pátek 27. listopadu 2015

Druhové smečky - 13. kapitola


O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI

RJ zamkl dveře obchodu, než vklouzl na motorku a zamířil domů. Mávl na Brandona, když míjel šerifovu kancelář. Brandon zvedl ruku s úsměvem na tváři.
Posledních několik měsíců dokázalo, že Brandon byl dobrým výběrem pro Betu smečky. Byl ochraňující a vlídný, když bylo potřeba, byl hlasem rozumu pro Dylana.
Členové vnitřního kruhu, kteří nebyli spáření, se přestěhovali do domu Alfy, takže od té doby, co Dylan a Brandon byli nový spolubydlící spolu s několika dalšími členy Smečky, bylo dobře, že spolu vycházeli.
Smečka se vypořádala s problémem Samsona a staršími dobře. Sjednali pro ně a kohokoli dalšího, kdo si přál se k nim přidat, místo u Smečky, u které by byli šťastní. No, tak šťastní, jak jen mohli být. Starší přijali tento krok, zatímco se Samson vyřítil pryč bez jediného slova. Odstěhoval se z domu a už ho neviděli, ani o něm neslyšeli.
Ten útok na Nikki ho pořád rozčiloval, ale zvládla to sama dobře, a všichni ze Smečky dávali dobrý pozor na Samsonův návrat. Nebude tu vítaný.
Cesta domů mu teď přišla známá a on se zazubil při pohledu na přední verandu, která byla osvětlená. Zaparkoval motorku na svém obvyklém místě přímo vedle starého Jeepu.
„Miláčku, jsem doma!“ zavolal, jak vstoupil předními dveřmi.
„Tady,“ zavolala Nikki zpátky.
Šel do kuchyně domu, ve kterém se událo hodně změn během několika měsíců. Dylan se přestěhoval do domu Alfy, což nechalo RJe a Bena v jejich domě. Nebylo to ani týden po tom, co nastěhoval dovnitř Nikki, kdy Justin a Ben řekli Dylanovi o svém vztahu a Ben se přestěhoval do domu Justinova a Nikkina dětství. Zrovna měl oběd se svým bratrem a byl šťastný, že Ben našel, co chtěl a potřeboval. Justin byl pro jeho malého brášku perfektní.
„Ahoj, zlato.“ Přivítal se s Nikki rychlým polibkem, jak seděla u kuchyňského stolu před noťasem. Akorát se vrátila domů po tom, co dělala na příběhu o velkém kočičím útočišti, který potřeboval finanční prostředky.
Uložila si text ve Wordu a stáhla si ho k sobě. „Co to bylo za přivítání?“
Přejel jí jazykem po spodním rtu a okusoval ho, dokud mu neotevřela pusu, pak se ujistil, že byla bez dechu, než se tentokrát odtáhl.
„Mmm, lepší,“ řekla mu s úsměvem.
Už byl tvrdý a vytáhl ji ze židle. „To nevím, zlato, myslím, že můžu vylepšit to slovo ‚lepší‘.“
Opřel ji o papíry, které měla rozložené po stole, dokud mu neobtočila nohy kolem pasu. Prohla se a třela o jeho nateklou hřídel.
„Ach, o tom nepochybuju,“ škádlila a sevřela ho skrz džíny.
Otíral se do jejího držení a nechal ji odtlačit ho. Poklekla před ním a skrz džíny ho sevřela pusou.
„Jo, zlato, chybělas mi,“ řekl upřímně.
„Ty mě taky.“ Rozevřela mu džíny, aby mu odhalila penis do teplého vzduchu, a pak zabroukala, když ho začala honit. „Chyběl jsi mi se vším, ale hlavně mít tě tvrdého v rukou… v puse.“
Polkla ho hluboko do krku a on musel praštit rukou do stolu, aby se vyhnul slabosti v kolenou. Bože, měla talentovanou pusu.
Sála, dokud ji nesvíral za vlasy a netahal. „Chci dovnitř.“
Pustila jeho penis. „Dobrý nápad.“
Zjistil, že sedí na židli, kterou předtím okupovala, zatímco si přetahovala tričko přes hlavu a pak si stáhla tepláky. Natáhl se pro ni, jakmile byla před ním nahá.
Na levém prsu přímo přes srdce měla jeho obrázek ve vlčí formě. Jeho vlastní druhové tetování měl přes svoje srdce. Byl to ten nejlepší dárek sobě.
Olízl jí tetování, jak se mu chvěla v náruči.
„Snila jsem o tobě každou noc, kdy jsem byla pryč,“ informovala ho a obkročila se mu přes nohy.
Bylo to jen několik dnů, ale nebyl schopný správně dýchat, když byla pryč.
„Příště pojedeš se mnou,“ řekla mu, když mu položila ruku na rameno, zatímco tou druhou držela jeho ptáka.
Ulevilo se mu, že to řekla první, protože nevěděl, jak by ji mohl nechat vzít další smlouvu, která by ho od něj odvedla.
Všechny myšlenky mu vyletěly z hlavy, když začala klesat a její kundička pohltila jeho penis.
Jejich sténání se smíchalo a on zachytil její rty, aby je pojídal, když ho konečně vzala celého dovnitř. Zvedla se a on jí zabořil ruce do boků. Při dalším sklouznutí, vystřelil vzhůru, aby se s ní setkal.
„Ach, ano, RJi, prosím,“ zamumlala mu do rtů.
To bylo všechno, co potřeboval slyšet. Pevně ji držel, když pokračoval v přirážení do jejího chtivého těla. Tvrdě na něm jezdila, pohřbila mu nehty do paží, prohla se a chvěla se pro něj.
Příliš brzy vykřikla a sevřela jeho tvrdý penis, když vrcholila. Vrážel do ní, protahoval její potěšená, dokud se netřásla. Stoupl si, položil ji zády na stůl a převzal kontrolu. Když do ní hluboko přirazil, poškrábala ho a zasténala, pobízela ho. Jeho boky vystřelily, tahaly je blíž a blíž k okraji.
Trhala ho za límeček košile, dokud ho nekousla do ramene.
Její křik byl ztlumen jeho masem, když do ní udeřil orgasmus. Tentokrát se kolem něj sevřela, nedávala mu žádnou jinou šanci, než ji následovat do extáze.
Pumpoval do ní svoje semeno, dokud už dál neměl co dát. Nárokoval si její pusu, vrážel jazyk dovnitř a ven, věděl, že nikdy nebude mít své družky dost.
Jakmile si je potřeba dýchat nárokovala, odtrhli se, odtáhl se dost na to, aby se na ni dolů podíval, krásná a nádherná, natažená před ním, zatímco má rifle kolem kotníků a roztrženou košili visící mu z ramen.
Nikki zapípaly hodinky a ona se podívala s povzdechem na čas. „Máme tak akorát čas na to, abychom uklidili, než půjdou zprávy a přijdou ostatní.“
Přikývl a pomohl jí nahoru.
RJ se usadil na gauči před plazmovku a přijal flašku piva od Nikki. Držela svou vlastní lahev a usadila se vedle něj. Justin a Ben seděli na jednom nadrozměrném křesle vedle nich, zatímco Brandon seděl na další, a Dylan procházel mezi nimi.
Zprávy byly puštěné nahlas, takže jim neuniklo ani slovo.
Přesně v sedm hodin se obraz změnil v soukromou místnost plnou reportérů.
„Dámy a pánové… prezident Spojených států amerických.“
Všichni sledovali, jak vůdce jejich země kráčí vzhůru na pódium.
Nikki mu sevřela ruku a oni si vyměnili pohledy plné obav. Tohle nebylo jediné místo, kde byla existence měničů odhalena veřejnosti. V dalších zemích bylo vyhlášeno podobné oznámení, až věděl celý svět, že některé z bájných bytostí ve filmech a knížkách bylo reálných.
Měniči teď byli odhaleni.

KONEC

Jak se vám kniha líbila? Máte zájem o další díl?

25 komentářů:

 1. Nikol: Dakujem velmi pekne za preklad a urcite budem rada za pokracovanie v prekladu v tejto serii :-) Ste super prekladatelky a dakujem Vam za Vasu tvrdu pracu aby sme mi ostatny co nevieme poriadne po anglicky mohli precitat taketo super knizky tiez dakujem aj korektorom bez ktorych by to nebolo ono ;-) Este raz Vdaka

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé, díky moc za překlad poslední kapitola a vlastně celé knihy!!
  Určitě za sebe mohu říct, že jsem 100% pro. Mám velice ráda, tyto knihy. Zavádí do fantazie, kde může člověk snít :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ďakujem za preklad a taktiež za korekciu. Táto séria je úplne super. Už sa neviem dočkať ďalšieho dielu. Dievčatá ste úplne najlepšie, neviem čo by som si bez vašich prekladov počala. Určite by som sa o týchto knihách ani nedozvedela. :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc za překlad a korekci této knihy a prosím o pokračování v této sérii!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Moc ti děkuji za skvělý překlad!!☺ Moc se těším na další skvělou knížku!!

  OdpovědětVymazat
 6. Ďakujem krásne za preklad a určite by som sa potešila pokračovaniu :)))

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad celé knihy a další v sérii. Je úžasná, budu moc ráda za pokračování

  OdpovědětVymazat
 8. Veľká vdaka za skvelý preklad a korekciu :-) a bola by som veľmi rada ak by sa pokračovalo v prekladoch aj dalších dielov :-);-)

  OdpovědětVymazat
 9. moc díky za úžasný překlad, už se těším, až si ji celou přečtu, a jsem rozhodně pro pokračování je to skvělá kniha i celá série, míša

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za úžasný překlad. Jsem také pro pokračování.

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj,moc děkuji za další díl této série a prosím,pokračuj už se těším ahoj Mirka

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj, dievčatá. Ďakujem za Vaše preklady. Túto sériu priam hlcem a teším sa na kždú kapitolu, nielen na ďalšie diely. Ivet

  OdpovědětVymazat
 13. Moc děkuji za překlad i korekci a stoprocentně jsem pro pokračování

  OdpovědětVymazat
 14. ahoj jsem stoprocentně pro další díly této úžasné série.
  děkuji za překlady a korekturu všech kapitol

  OdpovědětVymazat
 15. díky za překlad a korekci a přidávám se k ostatním, určitě pokud vám to nevadí, tak pokračovat

  OdpovědětVymazat
 16. Ďakujem za preklad a teším sa na ďalšie pokračovanie série momo :)

  OdpovědětVymazat
 17. Dakujem a urcite mam zaujem o preklad dalsieho dielu.

  OdpovědětVymazat
 18. ďakujem za preklad:-) ďalšia časť by potešila:-)

  OdpovědětVymazat
 19. Díky za překlad, jsem určitě pro další díl :)

  OdpovědětVymazat
 20. Super príbeh, ďakujem za preklad a korekciu. A určite by som chcela ďalšie časti. :-)

  OdpovědětVymazat
 21. Děkuji za překlad! :-)

  OdpovědětVymazat
 22. Díky moc za překlad a korekturu celé knihy :-D

  OdpovědětVymazat
 23. Moc děkuji za překlad celé knihy 😃

  OdpovědětVymazat
 24. Moc děkuji za skvělou knížku a perfektní překlad. 💚💚💚

  OdpovědětVymazat