středa 14. října 2015

Temný úsvit - 14. kapitola 2/2


Roland byl rozvalen na schodech do vířivky a sledoval, jak si Sára suší své vlasy. Koupelna, která byla připojena k ložnici, kterou prohlásili za svou vlastní, byla tak přepychová jako ta, kterou pracně nainstaloval ve svém bývalém domově.

On a Sára právě sdíleli velmi vášnivou mezihru ve vaně za ním. Byla tak krásná a smyslná a vtipná. Žádná jiná žena ho nikdy nedokázala rozesmát při sexu. Ale se Sárou, byl v jeden okamžik bezduchý chtíčem a v příštím řval smíchy, když měla nějakou divoce nevhodnou nebo vtipnou poznámku mezi vzdechy extáze.
A ještě víc si užíval, když ji rozesmál sám, cenil si každého smíchu, který vyvolal.
Úsměv mu zkroutil rty.
Včera ráno, když se vrátili, hodil ji zády na postel a řekl jí, aby se pevně držela čela postele, a pak předstíral, že byl tak vyřízený chtíčem, že jí kalhoty nemohl svléknout. Sundala si boty, popadl lem každé nohavice – věděl, že její opasek je nenechá sklouznout z jejích boků – a prudce zatáhl. Sára vyjekla, jak se její tělo zvedlo z postele asi o stopu[1].
Černé džíny se nepohnuly.
Roland předstíral frustraci, zavrčel a trhl a zatřásl. Její tělo se prudce houpalo ze strany na stranu a poskakovalo nahoru a dolů, jako by byla na houpací síti, která se vymkla kontrole. A všechno se to dělo, zatímco se držela čela, propukla v hihňání, které změnilo jeho srdce v měkké a teplé.
Sakra, on ji miloval.
Všechno na ní miloval.
Tolik, že nemohl dýchat, když zvažoval, že ji ztratí a vrátí se do své obvykle studené, ojedinělé existence.
Vůně zralých jahod naplnila místnost, když namířila horký vzduch skrz její hebké hnědé vlasy. Bílý ručník objímající její štíhlé křivky od ňader až do polovic stehen sklouzl níž a odhalil více její rýhu mezi ňadry, jak přesunula svou váhu z jedné nohy na druhou.
Před ní byla dvě umyvadla, nad nimiž visely dvě oválná zarámovaná zrcadla. Našli vše potřebné v Davidových zásobách. Rolandovy věci, jeho kartáček na zuby, hřeben, pánský deodorant a břitva, byly shromážděny na umyvadle vlevo. Rozptýleny po celém umyvadle na pravé straně byly Sářiny věci, její kartáček na zuby, dámský deodorant, hřeben, stylingový gel, gumičky do vlasů, zubní pasta a krém na holení, o který se dělili, a když je zrovna nepoužívala, její kartáč a fén.
Rád viděl jejich věci dohromady, byly smíchány jako u manželského páru.
Rád ji pozoroval provádět takové všední úkoly jako sušení nebo splétání vlasů. To byl důvod, proč se neobtěžoval vysušit si svoje vlastní, jen je projel hřebenem a natáhl si džíny před tím, než se usadil, aby ji mohl pozorovat.
To se velmi rychle stalo jeho oblíbenou kratochvílí. V těchto chvílích se cítil tak v klidu. Cítil skoro takový klid jako, když ji držel, když spala.
Naříkání fénu se zastavilo. Sára se setkala s jeho pohledem v zrcadle, jak ho odpojila a položila ho stranou. „Usmíváš se,“ řekla tiše, koutky jejích vlastních úst se otočily nahoru.
Přikývl, stále překvapen tím, jak přirozeně k němu teď přicházely úsměv a smích.
Kartáčem si projela vlasy a pak ho položila na pult.
Posadil se, kolena rozevřená, když se odvrátila od zrcadla a přistoupila k němu. Její tváře a špičky uší byly růžové od fénu, její kůže teplá a lahodně voňavá.
„Mám ráda, když se usmíváš,“ přiznala něžně a zabořila mu prsty do vlhkých vlasů.
S povzdechem blaženosti, se naklonil, objal ji a opřel si tvář o její břicho těsně pod ňadry.
Ty mě nutíš se usmívat,“ zamumlal, už nebojoval se svými pocity k ní. Věděl, že to nevydrží, že ji na konci ztratí, ale neměl sílu odolat vábení štěstí – jakkoliv krátké by mohlo být –, které mu přinesla.
Zaklonil hlavu, opřel si bradu o její ploché břicho a podíval se na ni.Můj život byl tak pustý, než jsme se potkali, Sáro. Necítil jsem vůbec nic. Nedovolil jsem si nic cítit.“ Zvedl ruku a pohladil její krásnou tvář.Pak ses objevila ty se svojí odvahou a škádlením a vášní a probudila si mě.“
Vzala jeho tvář do jedné ruky a hladila ho palcem po tváři.
Teď toho cítím tolik, že mě to někdy přemůže,“ přiznal.Směju se. Chci. Potřebuju. Žiju, Sáro. Kvůli tobě.“
Její oči se leskly vlhkostí.Miluju tě, Rolande.“
Vstal a vtáhl ji do volného objetí.Já tě taky miluju.“
Slza se přelila přes její řasy, když se na něj usmála.Jsem tak ráda, že jsem se to ráno rozhodla kopat svou zahradu.“
Usmál se a ukradl jí polibek.Já taky.“
Kousla se do rtu.I když zestárnu?“
Vystřízlivující fakt, o kterém se snažil nepřemýšlet.Nemůžeme přesně vědět, co nám budoucnost přinese. Ale můžu ti říct s naprostou jistotou, ať mladou nebo starou, budu tě milovat každý den, který spolu budeme mít, a budu tě milovat každý den poté. Nechci předstírat, že jsem pochopil, jak se to mohlo stát tak rychle, ale stalo. Já…“ Odmlčel se, nejistý.
Co?“
„S tímhle mám málo zkušeností.“ Ani se nesnažil ucházet se o přízeň ženy už po staletí.Takže nevím, jestli je hrubý to říci, nebo ne.“
Stiskla ho.Můžeš mi říct všechno.“
Zhluboka se nadechl, sdílel s ní odhalení, kterého se mu dostalo v průběhu předchozích dnů.Tohle je poprvé v mé devět a půl století dlouhé existence, kdy jsem se doopravdy zamiloval.“
Ty slova ji rozhodně překvapila.Ale já myslela…“
„K Beatrici jsem nikdy necítil nic podobného tomuhle. Ona a já jsme byli spíš přátelé s výhodami. A s Marií jsem měl ještě něco míň.“
Dívala se na něj, nic neříkala.
Vloudil se do něj neklid, jak začal uvažovat, jestli právě do něčeho nešlápl. „Sáro? Nemrkáš, lásko. O čem přemýšlíš?“
Zakručelo jí v žaludku.Ty budeš znovu tak ošukanej, poté co doplním palivo.“
Úlevně se zasmál a sevřel ji v náručí.
Zakňourání jeho mobilního telefonu ho přimělo zaklít. „Je to nejspíš Chris nebo Marcus podávající zprávy.“
Pustil ji, dokráčel ke dveřím do ložnice a zvedl svůj mobilní telefon z nočního stolku.Jo.“
„Tady Chris. Mám něco, co potřebujete vidět. Všichni.“
„Kdy a kde?“
„Za hodinu. U Davida. Jen jsem nechtěl svolat schůzi, aniž bys ji schválil jako první.“
Zamračil se.Koho pozveš?
„Marcuse, Lisette, Étienna a Setha.“
„Étienne je ve městě?“ Byl jedním z Lissetiných bratrů.
Chris udělal zvuk netrpělivosti.Žije ve Winston-Salemu posledních třicet let!“
Roland se zamračil. Winston-Salem byl jen padesát nebo šedesát kilometrů daleko.
Sára se k němu přidala a dotkla se jeho paže, nabízejíc mu tak pohodlí.
Pokud se setkáme tady, může k nám jeden z vás bezděčně zavést Bastiena a ohrozit tak Sáru.“
„Vzhledem k tomu, že předpokládám, že ji tam nechceš nechat samotnou, tak by mohlo být řečeno o jakémkoliv místě setkání, které by si vybral. Davidův dům je nejbezpečnější. Má vynikající bezpečnostní systém a několik tajných únikových cest.“
„Jaké tajné únikové cesty?“
Sářino obočí se zvedlo.
Skrz linku prošel dlouhý útrpný povzdech a Roland mohl uhádnout, co si ten muž myslí: Kdyby Davida nezapudil, už by to věděl.
Řeknu ti to, až se tam dostanu. Musím vyřídit ty hovory.“
„Fajn,“ zabručel a zavěsil.Chris něco našel a svolává schůzku.“
„Tady?“
„Ano, budou tu za hodinu.“
Přešla ke skříni a začala vytahovat oblečení.Kdo? On a Marcus?“
„Ano, plus Seth, Lisette a Étienne.“
I když to byla méně než hodina od chvíle, kdy se naposledy milovali, jeho tělo ztvrdlo, jak odhodila ručník stranou a vytáhla bílé kalhotky.
„Kdo je Étienne?“ Její štědrá prsa se zakymácela, když sáhla po černých kapsáčích, bradavky měla stále růžové z jeho dřívější pozornosti.
Nemůžu si vzpomenout. Všechna krev z mé hlavy právě přispěchala do mého rozkroku.“
Podívala se na erekci napínající se proti jeho zipu, pak upustila kalhoty. Šibalský úsměv zkroutil její rty, jak se její víčka mírně snížila. S pohledem upřeným na něj, jako by si ho představovala nahého a vrážející ho do ní, pomalu začala kroužit po obvodu místnosti.
Chceš mě?“ zeptala se nízkým, svůdným hlasem, který spaloval jeho tělo.
Díval se, fascinovaně, když zvedla ruku, vsunula svůj ukazovák mezi své plné rty a vsála ho, připomněla mu, jaké to bylo mít tyhle krásné rty svírající se kolem jeho ptáka, její jazyk ho hladil, až ztratil veškerou kontrolu.Ano.“ Slovo mu splynulo ze rtů jako téměř hrdelním zavrčením.
Chceš být uvnitř mě?“
Když táhla ten prst dolů přes její hruď, aby si pohladila prsa, hrozilo, že se mu podlomí kolena.
Sakra, že ano.“
„Pak si mě budeš muset chytit.“
V době, kdy ta slova zaznamenal, byla už venku ze dveří.
Roland rozšířil oči, objevil se další úsměv a dal se do pronásledování. Úmyslně se zdržel používání své nadpřirozené rychlosti, zvědavý, kam ho zavede.
Sára běžela chodbou do tréninkové místnosti a vtrhla dovnitř.
Zpomalil, vstoupil za ní a zastavil se u dveří. I když si myslel, že už nemůže být tvrdší, ztvrdnul, když si uvědomil, kam míří.
Obešla rozmanité vybavení, přešla velký prázdný tréninkový prostor s polstrovanou podlahou a otočila se čelem k němu.
Tady,“ řekla a pokračovala pozadu pomalými smyslnými kroky, když ho dychtivě sledovala.Chci, aby sis mě vzal tady.“
Za ní se rozkládala stěna se zrcadlem od podlahy až ke stropu.
*   *   *
Sára vyskočila, když Roland v jednom skoku překročil vzdálenost mezi nimi. Její srdce rychle tlouklo, jak se k ní plížil s ladností jaguára, oči mu zářily, tesáky vykukovaly mezi rozevřenými rty.
Jeho džíny visely nízko na jeho bocích a dlouhý, tvrdý hřbet jeho erekce nešel přehlédnout. Byl bosý, nevytvářel žádný zvuk na polstrované podlaze, jak ji následoval krok za krokem. Tvrdé svaly na jeho hrudi a vlnící břišní svaly se napnuly, jak ji pronásledoval.
Zastavila se několik kroků od zdi. Roland se také zastavil, jeho tělo bylo tak blízko, že cítila jeho teplo, cítila jeho nádhernou vůni, která nebyla zkažená kolínskou. Jeho hlava klesla a jeho teplý dech dopadal na její krk.
Byla pro něj už vlhká a třesoucí.
Zhluboka se nadechl a otřel si o ní obličej jako láskyplná kočka, když jí vklouzl jednou rukou kolem pasu.Otoč se,“ zašeptal.
Její počet tepů vyskočil.
Otočila se v jeho náručí a zírala na jejich odraz v zrcadle. To bylo to, co chtěla vidět. Oni dva zaklesnuti do sebe. Tak odlišní, ale tak dobře vypadající dohromady.
Opřela se o něj a zvedla jednu ruku, aby vzala do dlaní jeho hlavu, když se přitiskl ke spodní části jejího krku. Paže kolem jejího pasu, tak silná a opálené oproti jejímu bledému tělu, zesílila sevření a přitáhla tak její boky do kolébky těch jeho, aby mohla cítit jeho tvrdé vzrušení. Sežehlo ji teplo, když jeho druhá ruka sklouzla kolem ní a vzala do dlaní jedno její prso, hnětla ho, škádlila ho, uvěznil její ztvrdlou bradavku mezi palec a ukazováček, pak ji poválel a štípal.
Zasténala a nechala hlavu spadnout na jeho rameno.
„Líbí se ti to?“ zamumlal.
Bezmocně přikývla, jak do ní pronikaly ostré šípy potěšení.
Když se lehce odtáhl, zasténala na protest a zakolísala, zatímco tam stála.
Jeho paže ji opustila. V zrcadle viděla, že udělal krok zpět, shodil ze sebe džíny a odhodil je stranou.
Pod nimi neměl nic.
Pak zahákl své palce za úzký pas jejích kalhotek, stáhl je dolů k jejím kotníkům a pevně ji držel, zatímco z nich vystoupila.
Znovu se za ní narovnal, sevřel její ramena, táhl své ruce dolů k jejím prstům a roztáhl její ruce od jejích boků.
Podívej se na sebe.“ Jeho vášnivý, nadpozemsky jantarový pohled, který zářil tak jasně, přejel přes její postavu.Ve svém životě jsem nikdy neviděl nic krásnějšího.“
„Dotkni se mě,“ zaprosila, každou buňku měla jako v ohni.
Hříšný úsměv zkroutil jeho rty.Nejdřív běž na kolena.“
Klesla na kolena, srdce naráželo do jejích žeber.
Klekl si za ní, naklonil se, aby vzal její ušní lalůček mezi své zuby a stále dával pozor, aby ji neškrábl svými tesáky.Roztáhni pro mě své nohy.“
Udělala to a sledovala jeho ruku vyklouznout kolem ní a znovu uchopit její prso.
Doširoka.“
Zkrátil se jí dech, jak se posouvala, dokud její kolena nebyla doširoka roztažená.
Roland přitiskl své tvrdé, svalnaté, velmi vzrušené tělo na její záda.
Sčísnul jí vlasy na stranu a na citlivou pokožku pod uchem jí vtiskl rozpálené polibky.Jen ty, Sáro.“ Druhou ruku vsunul kolem jejího pasu, pak dolů a zabořil ji do tmavé kštice kudrlin na křižovatce jejích stehen.
Sára zalapala po dechu a zkrátil se jí dech, když viděla, jak jeho dlouhé, zašpičatělé prsty rozevřely citlivé záhyby jejího těla, teplé a kluzké přivítáním, a ponořily se hluboko do ní. Nejdříve jeden prst, pak dva, zatímco jeho palec obkružoval a hladil její klitoris.
Jen ty mě dokážeš takhle rozpálit.“
Nemohla odpovědět. Nemohla mluvit, jak skrze ni stoupalo potěšení, stupňovalo se, jak proti němu bezmocně houpala svými boky.
Roland zasténal. Byla pro něj tak mokrá. Pro něj tak divoká. Její tělo se svíralo kolem jeho prstů, jak ji hladil a rozdmýchával její potřebu, jeho vlastní se stupňovala, dokud už nemohl déle čekat. Musel býtní.
Zasténala na protest, když vytáhl své prsty a pak vykřikla, když zavedl svého ptáka k jejímu vstupu a tvrdě do ní zezadu přirazil.
Potěšení na její tváři ho téměř udělalo.
Jeho celé tělo se třáslo, jak ustoupil, a pak znovu přirazil. Zakřičela jeho jméno, zvedla své paže a sáhla dozadu, aby uchopila jeho vlasy do pěsti, a přitáhla si jeho hlavu dolů.
Znovu vsunul svou ruku do toho lákavého trojúhelníku kudrlin a hladil ji v rytmu jeho výpadů. Její vůně byla k zbláznění, zesílená jejím vzrušením, což ho přimělo po ní toužit ještě víc.
Sára, s očima se ztěžklými víčky a rty pootevřenými vzdechy, zírala na jejich odraz v zrcadle, sledovala, jak se jí jeho ruce dotýkají a dráždí a hladí ji.
Přirážel svými boky, vrážel do ní hlouběji a rychleji, a napětí stoupalo. Byla blízko. Oba byli, a rozkoš stoupala, dokud byla téměř nesnesitelná.
Miluju tě, Sáro,“ zašeptal chraptivě a jeho zářivý pohled potkal ten její v zrcadle.
Její tělo se kolem něj stahovalo v nejsilnějším orgasmu, jaký kdy zažila. Vykřikla a zoufale se k němu přitiskla. Potěšení stoupalo a stoupalo, jak Roland pokračoval v přirážení.
Právě, když si myslela, že to skončí, Rolandovo tělo ztuhlo jeho vlastním vyvrcholením, jeho prsty tančily po jejím zduřelém těle a vyžádaly si její druhý orgasmus.
Když poslední vlnky vybledly, ochable klesli na podlahu.
Sára ležela na boku, Roland byl natlačen za ní, a snažili se popadnout dech.
Pevně ji objal, držel ji blízko u sebe, jako by se bál, že jeho sevření bylo to jediné, co ji drželo, aby se nerozplynula.
Podívala se přes rameno a políbila jeho vášní zahřátou tvář. „Já tě taky miluju.“[1]
                        [1] 30, 48 cm

12 komentářů:

 1. Děkuji moc za skvělý překlad!!!❤

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé díky moc za další pokračování :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za kapitolu

  OdpovědětVymazat
 4. Vďaka za skvelé pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 5. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji mnohokrát za překlad a korekci ! ! !

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat