čtvrtek 20. srpna 2015

Vlčí kopce - 5. kapitola 2/2


Sally se celá otřásla, ten zvuk způsobil, že ještě víc zdivočela. Tentokrát byl zvuk hlubší, hrdelní a mnohem hlasitější. Pokračovala. V pravidelném rytmu přejížděla prsty po celé délce jeho tvrdého ptáka. Vrčel, ale ne v hněvu a agresi. Ne, vrčel ryzím potěšením.

Zastavil se s jedním košíčkem podprsenky v zubech a zarostlou bradu si opřel o jedno její ňadro. Mmm. Bylo to moc příjemné. Věděla, že se chtěla zeptat na něco důležitého.
„A co ochrana?“ zašeptala, doufala, že není příliš nesoustředěný a slyšel její otázku. Nebyla si jistá, že ji ještě dokáže zopakovat.
„Vlkodlaci nemají pohlavní nemoci,“ odpověděl krátce, dech se mu zadrhával, jak pokračovala v laskání jeho penisu. „A… a jsme plodní jen s našimi skutečnými druhy. Proto je naše populace tak málo početná.“
„To je dobré vědět.“ Dýchala přerývavě, jako by právě absolvovala maraton. Ale on ještě ani nezačal.
Pevně ho stiskla a vychutnávala si, jak zaťal svaly. Tenhle chlap je vážně krásný. S největší pravděpodobností nesnášel, když to o něm někdo řekl. Prostě se nedokázala nabažit pohledu na něj. Zejména teď, když se nad ní napínaly jeho pevné svaly. Nemohla se dočkat toho, jak bude vypadat, až se v ní udělá. Tohle bude nejvzácnější vzpomínka, kterou si s sebou vezme domů.
Trochu zvolnila pohyb ruky, potřebovala, aby jí konečně stáhl podprsenku. Její bradavky požadovaly pozornost a chtěly ji hned. Bolestivě ztvrdly do tuhých hrotů.
Zdálo se, že Jason pochopil. Konečně stáhl košíčky zuby a otřel se jí zarostlou tváří o bradavku. Zasténala. Nemohla si pomoct. Bylo to tak zatraceně skvělé.
Na chvíli se zastavil u jedné bradavky a jazykem ji pečlivě olizoval. Potom věnoval stejnou pozornost té druhé. Tentokrát si dával na čas. Vsál ji hluboko do horkých úst a pochutnával si na její citlivé pleti ostrými zuby, mírně ji kousl. Z bradavek jí projelo vzrušení rovnou do kundičky a zase zpátky. Po jejich předchozí mezihře v lese přesně věděl, jak daleko ji může zatlačit, jak se jí dotknout, jak ji potěšit a poskytnout jí všechno, co od něj potřebovala.
Ještě chvíli se věnoval prsům a pak se posunul dolů. Volnou rukou si pohrával s tvrdými bradavkami, rty a jazykem zkoumal její pas a pupík. Olízl jí jizvu, a pak se přestěhoval ještě níž.
Pomalu se uvelebil mezi jejími stehny a doširoka je roztáhl. Děkovala Bohu, že je gauč tak dlouhý a dostatečně široký. Nemyslela, že by dokázala ještě čekat. Vzala by si ho na holé podlaze, kdyby musela. Gauč je ale příjemnější. Dobře odpružený a kůže pod jejími zády byla jemná a měkká.
„K čertu!“ Jason do ní bez varování ponořil jazyk a ona úplně ztuhla překvapená slastí. Olizoval ji a vnikal do ní jazykem, který se zdál neuvěřitelně dlouhý a poněkud drsný.
Pak si vzpomněla, že se dokáže měnit. Podívala se dolů, a byla šťastná, že je stále v lidské podobě. Zřejmě dokázal změnit jen určitou část svého těla. Nebo to možná mělo něco společného se sexem ve smečce. Nevěděla to a v tuhle chvíli se o to vážně nestarala. Právě teď chtěla jen víc a víc.
Zapletla mu prsty do vlasů a zatahala. Potřebovala ho v sobě. Znovu zavrčel a její kundička začala téct. Ten zvuk jí vibroval proti klitorisu a hnal ji stále výš. Od její kundičky se neodtáhl. Zdálo se, že se mu její reakce zamlouvá. Začal ji lízat dlouhými tahy. Přejížděl po klitorisu, chvílemi se na něm zastavil a důkladně ho sál. Prsty si ji pořádně roztáhl, aby ji mohl důkladněji lízat.
Náhle do ní udeřil orgasmus. Jason olizoval její šťávy a pevně jí přidržoval zmítající se boky, aby mu nemohla uniknout, zatímco jí projíždělo vyvrcholení. Úplně se soustředil na její potěšení. Konečně sebrala dost síly, aby ho vzala za hlavu a přitáhla ho k sobě. Dokázala sotva dýchat, jak byl intenzivní její orgasmus. Nedokázala si ani představit, jaké to bude, až konečně bude uvnitř ní a dosáhnou ho společně.
Nemohla se dočkat, až to zjistí.
„Sakra… Jasone,“ zasténala mezi nerovnoměrnými nádechy. „To s jazykem je vážně šikovný trik.“
„Jen jedna z vlčích výhod.“ Olízl si rty, a posadil se mezi její roztažená stehna.
Pohledem přejel od její otevřené kundičky nahoru po jejím těle a pak se jí zadíval do očí. Jeho úsměv jí řekl, jak moc je spokojený. Líbilo se mu to, ale věděla, že je něco, co by mu přineslo ještě větší rozkoš. Bude to jedině spravedlivé, potom co jí tenhle den poskytl tolik úžasných vyvrcholení.
„Nejsem sice schopná proměny…“ posadila se vedle něj a zboku se k němu naklonila, „…ale vsadím se, že tě donutím zase vrčet.“
Vzala jeho tvrdého ptáka do ruky a záměrně pomalu se začala sklánět. Líbilo se jí, jak se mu napjaly svaly na stehnech a začal přerývaně dýchat. Čím víc ho poznávala, tím ho měla raději. Bylo na čase poznat něco nového. Něco intimního. Chystala se poznat jeho chuť.
Byl dlouhý a tlustý. Ve všech směrech to byl nejlépe vybavený muž, kterého měla tu čest poznat. Právě prokázal, že je velkorysý milenec a ona mu chtěla dát něco na památku. Trochu ji děsilo, že vlkodlačice pravděpodobně umí ten malý trik s jazykem. Ona ale měla vlastní dovednosti. Sehnula se k němu a zasunula si ho hluboko do hrdla. Soustředila se na uvolnění krčních svalů. Chtěla zkusit něco, co předtím dělala jen jednou.
Jason byl zvláštní. Každý pocházel z úplně odlišného světa. On byl jako sen převedený do skutečnosti. S ním se cítila zase živá. Dnes odpoledne věřil, že než se k ní vrátí, dokáže se postarat o ty čtyři lovce. Chtěla s ním zkusit všechno. A také mu chtěla dát něco na oplátku za tu radost a potěšení, které jí dnes věnoval.
Když ho vzala hlouběji do pusy, začal hrdelně vrčet. Paráda. Donutila ho k tomu a to ještě ani pořádně nezačala. Tvrdě ho sála. Používala prsty i jazyk. Přejížděla po něm nahoru a dolů znovu a znovu a hnala ho stále výš. Chtěla ho dohnat k divokému vyvrcholení.
Myslela si, že se jí to daří, až do okamžiku, kdy ji od sebe odtáhl a vtiskl ji celým tělem do pohovky. Pořádně ho vydráždila. Chtěla, aby se jí udělal do pusy. Ale on to nechtěl. Chtěl se udělat hluboko v ní.
Roztáhl jí stehna a pomalu do ní vrážel svého tlustého ptáka. Nedokázal se zastavit. Dřív než začal, podíval se jí do očí. Nic nenamítala. Konečně ho cítila v sobě. Cítila, jak ji naplňuje a zdálo se, že ji jeho drsné zacházení ještě víc vzrušuje. Vyvolalo hluboko uvnitř ní další vzrušené chvění. Chtěla ho. Chtěla ho téměř od první chvíle, kdy ho poznala.
Jason do ní vytrvale vnikal, pomalu roztahoval tkáň, která byla velmi dlouho prázdná. Ve skutečnosti neměla nikdy milence, který by byl tak velký, dlouhý a tlustý jako Jason, ale zvládala to. Čekala na tento okamžik celé hodiny. Snila o něm.
Teď teprve pochopila, proč měl takovou radost, když odpoledne pojala jeho prsty. Roztahoval ji a připravoval na monstrum v jeho kalhotách.
A pak byl celý v ní a zastavil se. Podíval se na místo, kde byli spojení. Vypadalo to, že úplně přestal dýchat.
„Promiň,“ řekl a začal se pohybovat. Jeho pohyby byly trhané. Nekontrolované. Nevadilo to.
Byl přesně tak divoký, jak si ho představovala. Popadl ji za boky a začal se v ní divoce pohybovat. Penisem jí prováděl úžasné věci, hluboko uvnitř se jí dotýkal tak, jak se to žádnému jinému muži dosud nepodařilo. S každým přiražením se otřel o její G bod a posouval ji čím dál výš. Naříkavě sténala a jen matně si uvědomovala jeho vrčení.
Udělala se o zlomek vteřiny dřív než on, její tělo se roztřáslo rozkoší, jakou dosud nepoznala. Tlumeně zavrčel. Byli konec konců v domě plném lidí. Kdykoli mohl někdo vstoupit a vidět je, což její požitek jen zvyšovalo. Toužila vědět, jestli vlkodlaci vyjí i v lidské podobě. Někdy brzy to zjistí.
Při tom pomyšlení se usmála a pomalu se vzpamatovávala v Jasonově pevné náruči, obklopená jeho úžasnou silou a teplem. Byl opravdu třída a věděla, že na něj ve svém srdci nikdy nezapomene, ani na to co se mezi nimi odehrálo. Po celý zbytek života. Navždy bude mít zvláštní místo ve svém srdci i ve svých vzpomínkách na nejžhavější sex, co kdy měla.
Rozhodla se, že se mu úplně poddá. Bude tady dva týdny a její hostitelka celý den prospí. Když bude Jason ochotný, budou mít pravděpodobně víc než jen pár příležitostí znovu to zkusit. S praxí to možná bude dokonce ještě lepší. Byla zvědavá. Po tom co jí dosud předvedl, si nedokázala představit něco ještě lepšího.
„Ach, miláčku,“ zašeptal a trochu z ní vyklouzl. „To bylo úžasné.”
„Takže říkáš, že se ti to taky líbilo?“
Vtipkování během sexu pro ni bylo úplně něco nového. Muži, se kterými byla v minulosti v posteli, byli vážní, dokonce rezervovaní, ale něco v Jasonovi ji vybízelo k úsměvu. Za tenhle den se smála víckrát, než za posledních šest měsíců. A mnohem upřímněji. Usmála se. Přestože měl ve smečce nejvyšší pozici, nebral sám sebe moc vážně a cítila se s ním až nenormálně příjemně.
„Pochybuješ snad o tom?“ Znovu se k ní přitiskl a připomněl jí tak předchozí orgasmus, až se roztřásla.
Pomalu se pod ním začala svíjet, cítila, že v ní znovu stoupá vzrušení. Měla ho v sobě a bylo jí skvěle. Byl tak silný a teplý a hluboko uvnitř ji rozpaloval. Byl měnič a všechno jí s ním připadalo úplně jiné. Nové a nějak magické.
Díky němu se cítila mimořádná. A to bylo podstatné. Bez ohledu na to, že ji Carly varovala, že spí s každou holkou ve smečce, se s ním pořád cítila jedinečná. Jestli se s ním takhle cítí každá žena, kterou si vezme, není divu, že na něj stojí ve frontě.
Nelíbila se jí představa, že střídá ženské, ale nedokázala zabránit, aby na něj reagovala stejně jako ostatní. Cítila, jak malá část v ní, chce ostatní ženy vyzvat na souboj a neustále si musela připomínat, že tohle není její svět. Její život ležel tisíc kilometrů západně. Její byt, její práce, všechno bylo tam. V San Francisku. Tohle je jen epizodka, kdy může být s vlkodlakem a dozvědět se víc o jeho kultuře. Pak se vrátí domů a bude pokračovat v normálním životě. Možná jen o trochu moudřejší.
To, že jí bude šíleně chybět, jí došlo okamžitě. Neviděla ale žádný způsob, jak by se mohla stát součástí jeho světa. Ne teď a určitě ne tady. Kdyby nic jiného, měla by se vrátit ke svým přítelkyním do Kalifornie a vyřídit si s nimi, že jí o tom všem neřekly mnohem dřív. Tak to bude. Vychutná si nové zkušenosti se svým vlkodlakem a pak se vrátí ke svému životu.
Jason se s ní na gauči převalil na záda, takže teď ležela rozkročmo nad jeho silným a pevným tělem. Byl pořád uvnitř ní. Cítila, jak pulzuje. Bylo příjemné, takhle společně lenošit.
„Tak. Teď tě nebudu mačkat.“ Jednou rukou ji hladil po vlasech. Muž, který se rád mazlí. Může být ten chlap dokonalejší?
„A co já, nedrtím tě? Nejsem žádný drobeček.“
„Ve srovnání s vlkodlačicí jsi.“ Svou upřímností někdy zacházel příliš daleko. „Sakra. Promiň. To bylo hrubé.“ Hluboce si povzdechl. „Miláčku, jsi dokonalá, tak jak jsi. Před pár minutami jsem si nestěžoval a rozhodně ode mě neuslyšíš žádné protesty.“ Začal ji opět hladit po vlasech a ona se rozhodla nechat ho vyklouznout. Věděl, že přestřelil a byl natolik čestný, že se svou chybu pokusil napravit.

Napravit skutečnost, že nejsou stejného druhu, ale nic nedokáže. Nebo fakt, že on je pravděpodobně vlkodlačí ekvivalent Dona Juana. Momentálně jí to, ale nevadilo. V jeho posteli byla ona… no, na gauči. Doufala, že než bude muset odejít, dá jí šanci udělat si mnohem víc vzpomínek. To bylo vše, v co skutečně doufala.

14 komentářů:

 1. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za další pokračování

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, ďakujem za preklad a korekciu... Dalo by sa spraviť niečo s tým bielim podkladom? Neviem či sa to tak zobrazuje všetkým, ale ja som si to musela zvýrazniť aby som mohla čítať. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upraveno a díky za upozornění. Nevím, proč to u tohoto překladu neustále blbne, ale vždy se to projeví až po zveřejnění, tak to musím upravovat až dodatečně.

   Vymazat
 4. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji moc za skvělý překlad!!!😀😀

  OdpovědětVymazat
 6. Vďaka za skvelé pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. Srdečná vďaka za preklad i korektúru!!! :-);-)

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za skvělý překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 10. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat