lukas ji přikryl, roztáhl nohy a popadl svůj tvrdý penis. Zasténala, když do ní tlačil plnou délku. Přitiskl ruce na postel podél jejích boků a ona se ho chytla za předloktí. Očima se setkala s jeho. Jejich zelené hloubky byly tmavé touhou. Svaly se mu napjaly, pevné pod jejími prsty, vyprávěly o jeho síle.
Nadchlo ji to a část jí chtěla, aby tu sílu použil na ni. Sklonil se, usadil na loktech a obtočil jí ruce kolem ramen, pevně je sevřel. Ten delikátní pocit něj, když se skoro celý vytáhl, než do ní znovu přirazil, čímž z ní vytrhl hrdelní zasténání.
Annelie zavřela oči a zaměřila se na místo, kde se jejich těla spojovala. Lukas přirážel tvrdě a hluboko, penisem hladil její jádro. Stiskla oči, prsa se jí zmítala silou jeho úderů. Jeho sevření na jejích ramenou bylo pevné, konce prstů zaryté a sténal jí do ucha s každým přírazem jeho penisu. Zvedla boky z postele a sténala s ním. Pobízela ho, aby si popustil uzdu a vzal si ji. Byla to blaženost cítit ho tak hrubého a přikazujícího. Těšil ji vášní a hladem. Dýchala rychle pusou otevřenou a jejich kombinované sténání naplnilo místnost.
„Víc.“
Zabručel, líbal a okusoval jí hrdlo a vrážel do ní tvrději, rychleji a rychleji, dokud už víc nesnesla. Napjala se kolem něj, její klitoris se radoval, kdykoli do něj jeho pánev udeřila. Lukas zasténal zhluboka z hrdla a ona se nad sebe natáhla pro polštář a pevně ho prsty sevřela, utahovala je, když se natahovala pro orgasmus. Přirážel do ní penisem tvrději a otřásl se, když se udělal, nohy se mu na jejích chvěly. Annelie vzdychala při pocitu jak uvnitř ní pulzoval a ždímala ho tělem. Byla taky zoufalá po orgasmu. Vklouzl rukou mezi její nohy a třel jí klitoris. Prsty kolem něj kroužil a ona sebou kolem trhala, když se udělala. Mlhavé teplo se skrz ni šířilo a dech se jí zadrhával v hrdle.
Lukas se k ní naklonil, jednou rukou ji držel za bok, jako by ještě nechtěl opustit její teplo. Ležela pod ním, cítila, jak jí jeho srdce bušilo do hrudi mimo rytmus spolu s jejím a jeho teplý dech se přeléval přes její kůži.
„Annelie,“ zašeptal a ona něco zamumlala, nebyla tak docela schopná ještě mluvit. „Já… já se vrátím.“
Annelie věděla, že chtěl říct něco jiného, něco, co se oba báli vyjádřit.
Zavřela oči, když se z ní vytáhl a povzdechla si, když se zhroutil na postel vedle ní a přitáhl si ji k sobě. Jeho tělo se lisovalo do jejího, jeho předek k jejím zádům a líbal ji na rameni, tiskl tam rty.
Cítila se nesvá, znovu se bála, a ne jen toho, že by řekla, co v srdci cítila. Bála se, že nebyl dost silný, i když hluboko uvnitř věděla, že byl, a že se k ní nevrátí zpět. Nemohla ho ztratit.
Annelie se přetočila, aby k němu byla čelem, potřebovala se mu podívat do očí a vidět jeho city k ní a potřebu znovu ji vidět.
Usmál se a na kraji byla hrana strachu. Nebyl to strach z Ďábla. Byl to strach z toho, co se mezi nimi dělo a ještě z něčeho dalšího, na co tak docela nemohla vsadit prst.
Pohladila ho po tváři, držela jeho zelený pohled a usmívala se na něj. Jeho dech se klidnil a spolu s jejím zpomaloval a držel si ji blízko teplou rukou na jejích zádech.
Spolkla srdce a smetla mu vlasy z čela. Byl tak hezký, lepší než vysněný muž. Její padlý anděl. Podívala se mu hluboko do očí, viděla v nich všechny jeho city. Bylo tam tolik náklonnosti a něhy. Tolik lásky. Bylo divné mít muže, který vždycky vypadal tak silně, než vypadal tak zranitelně. Nutilo ji to uvědomit si sílu, kterou nad ním měla, a jak moc pro něj znamenala. Usmála se, aby ho ujistila, a vzala do dlaně jeho tvář.
„Lukasi,“ řekla a jeho pohled se rozjasnil. Věděl, co chtěla říct? Bylo to to stejné, jako když chtěl něco říct, a pak ztratil hlas? Palcem ho hladila po tváři. Jeden z nich se toho musel ujmout a musela to být ona. Řekl by to, kdyby mu dala čas, ale musel to slyšet víc než ona. Potřeboval to slyšet, aby měl sílu projít Peklem a vrátit se zpět.
„Miluju tě.“
Usmál se, zazubil a pak si ji smetl do náruče a políbil ji. Annelie se mu usmála do pusy, byla ráda, že našla hlas a řekla mu to dřív, než šel do Pekla.
„Taky tě miluju,“ říkal Lukas mezi polibky, měkce a jemně. Jeho tón byl plný citů za těmi slovy, a ona věděla, že je tak myslel z hloubi duše.
Teď se nebála.

Teď věděla, že se k ní vrátí.

8 komentářů:

 1. Vďaka za preklad ☺

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat