středa 28. října 2015

Druhové smečky - 5. kapitola


RJ byl ohromen počtem článků napsaných Nicole B. Strattonovou. Byla v několika zemích, psala o tom, co viděla, a přinášela povědomí k množství kultur, které byly ignorovány po celém světě. Bylo zřejmé, že byla dobrá v tom, co dělala a opravdu si to užívala.

Taky to vyvolávalo otázku – proč nezůstala a vrátila se zpátky domů? Proč teď? A odejde brzo?
Ta poslední otázka byla čistě osobní. Chtěl z té ženy víc a věděl, že jedno ochutnání nebude stačit.
Zapípaly mu hodinky a on se podíval na čas. Bylo pozdní ráno a on se potřeboval dostat do města, aby otevřel obchod, i kdyby se zákazníci jenom chtěli podívat na bratra nového Alfy.
Dřív než se odhlásil z počítače, nacpal články do horního šuplíku stolu.
Rychle se osprchoval, než se oblékl do vybledlých džínů a černého trička. Následovaly boty a bunda. Zamkl za sebou a přemýšlel, co dělala Nikki ráno.
Pokud minulou noc nevěděla, kdo byl, teď už to určitě věděla. Možná teď bude těžké se k ní dostat, ale byl odhodlaným mužem.
Nevyměnil by své city k ní za informace o jejím bratrovi, ale žena s integritou psát takové články, které četl, nemohla být za nepřátelským převzetím.
A výzva taková bude. Cameron vybral jeho bratra, aby vedl Smečku. Naštvalo ho, že přání bývalého Alfy není respektováno ještě ke skutečnosti, že nebude trpět žádnou hrozbu proti jeho rodině.
Hučení jeho motorky bylo v tichosti prostranství hlasité. Jel pomalu a opatrně směrem k městu. Brandon Stratton už ho jednou zastavil. Byl to vypjatý boj síly mezi dvěma muži. RJ věděl, že mu šerif testoval kontrolu. Tlačil na něj, aby viděl, co udělá.
Podařilo se mu držet vlka zkrátka a nedat šerifovi co chce. Poté, co si vzal pokutu za překročení rychlosti, si byl skoro jistý, že krátce spatřil respekt v Brandonových očích, ale nebyl si jistý.
Jel po bočních cestách, dokud nedojel zezadu k uličce, ve které zaparkoval. Vkročil do obchodu skrz zadní dveře a rozsvítil. Z minulé noci zůstal uklizený a čistý.
Jeho kroky se ozývaly, když procházel předem ke dveřím a výlohám. Roztáhl žaluzie a vpustil tak slunce dovnitř, kde se odráželo na nerezovém ocelovém stole. Zrovna se natahoval pro kartu ´Otevřeno´, když ji spatřil.
Přešla přes ulici dlouhými, rozhodnými kroky. Usmál se, jak ji sledoval. Byla oblečená ve skoro stejném stylu, jako byl ten jeho. Vybledlé džíny, pohodlně padnoucí černé tričko a černé tenisky. Dlouhé vlasy v culíku. Skoro si mohl představit, jak ji drží za vlasy, když před ním klesá na kolena. Penis se mu zvětšil a on si potřebou olízl rty.
Nebyl překvapený, když si uvědomil, že mířila k jeho obchodu.
Všechno, co zjistil z internetu, ho nutilo myslet si, že by konfrontovala jakýkoli problém, který by před sebou měla. Doufejme, že ji dostane na svou stranu. Ne proti jeho bratrovi, ale proti výzvě.
Odemkl a otevřel dveře, ještě když byla pořád několik kroků dál.
Překvapení se jí objevilo v tváři, než ho setřela rozhodným pohledem. Kývla na něj, když kolem něj prošla.
Zavřel za ní dveře a nechal ceduli ´Zavřeno´.
Procházela se po obchodě a prohlížela si jeho pýchu a radost. Nechal ji slídit a obdivovat, jak se potulovala. Po několika minutách se zastavila a otočila k němu.
„Máme problém,“ řekla mu.
„Jen jeden?“ zeptal se a překřížil si paže.
Zasmála se. „Myslím, že v této chvíli jeden.“
„Fajn.“ Mávl k jednomu z gaučů. „Posaďme se.“
Sedla si a on si vybral židli, takže mohl být přímo před ní. Chtěl sedět blíž, ale nebyl si jistý, pokud by to udělal, jestli by byl schopný udržet od ní ruce.
Pro teď bylo lepší mezi ně vložit nějakou vzdálenost.  Voněla čistotou a svěžestí. Krátce zavřel oči a zhluboka se nadechl, aby do sebe vtáhl její vůni.
Když otevřel oči, viděl ji dívat se na své ruce.
„Jaký problém byste dnes chtěla prodiskutovat?“ zeptal se. Nelíbila se mu myšlenka, že byla naštvaná. Nutkání posadit se vedle ní na gauč bylo znovu silnější.
„Naše bratry.“
Napjal se. Nechtěl, ale byla to reakce, kterou nedokázal skrýt. Jakmile to udělal, posunula se od něj. Několikrát se zhluboka nadechl v naději, že se uklidní a ji taky.
„Slyšel jsem zvěsti,“ přiznal, nechtěl toho říkat moc, dokud neznal její postoj. „Znepokojuje mě to.“
„Znepokojuje vás to? To je všechno, co k tomu řeknete? Prostě každodenní obtíže?“ obvinila ho. „Nechcete udělat něco, abyste je zastavil?“
Rozesmál se. Tato oheň dštící žena byla jistě zajímavá. „Jste tu jak dlouho? Dvanáct hodin? Jsem tu týdny. Po celou dobu se nikdo nezeptal na můj názor. A pokud by to udělali, řekl bych jim, že si Cameron vybral svého zástupce a členové této komunity to musí přijmout.“
Zamračila se a zavrtěla hlavou. „Co s tím váš bratr bude dělat?“
„Co můj bratr bude dělat? Říkáte, že Brandon ho vyzve?“
„Ne!“ prakticky zakřičela. Zastavila se a odkašlala si. „Ne, to neříkám. Ale v tomto městě jsou lidé, kteří nechtějí, aby váš bratr byl Alfou. Musí to vyřešit.“
Byl pobavený. I když byl zbytek situace vážný, obdivoval ženu sedící naproti něj. „Můj bratr má v plánu přijmout pozici Alfy Midesské smečky podle požadavků současného Alfy Camerona Kinga,“ řekl jí formálně. „Nepotřebuje dokazovat svou důležitost nikomu a nemusí žádat o svolení. Už o tom bylo rozhodnuto.“
Odfrkla si. „ Hezky řečeno.“
Byl rád, že to ocenila.
„A víte, že to byla debilní odpověď. To jsem od vás nečekala. Možná od Bena, ale myslela jsem si, že budete mluvit trochu příměji.“
Napjal se a zavrčení vyklouzlo ven. „Co víte o Benovi?“
„Ne moc. Nevypadá to, že kdokoli ví mnohem víc než jen to, že je tichý a velmi chytrý.“
Její slova ho naplnila pýchou. Ben byl chytrý, i když to byl důvod, proč byl do sebe tak uzavřený. Být šikanován jako dítě z vás udělá samotáře. Dylan a RJ udělali to nejlepší, aby ho ochránili, ale vždycky nebyli nablízku.
„Dylan tady taky moc nebyl. Tráví všechen svůj čas s Cameronem,“ poznamenala.
„Má novou Smečku, o které se musí všechno dozvědět,“ odpověděl RJ lehce.
„Pak jste tu vy. Umístil jste se přímo doprostřed města, smíchal se s komunitou a zůstal viditelný. Jako byste se pokoušel převzít pozornost všech od vašeho bratra.“
Byla chytrá. Ale on taky. „A vy. Velká měšťačka přijede domů, vyptává se na bratry Crossovi a myslí si, že všechno ví?“ zeptal se.
Zavrtěla hlavou. „Ne, nevím všechno. Ale vím, že za dva dny, buď tak, nebo tak, budeme mít nového Alfu. Pokud existuje výzva v jakékoli podobě, roztrhne to tohle město.“
Povzdechl si, protože měla znovu pravdu.
„A pokud bude vyzván?“ zeptala se. „Co se stane, pokud se to opravdu stane?“
To byla záludná otázka. Věděl, co si myslela, že by Dylan udělal, ale nemyslel si, že by se jí ta odpověď líbila. „Na to nemůžu odpovědět. Musíte se zeptat Dylana.“
Stiskla k sobě rty, než vsála ten spodní zamyšleně do pusy. Jeho penis okamžitě odpověděl, když jí zíral na ústa. Zatraceně, měli vážnou konverzaci a on se chtěl pořád rozběhnout a nárokovat si ji.
Jen to pomyšlení, že byla dost statečná na to, aby se zeptala na otázky, na které se neptal nikdo jiný, ho přinutilo chtít ji vysvléct do naha a vrazit do ní.
Olízla si rty a on potlačil zasténání.
Ta fantazie z minulé noci se vrátila. Ona před ním na kolenou, potěšující ho pusou a rukama. Jeho penis přetékal skrz předek džínů, poposednutím se pokoušel zmírnit trochu od toho tlaku.
Její kašel ho přivedl zpět do současnosti. Když se na ni podíval, zírala mu do klína. Jeho erekce byla zřejmá pod zipem jeho džínů.
„Opravdu?“ zeptala se a okukovala ho.
Zazubil se a mrkl. „Co můžu říct?“
Kousala se ještě víc a on zasténal.
Její obočí se spojilo zmateně dohromady.
„Přestaň si kousat rty! Zabíjíš mě.“
Oči se jí rozšířily. „Hmm,“ škádlila a přejela si jazykem po rtech.
Nebyl svatý. Jeho kontrola měla své hranice. Vyskočil ze židle a okamžitě byl na ní. Obkročil jí nohy a zatlačil na gauč.
„Hraješ si s ohněm, Nikki Strattonová,“ varoval ji. Jakýkoli náznak, že by chtěla, aby to zašlo dál, a on se na ni vrhne.
Trhl sebou, když přejela rukama z jeho kolen k pasu.
„Ach, Bože, prostě mě polib,“ řekla mu a zaklonila hlavu.
„Sakra, jo.“ Prohlásil na rychlou vteřinu, než se sklonil a pomalu uzavíral vzdálenost mezi jejich ústy.
Prohla se, jak se pokoušela setkat s jeho rty. Ušklíbl se a sevřel jí ruce, které teď spočívaly na vrcholku jeho stehen. „Přestaň mě škádlit,“ požadovala.
Neměl ponětí, kde našel tu jemnost, se kterou ji políbil. Jejich pusy se setkaly a ona se pod jeho tlakem otevřela. Jejich jazyky se nejdřív opatrně dotkly a pak přitvrdil.
Odpovídala nádherně, natáhla se a přitáhla si ho blíž, takže jeho tvrdý penis přejel přes její břicho. Zasténal při tom tření a ona ten zvuk spolkla.
Zavřel oči a popustil uzdu, líbal a třel se o ženu pod ním. Dokud neucítil, jak ho tlačí zpátky, neuvědomil si, že mu škubala za košili, jak se ho pokoušela dostat z bavlny.
Rychle se sklonil zpátky a strhl si košili přes hlavu, než ji sundal triko.
Přejela po tetování na jeho srdci, než se naklonila, aby olízla orla. Zachvěl se při pocitu jejího jazyka na své kůži.
„Mariňák,“ zamumlala.
Tak jemně, jak jen mohl, držel roztřesenýma rukama její hlavu. Opustila orla a přejela jazykem přes prsní svaly, přes jeho bradavky až ke kmenovému tetování, které mu pokrývalo pravý bok.
Erekce mu pulzovala potřebou, když pokračovala v objevování. Nakonec, než by se udělal, vyklouzl od ní a vedl ji, ať si lehne na gauč.
Znovu ji políbil, užíval si tu chuť kávy a čisté ženy. Ta potřeba, kterou v něm brobudila, byla opojná. Chtěl ji uctívat od vrchu dolů.
Přesně tak pomalu jako ona se učil každý její kousek. Používal ruce a pusu, škádlil její měkkou pleť a způsoboval ji husí kůži.
Zvedla se dost na to, aby mu pomohla sundat hedvábnou podprsenku, a přitiskla se k jeho ruce, když vzal její pohlaví do dlaně skrz džíny. Mohl cítit její vzrušení. Byla vlhká a připravená pro něj. Když ji rozepnul kalhoty a pomalu stahoval zip, škrábala ho krátkými nehty po paži. Nechal ji zout si boty a pak jí strhl ponožky, džíny a kalhotky, dokud neležela nahá jako pastva pro jeho oči.
Sklonil se a pokládal jí měkké polibky na břicho, než klesl níž. Při prvním výpadu jeho jazyka na její šťávy, vykřikla. Když projel prsty jejími záhyby, zalapala po dechu, než ji otevřel a vzal si pusou její baculatou kundičku, čímž ji přinutil zvednout se a popadnout ho za hlavu. Táhl ji k vrcholu, dokud nepadla vysílená zpět na gauč.
„Ani zdaleka jsem s tebou neskončil,“ varoval ji, když si rozevřel džíny a stáhl je dolů. Bojoval s botama a ponožkama, než se mu konečně podařilo osvobodit se od nich. Sledovala ho s těžkýma očima plnýma chtíče.
Znovu si klekl a posunul se k ní blíž.
„Mmm, mňamky,“ řekla, než se přeplazila přes pohovku a zatlačila ho zpátky. Spadl na zem a pořád se po ní natahoval.
„Věděla jsem, že budeš velký a tvrdý. Pro mě perfektní,“ obdivovala a hladila ho po penisu. Zvedl boky k jejímu doteku. „Musím tě ochutnat.“
Vykřikl, když ho vsála až do krku. Pokoušel se sebou netrhat, opravdu ano, ale používala jazyk pod hlavičkou jeho penisu a nemohl si pomoct.
„Oh!“ zavolal, když ho vzala hlouběji.
Vklouzla rukama pod něj a jemně ho pobízela, aby se pohyboval.
Tak opatrně, jak jen mohl, vrážel dovnitř a ven z její žhavé pusy. Jeho kontrola byla blízko vylití, když pohla jednou rukou k jeho koulím a promnula je v ruce.
Bylo to příliš moc příliš brzo. Už to dýl nemohl vydržet.
„Budu,“ varoval ji a přirážel rychleji, i když se chtěl pohřbít do ní. Ale to bude muset počkat.
Zabroukala povolení a vsála ho. Udělal se s bílou explozí za víčky a ona polykala.
Do čista ho olízala, než si sedla a opřela si bradu o ruku. „No, tohle nebyl ten způsob, o kterém jsem si myslela, že tato konverzace bude směřovat.“

Zasmál se a přitáhl si ji k hrudi, aby se slunili v dozvucích. Držel si ji blízko, hladil ji po vlasech a přál si, aby byli schopní najít řešení k problémům ve Smečce. Jedno odpoledne a on věděl, že žena v jeho náruči byla jeho. Nenechá ji odejít.

15 komentářů:

 1. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za další skvělou kapitolu

  OdpovědětVymazat
 3. vdaka za skvely preklad a korekciu

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc za skvělý překlad!!!❤

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 6. Dik za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Vdaka za skvelý preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za skvělý překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 12. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat