sobota 31. října 2015

Její padlý anděl - 5. kapitola


Lukas otevřel dveře od ložnice pro Annelii. Usmála se, jak kolem něj prošla, a pak se zastavila uprostřed krémového pokoje blízko nohou manželské postele.

Byl to krásný večer, mírumilovný, a on měl pocit, jako by udělal s Annelii pokrok. Ptala se na hodně otázek. Na některé z nich měl odpověď on na další Apollyon nebo Serenity. Šlo to dobře a Annelie vypadala, že je jí teď kolem něj pohodlněji.
Přál si, aby se cítil tak uvolněně.
Zavřel dveře, polkl nervy a otočil se k ní čelem. Seděla na konci postele, ruce měla bledé oproti tmavě hnědým přikrývkám.
„Můžu spát na zemi.“ Lukas se na ně díval, vyhýbal se jejímu pohledu.
„Apollyon a Serenity vypadali šťastně.“ Annelie se usmála, když se jeho oči setkaly s jejími.
Přikývl. „Jsou. Můžu to cítit.“
„Můžeš?“ zvedla se jí obočí, stoupla si a pak znovu sedla.
„Děje se něco?“ sedl si vedle ní a ona se posunovala tak, aby k němu seděla čelem s jednou nohou na posteli.
„Nevím.“ Hrála si s okrajem tmavého trička a pokrčila rameny.
„Jen se cítím trochu nervózně.“
Lukas se usmál. „Nejsi jediná.“
Krátký úsměv jí zatahal za koutky rtů.
Zaváhal a pak ji vzal za ruku. „Jak tě můžu přesvědčit? Udělám cokoli, Annelie.“
Vrátil se jí úsměv a ona obtočila prsty kolem jeho, jemně je spojila. Srdce mu tvrdě tlouklo, jak čekal na její odpověď, balancoval na hraně pádu a zoufalství slyšet, jestli je něco, co může udělat, aby ji přinutil vidět, že ji miloval a že mezi nimi to může být nebe, pokud by mu dala šanci.
„Nepotřebuješ mě přesvědčovat. Kvůli tomu nejsem nervózní.“ Pohladila ho po ruce a vzhlédla do jeho očí. Její tmavě hnědé byly plné upřímnosti. Dívala se na něj tak otevřeně už několikrát za tuto noc a pokaždé mu to vzalo dech. Několikrát si nalhával, že viděl lásku v jejích očích a že se chystala říct, že chtěla být s ním, a teď měl pocit, že byl nad propastí toho, že se to skutečně děje. „Jsem nervózní kvůli zítřku.“
„Budeš tady se Serenity v bezpečí.“
Usmála se. „Ne… ne kvůli mně… kvůli tobě, Lukasi.“
Zvuk jeho hlasu na jejích rtech mu zamíchal srdcem a on obtočil prsty kolem jejích, držel je pevně.
„Budu v pořádku. Jsme silnější, než si Serenity myslí. Je pravda, že jsem náchylnější k pokušení, ale nepodvolím se mu. Nic mě nemůže od tebe odtrhnout, Annelie. Vrátím se zpátky.“
Nebyl si jistý, co dělat, když ho pustila a obtočila mu paže kolem krku, kde mu pohřbila tvář. Natáhl prsty a pak obtočil své paže kolem jejích, držel si ji blízko. Povzdechla si mu do krku, její teplý dech ho poškádlil a on zavřel oči. Bylo to víc než skvělé mít ji zpět v náruči. Byla to blaženost. Byl to první jasný znak jejího záměru dát mu šanci, kterou tak s ní zoufale chtěl mít.
Lukas si ji držel nablízku a třel jí záda, doufal, že ji utiší. Risknul to, otočil k ní hlavu a přitiskl jí polibek do vlasů. Neodtlačila ho. Znovu ji políbil a ona mu zamumlala jméno do hrdla.
„Byl to dlouhý den. Měla by ses vyspat. Lehnu si na zem.“ Ztichnul, čekal, co mu na to řekne. Tentokrát musela odpovědět. Musel vědět, kam to vede, a jestli si opravdu vybere s ním být. Bylo mučení být tak blízko k ní celé dny a nebýt schopný chovat se podle svých pocitů ze strachu, že by ji vyděsil. Chtěl ji držet tolikrát tak blízko, zlíbat ji do bezvědomí a sladce se s ní pomilovat. Chtěl všechno, co spolu měli tu společnou noc.
Annelie se vynořila z jeho náruče, hnědé oči tmavé s rozšířenými zorničkami a hladila ho prsty po hrudi.
„Nechci, abys spal na podlaze.“ Prsty přejížděla po bílé košili a dolů po pažích, kde se obtočily kolem jeho bicepsů.
„Co chceš?“ držel její pohled, potřeboval to vidět v jejích očích, až to řekne, takže jí uvěří a uvěří tomu, že se to dělo.
Její plachý úsměv mu ukradl srdce.
„Chci tebe.“
Pak jí už Lukas nemohl odolat. Popadl ji za pas, přitáhl si ji k sobě a políbil ji. Sladce ho za jeho kuráž odměnila, její rty tančily po jeho, rozdmýchávaly vášeň, která se vznášela uvnitř něj od té doby, co se s ní miloval. Chtěl to udělat znovu, tentokrát s vědomím, že si byla vědoma toho, čím byl, a všechno bylo venku.
Jazykem se přehnala přes jeho dolní ret a on se jí dotkl tím jeho, pobízel ji, aby upustila od své zdrženlivosti, kterou v ní cítil, a objala ho s vášní, jak to udělala předtím. Sténala a hladila ho jazykem po tom jeho, škádlila ho a lákala, aby prohloubil polibek. Překvapila ho zatlačením do ramen. Padl na postel s jejím tělem na jeho a s jejími prsy natlačenými na paži a hrudníku. Jejich polibek se rozžhavil a ona se zachichotala, když narazila zuby na jeho, a pak se posadila.
Lukas zíral na strop, ztěžka dýchal a tiše ji prosil, ať se k němu vrátí zpátky. Znovu ji chtěl políbit, potřeboval cítit její tělo na svém, a byl hladový být uvnitř ní.
Zasténal, když si vysvlékla tričko a odhalila tak prsa oděná v podprsence, a pokusil se ji chytit. Vyhnula se mu, vyskočila z postele a mučila ho stahováním džínů. Příliš moc. Znovu se po ní natáhl, ale usmála se a zavrtěla hlavou. Jeho vztek nad jejím škádlením zmizel v okamžiku, kdy stála v nohách postele mezi jeho nohama. Zlomyslně se usmála.
Ať už řekla Serenity Annelii cokoli, zabralo to. Byl jí vděčný za to, že mu přivedla jeho andílka zpátky.
Všechny smyslu plné myšlenky vyletěly, když se Annelie dotkla prsty jeho pásku a rozepnula mu ho. Ležel tam, díval se jí do tváře a sledoval, jak jí v očích roste hlad, byl naprosto v její milosti. Zatahala mu za pásek, aby ho uvolnila, a obratně skoncovala s knoflíkem jeho džínů. Penis mu pulzoval, když po něm přejela přes tenký materiál, a protočil oči, tiše ji prosil, aby se ho znovu dotkla.
Udělala to.
Přejela prsty přes tvrdý obrys jeho erekce a pak tlačila prsty nahoru, kde ho hladila po břichu. Zavřel oči, když mu obkročila boky a rozepnula košili. Zasténala, když ji rozepnula, a poškrábala ho konečky prstů po svalech. Nemohl odolat pokušení ji sledovat, chtěl vidět vášeň v jejích očích, jak prozkoumávala jeho tělo. Byly temné, naplněné touhou, která se odrážela v něm, a pomalu cestovala po liniích každého svalu na jeho břichu a pak rukama po hrudi. Usadily se tam, její dlaně byly horké a jeho srdce tvrdě bušilo.
Prohnul boky proti ní a ona si skousla ret a zasténala. Udělal to znovu, vyvolal v ní další zasténání a ona mu zabořila prsty do hrudi. Oči měla otevřené na půlku, když přejížděl rukama po jejích stehnech. Byly měkké pod jeho dotekem, teplé a plné, ten pocit zvýšil jeho vzrušení a přinutil jeho penis toužit, aby byl přikrytý znovu jejími hloubkami. Tlačil ruce nahoru, zaseknul se na lemu jejích kalhotek a pak pokračoval po delikátních křivkách jejího pasu až k prsům. Rty se jí rozevřely, když je vzal do dlaní, přejížděl palcem po bradavkách skrz tenký materiál její podprsenky, a ona si povzdechla.
„Lukasi.“
Bylo to Nebe slyšet ji říkat jeho jméno s takovým hladem a potřebou. Třel o ni svůj penis, hladil jím její teplo a vzal do dlaní její prsa. Zaklonila hlavu a sténala, ten bezdechý zvuk ho upoutal natolik, že se nedokázal zastavit. Stáhl si ji k sobě a přetočil ji na záda, kde se jí usadil mezi stehny.
Annelie ho políbila žhavými a hladovými rty, vychutnávala si ho a pokoušela ho, aby rozpoutal svou vlastní vášeň.
Znovu se o ni otřel, přirážel a líbal, škádlil ji jazykem a pak se odtáhl. Udělal rychlý proces s její podprsenkou a pak poklekl na postel a sundával jí kalhotky pomalu po nohou. Zvedla nohy a přitiskla je k jeho nahé hrudi. Jeho pohled se zdržoval na tmavém trojúhelníčku chloupků na vrcholku stehen. Chutnala tak sladce. Chtěl ji znovu ochutnat.
Lukas jí stáhl kalhotky z nohou, upustil je a popadl ji za kotníky. Líně se na něj usmála, když jí roztáhl nohy a políbil ji na lýtko. Pokládal vlhké polibky podél její pravé nohy s očima na cíli a s každým polibkem se jeho hlad zvyšoval.
Když se dostal k její kundičce, roztáhla stehna v pozvání, které neodmítl. Poklekl na konci postele, naklonil se přes ni a přejel jazykem po celé její délce. Zasténala a prohnula se, ten zvuk byl rajskou hudbou pro jeho uši, a on ji znovu olízl tentokrát ale přes klitoris. Byl odměněn pokaždé sténavým zalapáním po dechu s dalším obkroužením jeho jazyka kolem jejího klitorisu a penis ho bolel, když vklouzl prsty k jejímu vlhkému jádru. Otřásla se, když do ní zasunul dva prsty, pohřbil je hluboko a ona kolem něho sevřela svaly. Svůdnice jedna.
Chtěl být uvnitř ní, přirážet hluboko a pomalu, vytáhnout tentokrát jejich spojení a přinutit ji vidět, jak úžasní by spolu byli. Chlemtal ji, mrskal jazykem přes její citlivý uzlíček a pumpoval do ní prsty, třel to měkké místečko uvnitř ní, dokud nesténalo jeho jméno a neprosila o víc. Chutnala stejně božsky, jak si pamatoval, sladce na jazyku a škádlící jeho smysly. Tvrdě ji lízal, vyrážel hlouběji prsty a představoval si sebe v ní. Penis mu při té představě pulzoval, pulzoval proti jeho nerozepnutým džínům. Bolel po uvolnění, aby cítil její ruce na sobě a její pusu.
Lukas zasténal. Možná příště. Právě teď chtěl být pohřbený hluboko uvnitř ní.
Annelie zakňourala, když z ní vytáhl prsty a stoupl si. Zamračila se na něj, její pohled tmavý potřebou a pak se usmála, když si stáhl kalhoty a boxerky dolů. Zakývala koleny, lákala ho a on spěchal, skopl boty a svlékl se ze zbytku oblečení.
V momentě, kdy poklekl na postel, rozevřela znovu nohy a položila kolem něj z každé strany nohu. Natáhla se k němu a on poslechl, přikryl její tělo délkou jeho. Ten pocit ní pod ním, její nahé tělo na jeho ho dotáhlo blízko okraje. Třel se o její kundičku, sten mu zaburácel v hrdle přitom, jak vlhká vzrušením byla, a políbil ji. Její jazyk se zamotal s jeho, raboval mu pusu a tahal ho blíž ke kraji, když se třela o jeho tvrdou délku. Znovu přirazil, toužil být uvnitř ní, a pak klesl pusou na její prsa. Zalapala po dechu a dala mu prsty do vlasů, omotala si je kolem nich a držela se za ně. Nabral její bradavku, obkroužil ji špičkou jazyka a pak vsál. Prohnula se k němu, přitiskla mu prsa do pusy a kolébala boky proti jeho.
„Lukasi.“
Už dál nemohl. Už jí dál nemohl odolávat.
Odtáhl se a natáhl dolů, aby vzal do dlaně penis. Byla u něj dřív jak on, její teplá ruka vzala jeho tvrdou délku a on zmrzl. Očima držela jeho, když ho hladila, přejížděla palcem po citlivé hlavě jeho ptáka a škádlila ho. Zasténal a zavřel oči, vychutnával si pocit její ruky, jemné ale pevné, sytil svůj hlad po ní.
Její druhá ruka se mu přitiskla k hrudi a zatlačila na něj. Šla za ním. Poklekl jí mezi nohama s penisem v úrovni její tváře. Přejela prsty dolů po jeho délce a škádlila mu koule, protáčela je v prstech a posílala skrz něj chvění. Zabručel, když obtočila rty kolem hlavy jeho penisu a sála, hladila ho jazykem a držela jeho hřídel druhou rukou.
Lukas ji popadl za ramena a tiskl je, jak sála, brala si ho víc do pusy a pohybovala ve stejnou dobu rukou. Přirazil skrz prstýnek z jejích prstů do jejích sladkých úst, sténal pokaždé, kdy ho polkla, a s každým přetočením jeho koulí. Chtěl víc. Sténala, když do ní pumpoval. Ten zvuk jejího potěšení ho nadchl. Bojoval, aby jeho tahy byly pomalé a povrchní, ale bylo to těžké, když to bylo tak úžasné. Upevnila na něm sevření a on si skousl ret, aby se zastavil od udělání se. Ještě nechtěl, aby to skončilo.
Annelie švihla jazykem po jeho penisu a zapumpovala rukou, tlačila ho těsně k okraji. Její bezdeché steny a zvuk sání, byl příliš moc. Zavřel oči a zoufale přirazil do její pusy. Těžce dýchal a sténal, svíral ji za ramena. Její ruce se na něm rychle pohybovaly, milosrdně rychle a tvrdě, když se svými pohyby polykala jeho penis. Zvedl tvář a pokoušel se to zadržet, ale nemohl. Prudce otevřel oči a sténal její jméno, když se udělal, plnil její pusu svým semenem. Zavzdychala a dál pumpovala jeho penisem, vytahovala mu orgasmus a nutila se ho třást, když polykala a pak poklepala na hlavu jeho délky jazykem.
Lukas dál klečel na posteli mezi jejíma nohama, když ho pustila, a padl na postel. Její drsné dýchání se přidalo k jeho, plnilo pokoj a on zíral na vzdálenou stěnu nad hlavou postele, bojoval, aby uklidnil srdcem, nohy měl roztřesené a slabé.
Chtěl ji víc než kdy dřív, ale nebyla šance, že by se to stalo znovu.
Podíval se dolů na svůj měknoucí penis a pak na ni. Zrudla hlubokým odstínem karmínové a plaše se usmála.
S dlouhým povzdechem zkolaboval na postel vedle ní, pořád se pokoušel chytit dech. Annelie se přetočila na břicho a dělala mu vzory na nahé hrudi. Položila mu bradu na rameno. Lechtalo to, ale nezastavil ji. Zíral na její tvář, studoval její krásu, když její temný pohled následoval prsty putující přes jeho tělo. Tváře měla pořád zrudlé, shodovaly se s krásou jejích z polibků nateklých rtů a vlasů. Líně se natáhl a pohladil je, byl vysušený z orgasmu a připravený upadnout do spánku. I když nemohl, ne dokud se s ní nepomiluje.
Nechal její vlasy, přejel rukou přes ramena a dolů po boku. Její objevování jeho těla se zpomalilo, když se přiblížil k jejím bokům. Posunula se zpátky a on jí zvedl nohu, přejel rukou dolů po vnitřní části jejích stehen ke kundičce. V momentě, kdy se jí dotkl, zavřela oči, vklouzl prsty zpět do jejích mokrých záhybů.
Povzdechla si, když obkroužil klitoris, škádlil její vzrušený knoflíček a pak vklouzl dolů do jejího jádra. Ten pocit přinutil jeho penis k pohybu a znovu podnítil jeho touhu.
Pumpoval do ní pomalu prsty, nechtěl ji přinutit k orgasmu, kupoval si čas, aby se znovu vzrušil.
Annelie se přetočila na záda, rudé vlasy se jí rozprostřely po posteli, krásné a prostopášně smyslné. Zíral na ni, přirážel prsty do jejích teplých hloubek a škádlil jí klitoris palcem, kdykoli měl šanci. Zvedla boky a sténala a v té stejné chvíli zaklonila hlavu. Byla ohromující a on začínal mít pocit, že byla jeho. Přejel pohledem po ní, vstřebával jemné křivky a lahodné vlnění jejích prsou.
Znovu sténala, když se nad ní naklonil a vsál pravou bradavku do pusy. Prsty se mu ponořily hluboko do ní a jemu se penis rozhýbal, tvrdl při kluzkém pocitu a zvuku jejích sladkých tichých sténáních.
„Lukasi,“ zašeptala a on pustil její prsa a podíval se na ni. Dívala se mu hluboko do očí, měla je plné ohně a vášně a hladu, který chtěl uspokojit. Oči se jí zavřely na chvíli a pak znovu otevřely, ještě jednou se s ním setkaly a dívaly se hluboko do nich, že měl pocit, jako by se dívala přímo do jeho srdce.
Co se pokoušela vidět?
Chtěla vidět, jestli ji miloval?
Miloval. Přejel jí rukou po vlasech a pohladil ji po tváři. Držel její pohled. Miloval ji a potřeboval ji víc, než cokoli.
Zalapala po dechu, když do ní znovu strčil prsty, a usmála se na něj, ta vášeň v jejích očích ho rozžhavila. Viděla odpověď, kterou hledala? Řekl by ta slova, pokud by je potřebovala slyšet, a on si byl jistý, že ji ta slova nepřinutí utéct.
Pokynula mu hlavou, aby k ní přišel blíž, a on to udělal. Přitiskl tělo k jejímu boku a políbil ji, vléval svou lásku do ní, takže by cítila, co to pro něj znamená, a co, znamená ona pro něj. Zasténala a ucítil, jak se mu usmívá do pusy, když přirazil svým tvrdým penisem proti jejím bokům.
„Miluj se se mnou,“ zašeptala mu do pusy.
Mohl jí beze slov ukázat, co k ní cítil. Až bude připravená je slyšet, vloží své pocity do dvou slov, které myslel celým svým srdcem.
Lukas se pohnul mezi její stehna, přidržel si penis a zavedl se do ní. Povzdechla si, když do ní vstoupil, spojil jejich těla v jedno, a on zasténal s ní, když byl pohřbený až po jílec. Na moment tam zůstal, absorboval ten pocit z ní. Nikdy nechtěl odejít.
Položil se na lokty a políbil ji, když pomalu přirazil do ní, dlouhými tahy jeho penisu, které ji nutily sténat pokaždé, kdy se vytáhl. Udržoval tempo neuspěchané, líbal ji a projížděl jí rukama vlasy, chtěl, aby to byl víc než jen sex. Takto to mělo být tu předchozí noc. Mělo to být víc, než bylo. Mělo to být o vášni a jejich citech, pomalé spojení, moment blaženosti pro ně oba. Mělo to být milování.
Annelie mu pohřbila prsty do vlasů a pak mu hladila ramena, rty si mu měkce hrála s jeho, když se proti ní pohyboval. Přejela mu chodidlem po noze a pak zvedla své tělo do jeho, dovolila mu jít hlouběji. Pomalu vydechl, srdce mu bušilo rychle zároveň s jejím, byl ztracen v pocitu z ní. Čistá blaženost. Zasténala mu do rtů a prohloubila polibek. Držel ji za boky a vjížděl do ní, jemně zrychloval tempo přírazů, dokud neucítil, jak se kolem něj napnula, dokud necítil, jak blízko byla. Pokračoval, polykal její steny, hladově si sebe navzájem vychutnávali.
„Víc,“ zašeptala mu do rtů a on splnil, napínal se a pumpoval rychleji, držel své tahy dlouhé. Chtěl taky víc. Chtěl to tvrději a drsněji, ale tohle nebyl ten druh milování. Bylo to víc než to. Bylo to o pocitech, být jedním a její přijetí jeho.
Její polibky se změnily v horoucné a ohnivé a její tělo ho znovu svíralo. Cítil ji, jak se stáhla, když dosáhla orgasmu, ale dál udržoval stabilní tempo, protahoval to, takže to pro ni bylo Nebe, když dosáhla orgasmu. Sténala a držela si ho u sebe. Zaklonila hlavu. Pohřbil jí tvář do krku a soustředil se na to, jaký pocit to byl být s ní a jejími city. Byly teplé, zaplavovaly každý kousek jeho těla spolu s jeho vlastními pocity. Byly přesně takové, jaké měl podezření, a usmál se, když je cítil, věděl, že ho taky milovala, a že to bylo proto, proč mu dala druhou šanci. Sténala pokaždé, kdy se jejich těla setkala, a on ji líbal na krku.
„Lukasi,“ zašeptala a on jí zamrmlal do krku, když ucítil strach nořit se do jejích citů. Byl tady s ní. Nemusela se bát. Oba padali.
Ne.
Oba padli.
A ona byla ta, která ho zachytila a dala mu důvod pokračovat.
A za to ji strašně moc miloval.
Annelie zalapala po dechu, napjala se a pak zasténala, když vyvrcholila, tělo jí kolem něj pulzovalo. Lukas sevřel její třesoucí se tělo. Netrvalo to dlouho. Zavřel oči a pokusil se zaměřit na její líbání, ale bylo to příliš. Trhl sebou do ní až po jílec a udělal se, penis mu pulzoval v jejím teplém jádře a teplo se uvnitř něj prohánělo. Ztěžka dýchal, když ji líbal, pomalu sestupoval ze svého orgasmu a přetočil se, takže byla na něm.
Povzdechla si, položila si lokty nad jeho ramena na posteli a obtočila ruce kolem vršku jeho hlavy, když ho líbala.
Nemusela se bát, že jde do Pekla. Byl silnější, než si myslela, a on jí za to musel poděkovat. Dala mu sílu jít s Apollyonem a čelit pokušení, aby našel způsob, jak si očisti jméno. Nebylo to jen tím, že mu řekla, aby to nevzdával, nebo tím, že s ním šla do Paříže. Bylo to proto, že ho milovala.
Lukas ji hladil po bocích a ona se chichotala, kroutila se na něm. Usmál se při tom zvuku, a jak v pohodě byly teď věci mezi nimi znovu.
Bylo to proto, že ji miloval, a že to mohl udělat.
Annelie se odtáhla a podívala na něj s nádherným úsměvem a očima naplněnýma láskou, kterou nepřiznala.
Nedělal to jen proto, aby očistil své jméno. Dělal to proto, aby mohl být tím mužem, kterým býval, a ně tím, kterým se stal kvůli jeho trestu. Chtěl být znovu silný, takže by ho milovala ještě víc a nikdy by ho neopustila. Chtěl s ní být vždycky. Bylo to víc, než jen touha vrátit se ke starému životu. Byla to touha vytvořit si nový s ní a on by udělal cokoli, co by musel, aby se to stalo.
Odsunul jí prameny rudých vlasů z tváře a díval se jí hluboko do očí.
Rozhodla se.
Rozhodla se být s ním.
Teď musel udělat své vlastní rozhodnutí. Nejdřív to nechápala, ale z části to bylo rozhodnutí, které taky musela udělat. Pořád si nebyl jistý, co bude dělat, ale jeho srdce říkalo, aby byl s ní jakýmkoli způsobem, kterým chtěla. Zastrčil jí vlasy za ucho a pásl se palcem napříč její tváří. Nechal by ji rozhodnout se. Když najde způsob, jak se osvobodit ze svého trestu a očistit si jméno, zeptá se jí, co chce, a on dodrží její rozhodnutí.
I kdyby to znamenalo, že by znovu nelétal.


9 komentářů:

 1. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 3. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 6. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat