středa 19. srpna 2015

Temný úsvit - 11. kapitola 2/2


Roland na ni zíral, tep mu zrychlil. Nebyl cizinec?Chceš říct, že…“
„Říkám, sundej si kalhoty. Čím dříve smyjeme tu krev, tím dříve mi můžeš dělat všechny ty věci, o kterých vidím, že přemýšlíš.“

Do prdele.
Jeho kalhoty byly na podlaze dřív, než se znova nadechla.
Sára uskočila před jeho super-rychlým pohybem, a pak se rozesmála.
Usmál se, rozpačitě pokrčil rameny, a pak pocítil povinnost ji varovat. „Mohla by to být reakce na násilí a na to, jak blízko ses dostala k smrti, Sáro.“ Sám už zažil takovou reakci jednou nebo dvakrát před tím, než byl přeměněn – tu potřebu fyzického potvrzení života poté, co se přiblížil tak blízko smrti.
Já vím. Nemyslím si, že je. Ale jestli se mýlím, je mi to jedno. Prostě jen chci tvoje ruce na sobě. Všude. Jakmile to bude možné.“
„To můžu udělat,“ zamumlal a přistoupil blíž.
Zvedla k němu tvář pro polibek, v očích jí zajiskřilo.Vím, že můžeš. Ale chceš?“
Položil ruce na její boky a otřel své rty o její. „Na to už znáš odpověď.“
Roland ji škádlil svým jazykem, otíral se o její spodní ret, a pak vklouzl dovnitř. Stáhnul se. Vklouzl dovnitř. Stáhnul se. Chutná tak skvěle.
Zasténala, stoupla si na špičky, objala ho kolem krku a opřela své téměř nahé tělo o jeho. Její měkká, plná ňadra spočinula na jeho hrudi. Jeho pták, již déle nezadržovaný jeho kalhotami, byl opřený o její ploché břicho.
Bylo to mučení. Nádherné, dokonalé mučení. Protože se do ní chtěl zabořit a nemohl. Ještě ne.
Zahákl své palce za pas jejích černých kalhotek a odtrhl se od jejích rtů na tak dlouho, aby nechal sklouznout malý kousek materiálu dolů z jejího těla na podlahu. Tiše zaprotestovala proti jeho odtažení, a pak položila ruku na jeho rameno, když osvobodila jednu nohu a druhou odkopla kalhotky pryč.
Když vzhlédl, jeho tvář byla téměř na stejné úrovni s trojúhelníkem tmavých kadeří, kterých se přes džíny dotkl včera v noci. Chtěl se předklonit a políbit ji tam. Lízat ji. Pohladit ji. Vzhlédl, viděl ji, jak se na něj dívá, zdálo se, že čte každou jeho myšlenku, která ho napadla.
Možná bychom mohli přeskočit sprchu,“ zašeptala. Posunula rukou na jeho rameni, přestěhovala ji do jeho vlasů, sevřela je do hrsti a lehce s nimi škubla.
Proletělo skrze něj zrušení.
Ach ano. Tohle bude dobrý. Tohle bude zasraně dobrý.
Ale jak vstal, chystajíce se na ni vrhnout a potěšit ji na sto různých způsobů, zahlédl sám sebe v zrcadle za ní. Na rozdíl od Sáry, která měla krev pouze na obličeji, rukou a trochu na hrudi, on byl karmínovou tekutinou pokrytý. Byl postřelen více než tucet krát, hodně krvácel a taky byl potřísněn krví svých protivníků. Zbyl na něm sotva palec čisté kůže. Dokonce namočila i jeho vlasy.
Nemohl k ní přijít takhle.
Ohlédla se přes rameno, zachytila jeho odraz v zrcadle a otočila se zpátky s otázkou v očích.
Omlouvám se,“ řekl.Nepřemýšlel jsem.“
„Já taky ne.“ Podívala se na sprchu plnou páry, pak zpátky na něj se zakroucenými rty.Chceš závodit?“
Usmál se.Umyju tě, když ty umyješ mě.“
„Dohodnuto.“
Se smíchem vstoupili do sprchy a zavřeli za sebou dveře. Pára vířila kolem nich a otírala se o jejich kůži příznačnými prsty. Sára zavřela oči, sehnula se pod vodu, vydrhla si tvář, a pak se pod proud postavila zády.
Roland zatajil dech, když zaklonila hlavu, projela si rukou vlasy a lokty namířila na strop. Voda omývala její tělo, přes ramena a plná ňadra, vynechávajíc ztvrdlé růžové špičky. Její dlouhé vlasy ztmavly do černé a narovnaly se, jak se přilepily na její lesklou postavu vytvářející zářivou clonu. Jeden tenký pramínek sklouzl na její hruď, objal její prsa a pokračoval dolů poškádlit její pupík.
Když Roland znovu zvedl svůj pohled, našel její oči otevřené a sledující ho. „Jsi tak krásná,“ řekl jí.
Usmála se. Její řasy byly tmavé a zašpičatělé vlhkostí. „Stejně jako ty.“
„Nikdy předtím jsem se s ženou nesprchoval,“ přiznal.
Opravdu? Co si o tom zatím myslíš?“
Cítil, jak pomalý úsměv roztáhl jeho rty.Líbí se mi to.“
S úsměvem se přesunula na stranu, aby mohl zaujmout její místo.
Roland vstoupil pod proud. Neochotně ztratil svou schopnost dívat se na ni, otočil se a začal si oplachovat vlasy, obličej a hrudník. Voda byla červená, jak oplachovala jeho předek, a nasbírala více krve z jeho paží, břicha, rukou a nohou. V době, když voda kroužila kolem odtoku, vypadala jako brusinkový džus.
Když byl jeho předek tak čistý, jak mohl být bez mýdla, otočil se k proudu zády.
Sára vzala žínku ze zapuštěné přihrádky a napěnila ji s pohledem pevně připevněným na jeho zadku. Když se k ní otočil čelem, rychle zvedla oči, aby se potkaly s jeho.
Usmál se.Chytil jsem tě.“
Zasmála se a začervenala.Co je dobré pro husu?“
„Je dobré pro housera.“ Popadl druhou žínku, náhodně vybral sprchový gel z nabídky a začal ji pěnit.Otoč se.“
Otočila se k němu zády, tak delikátními pod jeho velkýma rukama, když přes ně sklouzl tenkou namydlenou žínkou. Od ramene k rameni. Až k jejímu úzkému pasu. Přes hladké zaoblené půlky jejího zadečku. Sledoval křivky jejích lehce svalnatých stehen. Tyto křivky znal. Každé jemné zrudnutí, jemnou prohlubeň a dolík dolů k jejím malým nohám. Naučil se je dobře minulou noc. Zapamatoval si je. Snil o nich.
Slyšel, jak se její tep zrychlil a dech zkrátil, jak táhl žínku po zadní části jejího stehna dolů ke kotníku, okolo něho a nahoru po přední části do ohybu k jejímu boku, pak dolů po vnější části a nahoru po vnitřní části, dokud se jeho mýdlové klouby neotřely o její kadeře na jejím centru. Pauza. Pak dolů po zadní straně dalšího stehna, nahoru po přední, dolů po vnější a pomalu nahoru po vnitřní, aby znovu skončil otřením svých kloubů.
Otoč se,“ řekl znovu, jeho hlas byl chraplavý touhou, kvůli které byl tak tvrdý, že si myslel, že by mohl prasknout, kdyby ji neměl mít brzy.
Otočila se čelem k němu s tváří zčervenalou potřebou.
Když vstal a natáhl se k ní, zastavila jeho ruku.
„Jsem na řadě.“
Když otevřel ústa, aby protestoval, udělala točivý pohyb svým ukazováčkem.
Roland se k ní otočil zády.
Mýdlová žínka přiléhající k její malé ruce se dotkla jeho ramene, pak ho pohladila po zádech jistými, ale slabými tahy mířícími dolů k jeho pasu.
Voda ze sprchové hlavice bušila do jeho přední strany, tekla přes jeho ultra senzitivní tělo, čímž přidávala potěšení ke každému jejímu doteku.
Když se obě její ruce usadily na jeho zadku a stiskly ho, zasténal a zaklonil hlavu. Její ruce ho opustily.
Její předek se přitiskl k jeho zádům. Když ucítil, jak se kolem něj natahuje, Roland se podíval dolů a viděl ji, jak pohupuje žínkou pod proudem, dokud růžová mýdlová pěna neodtekla pryč.
Ustoupila. Slyšel ji přidávat více mýdla na žínku a napěnit ji. Pak otírala zadní stranu jeho stehna, sklouzla dolů k jeho kotníku, kolem něj, nahoru po přední straně, dolů po vnější straně, stejně jako jí to dělal on, a pak nahoru po vnitřní části jeho stehna až se její klouby lehce otřely o jeho koule.
Syčivě se nadechl, jak skrze něj vyrazila rozkoš.
Dolů po zadní straně druhého stehna, nahoru po přední, dolů po vnější a nahoru, nahoru, nahoru po vnitřní, očekávání bylo ostré jako nůž. Ale tentokrát se zastavila, aniž by se ho dotkla. Žínka se vzdálila. Slabě vzdychl zklamáním, pak nasál vzduch, když její malá ruka, kluzká mýdlem a bez žínky, vklouzla mezi jeho nohy, vzala do dlaně jeho vak, hladila ho a jemně ho zmáčkla. Jeho pták vyskočil. Potřeba být v ní byla tak silná, až s ním otřásla.
Sáro,“ zasténal.
Její ruka ho opustila.Otoč se.“
*   *   *
Sára prakticky těžce oddechovala potřebou, když se Roland otočil čelem k ní. Jeho hruď se zvedala a klesala tak rychle jako její. Jeho oči jasně zářily. Jeho zduřelá erekce se napínala směrem k ní.
Pospěš si,“ bylo všechno, co mohla říci.
Odhodil svoji žínku stranou a místo ní vzal do mýdlových dlaní její ňadra. Sklonil svojí hlavu a zachytil její rty v horečném polibku. Když svými palci a prsty našel ztvrdlé vrcholky, pohladil je, štípl je a obkroužil je, unikl jí hrdelní zvuk potřeby jiný než jakýkoliv, který kdy vydala.
Pustila svou vlastní žínku, následovala jeho příkladu a pohybovala svými mýdlovými rukami přes jeho silný hrudník.
Jedna jeho ruka sklouzla dolů přes jí břicho na vlhké kadeře na křižovatku jejích stehen. Skoro se jí podlomila kolena, když palcem pohladil její klitoris, a když našel její vstup, ponořil dovnitř prst.
Zasténala a natáhla ruku dolů k jeho erekci, zkroutila kolem ní prsty (byl příliš velký, aby ho obtočila úplně), a pohladila ho od základny ke špičce.
Zasténal, pobízel ji svými boky, když ho znovu a znovu hladila.Seru na to,“ zamumlal.Jsme dostatečně čistí.“
Sára vyprskla, pak se zasmála, když ji zatáhl spolu s ním pod proud.
Pomáhali vodě rychle smývat mýdlovou pěnu ze svých těl. Její ruce dráždili jeho tělo. Jeho ruce dráždili její. Vypnul vodu, a pak ji zvedl.
Omotej své nohy kolem mého pasu,“ zavrčel.
Sára to udělala dychtivě a uvěznila tak mezi jejich těla jeho dlouhou, tvrdou erekci.
Nezastavili, aby se osušili. Jenom ji odnesl do ložnice a hladce je položil na postel.
Žádnou další předehru,“ zaprosila, když se na ni usadil svou vahou, jeho boky mezi jejími stehny, horní část jeho těla podepřená jeho rukama.Chci tě v sobě.“
Zasténal a sáhl mezi ně, umístil svou erekci k jejímu vchodu a otíral o ni svou hladkou hlavičku.Příště mě nejdřív necháš tě ochutnat,“ slíbil, a pak se do ní ponořil.
Sára zvrátila hlavu, když ji naplnil.Anooo.“
Vytáhl se téměř k hlavičce, a pak znovu vyrazil.
Víc,“ zapředla.
Zaburácel mužský smích, když jí vyhověl.
Sára na něj uchváceně zírala, jak pokračoval ve vrážení, vrážel proti ní a poháněl její potěšení ještě výše. Krátké tmavé vlasy spadly do jeho čela v mokrých pramíncích, které na ni kapaly studenou vodu, pokaždé když do ní vrazil. Jeho svítící jantarové oči byly jasnější, než kdy je viděl. Jeho tesáky se prodloužily a vykoukly mezi měkkými rty. Masivní svaly se napínaly pod hladkou kůži s kapkami vlhkosti.
Klouzala rukama dolů po jeho zádech, sevřela jeho svalnatý zadek a pobídla ho, prohnula se proti němu, jak se tlak budoval, budoval a budoval. Byl to tak dobrý pocit, když byl uvnitř ní. Tak tvrdý. Dotýkal se všech správných míst.
Vykřikla jeho jméno, když se udělala, slyšela svoje vlastní vynořit se z jeho rtů v zasténání, když ji následoval přes okraj.
Jejich dech byl přerývavý, jak potěšení postupně klesalo a obklopila je lenivá spokojenost. Přetáhla svou nohu přes jeho bok, Roland je obrátil na bok, pořád spojeni, a přivinul ji blíž.

V době, kdy získala dost dechu, aby mohla promluvit, únava vyvolaná příliš mnoha dny s minimálním odpočinkem a s obrovským adrenalinem ji dohonila a Sára upadla do hlubokého spánku, obklopena jeho teplem a uklidněna jemným mazlením.

13 komentářů:

 1. Knihomolka.36519. srpna 2015 12:51

  Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 2. Dik za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé.. Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji moc za skvělý překlad!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Díky moc za další skvělý překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za překlad je čím dal zajímavější :)

  OdpovědětVymazat
 9. Dík za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Vďaka za skvelý preklad a teším sa na pokračovanie ☺

  OdpovědětVymazat
 11. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat