středa 16. září 2015

Temný úsvit - 12. kapitola 3/3


Když se probudila a zjistila, že je sama, na okamžik pocítila paniku. Pak k jejím uším z dálky dolehlo jeho tiché mumlání. Postel byla tak chladná a prázdná. Nebyla schopna znovu usnout bez jeho velkého, teplého těla přitisknutého k ní.

Poté, co několik minut poslouchala jeho nezřetelné mumlání a neslyšela žádnou odpověď, se začala domnívat, že mluví do telefonu, oblékla si jeho tričko, vydala se ho najít a našla ho, jak stojí nádherně nahý v obývacím pokoji.
Na chvíli vypadal tak smutně. Chtěla ho jen držet, utěšit ho, přimět ho k úsměvu.
Ale teď, s jeho hladkým jazykem klouzajícím kolem jejích rtů, zrychlujícím její puls, vše na co mohla myslet, bylo to, jaké to bylo mít ho v sobě, pohybující se v dlouhých, hlubokých, nelítostných tazích, které ji přiměly křičet a hnaly ji k jednomu fantastickému orgasmu za druhým.
Odtáhla své ruce z jeho pasu, klouzala rukama nahoru přes jeho svalnatý hrudník, jeho ramena a zabořila své prsty do jeho krátkých, hedvábných vlasů.
Zasténal, když mu přejela nehty po temeni a hladově opětovala jeho polibek. Sklonil se nad ní, aby nemusela stát na špičkách, uchopil její šíji jednou rukou a přitáhl si jí k sobě, zatímco duhou rukou sklouzl dolů přes její bok a stehno.
Zachvěla se, když tu ruku vsunul pod lem trička, které nosila, a začal ji pomalu znovu zvedat, zvedajíc spolu s ním měkkou bavlnu. Studený vzduch se přehnal přes její hřející tělo, když vzal do dlaní její zadek a stiskl, přitahujíc si ji tak pevněji k sobě. Dlouhá, tvrdá délka jeho erekce jí šťouchala do břicha, když natlačil své silné stehno mezi její nohy a přitiskl ho na její citlivé jádro.
Sára zasténala, lapajíc po dechu. Byla už tak vlhká, její vlhkost zůstávala na jeho kůži, jak se proti němu houpala.
Jak Rolandův hlad rostl, pustil její svůdný zadek a laskal jí rukou nahoru po jejích útlých zádech. Jeho tělo se začalo třást potřebou být uvnitř ní.
Opustil její rty, strhl jí tričko přes hlavu a obnažil její krásné tělo. Pohladil její ňadra, štípnul ztvrdlé vrcholky. Trhla sebou proti němu.
S úsměvem sklonil hlavu a vzal si jedno růžové poupě do úst, kroužil kolem něj svým jazykem, vzal jej mezi zuby a skousl, i když si dával pozor, aby neporušil kůži. Vzhlédl, když znovu zasténala. Její tvář byla zrudlá vášní, její boky naléhavé, jak se proti němu houpaly. Byla pro něj tak mokrá. Chtěl ji ochutnat. Teď.
Padl na kolena, roztáhl jí nohy a hodoval na jejím středu. Tmavý trojúhelník kudrlinek byl vlhký potřebou, její vůně ho omamovala jako sklenka šampaňského.
Vykřikla, když jeho jazyk vyhledal její klitoris a přejel přes něj. Jeho pták ztvrdl ještě víc, když zaťala ruce v jeho vlasech a držela ho u sebe. Znovu a znovu škádlil uzlík její touhy, obkružoval ho, kmital přes něj, sál ho jak do ní vklouzl jedním prstem, pak druhým, laskal ji v rytmu s ústy, až nemohla popadnout dech a prosila ho o uvolnění.
První orgasmus se přes ni převalil, vydoloval jeho jméno z jejích rtů, jak se její tělo křečovitě sevřelo kolem jeho prstu. A Roland pořád ještě nepřestával, stupňoval ho a prodlužoval. Ne dokud z ní nevyždímal poslední výkřik a její kolena se nepodlomila, když od ní odstoupil.
Roland ji snadno zachytil a ustálil ji jak vstával, a pak ji pobídl, aby obtočila své nohy kolem jeho pasu. Třásl se potřebou, její chuť přetrvávala na jeho jazyku. Polibky a cucfleky, kterými pokrývala jeho krk, ho pouze více rozehřívaly.
Otočil se, udělal dva kroky a přitiskl ji ke zdi. Její kotníky se zaklesly za jeho záda, když dychtivě hledala jeho ústa.
Buď opatrná,“ varoval ji jemně.Moje tesáky jsou velmi ostré.“
Beze slova přikývla, a pak ho šokovala, když jeden jeho tesák pohladila svým jazykem. Vlna potěšení se propracovala skrze něj tímto důkazem, že ho přijala.
Jednou rukou podepřel její váhu a druhou zvedl, aby vzal do dlaní její prso. K druhému ňadru sklonil svá ústa a znovu jej uctíval svými zuby a jazykem.
Už to nemohl vydržet o mnoho déle.
Jako by slyšela jeho myšlenky, Sára sáhla dolů mezi ně a vzala jeho ptáka do ruky. Roland zasténal, když ho hladila, stiskla ho, kroužila palcem kolem jeho vlhké, citlivé hlavičky.
Chci tě v sobě,“ zašeptala, její dech teplý na jeho uchu.
Zvedl hlavu, setkal se s jejím vášnivým pohledem a řekl jí chraptivě: „Naveď si mě tam.“
Její oči byly připoutány k jeho, když ho zavedla do jejího vlhkého vchodu a vtáhla jej dovnitř.
Zasténal. Byla tak teplá a těsná.
Sára nasála dech, když se Roland ponořil až po jílec, milujíc ten intenzivní pocit.
Jeho oči intenzivně zářily, když se začal pohybovat, jantar byl zářivý proti jeho opálené kůži a tmavému obočí. Tesáky se prodloužily. Ty tesáky, na které dával pozor, aby ji neškrábly nebo nepíchly ve chvíli, kdy vzal její bradavku mezi zuby a pohladil ji svým jazykem, posílajíc skrze potěšení.
Rolande,“ zasténala, zabořila své ruce do jeho vlasů a držel ho u sebe.Je to tak dobrý pocit.“
Jeho ruce se napjaly. Jeho tahy se zvyšovaly. Rychleji. Tvrději.
„Ano,“ zasténala, nohama ho pobízela proti sobě, hlava jí spadla za ni na zeď.
Odtáhl své rty od jejího prsa nahoru přes její klíční kosti až ke krku a našel její puls horečně tepat přímo pod povrchem.
Kousne ji?
Nebyl to strach, který se skrze ni prohnal při tom pomyšlení, ale vzrušení.
Polaskal jí kůži svým jazykem. Následovalo jemné škrábnutí jeho zuby, když táhl svojí volnou ruku dolů přes její břicho a ponořil ji do kštice kudrlin, aby podráždil její klitoris.
Bylo to příliš moc. Sára se roztříštila v jeho náručí a vykřikla, jak se skrze ni prohnalo druhé vyvrcholení, které bylo silnější než to první.
Roland se k ní se zasténáním přidal, její tělo ždímalo jeho, jak s ní zmítala jedna vlna potěšení za druhou.
Když zeslábly poslední vlnky, opřel si čelo o zeď vedle ní, jeho vlhká tvář byla přitisknutá na její. Oba ztěžka dýchali, když kolem ní obtočil své ruce a pevně ji držel.
„To bylo ... neuvěřitelné,“ řekla mezi nádechy, posunula své ruce kolem jeho krku a pevně ho sevřela, i když její nasycené tělo chtělo upadnout jako hromádka bez kostí k jeho nohám.
Zvedl hlavu a odtáhl se jen tak, aby se na ni mohl podívat.
Usmála se a jeho tvář vzala do dlaně. „Ty oči,“ zamumlala, uchvácena jejich září.
Pomazlil se s její dlaní a přitiskl polibek do středu její dlaně.
Ty jsi tak krásný,“ řekla mu a bylo jí úplně jedno, že se tohle přídavné jméno používalo častěji pro popsání ženy. On byl krásný. A i přes jeho zjevné obavy, ho tak to viděla ráda. Oči mu zářily jako Měsíc. Byly tak pohlcené vášní, že před ní nedokázal skrýt svou pravou podstatu.
Svraštil čelo.Málem jsem tě kousnul.“
„Já vím.“ Dotkla se prstem jeho svůdných (a talentovaných) úst. Měl ty nejměkčí rty, které kdy políbila.
Omlouvám se.“
Vzpomněla si na jeho předchozí zkušenosti se ženami a dala mu rychlý polibek.To je v pořádku, Rolande. Nevyděsil si mě.“ Cítila, jak jí horko stoupá do tváří.Abych byla upřímná“ – naklonila se dopředu, aby mu zašeptala do ucha – „vzrušilo mě to.“
„Vzrušilo?“
Znovu se zaklonila, aby ho viděla.
Jeho tvář byla rozzářena nejvíce rozkošným, chlapeckým úsměvem, kterým na něm za tím viděla, a byla dvojnásob ráda, že mu to řekla.
Opravdu.“
Dal jí rychlý, veselý polibek, který ji přiměl se usmát. Když se odtáhl, litovala, že jeho tesáky byly už zasunuté.
Pomalu spustil její nohy na zem a pevně ji držel, dokud její gumové nohy nebyly schopny jí nést.Touha kousnout tě byla téměř nesnesitelná,“ připustil, „ale musím jí odolat. I když tvoji vůni shledávám návykovou, obávám se, že tvoje krev by byla ještě návykovější a přinutila by mě se vracet pro víc.“ Odhrnul jí vlasy z obličeje a jemně uchopil její tvář do dlaní.Nemůžu riskovat, že bych tě nakazil, Sáro. Nebudu to riskovat. Moc mi na tobě záleží.“
Zakryla jeho ruku svojí a držela ji tam, cítíc se překvapivě zklamaně, ale přesto ji zasáhlo, že se o ni staral natolik, že zapřel sám sebe, aby byla v bezpečí.
Z pod řas mu poslala nezbedný pohled a zašeptala, „Domnívám se tedy, že mě budeš muset ochutnal jinými způsoby a na jiných místech.“
S úsměvem zavrtěl hlavou.Jsi úžasná žena.“
Zaujala přehnaně vážný pohled a přikývla.Já vím.“

Roland se zasmál a vzal ji do náruče.Pojďme vyzkoušet vířivku.“

11 komentářů:

 1. Skvělé díky moc za poslední část kapitoly a korekci

  OdpovědětVymazat
 2. :) Hezký.. Děkuji za skvělý překlad a korekci :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za skvělý překlad!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Vďaka za skvelé pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji mnohokrát za překlad a korekci ! ! !

  OdpovědětVymazat
 6. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 8. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 10. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat