středa 30. září 2015

Druhové smečky - 2. kapitola


RJ Cross sledoval tu mladou ženu, dokud nezmizela v zadní části kavárny. Úsměv mu klesl, jakmile byla z dohledu. Bezpochyby byla jednou z nejzajímavějších žen, které kdy viděl.
Její dlouhé tmavé vlasy byly potřísněny blonďatým, což jí přidávalo atraktivní nádech. Zelené oči jí zářily a štíhlé tělo mu bylo přesně po chuti. Ale to, že je Strattonová přidávalo komplikace.

On a Brandon Stratton nezačali nejlíp. Zavrtěl hlavou a rozešel se ulicí k jeho obchodu. Místo toho aby šel dovnitř, přešel dozadu, kde měl zaparkovaného Harleye.
Byl rád, že se rozhodl zastavit v kavárně, než jel domů. Potkat Nikki Stranttonovou byla příjemná změna v už tak dlouhému dni.
Vylezl si na motorku a nastartoval. Rachot a vibrace pod ním byly skvělé a on vyrazil směrem k hlavní ulici.
Ta malá komunita, do které se přestěhoval s jeho Smečkou, byla docela kus z Ameriky. Smečka přišla z hor Colorada a on se obával, že jeho rodina a členové Smečky se tomu dobře nepřizpůsobí. Posledních osm let, které strávil v armádě, ho držely od nalezení si svého místa. Jeho starší bratr ho požádal, aby přijel domů a RJ věděl, že nastal čas. Setkal se za tu dobu se skvělými lidmi, ale chtěl se usadit. Být součástí něčeho dalšího. Takže bylo skvělé, že většina milovala město, které našli, včetně něj.
Rychlá jízda k jeho domu, ve kterém zůstával s jeho bratrem, skončila, a on přemýšlel o tom, že se projede trošku déle. Miloval řízení po dlouhých, prázdných cestách po celém území, ale měl obchody, o které se musel postarat.
Zaparkoval pod přístřeškem mezi dvěma kamiony, které ho porazili na cestě domů.  Světla byla v předních oknech rozsvícená, když kráčel po dřevěné verandě. Vpustil se dovnitř a byl přivítán chladným vzduchem a zvukem míčové hry v televizi v pracovně.
Následoval zvuky ke dveřím, kde našel své dva bratry. Jeho nejstarší bratr se povaloval na jednom z kožených křesel, nohy roztažené a seděl shrbený s pivem v ruce.
RJův mladší bratr měl hlavu pohřbenou v knížce, když seděl na velkém gauči. Prohrábl vlasy jeho ´mladšímu´ bráškovi, když se vedle něj zastavil a svalil se vedle něj.
„Hej!“ zabručel Ben, a ani od knihy nevzhlédl.
RJ se zakřenil, když se setkal s Dylanovým pohledem.
Dylan se usmál a zavrtěl hlavou. „Jak bylo v práci?“
RJ jen pokrčil rameny. Otevřít obchod s tetováním v malém městě možná nemusí fungovat, ale užíval si své umění a skutečně i tak nepotřeboval pracovat. „Pár lidí se zastavilo, ale žádní noví zákazníci. Myslím, že chtěli zkontrolovat spíš bratra nového Alfy než umění.“
Dylan přikývl. „Dej jim čas. Město se nám otevře.“
RJ doufal, že měl pravdu, ale to nebyla jeho největší starost. „Dneska jsem se zastavil v kavárně.“
Dylan musel v jeho hlase něco zachytit, protože ztišil hlasitost na hře a narovnal se.
„Zaslechl jsem dva muže mluvit o ceremonii,“ řekl mu RJ.
Vedle něj položil Ben knížku a posunul se k němu. Teď měl pozornost obou bratrů.
„Domnívali se, že bude možná po obřadu výzva.“
Dylan se opřel a RJ ho nechal přemýšlet. Zvěsti o výzvě se začaly posledních pár týnů budovat. Teď jen dny před obřadem se začaly šířit ještě víc. Vždycky to bylo možné, když Cameron King požádal Dylana, aby převzal místo Alfy, že výzva přijde od někoho, kdo chtěl nejvyšší pozici.
Byly jen dva způsoby, jak se stát Alfou Smečky – být jmenován nebo vyzvat stávající Alfu. Cameron King byl upřímný, vlídný a respektovaný Alfa. Dylan byl v teritoriu nový. Neznámý.
„Nějaké ponětí kdo?“ zeptal se Dylan tiše.
RJ si hrubě přejel přes tvář rukou. Tohle byla ta choulostivá část. Nechtěl se přidávat do drbů, ale musel ochraňovat svého bratra. „Mluví se o Brandonu Strattonovi.“
Dylan nevypadal překvapeně. „Myslel jsem si to. Je vlkem, který se silou blíží k té mé. Cameron mi řekl, že mluvil s Brandonem, když začal přemýšlet o tom, že odstoupí. Dal mu o mě vědět.“ RJ čekal, až bude jeho bratr pokračovat. „V té době nechtěl Brandon tu pozici. Řekl, že nebyl zrozen k vedení, a věděl to.“
„To neznamená, že nezměnil názor,“ promluvil poprvé Ben.
Menší než jeho dva bratři, byl Ben Cross tím tišším a mírumilovnějším. Byl zrozen se schopností uklidňovat lidi kolem sebe. To z něj dělalo tak dobrého diplomata Smečky.
„Jo, jedna věc je nechtít být Alfou a druhá, že přijde někdo druhý a převezme to,“ souhlasil Dylan.
„Jde o to,“ přerušil RJ, „že se to Brandonovi možná nemusí líbit, ale nemám pocit, že má v plánu tě vyzvat. Ne, že by mě zrovna přivítal, ale nedělal žádné problémy. Kromě té hádky, když jsem poprvé dorazil do města, byl poněkud v klidu.“
Všichni tři seděli v tichu několik minut ztraceni ve svých myšlenkách, než Dylan znovu promluvil.
„No, nemůžeme udělat nic, dokud nebude výzva. Jen mějte uši nastražené.“
RJ na souhlas naklonil hlavu. Museli počkat. Nic víc nemohli dělat. Možná se mu to nelíbilo, ale bylo to na Dylanovi. „Jdu do sprchy.“
Ben znovu zvedl knížku a poslal ho pryč mávnutím ruky, ale Dylan na něj zíral. „To je všechno?“ zeptal se tiše.
RJ nevěděl, jak to dělal. Jeho starší bratr byl vždycky schopný říct, když se z jedním z nich něco dělo. Přemýšlel o tom, že by mu řekl o Nikki, ale nechtěl přidat bratrovi obavy. A taky ji možná chtěl udržet jako tajemství o trochu déle.
Pořád mohl cítit citrusy z jejího šamponu, cítit měkkost její ruky v jeho a chtěl si tu chvíli užít, než se musel vypořádat s napětím mezi dvěma rodinami.
„Pro teď,“ odpověděl neurčitě bratrovi.
„Jsem tady, kdybys mě potřeboval,“ řekl mu Dylan, než se znovu natáhl pro ovladač. RJ zamířil nahoru po schodech do prvního pokoje na chodbě. Rád býval nejblíže ke schodům, kdyby během noci nastaly problémy. Sloužil jako Vymahač smečky, stejně jako Smečka v armádě, což byla vlastně jednotka měničů. Bylo tam víc druhů, ale fungovali jako Smečka. Pořád o nich tak smýšlel.
Ale po jeho poslední misi při ochraně kočičího Prince a boji, jakmile byl zachráněn, potřeboval RJ oddychový čas. Dylanův hovor, že ho potřebuje doma, přišel přesně, když potřeboval omluvu.
Každý by mohl říct, že se Dylan narodil jako rozený vůdce, a když se jejich Alfa doslechl, že chce Cameron King odejít, navrhl setkání mezi těmito dvěma muži.
Jejich Alfa Craig byl dobrým mužem a měl několik mužů, kteří by byli schopni vést v budoucnu jejich Smečku. Dylan by je nikdy nevyzval, kdyby vedli Sečku spravedlivě, a Craig to věděl. Craigovi byla nabídnuta pozice na koncilu Alf a tak jakoby to udělal každý dobrý vůdce, navrhl několik změn, než odešel. Jedním z nich bylo, aby se Dylan s Cameronem sešel, Craig věřil, že by měl Craig dostat šanci vést vlastní Smečku.
Takže Craig přinutil Dylana setkat se s Cameronem a dokonce přemluvil několik dalších, aby se připojili ke Smečce, kterou Dylan povede. Přišlo jich víc, než si kdokoli myslel. Craig pochopil a všechny je povzbuzoval. Chtěl, aby členové jeho Smečky vzkvétali, ale se dvěma stovkami měničů pod velením, věděl, že je několik vlků, kteří nemohli dosáhnout svého potenciálu v tak velké skupině.
Přestěhovat se do nového teritoria byla skvělá příležitost pro ně všechny.
Jeho pokoj byl tmavý a chladný, když otevřel dveře. Přestěhoval si nábytek z jeho dětského domova, ve kterém všechno prožili. Chyběl mu ten starý dům a byl rád, že měl něco, co mu připomínalo domov. Měl malý byteček nad jeho obchodem, ale neudělal víc, než jen přestěhoval gauč, futon a konec. Bylo to výhodné, pokud pracoval pozdě do noci nebo si potřeboval dát sprchu, ale měl rád být doma s bratry. Navíc, dokud nebude vědět, že všechna nebezpečí vůči Dylanovi pominula, bude se držet blízko.
Pokusil se představit si Nikki ve své ložnici. Myslela by si o tom, že je to příliš mužské, nebo by viděla krásu mořeného dřeva tak jako on?
Velká postel s nebesy dominovala většině z části severní stěny. Byl vysokým mužem se 195 cm. Měl rád spoustu prostoru, kde se může roztáhnout.
Ale pomyšlení na to, že by měl Nikki na každém kousku postele, přinutilo jeho penis k pozoru a pulzovat.
Viděl ji nataženou uprostřed postele. Nohy roztažené a zvoucí, paže natažené nad hlavu, tělo bolavé potřebou.
Přetáhl si přes hlavu tričko a odhodil ho na zem, kde seděl na kraji postele, a stáhl si boty a ponožky. Ta touha, kterou jasně viděl, když se jeho oči uzamkly s jejími, pokoušela jeho kontrolu. A právě jeden dotek, který krátce sdíleli, mu rozproudil krev.
Chtěl její ruce na sobě, když by hladil tu sladkou kůži.
Stoupl si, ale nemohl odolat a klesl rukou, aby si pohrál se zipem na džínech. Chtěl víc, než její ruce. Její pusu s lehkým úsměvem, která byla stvořena pro potěšení muže.
Zasténal, když si ji představil před sebou na kolenou. Ach ano, skoro cítil ten teplý, vlhký jazýček jak cestuje po jeho koulích, než ho vsaje.
Svlékl se rychle z džínů, dokud nestál nahý a lapající po dechu potřebou. Olízl si dlaň a pak se začal hladit, každé drsné zatažení ho potáhlo blíž k vyvrcholení. Byla to jeho ruka už tak dlouho a teď, když našel ženu, která volala jak na muže tak i vlka, byl připravený rychle explodovat.
Zaměřil se na každý detail Nikki Stranttonové, když si se sebou naléhavě hrál. Ach, nemohl se dočkat, až si ji označí pusou, zuby a jeho semenem. Ohne ji přes postel a bude do ní vrážet ve stejnou dobu, kdy se jí zakousne do zátylku.
Byla to ta poslední fantazie, která ho poslala přes okraj. Semeno vystřelilo, když pumpoval svým penisem, a skoro zkolaboval při intenzitě orgasmu.
Padl na postel a usmál se. Ať se komplikace propadnou. Nikki Stranttonová bude jeho.


14 komentářů: