sobota 19. září 2015

Její padlý anděl - 2. kapitola


Annelie vyjekla, když narazila do modré přikrývky manželské postele, odrazila se na matraci a pak zasténala, když ji Lukas přikryl tělem, které se nádherně tisklo do jejího.
Obtočila mu paže znovu kolem krku a políbila ho, oči se jí zavřely a srdce křičelo ještě o víc. Jeho jazyk zamotaný do jejího, ruce zavrtané v její ohnivě rudé hřívě, boky hýbající se proti jejím. Opustilo ji další zasténání, když ucítila jeho tvrdý penis a přála si, aby byli nazí, tělo na těle.

Lukas jí zasténal do pusy a pak jí líbal dolů po čelisti ke krku, pohřbil tam svou tvář a hltal ji hladovými polibky s otevřenou pusou.
Prohrabávala se mu prsty skrz pískové vlasy, přilnula k němu a zvedla koleno, takže se otřela o jeho boky. Chtěla víc. Chtěla ho celého.
Povzdechla si, když klesl rukama a chytil lem jejího černého trička a vytáhl ji ho nad prsa. Jeho pohyby byly drsné, zběsilé, když jí tahal tričko přes hlavu, a ona se k němu přidala. Popadla ho za černou košili a zatáhla. Klekl si mezi její nohy a stáhl si košili, kterou pak hodil na bok.
Annelie se zastavila.
Před ní klečel bůh. Přejížděla pohledem po jeho pevném těle, hltala každou prohlubeň jeho svalů, když se hýbaly, jak se nadechoval, byla na pokraji vrnění, jen při samotném pohledu na něj. Mohla cítit jeho oči na sobě, jak jí jedou po hrudi a břiše, vsakoval ji, jako to dělala ona s ním.
Na moment se oba nehýbali a pak byl Lukas znovu nad ní, jeho nahá hruď na ní, ten kontakt kůže na kůži ji vzrušil. Rty zachytil její a ona se ztratila v polibku a pocitu z něj. Přejížděla mu prsty po bocích, přes záda a objevovala ty silné svaly a teplou kůži, která byla teď její na hraní. Toužila po tomto tak dlouho.
Políbila ho, jazykem hladila jeho, pokoušela se zpomalit rychlost jeho vášně, když to vypadalo nemožně, jako by se snažila říct přílivu a odlivu, aby přestaly. Zahákla mu nohy za boky a on proti ní znovu přirazil. Zasténala při tom příliš lehkém kontaktu mezi nimi, její a jeho džíny to tlumily.
Zdála se, že to taky neschvaluje, protože ji náhle líbal dolů po hrudi. Zvedla tělo k němu, když vklouzl rukama pod ni, a znovu zavřela oči, když jí sundal podprsenku. Vzduch byl chladný na jejích prsou a pak jedno přikryl rukou, zatímco pusou zahříval druhé. Zmáčkl palcem jednu bradavku a obkroužil jazykem druhou, než ji sál. Povzdechla si, prohnula záda a držela si jeho hlavu na prsou. Tohle bylo přesně to, pro co umírala, aby to cítila.
„Lukasi.“ To slovo opustilo její rty dřív, než to mohla zastavit, a tváře jí vzplály kvůli žhavému způsobu, jakým to řekla.
Zasténal a přitáhl si ji blíž. Klouzal rukou z prsou dolů po boku až k jejímu zadku. Popadl ji za bok a přirazil, třel svou lapenou erekci proti tomu nejcitlivějšímu místečku a přiváděl ji k šílenství. Potřebovala ho nahého.
Rukama mu přejela po zádech, jejich uspěchané tempo se zpomalilo, když se pohnul, svaly se mu pod jemnou kůži posouvaly. Byl na dotek tak skvělý. Chtěla strávit hodiny jen jeho hlazením, ale ta ohnivá potřeba uvnitř ní se jen zhoršovala a už dál nemohla čekat. Klouzala mu rukama přes kříž ke dvojčatům důlkům a pak k zadku, natahovala se, aby na něj dosáhla.
Lukas jí překazil plány. Klesl, líbal ji na břiše a rozptyloval ji od kňučení, když se odtáhl z jejího dosahu. Znovu si povzdechla, když se jeho ruce usadily na pásku jejích džínů, a ležela tu s rukama u boků. Nechala ho, ať si s ní dělá, co chce. Rychle skoncoval s páskem, sundal jí tenisky a pak jí tahal dolů za džíny, dokud jí je nesundal.
Slyšela se ho pohnout a otevřela oči. Jeho se setkaly s jejími, usmíval se, když si sundával džíny. Pohled jí klesnul ve stejnou chvíli jako jeho džíny a zavrtěla se, když se zastavil na jeho tvrdém penisu. Chtěla ho. Teď.
Lukas skopnul džíny a ona k němu natáhla ruku, plaše se usmívala, chtěla, aby přišel za ní.
Do ní.
Chtěla ho cítit uvnitř, prožít si své sny s jejich objektem z nich. Zalapala po dechu, když ji táhnul nahoru po posteli, dokud hlavou nenarazila na polštáře. Jeho zelený pohled jí padnul na stehna a zamračil se, vypadal jakoby hladově, a pak zahákl prsty za její kalhotky a stáhl je.
Annelie nechtěla zavřít oči, chtěla je nechat otevřené a vidět, že to bylo víc než jen sen, ale musela je zavřít, když jí Lukas rozevřel stehna a běžel jediným prstem po délce její kundičky. Sténala, svíjela se a vzdychala, byla bolavá pro víc. Nezklamal ji. Znovu se jí dotkl, teď ji hladil dvěma prsty, škádlil její smělý klitoris a kluzké otevření, nutil to očekávání uvnitř ní se zvyšovat až mimo její kontrolu. Zaklonila hlavu a sevřela modré povlečené. Svírala ho v pěst.
„Lukasi.“
„Miluju způsob, jakým říkáš mé jméno.“
Červená jí vzplála od hlavy až k patě, ale nezajímalo ji to. Nemohla se zastavit od sténání jeho jména, kdykoli ji pohladil po kundičce, škádlil ji a vytvářel jí v žaludku hladovou cívku. Celé tělo měla napjaté a byla blízko prošení ho v době, kdy cítila, jak se postel prohnula. Zalapala po dechu při prvním olíznutí jeho jazyka přes své nateklé vzrušení a sevřela povlečení ještě pevněji, zoufalá po okamžitém orgasmu. Byla po něm příliš hladová. Zasténal a ona ho následovala, zvuk jeho potěšení přivedl její vlastní. Popustila uzdu svých zábran a objala vášeň, když znovu kmitl jazykem přes její klitoris a pak sál.
„Lukasi.“ Annelie sevřela oči. Každé olíznutí jeho jazyka vyslalo jiskření po jejích nervech, které vedly ven z jejích boků, přikládaly do ohně v ní. Sotva se dokázala zastavit od vzpírání boků k jeho tváři a ježdění na jeho jazyku. Chtěla víc. Potřebovala víc.
„Řekni to znovu.“ Obkroužil ji jazykem a ona ho mohla jen poslechnout.
„Lukasi.“
Zasténal a ona otevřela oči, když vklouzl prstem do jejího horkého jádra, vrazil ho hluboko. Byla v Nebi. Pumpoval jím, pomalu a stabilně, šílela kvůli škádlivému tempu a mávání jazyka přes její klitoris. Teď se vrtěla, nebyla schopná se zastavit od přirážení k němu, k jeho prstu. Znovu zasténal, když ho její svaly sevřely, a pak vklouzl druhým prstem do ní, roztahoval ji.
Chtěla v sobě jeho penis. Chtěla cítit to roztahování. Jen vzpomínka na to, jak tvrdě a dobře vypadal, ji skoro donutila se udělat.
Rukama našla svá prsa a škádlila si bradavky, tlačila se k orgasmu, který zoufale chtěla. Lukas do ní vrážel tvrději prsty, sál jí klitoris a pak se naprosto zastavil. Annelie zasténala zklamáním, když z ní vysunul prsty.
Otevřela oči. Lukas po ní šplhal vzhůru, nemohla si pomoct a podívala se dolů na jeho penis. Vystavené korunka byla vlhká vzrušením a tělo jí při tom pohledu pulzovalo. Chtěla ho. A chystala se ho mít.
Usadil se na ní boky, přirazil délkou svého penisu proti její kundičce, třel jí klitoris a hrozil, že jí přetlačí přes okraj. Teď ale nechtěla. Chtěla, aby ji udělal, když bude uvnitř ní.
Ovinula mu paže kolem krku a pohlédla mu do očí. Měl ten nejdivnější pohled v jeho nádherné tváři a znovu měla pocit, že chce něco říct, ale pak ji políbil a odehnal její myšlenky.
„Annelie,“ zašeptal jí do rtů, ten zvuk ji škádlil tak moc jako jeho tvrdá délka.
Zasténala v reakci na to, příliš ztracená v pocitu jeho na ní, políbil ji, aby řekl všechno. „Chci tě.“
Síla těch slov jí znovu ukradla dech. Pokud ji chtěl, mohl ji mít. Nikam nešla. Lapala po dechu, aby ho měla uvnitř, aby potlačil to zuřící peklo, které uvnitř ní rozpoutal a nechal ho hořet po tři roky. Vzpínala k němu boky, pobízela ho k čemukoli, co se mu zlíbí.
Posunul boky dozadu a špičkou erekce ji šťouchl. Zasténala a zvedla boky, takže pro něj bylo lehčí do ní vstoupit. Vstoupil do ní každým delikátním centimetrem, roztahoval její tělo, aby se přizpůsobilo jeho tvrdé délce. Zavřely se jí oči a ona je pak znovu otevřela, když byl uvnitř ní, a setkala se s jeho pohledem.
Lukas tam na chvíli zůstal, jejich těla intimně uzamčená a tvář měl v stejné úrovni jako ona. Odsunul jí vlasy z tváře, prsty jí lehce hladil po obočí a tvářích a oči upřel na ni. Annelie napodobila jeho pohyby, dala mu z čela pryč nepořádné prameny vlasů, užívala si ten tichý moment intimity. Teď, když byl uvnitř ní, se cítila klidná a podivně v míru. Dívání se do jeho očí ji někdy tak donutilo se cítit, zejména když hledala každý kousek zlatého flíčku, jako dělala teď.
„Lukasi.“ Přejela mu prstem po dolním rtu a on se usmál.
„Annelie.“ Klesl hlavou a políbil ji.
Oheň se vrátil, když vytáhl penis ven a vrazil zpět. Obtočila mu ruce kolem krku, kolem prstů jeho vlasy a políbila ho, když do ní pumpoval svou tvrdou délkou, dostával se hluboko s každým dlouhým přírazem, které z ní rvaly bezdeché steny. Zahákl ruce za její ramena a přirážel do jejího těla tvrději, přikládal do ohně, dokud nehrozil, že ji stráví. Vyslovovala mu jeho jméno do pusy, svírala ho, celé tělo se jí napínalo z pocitu něj, jak do ní vráží, sloučil jejich těla do jednoho a kradl jí dech.
„Annelie.“ Líbal ji na krku a ona se třásla při zvuku jeho chraplavého hlasu. Jeho horký dech jí omýval hrdlo mezi polibky, její jméno mu padalo ze rtů při každém vrhnutí se svým tělem do jejího.
Zabručel a přirážel rychleji, boky pumpovaly tvrději, tempo se zrychlovalo, dokud nebylo opět šílené. Annelie zvedala boky, držela se Lukase u krku, milovala způsob, jakým do něj sténal a pokrýval ho vášnivými polibky. Prsty bořil do jejích ramen a ona mu přejížděla rukama dolů po zádech až k zadku a pobízela ho, aby šel rychleji a vzal si ji. Chtěla to drsněji, rychleji, násilné spojení, které se shodovalo s její potřebou a touhou hořící jí v žilách jako žhavá láva.
Lukas klesl jednou rukou k jejím bokům, zvedl je z postele a dal jí, co potřebovala. Plnil ji tvrdě a rychle, hluboké trhavé pohyby, kterými narážel svou pánevní kostí o její klitoris. Zaklapla oči a vzdychala, svírala ho za záda, natahovala se po orgasmu. Břicho se jí zpevnilo, tělo svíralo, kdykoli ji jeho penis naplnil, a ona se ho skoro dotkla.
Srdce jí hřmělo, krev uháněla uvnitř ní a ona zaklonila hlavu s pusou široko otevřenou. Lukas jí sténal do ucha, jeho dech byl stejně tak tvrdý a drsný, jako jeho přírazy.
„Víc.“ Kroutila tvář vzhůru. „Víc.“
Napjala svaly kolem jeho tvrdé délky a prudce otevřela oči, když přirazil hluboko. Vlna potěšení se skrz ni valila. Žhavé jiskry poletovaly přes její chvějící se stehna, když se udělala. Lukas zhluboka zasténal. Zabořila mu prsty do zad, poháněla ho k jeho vlastnímu uvolnění. Zabručel při každém tvrdém zaboření jeho penisu, jeho sevření na ní bylo bolestivé a jeho boky sebou zběsile trhaly.
Lukas vrazil do jejího teplého chvějícího jádra a zmrznul. Sténal a penis mu pulzoval, vyléval semeno a plnil jím ji. Na chvíli tam zůstal, napnutý a bez hnutí a pak na ni s povzdychem zkolaboval.
Annelie obtočila kolem jeho ramen paže, její rychlý dech se shodoval s jeho a pokoušela se posbírat. Byl těžký, ale jí to nevadilo. Jeho penis dál pulzoval a trhal sebou při orgasmu. Líbil se jí ten pocit, to že cítí jeho. Otevřela oči, hladila ho po zádech, pomalu se dávala dohromady.
Zamračila se, když se svět ustálil, a všimla si tmavě růžové čáry na jeho rameni. Nejdřív si myslela, že ho poškrábala, ale když se podívala zblízka, uvědomila si, že to byla jizva, a že byla z nedávna. Pohladila místo, kde začínala na zádech, a přejela po křivce ramene. Něco jí zamumlal do krku a povzdechl si. Jeho závodící srdce jí bušilo do hrudi, postupně zpomalovalo, jak ho hladila.
Annelie natáhla krk a podívala se mu na záda. Její zamračení se vrátilo. Měl tam další jizvy – všechny měly dlouhou růžovou linii. Pár z nich pohladila a pak jí potulující se prsty našly jedny, které ji přinutily zastavit. Dvě tlusté jizvy dlouhé na délku ruky, jedna na každé lopatce.
Co se mu stalo?
Šťouchla Lukase, chtěla se ho zeptat a on zasténal. Váha jeho na ní a jeho pomalý dech jí řekl, že z něj dnes nedostane odpovědi. Usnul.
Annelie ho z ní sesula. Zamračil se ve spánku a roztáhl se na posteli, čistě nahý jakoby ho nic na světě nezajímalo a nevadilo mu, že ho lidé uvidí nazí. Přála si, aby taková mohla být. Rozhlédla se po nízce osvětlené modré místnosti a spatřila bílé panelové dveře. Musela to být koupelna. Vyklouzla z postele, spěchala k ní a otevřela je. Bíle vykachlíčkovaná koupelna byla na druhé straně. Rozsvítila a zavřela dveře. Její odraz byl bledý z jasného světla, ale tváře měla pořád zrudlé.
Popadla pár ubrousků a očistila se. Nejspíš se ho měla zeptat, jestli měl kondom. Nevěděla o něm tak moc a nebylo jí podobné, že by měla nechráněný sex, i když byla na prášcích. Ale byl to Lukas. Kolikrát byl v jejích snech, v jejích fantaziích? Teď to byla všechno realita.
Úsměv jí zkřivil rty, skončila a pak šla zpět z koupelny. Lukas teď ležel na boku, tiše chrápal. Řekl, že to bylo víc než alkohol. Že byla prostě nádherná a že ji chtěl. Věřila mu. Jen si prostě nebyla jistá, kam tohle vedlo. Co když ráno změní názor a bude jinou osobou?
Potlačila strach, vplížila se za něj na postel a hladila jizvy na jeho zádech,
Ráno se ho zeptá, co se bude dít dál.
Prsty hladila ty nejtemnější, nejtlustší jizvy na jeho lopatkách.
A zeptá se, co se mu stalo.
  

10 komentářů:

 1. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vdaka za skvelé pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc za skvělý překlad!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Srdečná vďaka za preklad i korektúru!!! :-);-)

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat