čtvrtek 13. srpna 2015

Vlčí kopce - 5. kapitola 1/2     Jasonova ruka jí ztuhla na břiše pod elastickými kalhotkami, druhá na zadku, v téměř stejné pozici. Dlouhou chvíli se jí opíral čelem o kyčel prožívaje, co mu řekla.
Rozzuřilo ho pomyšlení na nebezpečí, kterým prošla, a došlo mu, že o spoustě věcí zatím vůbec neví. Střídavě ho fascinovala a vzrušovala. A to ve velkém stylu. Její vůně, ho doháněla k šílenství od první chvíle, kdy ji na tom večírku ucítil. Chtěl ji hned odtáhnout do lesa a pořádně ošukat. Byl hrdý na to, že se ovládl. Byl mnohem civilizovanější než jeho předchůdce.
Dnešní odpoledne na skrytém palouku bylo úžasné, už si ji skoro vzal. Bylo to téměř dokonalé. Dokud se neobjevila kočka. Vůbec nečekal, že Stevea přijme tak klidně, a dokonce ji to vzruší.
Už to bylo celé hodiny. Potřeboval být v ní, stejně jako potřeboval dýchat. Zdálo se, že jeho nejlepší plány přijdou vniveč. Místo toho ji vystavil nebezpečí před hlavněmi brokovnic. Vážně okouzlující.
A teď, tady, poslouchal, jak mluví o své práci, o tom jak ji nějaká ženská postřelila, zatímco on má ruku téměř v jejích kalhotkách. Bylo to zvláštní, jemu se však zdála dokonalá.
Tahle ženská ho přijme jen za svých podmínek. A jestli se mu oddá, tak jí poskytne cokoli, po čem zatouží. Jakkoli bude chtít, kdykoli bude chtít a kdekoliv bude mít chuť. Konec konců je velký, zlý Alfa a ona jeho kořist.
Nebyla členkou smečky, ale nezdálo se, že to vadí. Měla trochu vlčí krve, což zvíře v něm těšilo. Bylo na ní něco zvláštního, něco magického. Extrémně ho vzrušovala.
„Sally, takové věci bys mi momentálně neměla říkat,“ varoval ji drsným hlasem. „Můj vlk je velmi majetnický, ochranitelský, a chce tě pro sebe. Kdyby byl volný, tak by tě pravděpodobně na noc připoutal k posteli, a přes den by si tě připoutal k ruce, jen aby tě udržel v bezpečí.“
Překvapila ho tím, že se rozesmála. „Asi bychom mu neměli říkat o tom, že se mi líbí používat pouta.“
Sakra. Tahle ženská ho neustále překvapuje.
„Znám pro pouta stovky možných využití, ale ta tvá by ti poškodila kůži. A jediný, kdo se do tebe od teď může zakousnout, jsem já.“ Na zdůraznění svých slov jí přejel zuby po kyčli. Zaplavilo ho uspokojení, když se pod jeho rukou otřásla.
„To se dá zařídit,“ řekla provokativně.
Okamžitě se rozpálil. Nikdy předtím necítil takové vzrušení.
„Opravdu?“ Oba věděli, na co se ptá. Opravdu to chce? Opravdu ho chce? Myslel si, že zná odpověď, ale bylo zdvořilé se zeptat.
Zasténala, když se jeho ruka pohnula směrem dolů pod kalhotky, a našla její klitoris. Když jí prsty přejel po kundičce, byla už úplně mokrá. Jakmile ji začal třít, podlomila se jí kolena. Zachytil ji a položil na širokou pohovku, která naštěstí stála jen kousek od nich.
„Sally?“ zeptal se znovu. Chtěl slyšet její odpověď.
„Ve svém životě jsem si nebyla nikdy ničím jistější. Mimoto dlužím ti za dnešní odpoledne.“
To mu stačilo. Stáhl jí džíny i kalhotky. Zarazil se až v okamžiku, kdy narazil na její boty. Sakra. Byl moc rychlý, měl si uvědomit, že jí je nejdřív musí zout.
Posadil se a pomalu jí stahoval jednu botu po druhé. Zahihňala se a najednou se necítil tak nemotorný. Bavila se i v tak napjaté chvíli.
Stáhla bundu a ramenní pouzdro a podala mu je. Položil zbraň stranou na stůl. Když bundu složil a pokládal stranou, pouta v kapse zachřestila. Sundal si pouzdro se zbraní z kotníku a odložil ho na stůl vedle její zbraně.
Pak si Sally sundala blůzu a zůstala jen v podprsence. Tentokrát si ji vychutná úplně. Ne jako odpoledne. Nečekal její hravost, ale líbila se mu na ní. Překvapilo ho jak je uvolněná, zvlášť když je z větší části člověk.
Ale voněla jako jeho družka. Celou předchozí noc o ní přemýšlel. Nakonec se rozhodl, že s tím přestane a rovnou za ní půjde. Budoucnost se už nějak vyvine sama.
Jason si zul boty a stáhl džíny. Potěšilo ho, jak si olízla rty, když ho poprvé uviděla. Není pochyb o tom, že se Sally jeho tělo líbí. Byl šťastný, že to tak je a doufal, že se jí budou líbit i další jeho podoby, ale nechtěl na ni tlačit. Už je skoro jeho, jen si to ještě musí přiznat. Je konec konců Alfa, i když je vlkem jen z části.
Když se dvě Alfy nakryjí, můžou pěkně lítat chlupy, zvlášť když se jeden z nich snaží ovládat toho druhého. Otec mu vždycky říkal, že je důležité, aby čas od času měla žena v sexu navrch, hlavně Alfa samice. Jason s Alfa samicí zatím nikdy nebyl. Ve smečce taková nebyla a mladší ženy zatím neznaly svou vlastní vnitřní sílu, takže je snadno ovládl.
Nemyslel si, že s touhle ženou to bude tak snadné. V lese viděl, jak si poradila s těmi lovci. Viděl jak je šťastná v situaci, ve které by se jiné ženy běžely schovat. Sally přesně věděla, kým je a čeho je schopná. Znala svou vnitřní sílu a během své nebezpečné práce už ji mnohokrát otestovala. Byla to žena hodná titulu Alfa, ať už dokáže měnit podobu nebo ne. Zaslouží si ho.
Jason ji zbožňoval. To pro něj bylo úplně nové. V tomto světě bylo málo lidí, které by skutečně obdivoval, ale Sally Deckerová je rozhodně jedním z nich. A teď je tady. Leží téměř nahá na pohovce v jeho kanceláři.
Nebylo to nejlepší místo pro svádění, snažil se naplánovat něco romantického, ale osud je přivedl na tohle místo. Už nedokázal dál čekat. Sice se jejich poprvé odehraje v takovém to prostředí, ale slíbil si, že jí to vynahradí. Nedokázal se ovládat. Potřeboval ji, hned, tady a teď.
Určitě nechápala, co jejich spojení ve skutečnosti znamená, ale teď jí to nehodlal vysvětlovat. Skutečné spárování ještě nikdy nezažil, ale vídal to po celý svůj život. Viděl to i u svých rodičů, předtím než byli zabiti. Vzpomněl si, jaké to je, když dva lidé sdílejí své životy. Chtěl to také. Vždycky to chtěl. Litoval jen toho, že se jeho rodiče této chvíle nedožili.
Ačkoli nebyl si jistý, co by řekli tomu, že si jejich syn vybral lidskou partnerku. Byli neuvěřitelně hrdí na svůj původ a postavení ve smečce a téměř snobští v tom, jak se nechtěli stýkat s lidmi, pokud tedy nemuseli. Neopovrhovali lidmi tolik jako někteří opravdu staří, ale netoužili se s nimi stýkat. Většinu svého života raději žili se smečkou.
Jason byl jiný. Jeho názor se změnil během klanové války, která zabila jeho rodiče. Budoucnost smečky viděl ve změně. Smečka musela být tolerantnější vůči těm, kteří se zdáli slabší. Za ta léta, kdy byl Alfou, se naučil a zjistil hodně věcí. Například to, že se slabším lidem nějak podařilo rozdmýchat nepokoje, které způsobily klanovou válku.
Ale v téhle chvíli na to nedokázal myslet. Měl před sebou tu nejpřitažlivější ženu, kterou kdy potkal. Rozprostřenou nahou na gauči. Měla na sobě jen tu krásnou krajkovou podprsenku. Kolem něj se linula její opojná vůně. Její kundička pro něj plakala. Její teplo na něj volalo. Vybízela ho, aby si ji vzal tím nejprimitivnějším způsobem.
Se zavrčením si strhl košili přes hlavu a připojil se k ní. Gauč v kanceláři byl dlouhý a široký. Zatím ho používal jen k přespání po dlouhých hodinách vyřizování záležitostí smečky.
Tohle bylo poprvé, kdy pro něj měl tak příjemné využití. Nemohl se dočkat.
Sally pro něj uvolnila místo a on se vedle ní položil na bok. Tiskla se k opěradlu pohovky a on se rozvalil na polštářích. Museli se k sobě tulit, ale to mu vyhovovalo. Jejich blízkost naplňovala touhy jeho vnitřního vlka, na té nejzákladnější úrovni. Byl mnohem větší než ona, proto ji mohl obejmout a obalit ji tak svou ochranářskou přítomností. Jeho vlk si spokojeně zavrčel.
Sally mu položila dlaň na srdce. „Líbí se mi, když to děláš,“ zašeptala.
„Ach, zlato. Ještě jsi mě neslyšela pořádně vrčet.“
Díval se na ni pohledem plným příslibů, ale nebyl si jistý, že tomu rozumí. Nenarodila se ve smečce. A on nemá tušení, co od něj čeká. Jen doufal, že je na něj připravená. Nejlepší by bylo, kdyby ovládl své zvířecí instinkty. Měl však dojem, že je tak vzrušený, že to nedokáže.
„Moc se na to těším.“ Prsty ho něžně hladila po hrudi, až se zachvěl.
„Opravdu? Jsi si jistá?“ Zastavil její ruku a přikryl ji svou vlastní. „Asi na tebe budu trochu drsný.“
Vytáhla ruku a položila mu prst na rty. Pořád se usmívala. „Dokážu se ubránit i před tebou, hochu. Do toho.“
Nebyl úplně přesvědčený, že by se mu dokázala ubránit, protože cítila stejnou touhu jako on. Bude muset dávat pozor, kam až může zajít. Když bude postupovat opatrně, může ji postupně tlačit dál a dál. Soudě podle její předchozí reakce, zvládne mnohem víc, než si dokázal představit, když ji poprvé potkal. Představoval si ji pod sebou téměř od prvního okamžiku, kdy ucítil její vůni. Jeho nejoblíbenější představa byla, jak ho úplně přijímá, že se nemusí držet zpátky.
„Zažiješ jízdu svého života, detektive.“
„Sliby, chyby,“ škádlila ho, ale on tušil, že to je výzva. Takovou rád přijal.
Jason si ji přitáhl pod sebe, takže ležela celá pod ním. Vklínil se jí mezi kolena a ona nedočkavě roztáhla nohy. Sakra. Líbilo se mu, jak ho přijímá.
„Jak se to rozepíná?“ Podepřel se jednou rukou a druhou zkoumal její podprsenku.
„Rozepínání je vepředu. Předtím jsi asi moc spěchal, že sis toho nevšiml.“ V hlase jí zazněl okouzlující ostych, ale pohledem ho vyzývala k věcem, které ještě neměl odvahu zkusit. Ne poprvé.
„Nepovídej?“ Sáhl dolů a rozepnul sponku, což uvolnilo její plná ňadra z košíčků. Měla pevná ňadra, takže košíčky držely pořád na místě. Zůstalo na něm, k jeho potěšení, aby je z ní stáhl.
Jason sklonil hlavu. Měl ji pod sebou a ještě ji ani nepolíbil. Je snad blázen? Ne, okamžitě to napraví.
Spojil jejich rty a se zaúpěním do ní ponořil jazyk. Asi přitom zavrčel, ale nebyl si tím úplně jistý. Odpověděla mu se stejnou vášní a propletla s ním jazyk. Rychle se stával závislým na její chuti. Lapal svými rty její mělké nádechy. Na chvilku se odtáhl, aby se oba mohli pořádně nadechnout a zase se k ní vrátil. Mohl by ji líbat celé hodiny, ne klidně roky.
Ale to, jak se pod ním svíjela, ho příliš vzrušovalo. Celé tělo ho šimralo téměř primitivní potřebou. Nejdřív si, ale chtěl vychutnat její kůži. Chtěl cítit chuť jejího těla na jazyku od bradavek až po kundičku a všude mezi tím.
Odtáhl se od pokušení jejích rtů. Putoval rty po jejím krku, zastavil se na jejím ušním lalůčku, mírně ho seštípl zuby a olízl jazykem, pak posunul rty na její hruď. Jazykem objel oba košíčky podprsenky. Cítil se jako, když si může rozbalit dárky na Vánoce. Jen mnohem, mnohem nemravněji. Vklouzl jazykem pod první košíček a odtáhl ho, aby ho mohl vzít mezi zuby. Její pokožka ho přiváděla k šílenství. Ještě nikdy předtím nikoho tak nechtěl a už vůbec ne lidskou ženu.
Sally, Bůh žehnej její dobrodružné duši, se nespokojila pouze s tím ležet pod ním a čekat na své potěšení. Ne, když se k ní sklonil, uchopila do dlaně jeho penis.
Zavrčel.

16 komentářů:

 1. Skvělé, díky moc za další překlad

  OdpovědětVymazat
 2. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za skvělý překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji moc za skvělý překlad!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Knihomolka.36514. srpna 2015 12:11

  Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 7. Vďaka za skvelé pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 9. Dik za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Srdečná vďaka za preklad i korektúru!!! :-);-)

  OdpovědětVymazat
 11. Moc děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 12. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 13. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat